redNet Property Group sp.z o.o.

Opinie o redNet Property Group sp.z o.o.

Hanna

@Kamilpiszesz, że w firmie były duże zmiany ludzi. Czy masz na myśli dużą rotację? Jeśli tak, to jaki był jej powód? Czy dotyczyła całej firmy, czy też któregoś z działów bardziej?

Kamil

Pracowałem w redNet Consulting i redNet Property Group, firma płaciła na czas, było w porządku, natomiast jakimś problemem jest panujący tam chaos. Ciągłe zmiany ludzi i koncepcji. Jednocześnie trudność w przyznaniu się np. do małej efektywności wykorzystywanych narzędzi. No i zarobki średnio atrakcyjne. Ogólnie było w porządku, ale myślę, że ta firma od lat stoi w miejscu. Pracowałem tam 2 lata.

Hanna

@Omijać według Ciebie firma redNet group sp. z o.o. nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób się to objawia? Czekamy na Twoją opinię.

Omijać

Tragedia, zero pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Dobic i zjesc pod siebie najlepiej. Do tego Wieśniaki, ale takie to zawsze przetrwaja. Polecam jak najdalej. Wasze opinie niestety sie potwierdzaja.

Hanna

Jak oceniacie redNet group sp. z o.o. jako pracodawcę? ;)

etametam

pracowałam w redecie warunki pracy super, płacili na czas, atmosfera super, miałam się od kogo uczyć tylko Kierownictu się chyba nudziło bo kazali jakieś beznadziejne tabelki robić .

wróbelek elemelek

ja raczej doświadczenie zawodowe w branży ma malutkie ale chciałabym się bardziej podszkolić w temacie, czy w takim razie mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w redNet group sp. z o.o.? szczerze mówiąc nie wiem jakie wymagania mają oni obecnie wobec nowych pracowników, ktoś się wypowie konkretniej w tej kwestii?

xxx

W święta nie, ale po za nimi jak najbardziej. Całymi nocami..... Najlepiej w biurze mieć swój śpiwór....:)A pensja?....w kawiarni zarobisz więcej.

olo

brak organizacji, brak wizji firmy, zmiany, ciągłe zmiany. Jest to jedna wielka zmiana, firma a raczej pani prezes podejmuje decyzję, nie ufa nikomu, nie pozwala nikomu nic zrobić, bo sama wie wszystko najlepiej. odelegowuje dyrektorów i sama podejmuje kazda decyzję. najpierw jest presja, robimy, pracujemy, sa duze plany, a za chwilę okazuje się, że nie ma pieniędzy na projekty, na gadżety i rezygnuje się z tego. co gorsza, ten czas poświęcony na takie rzeczy trzeba odpracować po godzinach, albo w weekendy. brak pensji na czas - tłumaczenie, bo nie ma pieniędzy. szkoda czasu na prace. na innych forach była informacja, że awans nie zalezy od efektów w pracy, tylko od włażenia w 4 litery. niestety to jest prawda. odradzam, także odradzam dla kontrahentów, bo poza obietnica nie otrzymają pieniedzy za wykonanie pracy

xxx

Plusy: -przyjazna atmosfera wśród pracowników -wzajemna pomoc i chęć wywiązania się z obowiązków mimo wielu utrudnień -wypłata na czas Minusy: - firma nie posiadająca rzadnych podstaw merytorycznych do istnienia i funkcjonowania (prości ludzie bez kompetencji) -marna płaca -praca 24 h -[usunięte przez moderatora] -masowe zwolnienia bez ograniczeń będące efektem nieudolnego zarządzania Spółką Podsumowując: ODRADZAM

Tomek

Zarząd beznadziejny, [usunięte przez moderatora] pracowników jak cytrynę , oszukują a potem zwalniają

Bolo

Firma ok zeby zebrać doswiadczenie, umowa o prace, kasa zawsze na czas, jedynie właściciel to [usunięte przez moderatora] a kierowniczka w spółce management cierpi na cykliczną [usunięte przez moderatora].

milka

Porazka i zwalnianie ludzi

rozwojowa firma

Zostaw opinię o redNet Property Group sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie redNet Property Group sp.z o.o.