Opinie o Koide Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Koide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koide Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

kolego ja tam pracuje i na produkcji masz 2200zł a podajnikowy ma cos kolo 1600zł oczywiscie na reke

ja pracowalem krotko 3 miesiace. Atmosfera fajna , ma??o ludzi. Dalo sie zyc jak na produkcje. Ale chwilami bylo ciezko , nie by??o czasu na zjedzenie czegokolwiek. Szefowa , bardzo dziwna ,atrakcyjna kobieta. Podobaly mi sie audyty zewnetrzne, odwali??a siÄ? zawsze jak zoto :) . Poza tym pieniadze biedne. Po mnie parÄ? osob odeszlo . Takze , szalu nie ma.

produkcja

W zimę bardzo zimno

B

Spokojnie nie dlugo pociagna z takim podejscie.Standardy rosna a i opinie o firmie szybko sie rozchodza.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Koide Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator maszyn - Pracownik produkcji. Jaki był jej rezultat?
Barry

Szkoda słów. (usunięte przez administratora), która nie ma pojęcia o pracy. Trafiła jak ślepa kura na tego s(usunięte przez administratora) co jest w firmie 2 razy w miesiącu i słucha tylko jej bo poza tym nią tam nikt nie mówi po angielsku więc wciska mu kity jak jej pasuje a ten we wszystko wierzy. Masakra. Premię dostaje taką jak pensja ze czterech zwykłych pracowników ale nie bardzo wiadomo za co. Przekręciara!

Tomy

Słowa kojarzące się z tą firmą: - prowadzona przez osobę bez doświadczenia zawodowego po fantastycznym kierunku POLITOLOGIA - przekręty robione przez Kierownika Produkcji i jego protegowanego zastępcę: wynoszenie z firmy czego się da: wody, złomu, części .... - chore układy starego Japońca z szefową

To standard w tej pseudo firmie. Ktoś zostaje zatrudniony ale nie wytrzymuje z niezrównoważoną szefową i jej podejrzanymi układami z tzw."szefem" produkcji bez matury i SZEFEM z Japonii, który wierzy bez zastrzeżeń tylko jej i tylko z nią rozmawia. Nikt normalny tam długo nie wytrzymuje. Najpierw "szefowa" udaje super przełożoną, wyrozumiałą i w porządku a potem wychodzi jej prawdziwa natura: ignorowanie podwładnego, donoszenie do Japończyka a na zewnątrz granie że wszystko jest ok. Nie wiem jakim cudem ten twór zwany firmą się jeszcze nie rozpadł.

job
@Anna

Podejrzane układy się poprawiły ? bo nie wiem czy warto skorzystać z oferty i "wchodzić" pomiędzy nich.Stanowisko,które mam objąć było non stop obsadzane,a czytając komentarze zaczynam się zastanawiać..

@Anna

nie martw się ta firma juz powoli upada daj jej jeszcze troszke czasu

blow

kolega widocznie aplikował i nie został wybrany :P

Tomy

Coś jest chyba nie tak z tą firma minął może miesiąc i znowu ogłaszają się z tym samym ogłoszeniem o pracę. Wniosek może byc taki że albo szukają niewolnika albo słabo stoją finansowo i przez ogłoszenie pokazują ze się niby rozwijają.Jak dla mnie to jakaś żenada

O

Brak odpowiednich warunków na hali nie spełniajacych norm bezpieczeństwa, kierownictwo średnio przygotowane organizacyjnie poziom angielskiego -słaby

Słowa kojarzące się z Koide Poland Sp. z p.p. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .super.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Koide Poland Sp. z p.p.: Najbardziej nie podobało mi się w Koide Poland Sp. z p.p.:

przyzwoici szefowie, dobra atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Koide Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Koide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koide Poland Sp. z o.o.?

Koide Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Rozdzieńskiego 11
    41-300 Dąbrowa Górnicza