Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Ajent zrezygnowany

Dzisiaj wysłałam pocztą wypowiedzenie umowy agencyjnej do Ruchu. Chcę to zgłosić do kierownika, ale takowego nie mam od 3 miesięcy. Gdzie mam to zgłosić jeszcze?Przez komunikator mogę? jak tak to do kogo?

@Ajent zrezygnowany

Masz w biuletynie numer do dyrektora i kierownika . Jak coś to komunikator . jest tam takie coś jak prośba o kontakt z ks

@Ajent zrezygnowany

Powinno pisać na biuletynie u góry jaki kierownik bądź pełniący obowiązeki i nr tel. Lub jest w komunikatorze opcja pozostałe i tam prośba o kontakt z Ks, na komunikatorze nie ma innej możliwości brak odpowiedniego odnosnika

TeżAgent
@Ajent zrezygnowany

Nawet na biuletynie nie masz kto jest na zastępstwo?

@Ajent zrezygnowany

Nie musisz KS informować...sam się dowie z centrali...też wysłałem...nie ma sensu tu pracować

Agent zrezygnowany
@AL

Mam w biuletynie podane nazwiska i telefony do kierownika i dyrektora. Ale nikt tych telefonów nie odbiera ani nie oddzwania. Drogą pantoflową dowiedziałam się że oni są dopiero na szkoleniach i formalnie jeszcze nie pracują. Nie dostałam żadnej oficjalnej informacji o zastępstwie.

andrew
@Ajent zrezygnowany

nie ma potrzeby zgłaszania do kierownika wypowiedzenia , centrala sama go powiadomi , wysyłałem kilka razy , po jakimś czasie przyjeżdzał nawet z dyrektorem , proponowali podwyżkę kwoty stałej , zgadzałem się , wystawiali aneks do umowy i tak siedzę od 20 lat .

@Agent zrezygnowany

Jeśli wysłałaś wypowiedzenie to niebawem cię ktoś odwiedzi z propozycją podwyżki . A tym że KS nie informuje to się nie przejmuj bo nie musisz do tym fakcie wcale zawiadamiac .

rozalia

JESTEM POSZKODOWANA PRZEZ RUCH S.A proszę o kontakt osób, które też zostały poszkodowane na bardzo dużą kwotę pieniędzy. Bardzo mi zależy na pomocy bo już sama nie wiem co mam robić. Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc mój mail. rozaliakolodziej@gmail.com

Ajent

Trudno uwierzyć że aż tak się poprawiło. Nikt nie narzeka.

Cisza przed burzą

Węgorz

Przyjmujecie te pogięte kalendarze...czy robicie reklamacje....ostatnio wszystko przychodzi pogięte jak diabli...klienci nie chcą nawet gazet brać bo też wyglądają jak szmaty....

@Węgorz

W dniu w którym otrzymasz prasę a w niej uszkodzone gazety kalendarze i inne minusujesz na pz papierowej i elektronicznej odpisujesz ile szt i na papierawej jeszcze umieszczasz literę J czyli jakość. W ramce na pz elektronicznej też wpisujesz że tylr i tyle tego jest uszkodzone. Pakujesz do zwrotów z opisem uszkodzone i odsyłacz. Jeżeli Ci nie uznają w ciągu 5 dni dzwonisz z reklamacją.

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

Ajent

Czytałem forum dot Orlenu i u nich jest tak samo jak u nas. Czyli się nie polepszy a wręcz pogorszy. No jak mają zamienić kioski na coś w podobnie Ząbek czy ABC to czeka ajentów praca również w niedzielę. Czyli cały rok na to okrągło.

Reda

Teraz firma daje 2.tyś w polecaj Ruch.Panowie uderzcie się w pierś i przeproście starych pracowników macie do nich telefony niech teraz Ci butni K.S. którzy wyrzucali ludzi za głupoty tak jak (KS.Grzegorz za niby. brudne szyby) i mówienie że jak zamknie się jeden punkt to w Warszawie nawet nie zauwaźą zadzwoni i padnie na kolana z przeprosinami to może ktoś zdecyduje się wrócić

@Reda

Chyba tylko głupi poleci/wkopie kogoś w ten (usunięte przez administratora) i malarie...ja też już wysłałem wypowiedzenie...wolę iść na etat...niż harować po 12 godz. Za 2000tys. Zł...bo tak będzie jak ZUS od stycznia pójdzie w górę....

@Ali alo

Proszę zauważyć do czego to doszło żałowali dać kompetenemu agentowi 200 zł podwyżki a teraz sypią po dwa koła i jak tu ma być dobrze.Najgorszemu wrogowi nie życzę w to wchodzić niech zatrudnią(usunięte przez administratora). a jak odmøwią to na bruk Teraz u nas dają po 4 tyś podstawy a i tak nie ma chętnych główny powód to brak urlopów i chorobowego

@Reda

Ja rozumiem defraudacja pieniędzy ale brudne szyby. Teraz są czyste a za godzinę po deszczu będą brudne. Ślady po taśmie które ciężko usunąć może ks pokaże kak to zrobić i czym. Dobrzy KS którzy choć trochę rozumieli ajenta i walczyli o niego zostali zwolnieni. Jak myślą że ci co stale nekają swoich ajentów coś Z działają to się mylą. Nie na tym polega współpraca. Najfajniejsze jest brak odpowiedzi na email i SMS od Ks i Dr. To świadczy o braku szacunku i o tym że mają nas gdzieś

@Gosia

Powiem Ci to było wszystko robione aby sprowokować agenta żeby pokazać kto tu rządzi co to (usunięte przez administratora) za figura. i przez takie cwaniactwo zamknęło się 6 punktów

AJENT

Kalendarze po 2 szt, a papierosy w takiej ilości że od dostawy do dostawy brak tych chodliwych bo inne leżą, za to napoje w ilościach hurtowych

bck
@AJENT

u mnie też tak jest

Ajent

Mam pytanie. Czy Wy też dostajecie po 2 kalendarze? I my mamy robić sprzedaż widzę że jest znaczne ograniczenie prasy.

@Ajent

W moich punktach jeżeli chodzi o prasę to jest aż natto i problem z miejscem

Juras

Nie mogę złego słowa powiedzieć na RUCH, kilku moich znajomych pracowało w kiosku a jedynie na co mogli się skarżyć to na chamsko zachowujących się klientów.

eustachy
@Juras

trolu chyba byłeś na szkoleniu u zioberka i dlatego takie bzdury wypisujesz!!!

@Juras

Teraz to pojechałeś po całości .

@Juras

A skoro nie pracowałeś w kiosku to nic nie możesz powiedzieć.

Kioskarka
@Juras

Młode dziewczyna przejęła kiosk i mówiła "gdzie będzie miała lepiej niż w Ruch",po dwóch latach zrezygnowała. Teraz przejęła kolejna osoba -ciekawe ile wytrzyma?

Weronika Kłos
@Juras

Ja ostatnio odbierałam paczkę z ruchu i muszę przyznać, iż wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Nie mam zastrzeżeń

@Weronika Kłos

Ile ci zapłącili za ten komentarz? chociaż, to ze było miło to mnie nie dizwi, gdyby nie było a byłby obok tajemniczy klient to ajent ma po 1/3 prowizji i to najmniej bo mogłoby być i więcej zabrane.

Bardzo sympatyczni pracownicy. Przede mną stało kilku pajaców nie umiejących sie zachować, a oni zachowywali zimną krew. Szacun!

AL

To chyba nie byłeś w kiosku tylko w supermarkecie

Rekrut

Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy jako magazynier na ul. Annopol 17a.Praca na zmiany od 6-7 do 14-15 i druga zmiana od 11-12 do 19-20 oczywiście są nadgodziny 50% płatną ekstra. Zdarzają się soboty i niedziele do pracy. Umowa o pracę ale wynagrodzenie to kpina jaka mi zaproponowali to 2800 brutto.Wstyd i wyzysk .....

C
@Rekrut

A to bardzo ciekawe. Ale mam wrażenie, że miałeś na myśli drugą halę, tą z adresem Annopol 19, tak zwany Centralny. ;)

Grazyna_55

Cyt. "... Chalupec twierdzi, że nie można mówić o wyprowadzaniu majątki ze spółki, bo do spółki od właściciela wróciło prawie 120 mln zł. Inaczej ocenia to krakowska prokuratura, która w komunikacie z listopada określiła ten ruch jako „pozbawiony jakiejkolwiek racjonalności”. ..." "...Kolejny prawnik Maciej Mataczyński w kwietniu 2014 roku sugeruje, aby Ruch podpisał z członkami zarządu „umowy zwolnienia z długu”. Takie umowy zostały zawarte – w imieniu spółki podpisał je członek rady nadzorczej Wojciech Domański, który jest wspólnikiem innej spółki Chalupca. W umowie Ruch zwalnia Igora Chalupca z długu, jaki może powstać z tytułu roszczeń odszkodowawczych spółki lub wszelkich innych związanych z rolowaniem obligacji. Zobowiązuje się też do nie pozywania Chalupca. Jednak w kolejnym umowie spółka zobowiązuje się do… opłacania prawników Chalupca, gdyby jednak taki pozew w przyszłości się pojawił. ...." Reszta na : https://www.forbes.pl/biznes/igor-chalupec-ruch-musi-oplacac-jego-prawnikow-jesli-go-pozwie/yy16gk5?fbclid=IwAR1oLfgpMR3WFfIhLuVKkVcQe4xYhSf87AvjYgEza9qetW9l0IjqCkoNj_k#fbComments

Dr Eustace Oseghale.

Przeżywasz kryzys finansowy, potrzebujesz pieniędzy na lepszy standard życia, masz długi i chcesz sprzedać nerkę za pieniądze, odwiedź nas już dziś, a my spełnimy twoje marzenie, kup nerkę za 480 000 USD ! Szukasz okazji do zmiany swojego poziomu, uwolnienia się od długów i odmowy ubóstwa, szukasz przerwy finansowej, szukasz sposobów na opłacenie czynszu i rozwiązania innego problemu rodzinnego, jesteś w kryzys finansowy i nie wiesz, co robić, skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci sporo pieniędzy na nerki. Nazywam się Doctor Dr Eustace Oseghale. ORAZ jestem nefrologiem na Uniwersytecie Nauczycielskim Uniwersytetu Benin WSKAZANIE Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek, a także leczy. Zakup i przeszczep nerki u odpowiedniego dawcy Znajdujemy się w Indiach, Turcji, Francji, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejcie Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerek, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: dreustaceoseghale009@gmail.com WhatsApp: +2348133873774 Potrzebni są prawdziwi dawcy / sprzedający / kupujący Z poważaniem…. Dr Eustace Oseghale.

@Dr Eustace Oseghale.

Moderatorze tego profilu, usuasz komentarze, wycinasz linki kierujące do stron o tym przekręcie ruchowskim a tutaj masz jakiegoś pacana piszącego o sprzedaży nerki i komentarz ma sie dobrze, jest na tej stronie od 30.08.2019. Od razu widać kto za co ci płąci. Nie tak dawno pisano jak są dodawane i kasowane opinie na go worku. Firma płaci i ma pozytywne opinie. Brawo wy. Ludzie i tak wiedza że to oszukańcza firma > Dowód? https://www.forbes.pl/biznes/igor-chalupec-ruch-musi-oplacac-jego-prawnikow-jesli-go-pozwie/yy16gk5?fbclid=IwAR1oLfgpMR3WFfIhLuVKkVcQe4xYhSf87AvjYgEza9qetW9l0IjqCkoNj_k#fbComments

AJENT

Czy ktoś wie kiedy zmieniły się zasady przyznawania premii. Teraz podobno nie wystarczy mieć 100% na wszystkich parametrach

@AJENT

No co Ty...to by dopiero se gwoździa do trumny przybili...skąd to info...

@Glut

Odpowiedź Na złożoną reklamację

Ajent

Tak się zastanawiam czy ktoś z DR, logistyki i z całego Annopolu wiedzą jak wyglądają kioski w terenie. Nie te nowoczesne bryły w Warszawie czy w centrach handlowych. Zaczyna mnie wkurzać przysłanie pierdół dla dzieci. TYLKO GDZIE JE EKSPONOWAĆ. Wszystko stoi na podłodze przeszkadzają w dojściu do regałów z prasą. Te też mają wiele do życzenia. Naciągane wszystkiego. A komunikaty o umieszczeniu kolejnych woblerow czy innych makiety reklamowych w strefie przykładowe to jest szczyt głupoty. Strefa przykasowa nie jest z gumy. Ludzie odbierając paczki zarzucają to co stoi. Masakra. Niech się zarząd obudzi i zacznie ulepszać te punkty. A już brak napraw klimatyzacji czy zarysajacych się podłóg i przeciekajacych dachów powinna być priorytetem.

@Ajent

A pomyśleć to mają w żabka ... Wszytko nowe, ładnie zrobione a potem długi na kosmiczna sume . Jak czytałam opinie o zabka sądzę ze to jest dopiero g#wno większe od ruchu. Więc z dwojga złego cieszę sie ze JESZCZE pracuje dla ruchu i kończę tą przygodę i sądzę ze nigdy więcej nie dam sie w to wciągnąć

@Xyz

Z żabkami jest tak jak z Ruchem, jedni chwała drudzy nie. W moim mieście są 2 żabki i ma je jeden AJENT już od początku kiedy powstały. Jakoś specjalnie nie narzeka. To wszystko zależy od podejścia. Żeby ktoś nie pomyślał że tak fajnie w ruchu nie nie. Dzisiejsza prasa donosi o podwyżka h zusu i to chyba będzie gwóźdź do trumny ruchu. Przecież z tego co zarabiamy nie zostanie nam nawet w kieszeni najniższa krajowa z etatu a my wyrabiam 2 etaty.

@Ajentka

Zgadzam sie z tym.. Jeszcze tak przez 1, 5 roku sie opłaca a później juz nie dlatego zrezygnowałam z tego interesu ... Prosta piłka albo podwyżka albo wypowiedzenie

@Xyz

Proste wyliczenie po podwyżkach zusu nasze płace od nowego roku to około 2 tyś. Za tyle godzin pracy po co najmniej 10 dziennie nie opłaca się...będzie to naprawdę gwóźdź do trumny dla Ruch ...chyba że przejmie Orlen i da podwyżki podstawy

Ona
@Ajent

Zamiast krytykować weź się za obroty Nie odpowiada Ci to zajęcie to znajdź inne i zostaw lokalizację dla kogoś kto Nie jest malkontentem

@Ona

No tak Ciebie to nie dotyczy...ty jesteś na etacie Ruchu i on Ci ZUS płaci....

@Ona

Jak ja nie zrobię obrotu to ja nie mam prowizji a Ty na pensji ruchu masz wypłatę i to jest różnica. A obrót to sama rób bo my zbytnio nie mamy na czym. Dziś mogłam sprzedać dużo papierosów gdybym miała co. Ludzie bubli z ruchu typu płyn K do płukania i pasta do butów, która leży od 8 lat nie potrzebują mając lepszy wybór u konkurencji. A prasa już od dawna się mało sprzedaje. Pokolenie czytając wymierza. Właśnie takie pojęcie o sprzedaży i potrzebach klientów mają osoby siedzące za biurkiem.

Rudlok
@Ona

Paniusiu z ciepłej posadki w centrali Ruchu weź się do roboty a nie pozytywy na firmę której dobrego słowa od lat nie można powiedzieć piszesz. Jeśli jesteś taka do przodu to weź idź do kiosku i rób za miskę ryżu 12h na 7 dni w tygodniu i zobaczymy czy będziesz tak cwaniakowala jak ci potem Note dowala... Lepiej uciekać z dala od tych przekrętów niż pakować się w to (usunięte przez administratora) Posłuchajcie osób poszkodowanych

Gościu
@Ajent

U mnie od zawsze dziecięce miały swój jeden cały wieszak i jeden duży karton. To w zupełności wystarczało, szło zawsze wszystko dla klientów znaleźć i wystawić. Od dwóch miesięcy mam zawalony wieszak, pięć czubatych kartonów z dziecięcymi, pojedyncze sztuki gdzieś po kątach, a gdzie było miejsce (szok) to są powciskane kartoniki że slimami, zingsami i innymi gów.. teraz nawet nie wiem, gdzie co mam. Nie mówiąc już o braku przejścia.. No i niestety, większość rzeczy nawet nie doczekała się światła dziennego, mimo że staram się wymieniać wystawkę. Jak tak dalej pójdzie, to dziecięce zaczną mi wyskakiwać z lodówki..

@Ona

Żeby kogoś nazwać malkontentem trzeba mieć podstawy. Jestem ajentem od 10 lat. Widzę jazda zmianę na mają niekorzyść _wprowadzenie centralnych nadziałów towary, uszczuplenie prasy, brąz k niektórych tytułów, później brak dostaw tejże prasy. Z roku na rok było coraz gorzej. Klienci odeszli i nie wrócili bo nie mają pewnosci czy za jakiś czas nie będzie powtórki kryzysu. Brak krzyżówek z technopolu to duża strata na sprzedaży. To co idzie dostajemy w ograniczonej ilości to co leży w nadmiarze. Napoje nie dość że ceny z kosmosu nawet na promocji to jeszcze ilości takie że można zatowarować market. A później masa przeterminów. ZUS od nowego roku idzie w górę i nie wiadomo czy nasze mądre władze zrobią go w wysokości 1500,czy 1700 bo od znajomych z zusu wiem że są 2 wersje. Za moje 300godz w miesiącu faktura 2700 brutto to dopiero kpina i ja miałbym płacić ZUS 1700,to zostaje na rękę mniej niż najniższa krajowa netto, i nie wspominam że potrzebne mi zszywki, długopis, taśma klejąca markery, środki czystości bo wutryny i półki trzeba z kurzu wycierać okna myć to muszę kupić za swoją kasę. No i zapach bo zaczyna śmierdzić gnijaca podłoga. Malkontentem można nazwać kogoś kto pisze na tym forum że nie wie na jaki adres wysłać wypowiedzenie. To kaki adres ruchu wpisuje co miesiąc na fakturze czy rachunku żeby otrzymać przelew.

@Ajent

Jestes 10 lat ajentem i nie wiesz ze srodki czystosci kupujemy na koszt Ruch .... tylko Ci współczuje braku zaradności...

@Ajent warsawa

Ja jestem kilka miesięcy ajentem i po zapytaniu kierownika o środki czystości otrzymałem odpowiedź że we własnym zakresie. Jak chce mieć czysto to kupuje i sprzątam, dla niego to normalne. A więc jak to jest?

@Nowy

Ja jestem ajentem 3 lata. I od początku kupuje wszystko na mój koszt, ośrodki czystości, zszywki, flamastry itd. Kierownik sprzedaży mnie poinformował, że Ruch takich rzeczy nie zapewnia. Nawet worki na śmieci które są do zamawiania nie przychodżą.Więc proszę powiedz jak otrzymujesz zwrot kosztów, bądź materiały

@Agent

Na podstawie ksiegi agenta, raz na kwartal jest kwota do wydania na zakupy

@Ajent warsawa

Nic podobnego. W jaki koszt Ruch. Możesz im jedynie wystawić fakturę za środki czystości za 30 zł i jak ją zaakceptowanią to ci oddadzą pieniądze lib nie. Na początku wysyłałem im ale zawsze był problem bo to zależy od kierownika czy ci zaakceptuje. Środki są drogie jestem akergikiem i nie wszystkiego mogę używać. Rolka ręcznika papierowego to koszt średnio 10 zł. Więc co to jest 30zl w miesiącu. Nie posiadam wody ani kanslizy a ręce trzeba też myć. Nigdzie w sławnej KA nie ma wzmianki o kupowaniu środków czystości w koszt Ruch. Dlatego kupuję na fakturę w swój koszt działalności.

@Ajent

Może was w Warszawce inaczej traktują jak prowincje

@Ajent warsawa

Ty to masz fantazję . Żałosne .

@Al

Żałosne jesteś Ty .... zajmij sie sprzedażą... dobry sprzedawca sprzedaje to co ma w danej chwili w ofercie a nie tylko marudzenie

Mirabelka
@Ajent warsawa

O znalazł się wzorowy sprzedawca co to mu wszystko pasuje i ze wszystkiego jest zadowolony. Order Jemu dać.

@Ajent warsawa

Powiem Ci jedno . Siedź na zadzie na tej swojej zapyziałej wsi , a nie sory rozumem do ty ludziom że wsi nawet do pięt nie dorastasz znawco ruchowskiej księgi agenta .

Eugenia
@Al

Kochani ....pracownicy ruchu piszą swoje pozytywne komentarze bo tak muszą...my nic nie musimy...dlatego od 01.01.2020r...kioski będą oni obsługiwać...zaleca się wysyłanie od dziś wypowiedzeń...chyba że po połączeniu z orlenem dadzą nam czyli ich pracodawcom minimum 2000 tyś. Podwyżki...A jak nie to (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora)

@Eugenia

O juz widze jak składacie wypowiedzenia ..... większość nawet nie wie jak napisać wypowiedzenie a druga część nie wie gdzie wysłać wypowiedzenie... smutne .... jak ktoś nie potrafi yakich podstawowych rzeczy to nic dziwnego że nie ma pojęcia o sprzedaży i tylko traci Ruch przez Was klientów... niech każdy weźmie sie za robote...

@Ajent warsawa

Powiedz przy którym biurku siedzisz w tym bałaganie to jeszcze dziś będziesz gryźć wypowiedzenie które sam Ci to tego plugawego pyska wetknę . Powiem Ci jeszcze jedno że gdyby nie ajenci to te padło jakim jest ruch dawno by zdechł A Ty pożal się Boże pracowniku ruchu stalabyś teraz w kolejce po zasiłek.

@Al

Duzo lepiej by było gdyby mniej (usunięte przez administratora)było w kioskach i by uczciwie pracowali ....

@Al

Po za tym wątpie zeby taki motłoch wpuścili do centrali...

Powiedz gdzie siedzisz mendo A nawet sam Szulc czy Regulski cię nie uratują

@Al

(usunięte przez administratora) wszystkie takie wpisy to oznakaWaszej słabości.... do pracy !!!!

@Ajent warsawa

(usunięte przez administratora)uspokoj się już

@Ajent warsawa

Bo jak Cię znajdą w kiosku w Warszawie to jeszcze coś ci zrobią

@Ajent warsawa

za biurkiem a masz czas wymądrzać się w czasie pracy,a do kiosku niech cię przeniosą,zobaczymy czy będziesz miała czas,a swoje mądrości wsadz w swoje cztery litery,bo zmieścisz,przy tym biurku na pewno ci urosły odpowiednich rozmiarów.

@ja

Trzeba spojrzec prawdzie w oczy .. czy Sami jesteście uczciwi....

Weź się człowieku lecz

@Spokojny

Zaczęła im się (usunięte przez administratora) trząść w tej Warszawce to i nerwowi się robią...wypowiedzenie poszło....

@Glut

Jak sobie ktoś nie radzi w tak prostej sprawie prowadzenia kiosku to rzeczywiscie tylko pozostaje zlozyc wypowiedzenie....

Mariusz
@Xyz

Moja partnerka prowadzi Żabkę dwa lata i póki co nie narzeka. Idealnie nie jest i Żabka swoje za uszami ma, natomiast to jest też trochę tak że jak się dba tak się ma. Jak ktoś myśli że weźmie sklep i będzie sobie pasjanse układał bo on tu szef a pieniążki będą same wpadać do kieszonki to się pomyli. Z Ruchu miałem tylko prasę. Jak takie cuda odstawiali z niezależnym od nich kontrahentem to strach pomyśleć co robią z ajentami

C
@Ajent warsawa

Ciężko prowadzi się kiosk bez zaopatrzenia, które teoretycznie powinien Ruch zapewniać...

@Ajent

@ Ajent - Środki czystości wrzucasz w koszty prowadzenia własnej działalności. Tyle chyba powinieneś wiedzieć

terezza
@Ajent warsawa

O tak, szczególnie jak się ma kiosk w siedzibie Ruchu??

hah
@terezza

Ewidentnie ajent warsawa który Nie potrafi napisać WARSZAWA jest podstawiony to teraz drodzy Ajenci macie obraz panujący wewnątrz firmy...natomiast warto się doszkolić w kwestii składania wypowiedzenia w necie jest pełno treści na ten temat bo księga ruchania tkzw. niewiele ma wspólnego z rzeczywistością!

ajent warsawa
@hah

celowo w nicku jest warsawa a nie Warszawa bo mój nick nawiązuje do Warszawskiego Teatru Warsawy...... ale to trzeba minimum inteligencji :-) po za tym wiedzę, że wszelkie opinie pozytywne od razu odbierane są jako podstawione ...... naprawdę jest bardzo bardzo dużo osób zadowolonych ze współpracy z firmą. Kilka osób nieudolnie prowadzących punkty powinna po prostu zrezygnować !!! i siać już zamętu, to nie wuna firmy, że nie które osoby skoczyły na głęboką wodę ..... ale w sumie to można by to nazwać malutką kałużą a i tak sobie nie radzą z prowadzeniem kiosku.... to nie wiem czy gdziekolwiek taki pracownik znajdzie zatrudnienie dlatego tak wiele osób potrafi tylko pisać lamenty na forum... ile było Waszych prób zbojkotowania firmy, strajki pod siedzibą itp. .... no cóż nigdy z tego nic nie wyszło .... pamiętam zapowiadany wielki strajk na Chłodnej oj ile osób z całej Polski miało się na zjeżdżać jakie plany jakie strategie strajkowe tworzone na tym forum i innych .... no cóż przyjechał strajk pod siedzibę 6 osób !!!! ha ha ha o to cała wasza prawda !

@ajent warsawa

Ale z Ciebie burak...szkoda że nazywasz się chałupiec...

tak
@Ali alo

jasne...haha

Kiosk

Hej kobitki ! co się dzieje z tym Orlenem ?Nie jestem ajentem,mam dzierżawę,może ktoś, coś wie?

Grazyna_55

Mam dla Was ciekawą lekture na noc i doką nie zniknie ten wpis to korzystajcie albo zapiszcie sobie link i podawajcie dalej.Tak sie robi interesy i macie jeszcze jakieś wątpliwości? A w Ficnores udziałowcem jest były prezes Ruchu Chalupec, wiadomość potwierdzicie też na Wikipedii (usunięte przez administratora)

Agent

Poraz kolejny Orlen przejmuje Ruch czy to takie dobre?zalezy dla kogo już raz wiadomo który prezes Orlenu wyprowadzil miliony z Ruchu i jest bezkarny to teraz trzeba wyprowadzic resztę co zostalo a agenci nadal się nie liczą traktowani są jak tania siła robocza gdzie jest Pip nie interesuja się jakie umowy Ruch narzuca agentom nie wspominajac juz o ciezkich i dużo gabarytowych paczkach z poczty do ktorych jestesmy zmuszani przyjmowac

@Agent

Każdą paczkę z poczty która dostajesz , możesz nie przyjąć brak miejsca lub gabaryt

@Agent

Apel...do wszystkich agentów...wysyłajcie wypowiedzenie z końcem bieżącego miesiąca...widzicie tu po wpisach że mają nas za najgorsze gnidy...czas zerwać kajdany...albo godne pensje albo walcie się sami biznesmeni z Annopolu...A te gazetki jak prowadzić handel...W tym dowcipy w niej czy mogę rozmienić 200zł-nie-to poproszę gumy- my to przerabiamy kilka razy dziennie...I nie jest to śmieszne...koniec z tyranią...wysyłamy wypowiedzenia...

Agent

Na jaki adres wysłać wypowiedzenie

@Agent

Wypowiedzieliśmy jest na 3 miesiące czy 1 miesiąc ?

Na ruch ... Annopol

@Agent

Ludzie, jak czytam takie posty to mnie śmiech ogarnia.

Ajent

Posprawdzajcie biuletyn informacyjny. Są zmiany Dr, KS.

@Ajent

, nawu przyjdą nowe miotly i będą swoje mądrości wprowadzać, na pewno nic na leprze się nie zmieni

@Ajent

Hej ja nie dostałem biuletynu, czy są zmiany w rejonie zachodnim?

Są, nawy DR

Rudlok
@Ajent

We Wrocławiu ten sam czy zmienili ?

Ramii

Towar jest teraz handlujemy ciastkam izłapali następnych (usunięte przez administratora) . na odroczony termin płatności

@Ramii

I żelkami..

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 234 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A