Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Matys

Dużo ludzi z ukr. Ciężko się z nimi robi bo się do roboty nie garną i wolno jarzą. Ogólnie to taka walka z wiatrakami bo nawet jak ktoś zajarzy to krótko pracuje i pozytku nie ma. Powinni być stabilni pracownicy przyjmowani bo tak się dalej robić nie da.

Kazan
@Matys

Wolna jarzą? Ja pracuje z ludźmi z Ukrainy i mam inne zdanie .Jeśli nie znają języka to jak mogą coś zrozumieć. Wszystkiego zależy od człowieka jakie ma pojedzie do pracy.Polacy też są nygusy i ściemniacze.Dlatego nie róbmy się tacy święci że my Polacy jesteśmy tacy zajebiści. Pozdrawiam moich kolegów Ukraińców z pracy

Alliiin

Witam, ile realnie mozna mniej więcej zarobić na początek na produkcji bez doświadczenia? Często są pracujące soboty?

Blodyna

Dzień dobry jedzie może ktoś jutro na szkolenie do Murwanej Gośliny z Kórnika ? ????

Blodyna

Cześć robi może ktoś przez agencje lestingteam może ktoś powiedzieć jak zarobki czy dużo się różni od pracy w firmie?

@Blodyna

Dzień dobry, zarobki przez agencję pracy tymczasowej są takie same jak bezpośrednio przez naszą firmę. Nie różnicujemy pracowników - wynagrodzenie zależy od stanowiska, a nie od formy zatrudnienia. W razie wątpliwości proszę o kontakt bezpośredni - 725 501 500. Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Hilding Anders Polska

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mateusz

Czy nadal jest 2796 brutto

Pp73
@Mateusz

Na drugiej umowie wiecej, sporo jest nadgodzin dobrze platnych i nagroda i premia. Jak komus nie przeszkadza ze w soboty (usunięte przez administratora) to polecam. Chociaz czasem z urlopami ciezko, zalezy jak trafisz

Jakie są mocne strony pracodawcy Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Operator

Pakiet socjalny czyli tzw wczasy pod grusza, paczki dla dzieci, paczki na święta i karty przedpłacone na święta,... I to by było na tyle

Joanna
@Operator

ejjj to całkiem spoko! Ja bym chciała dostać parę groszy na wakacje, no i paczki dla dzieci też super. a pamiętasz co było w tym paczkach?

@Joanna

Z tego co pamiętam to były głównie słodycze

Czy nadal w tej firmie jest taka mała podstawa wynagrodzenia

Ppp

Możecie mi jedno wytłumaczyć? Tak pięknie było mówione o Robakowie ze tylko chętni mogą iść na rozruch nowej fabryki, a teraz? Chodzą po ludziach i ich zmuszają do wyjazdu, a jak nie chcesz jechać to i tak czy siak dostajesz delegacje... Na moje to już powoli nadchodzi koniec tej firmy

mirka.piwowarczyk@op.pl

Przekonałam się,że firma hildind to (usunięte przez administratora) Wydają piękne, zachęcające w treści foldery swoich materacy, które w w rzeczywistości są fatalne dla użytkownika. Nie da się w punkcie sprzedaży wyczuć śmierdzącego. trującego dla człowieka chemicznego zapachu ani upewnić się, że materac nie będzie szkodził twojemu kręgosłupowi. Produkują (usunięte przez administratora) a nie materace. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Anonimowa

Dzien dobry ile dni w tygodniu pracuje produkcja ?

@Anonimowa

Poniedziałek - piątek, 3 zmiany. W soboty często 1+2 zmiana, niedziele start tygodnia od 3 zmiany (+100%). Obecnie dużo pracy na wielu obszarach.

@Anonimowa

Ile dni w tygodniu sie pracuje. A jeżeli w weekendy tez to są jakos inaczej placone? I ile godzin sie pracuje

@Anna

Generalnie od poniedziałku do piątku jeśli weekendy są pracujące to zawsze wypłacane są nadgodziny 100%

@Matys

A dużo tych weekendów sie zdarza? A ile można zarobić jeśli pracujesz w tygodniu, bez weekendów.

@Anonimowa

Czy przyjmuja Państwo aktualnie do pracy?

@Ktoś

Dzień dobry, tak, przyjmujemy, zarówno do Murowanej Gośliny jak i do Robakowa. Zapraszam do kontaktu: 725 501 500 lub 514 769 109 (praca na produkcji) lub 511 508 823 (praca na magazynie). Pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Hilding Anders Polska

@Lidia / Dział Personalny

Ile czasu czeka sie na odpowiedz z Państwa strony? Czy tez jest szansa pracy jesli ktos np nie posiada doswiadczenia.

@Ktoś

Dzień dobry, jest szansa pracy dla osób bez doświadczenia, mamy wiele różnych stanowisk, które możemy zaoferować. Po wysłaniu CV staramy się oddzwaniać w ciągu 1-2 dni, często nawet tego samego dnia. Decyzja co do oferty pracy - od razu na spotkaniu rekrutacyjnym. W razie innych pytań prosimy o kontakt: 725 501 500 lub 514 769 109. Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

@Lidia / Dział Personalny

Czyli jeśli ktos wysle Cv za posrednictwem maila i do dnia dzisiejszego nie otrzyma odpowiedzi tzn że nie mam po co dłużej czekac. Cv zostalo wyslane ok. Tydzien temu. Więc wychodzi na to, że trzeba znać kogoś kto pracuje w waszej firmie, aby moc sie ubiegac o prace.

@Ktoś

Dzień dobry, przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. Na takie sytuacje mamy kilka numerów telefonów dostępnych w ogłoszeniach, zachęcam do zadzwonienia lub wysłania wiadomości SMS - zawsze możliwe jest to, że mail wpadł do spamu. Upewnię się, że do końca tygodnia skontaktujemy się z wszystkimi oczekującymi kandydatami. numery telefonów: 725 501 500, 514 769 109 Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

Pppp

Nawet 7 dni

Xx1

Witam, jak to jest z dojazdem do robakowa może mi kod powiedzieć? Z góry dziękuję:)

@Xx1

Dzień dobry, na tą chwilę mamy zorganizowany transport z Poznania, Gniezna, Murowanej Gośliny, a z innych miejscowości dofinansowanie do dojazdu. Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

Mateusz
@Lidia / Dział Personalny

Witam, chciałbym rekrutować do waszej firmy ale chcialbym wiedziec czy zapewniacie transport do Robakowa. Bo slyszalem ze do Murowanej Gosliny jest autobus. Nadmienie ze mieszkam w Turostowie i wiem ze musialbym dojezdzac do kiszkowa. Wiec moje pytanie brzmi: czy zapewniacie transport z kiszkowa do Robakowa

Czy jest możliwość w Hilding Polska pracy na część etatu?

Lidia / Hilding Anders Polska

Dzień dobry, niestety nie, przyjmujemy tylko pracowników na pełen etat, zatrudniamy oczywiście na podstawy umowy o pracę.

@Lidia / Hilding Anders Polska

Dzień dobry. Chcialabym sie dowiedzieć czy przyjmują Państwo nadal nowych pracownikow, a po drugie jak wyglada kwestia wynagrodzenia poczatkowego. I po 3 ilu zmianowa jest praca.

Ktos

3 zmiany rano popki nocki, początkowe raczej najznisza krajowa

@Ktos

A jak wyglada kwestia dojazdu z miejscowsci Kiszkowo. I ewentualnie jak wyglada kwestia przyjazdu autobusu do Kiszkowa

@Anna

Chodzi mi o godziny przyjazdu autobusu do Kiszkowa o ktorej jest, i ile mniej wiecej zajmuje dojazd do firmy z kiszkowa

@Anna

Dzień dobry, przyjmujemy, na obie lokalizacje. Jeśli chodzi o wynagrodzenie - zapraszam do kontaktu, wynagrodzenie jest dostosowane do różnych stanowisk. Nie jest to najniższa krajowa :) Można do nas dzwonić pod numerem: +48 514 769 109, +48 725 501 500. pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny Hilding Anders Polska

@Anna

Kadry nie wiedzą nic na temat autobusu No to nie jest firmowy tylko pracownicy to ogarniają. Jest 30 procent premii ... i praca na akord jest

@Lidia / Hilding Anders Polska

Chcialabym się dowiedzieć czy przyjmują Państwo nadal nowych pracownikow.

Czy można dowiedzieć ile kobiety zarabiają w firmie materacy w Robakowie

Kapłan

Podwyżki mieli dać między 375 a 425 brutto Oczywiście, jeszcze trzeba z tego oskubać i dać podwyżke 350 brutto Tak generuje się zyski firmy na zwykłych ludziach !!!!! Omijać z daleka chyba że, naprawdę nic nie potraficie robić i macie dwie lewe do roboty to tylko do Hildingu....

@Kapłan

Ja tam jestem zadowolony, powinniśmy się cieszyć w innych firmach mogą tylko pomarzyć o podwyżkach. Może po prostu nie zasłużyłeś na więcej....

W miarę nowy
@Kapłan

Haha człowieku ja na start dostałem 2504, po podwyżce mam 2796, kwoty oczywiście brutto ;)

@Kapłan

Było przecież pismo. Czyli co że kadry coś źle zrobiły?

@W miarę nowy

jak jesteś na stałej to masz nagrodę 30%. podwyżka podstawy to 2796-2504 czyli 292. pomnóż kwotę z umowy razy 130% i masz podwyżkę na poziomie niecałych 380zł to że brutto nie jest na rękę to pretensje do jarka i wateusza ;)

W miarę nowy

Hah, to co w środę 27.10.21 stało się na Centrum Produkcji Wielkoseryjnej na Linii 5 przechodzi ludzkie pojęcie. Chłopak z Ukrainy na stanowisku końcowym został wyprowadzony przez ratowników medycznych, dlaczego? Bo od 3 lat nie działa maszyna do pakowania przez co jak się źle trafi pakujesz we dwójkę 300 materacow w 8h wazacych najwięcej 50 parę kg. To w ogóle zgodne z prawem pracy? Firma światowa A na naprawę maszyny nie mają, śmieszne ;)

Pingu

Co do wspierania rozwoju, to kończy się na słowach i zapewnianiu, że nie jest do tego potrzebne wykształcenie wyższe. Jak dojdzie to konfrontacji na temat danego "wyższego" stanowiska, to następuje spławienie i tłumaczenie, że lepiej byłoby gdyby te wykształcenie było na poziomie wyższym niż średnie.

@Pingu

Dużo pani personalna opowiadała jak to będzie acy i cacy a w realu ludzi ciągle brakuje potem robimy w soboty i niedziele bo zamówienia i zamówienia. Jak jest tyle zamówień to może dorzucić kasy to się ludzie znają.

zapytanie

można się dowiedzieć ile zarobić można w magazynie ale w Robakowie czy ktoś doradzi czy warto iść tam

Robakowo
@zapytanie

Warto. Wszystko nowe. Dopiero się rozwija. Generalnie nowa firma z potencjałem. Zarobki zależy jak się dogadasz i co umiesz na magazynie ale ostatnio podwyżki były. Polecam!

Witam. Jaka w firmie jest atmosfera? Spokojna robota czy obozik i zamordyzm?

@Marek

Dzień dobry Panie Marku, Dbamy o dobrą atmosferę oraz kulturę pracy w Hilding Anders Polska. Podstawą są bezpieczne warunki pracy oraz stabilne wynagrodzeni adekwatne do kompetencji. Naszą wspólną sprawą jest jakość pracy, efektywna realizacja zadań oraz dobre relacje w zespole i wzajemny szacunek, co przekłada się na małą rotację pracowników. Pozdrawiamy, Hilding Anders Polska

Rick

O co dbacie? Hahah

@Marek

Zależy gdzie trafisz, generalnie to(usunięte przez administratora)

@Marek

Wiadomo robota musi być zrobiona. Moja zmiana jest spoko wiadomo zawsze trafi się jakaś czarna owca.

Witajcie jestem zainteresowany pracą jeśli to możliwe dajcie znać jakie zarobki na produkcji?? Warto aplikować czy lepiej sobie odpuścić. Swoją drogą słyszałem dobre opinie o Hildingu

@Zainteresowany

Jest spoko robiłem w gorszych miejscach

Poszukuje pracy

Witam, jak wyglada atmosfera pracy na nowym magazynie w Robakowie. Wiedzę wiele ofert pracy do tej firmy, czy warto? Jak wyglada sytuacja pracownik produkcji a przełożony?

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.