Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Toruń

Opinie o Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Jolanta

Generalnie katastrofa....Pani się umawia, potem nie odbiera telefonów, potem oddzwania po kilku tygodniach i umawia się na spotkanie na którym mówi, że jednak się wahała......ekhm....wszystko ładnie pięknie...rozmowa nawet nawet, spotkanie u pracodawcy też wydawałoby się ok....po jakimś czasie mail - sztampa, że dzięki i papa szanowna Pani....gorąco nie polecam tej Pani....jak ktoś trafi na rekrutacje.com.pl to proszę mieć na uwadze, że wszystkie poprzednie komentarze na jej temat to niestety prawda....a ten test-----ktoś powinien powołać komisję śledczą:)

Andrzej

Zgadzam się z przedmówcami, Pani pseudo psycholog - drzewka, układanki, zagadki. Jak tak wygląda dzisiejsza rozmowa rekrutacyjna, to się nie dziwię, że nie możecie znaleźć pracowników.

majk

A ja mialem mily kontakt z p.Ilona.Porozmawialiśmy kilka minut przez telefon i umówiła mnie na spotkanie z pracodawca.No i ....niedługo zaczynam prace.

keks

@Żołądź i co powiedział Ci pracodawca? Raczej tą brałbym pod uwagę ;) I na jakie stanowisko chcesz aplikować? Ja widzę ciekawą ofertę dla koordynatora cieci sklepów (Łódź). Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produktów spożywczych jest niezbędne, ale akurat takie mam

Żołądź

Odnośnie warunków zatrudnienia usłyszałem dwie różne wersje. Jedną od Pani Ilony, drugą od pracodawcy ?

yyyee

Śmiech ta firma nie wie co to profesjonalizm

ookkkiiiju

PANI ILONA REKRUTUJE OBECNIE W ROPCZYCACH-ŻENADA I TAK JAK WYŻEJ WPISY NIE INFORMUJE CZY MASZ TĄ PRACĘ CZY NIE ALE ZA TO NOWE OGŁOSZENIE NA TE SAME STANOWISKA

UFF

Szkoda czasu na rekrutację z tą Panią. Rekrutacja nie ma nic wspólnego z propozycją współpracy. Jeśli zależy Wam na pracy, to na pewno ją zdobędziecie ale nie z pomocą tej kobiety. Podejrzewam jakąś budowę bazy klientów, która jest później odsprzedawana.

Pan

Babka - Pani Ilona, zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że w sumie nie pasuje na to stanowisko Managera Galerii, ale chce się spotkać, żeby porozmawiać o aplikacji na to stanowisko. Oniemiałem. Żenada, to mało powiedziane. Sam studiowałem HR, lecz jestem bez doświadczenia zawodowego, ale nigdy bym takich bzdur przez telefon kandydatom nie klepał, nawet po pijaku..

ona
@Pan 13.11.2015 21:12

Ze mną też tak zagrała. Chciała sie spotkać choć ja nie wiedziałam po co, skoro się nie nadaję. Może ktoś powie o co chodzi?

Eruanis

Podzielam większość wcześniejszych opinii. Pani Ilona jest bardzo nieprofesjonalna, podczas swoich wypowiedzi nie utrzymuje kontaktu wzrokowego tylko tak jakby "czyta z kartki". Już nie wspomnę o ładzie całego procesu rekrutacji. Oczywiście obiecanego kontaktu z kandydatem nie było. Szczerze odradzam, gdybym wcześniej przeczytała opinię nie traciłabym czasu na tą pseudo rekrutację! Rekrutacja odbywała się w TARNOWIE.

nowa
@Eruanis 19.08.2015 22:47

Była tylko rozmowa czy może jeszcze jakieś magiczne testy itp?

yuy

Widać Pani Ilonka aktywna na forum :D czy ona myśli ze ludzie są głupi? ! Żal. ..

jula

Widać Ilonka bywa na forum i wpisuje pozytywy aby bronić własną niekompetencje

beti

Witam wszystkich. To jakaś kpina kolejny raz pojawiło się ogłoszenie na psb pelplin :D żarty! !!!

bob

Ha ha ale się uśmiałem :D ciekawe co ma wpływ na ocenę pani Ilona skoro do rekrutacji przychodzi z pończoch ami na widoku (to chyba ma być seksowne) i w krótkiej spodniczce. Ech żal pisać. Może szuka takich właśnie osób? !?

mucek
@bob 13.05.2015 12:02

Jak młoda, ładna to trza było załatać ją od tylu to jakby pracy nie było to jakieś wspomnienie by było

lobo

jest jeszcze pani Ilona lizak z łodzi to dopiero jest porażka z nią się spotkać zawsze trzyma stronę tego kto jej płaci i opinie daje takie jak chce pracodawca a jej badania to poziom niższy od zerówki.

xy

Znowu pojawiło się ogłoszenie...widocznie szuka księcia z bajki skoro na te same stanowiska od trzech miesięcy ludzi nie może znaleźć. .

joan

Ogólnie nie polecam, bo nie warto tracić czasu. Żenada.

janusz

A korpon to chyba osobiście Pani rekruterka

janusz

Ogólnie chyba brak w Pl profesjonalnych rekruterow. Wróżka i telefony do "przyjaciela "najbardziej rzetelnym źródłem informacji;D

xxx

Wydaje mi ze że osoba z takim doświadczeniem nie opiera się na pomówienia o potencjalnych pracownikach. Wiadomo ludzie są różni. Czasami specjalnie chcą komuś dokuczać bo jest lepszym niż oni sami. Testy psychologiczne na rozmowie, typy rysunek drzewa i przepisanie części tekstu co ma wskazać o osobowości i powiedzieć coś o potencjalnym pracowniku.. Cóż jak to ktoś powiedział wróżenie z fusów. Ogólnie sympatyczna Pani, ale nie powinno się oceniać ludzi po pozorach.

Cino

Byłem na rozmowie prowadzonej przez Panią Ilonę i niestety muszę potwierdzić słowa poprzedników. Brak obiecanej informacji co do dalszego przebiegu rekrutacji + stosowanie badania psychologicznego bez uprzedniego poinformowania o tym. Jest to niezgodne z prawami człowieka.. po prostu nieetyczne zachowanie. Pani Ilona nie ma odpowiednich kwalifikacji by stosować test Kocha - która może być przeprowadzana jedynie przez psychologa i za zgodą drugiej osoby. Dostęp do tego rodzaju testów jest dla dyplomowanych psychologów mających za sobą wieloletnią praktykę, właśnie dlatego, żeby ograniczyć do minimum ich stosowanie do "wróżenia z fusów".

zniesmaczony

Owszem, można to zastrzec. Jednak, z doświadczenia wiem, że ta pani mówi coś innego a coś innego robi. Jesteśmy dorośli i jeżeli ktoś mówi że w ciągu 2 dni się odezwie, to powinien się odezwać i powiedzieć wóz albo przewóz. Z taką ignorancją, jak ze strony tej pani nie spotkałem się jeszcze.

zniesmaczony

Również nie polecam brania udziału w spotkaniach rekrutacyjnych organizowanych przez tą panią, brak informacji o wynikach spotkania, czy zostałeś zakwalifikowany czy nie do dalszego postępowania,Brak szacunku do ludzi

anonim2

Też byłem badany przez tę firmę. Zdziwiło mnie stosowanie tak mocno kryrtykowanych badań jakimi są metody projekcyjne.

Nie polecam przyszłym kandydatom brania udziału w spotkaniach rekrutacyjnych organizowanych przez tą firmę, ponieważ są bardzo niepoważni w swoim postępowaniu, nie informują kandydatów o wynikach spotkania, czy zostałeś zakwalifikowany czy nie do dalszego postępowania, traktują kandydatów jak "zero'. Firma i osoba prowadząca poniżej krytyki.

Zostaw opinię o Doradztwo Personalne Ilona Lizak - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Personalne Ilona Lizak