Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Ajentka&

styczeń martwy miesiąc a do tego brak towaru , nawet zamówić jako interwencyjny nie można , bo komunikat brak towaru na stanie. dziś pada , wręcz leje , ludzi jak na lekarstwo , mozna usnąć, bo ile mozna towar układać, przekładać i kurze wycierać.

Adaal

Kto u was ustala te złodziejskie ceny chciałem kupić 0,5 coca coli ale za tą samą cęnę to w sklepie kupiłem 2 litry prawie 6 zł za 0,5 (usunięte przez administratora)

Ile macie miesięcznie za lotto?

Al

Do której pracujecie 31 12 2021r

@Al

Do 16

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry czy ktoś wie jak złożyć wypowiedzenie i na jaki adres wysłać pozdrawiam

Wolność

Niniejszym wypowiadam umowę uas 11 nr pd 2021/ 0354 zawartą dnia 22 12 2019 z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia podpis i data

Psd

Jakim sposobem podjąłeś/aś współpracę, jak podpisała umowę, jak nie wiesz jak i do kogo złożyć wypowiedzenie. Masakra.

frytka

musisz napisać i wysłać na adres ruchu annopol 17a 03-236 warszawa poleconym za potwierdzeniem odbioru ja też tak wysłałam i czekam teraz na zdanie kiosku i towaru i szeroko pa z dala od tej firmy

@Psd

Po co takie głupie komentarze podpisać umowę można z kierownikiem ale kierownik wypowiedzenia nie przymje więc nie rozumiem dlaczego masakra zadałem normalne proste pytanie nie rozumiem co w tym takiego dziwnego

@frytka

Dziękuję za odpowiedź też chcę już być z dala od tej firmy

Psd

Kierownik to może pani umowę najwyżej dostarczyć, a na samym początku jest napisane z kim, adres siedziby, nr umowy itp, oraz w dalszych punktach warunki wypowiedzenia. I dla mnie to jest dziwne, że tak podstawowych informacji się nie wie.

Jak wyobrażacie sobie dalszą współpracę z ruch sa od nowego roku z nowym wałem przecież to się nie kalkuluje płacić 7% zdrowotnego ZUS , podatki

Sylwester do 18? Poważnie?ciekaw jestem czy kierownictwo i cała góra też w sylwestra pracuje do 18. Nie róbcie sobie jaj.

@Paweł

to sie ciesz że nie tak jak zgodnie z godzinami otwarcia , bo jak ktoś ma czynne do 21 ,to by musiał siedzieć . tak było przed laty , Wigilia też była jak w normalny dzień. bo agenci to nie ludzie i nie mają domów ani rodzin.

Godziny

Do której siedzicie w Wigilię i w Sylwestra? Ja zamykam o 11, i tak największy ruch jest rano.

Zachód
@Godziny

zapomnieli napisać w biuletynie do , której musimy mieć otwarte, no chyba że się coś zmieniło i bedziemy siedzieć normalnie.

@Godziny

Ja siedzę do 18 tej, największy utarg na zapominalskich ;).

Jdns

Jak kto woli, ale już widzę te tłumy lecące o 18 w wigilię po gazetę do kiosku Ruchu

@Zachód

Stacje Orlen SA otwarte całodobowo, to dlaczego kiosku nie mogą być otwarte normalnie ;)).

Tak
@Zachód

Też mam wrażenie, że zapomnieli napisać, już dawno powinna być informacja, ludzie pytają, a nawet dla samego siebie powinniśmy wiedzieć do której mamy pracować

Ala

Jak nie masz rodziny do siedź.

I tak trzymać;)

babka

przecież nikt Tobie nie zabrania siedzieć w wigilię i wszystkie święta, każdego własny wybór. życzę kolosalnego utargu oraz zdrówka

Zuzanna
@Jdns

pamiętam niedzielę handlowe ,kiedy to musieliśmy mieć otwarte, cały dzień siedzenia i sprzedana 1 kartka świąteczna lub 1 paczka papierosów.

W 2020 r firma miała 611 mln obrotu tyle co kantor wymiany walut w gorzowie i jest na 899 miejscu wśród firm , po (usunięte przez administratora) Przejęła nieruchomość działki w każdym mieście , (usunięte przez administratora)zostały stare budki i to jest ta nowoczesna firma ze 100 letnią tradycją (usunięte przez administratora)

AJENT

kto ma w dniu dzisiejszym problem z płatnościami KARTĄ, ilu klientów straciliśmy z powodu nie działającego terminalu płatniczego.

@AJENT

Wszyscy mieli problem, awaria elavon, u mnie ok 1000 w plecy.

Dla Kiosku.pl

Czyli mówicie, że ruch może kupić małe pudełeczko zapałek za 0,06 zł, słownie: sześć groszy, a sprzedać po 0,99 zł. I to się nazywa handel, prawidłowe podejście do klienta. Poniżej link ze zdjęciem cen z hurtowni. https://naforum.zapodaj.net/7303249696bc.jpg.html

AJENT

może tańsze karetki świąteczne, bena 4.99 odstrasza starsze osoby , a to oni głównie wysyłają jeszcze karetki. brak tańszych kartek bez kopert. w poprzednich latach prawie 100 procent sprzedaży kartek świątecznych teraz 1.

Michu
@AJENT

klienci przyzwyczajeni że U Nas kartki z kopertą w cenie 2.50 , 2.70 a teraz 4.99 wychodzą mając do nas pretensje o ceny. kartka plus znaczek to koszt 8.29 kogo na to stać

@Michu

Nie umiem zrozumieć polityki cenowej Ruch-u, cena rynkowa takiej kartki, to 1,80 - 2,50 max, nie wspomnę o cenie hurtowej dla sieci, a nie 4,99. Zrozumiał bym takie ceny na lotniskach, super hotelach, ale nie w zwykłych budkach. Zostały mi jakieś kartki jeszcze po 2,49 i 0,70, poszły na pniu, te po 4,99 stoją. Chyba lepiej sprzedać 20 szt po 2,49, niż 3 szt po 4,99. Należy zrobić tak: " Świąteczna kartka tylko 0,99 zł do każdej dowolnej paczki papierosów Davidoff". ;)

Agent
@Michu

Ciesz się ze obniżyli bo pierwotnie cena była 7.99

Ela20

Lubelskie kartki po 5.49

@Ela20

Ja widziałem i po 10 zł, tylko czy mówimy o tych samych kartkach.

UWAGA do pracodawcy! Rekrutując nowych agentów przydałoby się wymaganie znajomości, przynajmniej w zakresie podstawowej komunikacji języka rosyjskiego i angielskiego. :)

Nowy jeleń

Oczywiście agent powinien znać języki no i przynajmniej mieć wyższe wykształcenie , tak poważna firma, jak ruch płacąca ogromne podatki , dająca możliwość zarobienia dla swoich pracowników dużo pieniędzy , troszcząca się o wszystkich jak matka. Taka firma to nasz skarb narodowy i należy się jej ogromny szacunek .

@Nowy jeleń

Ale wiesz, że to był sarkazm, tak tylko pytam;)

Cz wypowiedzenie mogę wysłać przez orlen paczka zespół obsługi agentów czy lepiej poleconym pocztą to mój prezent pod choinkę.

@Nowy

Najlepiej poleconym za potwierdzeniem odbioru. Wysyłając Orlen paczką może się zapodziać :), miałem przypadki z wysyłką raportów.

AJENT

ja rozumiem że można komuś wcisnąć z polecenia batona, napoje, ale gazetę i to jeszcze taką. toż to czysta agitacja,

Agent
@AJENT

Polecanie prasy zwłaszcza upolitycznienie obojętnie czy ty lewo prawo nie powinno mieć miejsca .... tak samo jak prezerwatywy kiedyś były skyn ...

@AJENT

Dokładnie, już samo wystawienie tej gazety w strefie HOT budzi złośliwe komentarze. A może polecenie typu "Tylko tu poczytasz o "winie" Tuska :)

nowy

czy w ciągu miesiąca można starać się o zmniejszenie planu , w listopadzie plan miałem 36 tys w grudniu dali do wykonania 48 tys , nie ma takiej obcji żebym wykonał , a bez premii nic przy pełnym zusie nie zostanie , trzy miesiące wypowiedzenia muszę jakoś wytrzymać.

@nowy

Dzień dobry, Proszę porozmawiać ze swoim Menadżerem Sprzedaży lub Kierownikiem Regionu Handlowego. Warto wspólnie poszukać rozwiązania zanim złoży Pan wypowiedzenie. Pozdrawiamy

Krótkie pytanie, próbował ktoś dodzwonić się do serwisu IMPEL? Dzisiaj moje dwie próby zakończyły się wysłuchaniem RODO, info o 28 spółkach, które przetwarzają moje dane, oraz co chwila info, że dodzwoniłem się do konsultanta. Masakra! W GPI jak nie udało się dodzwonić, to po chwili oddzwaniali. Już sobie wyobrażam jak będzie, nie daj Bóg włamanie i próba dodzwonienia się o zabezpieczenie punktu.

Hsh

Też 3 minuty słuchaliśmy o rodo, ale w końcu ktoś odebrał, tragedia z dodzwonieniem się

Blik

Kiedy będzie można w kiosku Ruchu płacić blikiem ?

Bvv
@Blik

Jak wymienią terminale, a patrząc na ich chęci do wymiany i naprawy czegokolwiek to nigdy

@Blik

Dobre pytanie, dużo osób pyta.

Byly

Dzień dobry. Czy żeby otrzymać świadectwo pracy muszę jechać na Annopol, czy wystarczy prośba pisemna, mailową lub telefoniczna. Jeśli tak to jaki nr telefonu lub jaki adres mailowy. Niestety w sieci nie można znaleźć tych danych poza ogólna informacja i nr infolinii na którą nie mogę się dodzwonić

@Byly

Dzień dobry, Po świadectwo pracy nie trzeba przyjeżdżać do centrali. Jeśli pracownik nie umówił się inaczej z Zespołem Kadr i Płac, to zostanie ono wysłane w ciągu 7 dni na adres podany w dokumentach. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o wiadomość na adres rekrutacja@ruch.com.pl, chętnie pomożemy. Pozdrawiamy

Byly
@Ruch S.A

Dziękuję

Orkisz

Widziała ktoś plany z kosmosu na Grudzień?

Kiki
@Orkisz

Zrobisz bez problemu idą Święta

Agentka
@Kiki

A jestem pewna że nie zrobie. Mam zwiększony a grudzień jest u mnie najsłabszym miesiącem w roku. Nawet nie mam po co i motywacji do starania się o większy utarg codzienny. Jestem bez szans. Także luzik bez spiny.

Jaro
@Agentka

Dlaczego grudzien u Ciebie najsłabszy?

Gosia
@Jaro

ludziska wydają kasę w markecie ,zakupy świąteczne, kioski odwiedza coraz mniej ludzi ,chyba że idzie akurat obok i coś die przypomniało. planogramy wygórowane ,a raczej wyśrubowane i nie realne. chyba że punkt jest przy jakimś dworcu pkp, pks, szpitalu czy przychodzi. reszta umiera śmiercią naturalną. ostatnio zabierano od dawna stojące nieczynne kioski. a te co są nie zarobią na całą administacyjną górę ,nie ma szans .

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 514.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 33 to opinie pozytywne, 211 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A