Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Elektromechanik do pracy w Robakowo. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Hilding Anders Polska Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Uciekaj i to daleko

????

Najgorsze utr co w życiu widziałem. Planowanie nie istnieje. Zapasowych części do maszyn nie ma na miejscu. Slabo wyposażony warsztat. A sam warsztat to klatka. Panowie z UTR nie mają szkoleń. Tych co potrafili coś naprawić już nie ma.

Nati
@????

Planowanie faktycznie słabe. Ciągłe mieszanie. Raz za mało raz nie wyrobisz. Czasem to mam takie wrażenie jakby tylko im zależało aby mieć spokój a nie żeby nam robota dobrze szła.

@Dobry Pracownik

Pracowałem w tej firmie uciekajcie jak najdalej od tej firmy

Murowanka
@Nati

Dopiero co zwolnienia w murowanej a teraz ciągle że w nadgodziny musimy zostawać i ciągle ludzi brakuje. Takie to mamy planowanie, a ludzi to mają kompletnie gdzieś. Słabizna z tym planowaniem.

Xx
@Murowanka

Wielce mieli dzwonić po tych co zwolnią i cisza,jeszcze trochę to będą żuli spod sklepu brać.

Natasza

Piękne prezenty na gwiazdke. Bardzo miło. Dziękuje.

Byly pracownik

Na halach panuje jakaś dziwna atmosfera tylko jakieś skandale i (usunięte przez administratora). Na większości stanowisk praca nie jest trudna średnio ogarnięty szympans sobie poradzi, dlatego rotacja w firmie jest bardzo duża, ale są działy na których nie jest lekko fizycznie i za prace którą trzeba tam wykonać płaca nie jest wcale rewelacyjna. Co do przełożonych na których można trafić ,jeśli nie jesteś lizusem. możesz mieć ciężko. Większość z nich jest tylko na swoich stanowiskach bo są to znajomi kierowników,a matura to temat dla nich nie osiągalny. Oczywiście nie jest to opinia na temat wszystkich i brygadzistów., koordynatorów czy jak ich tam nazwać ,ale o większości. Jeśli szukasz zajęcia na dłuzej, albo pracy w której chcesz się czegoś nauczyć to stanowczo odradzam prace w Hldingu!!!!!

powiemWamPrawde
@Byly pracownik

Finansowy lubi calowac panie z HR

Waluś
@powiemWamPrawde

Co ta opinia ma wspólnego z warunkami pracy?? Widzę przez kogoś zazdrość przemawia

Luz

I odwrotnie też. Wiele jest spoko osób co same żartują i kumają żarty. Mają luz i dystans i poczucie humoru. Są w porządku. Tak powinno być lepiej się wtedy pracuje. Są też takie co nie mają luzu i wszystko co usłyszą to zaraz afera obyczajowa. Słabe to i sztywne. Luz, poczucie humoru to podstawa :)

Iwona

I pewnie kryje się za tym jakieś głębsze przesłanie na temat kogoś z firmy? A jakieś uzasadnienie jest, bo w sumie ciekawa bym była o co Ci chodzi

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Dobry pracownik

Moja szczera wypowiedz na temat firmy niestety negatywna kiedyś ta firma miała kolejkę chętnych do pracy teraz ma rzesze niechętnych po pierwsze dlatego ze płaca tyle co kot napłakał jedynie kto może skorzystać zatrudniając się tam to osoby do 26 roku życia które według ustawy nie płaca podatku od wynagrodzenia poza tym generalnie lipa wszelki benefity jakie można było pozabierano dodatkowo maść tzw rządząca typu kierownicy detektorze itp tylko patrzą jak tu premie zabrać, wszędzie ogólna spychologia jak w korpo winny jest tylko pracownik produkcji reszta siedzi w biurach i patrzy jak tu swoją prace przekazać niżej czyli na szeregowego pracownika produkcji wielkie idee kajzenów gdzie pomysł chętnie realizowany ale zasługi zbiera nie twórca tylko wspomniana maść rządząca jako pracownik można liczyć na ochłapy ludzie uzdolnieni w różnych kierunkach za bardzo dobra prace i pomysły otrzymują śmieszna premie jakieś marne grosze 100 lub 200 zł jednorazowo do wypłaty oczywiście są to kwoty brutto, ludzie pracują wiele lat a maja stawki jak świeży pracownik pracownicy ze starzem się zwalniają albo zwalniani bo lepiej zapłacić mniej bo prze kilkanaście lat otrzymali 400 zł podwyżki i to jeszcze szczęśliwym trafem, aby awansować w tej firmie bądź się rozwijać trzeba być miłośnikiem korupcji podlizywania się przełożonym bo uczciwa ścieżka rozwoju nie istnieje rekrutacje wewnętrze są z góry obstawione o których wybrani są informowani wcześniej zanim ujrzą światło dzienne i to dosłownie nawet dopuszczalne jest zwolnienie inżyniera i przyjęcie na jego miejsce człowieka bez wykształcenia wiec jeśli lubisz (usunięte przez administratora) i donosić na znajomych z pracy to jest miejsce dla ciebie. i wiele wiele innych jak molestowania psychiczne pracowników prze brygadzistów i koordynatorów oczywiście nie mówię ze wszystkim odbija władza do głowy ale niektórzy ewidentne jej nadużywają namawiam maść rządząca ta firma do refleksji na ten temat bo następnym moim krokiem może być artykuł w gazecie wyborczej, głosie wielkopolskim i gazecie Fakt który bardzo lubi takie tematy jeśli to nie pomoże rozważam tez możliwość udania się do programu uwaga jak i poinformowanie jak się dzieje w firmie największych klientów firmy a taki Public Relations miałby raczej kiepski wydźwięk. Wiele osób pracujących w tej firmie jak ja jest tu tylko dlatego ze darzy ta firmę wielkim sentymentem i poświęciła dla firmy kilka lub kilkanaście lat życia i otrzymuje za to głodowe stawki a wypłata nie starcza od przysłowiowego 1 do 30 ponieważ każdy jest zatrudniony na najniższa krajowa a reszta to jakieś premie które nie zawsze można uzyskać ludzie chorzy chodzą do pracy bo boja się wziąć zwolnienie ponieważ za jeden dzień nieobecności mogą stracić duża cześć wypłaty bez której nie będą w stanie egzystować bo na oszczędności przy stawkach które proponuje firma i obecnej inflacji niewielkie oszczędności które się zebrało za ciężka prace topnieją szybciej niż śnieg na wiosnę firma szuka oszczędności w miejscach gdzie nie powinno się ich szukać a najbardziej odbija się to na pracownikach na samym dole bo wszyscy wyżej krzywdy sobie nie zrobią idealne odwzorowanie tego co się dzieje w Polsce zwykły obywatel zawsze dostaje najbardziej po uszach nawet jak pracownicy poprosili o kubeczki jednorazowe do dystrybutorów z woda firma zasłoniła się oszczędnościami i ekologia ale wymyślili świetne rozwiązanie którym dali ludziom w twarz nakleili instrukcje obsługi na dystrybutory aby szyjkami od butelek które maja kontakt z ustami nie dotykać kraników bo ktoś poprosił o kubeczki które są higienicznym rozwiązaniem.

@Dobry pracownik

Jedziesz na firmę a brak w tym logiki. Z jednej strony firma zła a z drugiej strony piszesz, że kilkanaście lat tam ludzie pracują. To tak lubią robić w złej firmie tyle lat? Raz piszesz, że słabo z rozwojem z drugiej strony że ktoś został awansowany w zamian za inżyniera? Czy działają w firmie jakieś kadry aby o tym pogadać albo związki aby coś poprawić?

Myślę że ludzie mają kredyty i boją się zmiany miejsca pracy gdyż mają umowy na stałe

Sama prawda

M
@Dobry pracownik

Co prawda to prawda a Hilding nawet nie reaguje ludzie albo się zwalniają albo są zwalniani

Dobry Pracownik

Widzisz pracują kilkanaście lat dlatego ze się przyzwyczaili może nie widza perspektyw może maja zobowiązania i boją się zmian może nie maja innych możliwości ile ludzi tyle przypadków a każde może czytaj jako ze tak poprostu jest jeszcze inni żyją nadzieja ze coś się zmieni trzeba byłoby zapytać tych ludzi choć jak rozmawiam z nimi na codzień pracując tam to każdy mówi ze ma dość osobiście mysle ze ludzie boja się zmian jeszcze inni myślą ze jak już przepracowali 17 lat i blisko do emerytury to gdzie maja iść realia są takie ze niektóre firmy nie przyjmą ludzi po pewnym wieku druga sprawa jest taka ze najwiecej pracowników jest tam z skoków Wągrowca i takich miejscowości oddalonych od np dużego miasta którym jest poznan po 30 40 i 50 km a rynek pracy w tych okolicach nie obfituje w ogłoszenia a praca wszedzie w koło gdzie się nie rozejrzą ten sam (usunięte przez administratora) czy to polinowa czy hilding czy inne duże firmy płace małe wymagania duże i absurdy goniące inne absurdy wiec wybacz spekulancie który nie znasz sytuacji pozdrawiam

kolega
@Dobry pracownik

Po przeczytaniu tego postu mogę śmiało powiedzieć ,że autorem nie jest jak wszyscy twierdzą Pan W. Miałem okazję nie raz z nim pracować i wiem, a nawet jestem przekonany, że HONOR by mu na to nie pozwolił. Nie pisał by anonimowo, a już na pewno nie pochylił by się do tak niskiego stopnia by chodzić po gazetach i programach. Jest to człowiek szanowany wśród pracowników i brygadzistów.

Zbulwersowany

To co się teraz dzieje w firmie to jest (usunięte przez administratora) czasy ciężkie a oni jeszcze socialne obniżają, szkoda gadać

@Zbulwersowany

Ludzie będą odchodzić.

@Ania

Pewnie tak będzie. O co chodzi z socjalnym? Zabierają benefity z funduszu czy chodzi o wypłaty?

Mari
@Sebastian

Za socjal możemy podziękować związkom zawodowym

Kogut
@Sebastian

To nie tak jak wszyscy myślą że zaklad obcina socjal poprostu zatrudnia bardzo mało Polaków a więcej ukraincow a oni nie mają odciągane sladki na zfss i w kasie jest deficyt kasy

Operator
@Mari

Nasz social idzie na pokrycie strat generowane przez fabrykę w Robakowie

@Operator

Co prawda to prawda ale nie do końca ponieważ Hilding boi się Ikea jak by to był diabeł wcielony i jeśli ikea coś sobie zażąda to tak ma być koniec i kropka a Hilding się dostosowuje kosztem tych na dole czyli pracowników prezes jak i dyrektorzy i cała reszta tej śmietanki maja w (usunięte przez administratora) pracowników byle się im w portfelach zgadzało i na nowego land rovera było bo prezes czy dyrektor byle czym nie może jeździć i tak to właśnie wyglada

Mati
@Dobry Pracownik

To jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska o land rovera to nic tylko pracuj nad sobą i staraj się aby zostać dyrektorem.

@Mati

No pracować nad sobą zawsze może ale przydałby się szacunek, bo inaczej to motywacja mniejsza. Chyba, że to też negujesz?

@Iwona

Szacunek musi byś obustronny.

@Anna

Myślę że mimo wszystko nie powinniśmy narzekać. Patrząc na to co się dzieje w kolo i innych firmach. Widać że u nas chcą zatrzymać tyle ludzi ile mogą niestety ktoś musi odpaść. Cieszmy się ze zwolnienia to na taką ilość ludzi jaka u nas pracuje to znikoma cześć

Mówiąc bardzo ogolnie to dezorganizacja pracy i improwizacja. Wynagrodzenia symboliczne , nie ważne czy pracujesz 2 lata czy 19 - zarobisz tyle samo No może dorzuca ci 200zł brutto oczywiście. Pracownicy napędzają wszystko bo osoby zarzadzajace maja pomysły z kosmosu swiadczace o całkowitym braku wiedzy praktycznej , cos tam wyczytali w instrukcjach i mysla ze wiedzą wszystko- doswiadczeni pracownicy wiedza ze instrukcje zawierają błędy i są często bez sensu. No i atmosfera- szybko szybko więcej więcej, dlaczego minute stałes , dlaczego byłeś na przerwie az 12 minut .... żałosne....

ER

Ojej jęczydoopostwo się nakręca. Tylko po co? Ciągle wzajemne oczekiwania, a co dajecie od siebie? Fakt, że nie jest idealnie ale nie jest też tragicznie. Mają być podwyżki obiecane jakiś czas temu. Może nie wielkie ale zawsze. Nie jest wesoło na świecie i po co się dodatkowo dołować. Ludzie zamiast współpracować to lubią jątrzyć i wyolbrzymiać problemy. Tak jakby się tym karmili. Sporo takich gorzkich ludzi. Tak wbić szpilę, wylać żółć tutaj w komentarzu, dowalić, uszczypnąć, wyciągnąć zdanie z kontekstu, zełgać zamiast po prostu pogadać po ludzku. Zastanawialiście się jak czują się obsmarowywane osoby i ich rodziny? Zawsze będą lepsze i gorsze dni, razem łatwiej przejść przez trudności. Nikt nie jest idealny i wszystkim nam trzeba więcej zrozumienia i życzliwości. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

CZy są przyjęcia na produkcje do Murowanej Gosliny?

Lidia / Dział Personalny
@Ewa

Dzień dobry, tak, rekrutujemy - obecnie głównie szukamy osób na centrum produkcji sprężyn (obsługa maszyn i nie tylko) oraz osoby do przyuczenia do zawodu szwaczki. Doświadczone szwaczki również chętnie przyjmujemy :) zapraszam na www.hildinganders.olx.pl - tam są nasze aktualne ogłoszenia, a w razie pytań proszę o kontakt: 725 501 500. Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Hilding Anders Polska

@Lidia / Dział Personalny

Strata czasu na tom. Firme

@Lidia / Dział Personalny

Tak jest som rekrutację żeby za 2 lub 3 miesiące zwolnić nie podając dlaczego

Doby Pracownik
@Ewa

Na chwile obecna są przewidziane tylko zwolnienia ponieważ Ikea czyli główny klient hildinga obciął zamówienia ale spokojnie tak jest co roku obserwuj ogłoszenia bo zaraz Ikea wymyśli sobie ze chce pare tysięcy materaców więcej i będą się prosić nawet żulom z ulicy aby przyjść do pracy i jedynym wymaganiem będzie tylko aby posiadać puls i dwie ręce

Robakowo

Kto to w ogóle wymyślił. Co za gniot. Mamy dość.

Dział Personalny
@Robakowo

Dzień dobry, zapoznaliśmy się z Pana/Pani wpisem na temat nowej fabryki w Robakowie. Zależy nam na rozmowie z Panem/Panią, dlatego poprosimy o kontakt z przełożonymi lub działem HR: 514769109 (Paulina) lub 725501500 (Lidia). W Robakowie dostępna jest również skrzynka kontaktowa, do której można wrzucić anonimową wiadomość, znajduje się w korytarzu na przeciwko (obok wejścia do stołówki). Pozdrawiamy, Dział Personalny

@Robakowo

To ja wymyśliłem a raczej nie musiałem wymyślać tylko przestawiam fakty

Pracownicy latają od stanowiska do stanowiska bez wcześniejszych szkoleń stanowiskowych (brak określonego stanowiska). Urlopu w piątek nie dostaniesz chyba że powiesz 2 miesiące wcześniej że chcesz, nie równe traktowanie przez brygadzistów. Brygadzista nie ma pojęcia o pracy, nie zna podstawowych indeksów, nie zna norm itp. Pan z BHP chodzi jak pan i władca zero kultury z jego strony, zwraca się do pracowników w naganny sposób, przeklinając.

You Know Who

Niemożliwe, Pan z BHP dla mnie jest zawsze miły i kulturalny :)

Są w BHP nadęci i wulgarni ale kto im zabroni jak znajomym prezia wolno więcej.

Adel

Szczera prawda

Dobry Pracownik

Potwierdzam a skoro Pan od Bhp chce sobie już tak chodzi to jeśli jest takim specjalista to może chociaż założył by buty ochronne a nie odstawiony jak szczur na otwarcie kanału ale ma plecy jego tatuś pracuje tam już chyba z 20 lat ale w przeciwieństwie do synusia jest normalny

kandydat

Witam, jak wygląda praca W IT? Mają ogłoszenie o pracę i jestem ciekawy czy warto startować. Jaki jest zespół itp??

@kandydat

2 osoby, teraz na raz odchodzą i szukają. ostatnio coś dużo też biurowych odchodzi i sporo kierowników. chyba mają dość inaczej by zostali. kto następny?

@Anna

A mówił Ci ktoś z nich tak wprost dlaczego to robi?

Odejścia
@Anna

Dobrze nie jest to prawda. Pewnie będą kolejne odejścia. Roboty pełno pieniędzy niestety nie.

Dobry Pracowni
@kandydat

2 poprzednich informatyków uciekło wiec lepiej się nie interesować problemem było jak to kiedyś można było słyszeć od pewnego inżyniera ze płacenie dobrych stawek i podwyżki to nie jest mocna strona hildinga jeśli jesteś z zewnątrz to hilding bardzo chętnie płaci nawet wysokie faktury mogą być 25 tys € za nic nie zrobienie ale jeśli maja zapłacić własnym pracownikom za zrobienie czegoś to bardzo się przed tym wzbraniają lub dadzą jakaś śmieszna premie w wysokości 100 zł lub 200 oczywiście tylko i wyłącznie brutto

Jan

Najmniejsze wynagrodzenie w Polsce jest obecnie 2800 a od stycznia 3010 a w tej firmie brakuje 4 zł do 2800

Ktoś
@Jan

Tak to prawda sama byłam przykładem takiego wynagrodzenia na umowie

Joanna
@Ktoś

To o co chodzi? Szkoda im tych czterech złotych? :D Może to się w jakiś sposób zaokrągla? Trzeba pytać księgowych.

Anoim
@Jan

27930 brutto plus 300 zł brutto plus 30% brutto jest za frekwencję i jakoś pracy przez agencje ????

Max

Dokładnie tak jest????

@Joanna

4 zł pomnożyć razy 800 pracowników to jest całkiem ładna sumka która ktoś może sobie przytulić co tu wiele więcej tłumaczyć

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

$

Zależy czy przychodzisz kombinować czy pracować

Dobry Pracownim

W trakcie rekrutacji wystarczy mieć puls bo jeśli żyjesz to cie przyjmą do pracy później przez trzy miesiące mieć motorek w (usunięte przez administratora) aby obserwujący cie życzliwi ludzie stwierdzili ze się nadajesz dostajesz umowę na trzy lata i masz spokój dopóki ktoś na ciebie nie doniesie i to cala filozofia ale jeśli lubisz wazelinę to nawet jak na ciebie doniosą to i tak cie nie zwolnią bo masz plecy jak Pan M

Praca

Dużo ludzi z biur odeszło i jeśli dużo się nie zmieni to będą kolejni. Dyrekcja bierna na to co się dzieje. Jeszcze pewnie będzie odpływ. Pozyskanie nowych na obecną ofertę firmy też łatwe nie jest. Szkoda. Kilka lat temu było inaczej . Inne było podejście.

Waluś
@Praca

Chodzą słuchy o kolejnych odejściach, zwłaszcza w kadrach. Za chwilę to nie będzie kto miał nam wypłat naliczać ehhh

@Waluś

Nie tylko w kadrach ... To początek ewakuacji. Jeśli nic się szybko nie poprawi. Jest słabo.

@Anna

Czemu aż tak dużo ludzie odchodzi bo nikt nie wyjaśnił. Myślałem żeby wysłać CV a tu takie info. To w końcu będą przyjmować czy raczej wszyscy na wylocie?

Lubię to co robię
@Sebastian

Hej, Obecnie, pracownicy agencyjni są z łapanki, przychodzi bez rekrutacji nie wiadomo czy mają badania, a jak mają papier to czy je przeszli czy dostali orzeczenie bez badań, wiadomo zbiorowo. Później ciężko takie osoby zwolnić dwie lewe ręce ale muszę z nimi pracować brygadzista przenosi na inne stanowisko ale i tak widać że nie nada. Ale firma podpisała umowę z agencjią więc ciągle jest bo "trzeba dać mu szansę" kolejna nawet jak osłabia linię. jak czujesz się na siłach i masz ręce zdolne to zapraszamy.

@Anna

Widać że Panie w kadrach ostatnio mają pełne ręce roboty i pewnie przykro bo odchodzą kolejne koleżanki ale ja jestem zadowolona z obsługi. Mimo natłoku pracy zawsze chętnie odpowiedzą i służą pomocą i to z uśmiechem na ustach. Jesteście super i dziękuję za indywidualne podejście i znalezienie rozwiązania czasami trudnych tematów

@Lubię to co robię

Dzięki za info. Raczej mam sprawne ręce i chęci do pracy. Wiesz może jak płacą? Nie liczę na kokosy no ale wiadomo że każdy chciałby zarobić.

Robin
@Sebastian

Przyjmują tylko musisz dać z ciebie wszystko :/

Dobry pracownik
@Sebastian

Jak płaca najniższa krajowa plus premie Ok 3,5k na miesiąc jak dobrze idzie na 4K możesz liczyć po kilkunastu latach bo tyle moja ludzie którzy kilkanaście lat pracują

Czy zarobki w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Dobry Pracownik

Powiem o warunkach zatrudnienia i o płacy ze lepiej dać sobie spokój i szukać dalej

Ciekawski

Podobno ostatnio została zwolniona spora rzesza osób ??! Aż 150 taka plotka Coś w tym prawdy ?

@Ciekawski

na stronie www nie ma nic o zwolnieniach grupowych, skad masz takie info ? to moze tylko pogłoski ?

Ktoś
@Ciekawski

Tylko plotka, zwolnienia dopiero będą

@Ktoś

Skąd masz takie wiadomości? To pewne czy tylko plotka? jedna z wielu krążących na produkcji. Bez sensu ktoś rozpuszcza nie potwierdzone wiadomości siejąc ferment w firmie.

Weronika

No właśnie, nie ma tam nikogo kogo można by o to wprost spytać? Może by oficjalnie potwierdzili albo zaprzeczyli plotkom?

Wiele firm ze względu na kryzys już zwalnia. Tutaj też do dotrze chyba nie ma innej opcji. Które osoby poleca pierwsze? Sami odpowiecie na pytanie.

@Anna

Skoro tak twierdzisz to na jaki okres to przewidujesz w takim razie?

To nie jest firma tylko (usunięte przez administratora) Nieważne jakim kosztem ale 300 sztuk ma być!!! Pan kierownik B….. rządzi jakby to była jego prywatna firma Socjal obcięty paczki zabrane premia za jeden dzień chorobowego zabrana Ciekawe ze nikogo nie zainteresuje dlaczego tyle ludzi się zwalnia Szok!!!

Słaby dział kadr, ciężko cokolwiek załatwić. Pomyłki w wypłatach. Nie dbają o ludzi.

Maria
@Ania

To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. Jeszcze nie zdążyło się abym nie załatwiła sprawy z którą przyszłam. A pomyłki mogą zdarzyć się każdemu tam też pracują tylko ludzie.

Monia
@Ania

Dawniej było inaczej ale kadry od tego czasu wymienione. Z góry ludzi podchodzą. Jak urząd jaki.

You Know Who
@Ania

Nieprawda, dział HR to sanktuarium wsparcia. Zawsze doradzą i pomogą :) Ja się tam czuję zawsze zaopiekowany :)

Joanna
@You Know Who

To czemu inni nie? Może to nie HR jest beznadziejny tylko te osoby które tam przychodzą. Może to z nimi nie da się dogadać :D

hr
@You Know Who

My pracujemy na zmiany a hr nie. Do tego na początku miesiąca to nic nie mogłam załatwić bo zamknięte. W Robakowie to już w ogóle tragedia zero pomocy. Taka jest prawda.

@hr

dla mnie dział personalny - zawsze pomocny!!!

Weronika

Jeśli pracownicy zmianowi nie mogą nic załatwić bo akurat hr zamknięty to może warto zgłosić to pracodawcy? Myślicie, że jest szansa żeby zrobił jakieś dyżury w dziale HR żeby ludzie mogli spokojnie załatwiać swoje sprawy?

Ziaja
@hr

Tak jak obserwuje od kilku lat to kadry stały się działem spychologi. Dużo tam nie działa dobrze. Dział jest większy niż kiedyś a załatwić coś to problem. Dawniej było lepiej.

Iza
@Ziaja

To co tam konkretnie nie działa tak jak trzeba?

@Ziaja

Od kiedy to się w ogóle zaczęło psuć?

Bieda z nędzą

Złamali tradycje i paczek na dzień dziecka nie było w tym roku. Straszna bieda się tutaj robi. Nie dbają o pracowników.

Basia

Będzie zaraz jak w autobusach

JD
@Basia

Dokładnie, prezesi sami do tego ciągną. Ludzie ich nie obchodzą.

Zielona
@Basia

Niech tylko nie odpuszczają to wygrają. Potem następni. Ceny tak podskoczyły, że nic dziwnego. Za pensje coraz mniej można zakupów zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.