Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

andrew

kto wie gdzie ukrył się najgorszy prezes stulecia firmy ruch igorek , dlaczego jeszcze nie siedzi za sprzedaż i wyprowadzenie majątku firmy . jak kioskarz zrobi manko to komornik ściga go do końca życia , a igorek brał towar , gazety na kredyt i do dzisiaj nie zapłacił , a sobie inkasował 350 tys miesięcznie , dla mnie to jest złodziejstwo , a według prawa ryzyko biznesowe.

@andrew

Igorek podpisał z Ruchem umowę ze Ruch nie będzie go ścigał za powstałe długi. To jest szczyt bezczelnści. Jest o tym artykuł w Forbsie Wpisz Jak Chalupec zabezpieczył się przed pozwami z Ruchu - i poczytaj. Linku nie wkleję bo go i tak usuną

tetris
@Grazyna_55

Gdyby Ruch chciał pozwać Igora Chalupca, swojego byłego prezesa, to musiałby… opłacać jego prawników. Choć i tak spółka zobowiązała się, że nigdy tego nie zrobi, mimo tego, że na kupionych obligacjach Lureny stracono ćwierć miliarda złotych – czytamy w „Pulsie Biznesu”

@tetris

No przecież o tym pisałam jeden komentarz wyżej. Artykuł w Forbsie a ponieważ wklejony link jest usuwany to podałam tytuł artykułu. Zainteresowani moga przeczytać. Historię Ruchu od czasu gdy łapy położył na nim Orlen, tak, tak, orlenowcy siedzą w Ruchu od początku, ażdy były prezes Orlenu trafial do Ruchu, tak jak i na początku pierwsi kaesi. W Ruchu był też budowniczy Stadionu Narodowego (usunięte przez administratora)to jak ta firma mogła prawidłowo funkcjonować. Prześledziłąm powiązania ludzi z zarządu w różnych spółkach córkach, a to Ruch nieruchomości, a to kolportaż a to rozliczenia. Z normalnej księgowości było cuw, cuk i ficnores a zarząd tego tworupowiązany z zarzadem Ruchu. O Icentis to już nawet nie wspomnę

Grazyna_55

Tak źle a tak podobno dobrze :D W Wyszkowie Ruch otworzył się z kioskiem. Śmiać się czy płakać. Jacy jednak ludzie są naiwni.Pożyjemy, zobaczymy jak długo przy tych rarytasach tamtejszy ajent się utrzyma (usunięte przez administratora)

Zawiedzony

Szczerze to Likwidować wszystkie te budki wolno stojące.praca i warunki bez dostępu do podstawowych potrzeb. co to niby księga agenta? Instrukcja obsługi? Czy integralna części umowy? Nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie. Współpraca na podstawie jednostronnej umowy( z korzyścią dla zlecionodawcy) agent nie ma tam żadnych przywilejów tylko same nakazy srogo naliczane notami. Kaucja i weksel jest obowiązkiem aby wejść w współpracę. O urlopie to można zapomnieć a zamiast traktować cię jak partnera biznesowego to traktują cię jak zwykłego pracownika ale przecież jesteś na działalności.wszystkonma być pod księgę agenta. Te głupie gwiazdki denerwujące klientów.

Kaesik

Agenci proszę Was skorzystajcie z programu POLECAJ RUCH bo mnie zwolnią tak przy Waszej inicjatywie zarobicie pieniądze

Michu
@Kaesik

Zgłosiłam i co ani godziny ani podstawa nie odpowiadały. Podobno był inny kandydat na te proponowane warunki. I jakoś punkt stoi pusty a nawet 3. I o chętnych brak a tak dużo podobno jest.

xtr
@Kaesik

To jak cie zwolnią, to zobacz ile pustych psd masz do wyboru. Na takie świetne warunki to na pewno przestaniesz.

@xtr

????????????????????

@Kaesik

Jak Cię zwolnią to przecież pustych kiosków masz do wyboru.Sam skorzystaj z godnych warunków pracy i kokosów.

Były agent

Ludzie już zmadrzeli i nie chcą siedzieć po 10, 12 godz za tak śmieszne pieniądze. Bez socjalu, bez wody, kibelka, przerwy na obiad bez meldowania o wyjściu siku. Wyrabiam 2 etaty godzinowo a kasy mniej nam zostaje na rękę niż mają na etacie 8 godzin. Z czym do ludzi. Jeszcze trzeba mieć konkurencyjny towar bo dziś napchane towaru we wszystkich sklepach. W Ruch ten sam towar od lat. Punkty stare ponure bez możliwości wyeksponowane towaru. W strefie przy kadrowej yo nam już tylko ziemniaków na wagę brak. Pocztówki, kslendarze, gazety, batony, przeceny, promocje i jeszcze musisz mieć miejsce żeby przyjąć lub wydać paczkę. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Mógł zarząd nie wyprowadzać kasy tylko zmienić wizerunek i coś ulepszyć. No ale liczy się kaaaaasa. Zatrudnijcie osoby, które mają choć trochę pojęcia w czym rzecz w tym ANNOPOLU. OD 100 LAT BEZ ZMIAN

Misia
@Kaesik

Proponuję, mamę, tatę, siostrę, brata, teściową,. Ile to punktów będzie osadzonych.

@Kaesik

Zarząd nich ruszy w teren i wysłucha ajentów, praktycznych rad,podniesie wynagrodzenie, traktuje agentów z szacunkiem jak partnerów. Wtedy nie będzie problemów z pustymi kioskami, obecni ajenci z doświadczeniem będą zainteresowani otwarciem. Ale musi się dużo zmieniać. Trzeba zrobić przeskok 100 lat do przodu. Obecnie wszystko jest w innej rzeczywistości. Od stycznia idą podwyżki ZUS i tak dalej. Jak w Ruchu się nic nie zmieni, będzie kolejna fala zamknięć kiosków. Zarząd do roboty , bo stacicie stołki.

K
@Agent

Ajentów? Najpierw niech sobie chociaż na dół zejdzie i posłucha - bo zaraz nie będzie miał kto szykować czy wozić prasy/paczek.

tom
@K

Notabene szykowania paczek i wożenia prasy. Podobno ruch ma bardzo duże zaległości wobec ludzi rozwożących prasę ! Slyszałem o Człowieku , któremu ponoć wiszą ponad 300 tys? czy to możliwe?

@tom

300 tys w nie wypłaconych fakturach to jakieś brednie. Czyli on ma duży zapas gotówki na paliwo i naprawy auta nie wspominając o zusie i podatkach bo urzędy nie interesuje czy ci wpłynęła kasa z faktur zapłacić trzeba. Jakieś brednie. 3 tys ale nie 300. Trz mam firmę od kilkudziesięciu lat i nie wyobrażam sobie takiej kwoty zaległości. Prokurator się kłania.

@Kaesik

Podaj dane to cię ktoś zgłosi na ten program . Dowiesz się chociaż jak jest cudownie.

tom
@Gość

też tak uważam, ale po części jestem jego podwykonawcą, mojemu szefowi płaci z opóźnieniem blisko 3 miesięcznym, teraz tłumaczy się że mu nie zapłaci bo ruch mu jest winny ponad 300 koła...Nie wiadomo co jest grane!

K
@tom

Nie znam kwoty, ale mogę potwierdzić że Ruch mocno (znowu) opuścił się z płatnościami dla firm szykujących/wożących prasę/paczki. I to tak bardzo-bardzo. 300k nie jest nieprawdopodobne, jeśli miałby dużo rejonów do nadzielania/wożenia/paczki. @Gość, masz jak najbardziej rację, prokurator się kłania, ale w innej nieco materii.

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Uruchomieniowiec ds. elektrycznych
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
Ajent

A to teraz już wiem dlaczego takie małe dostawy papierosów, gazet, książek wszystko poszło na otwarcie nowego punktu w Wyszkowie. Hi hi

Gosia66

A ten nowy punkt w wyszkowie to ma jeden AJENT, za jaką podstawę. Stać go na zatrudnienie pracownika dodatkowego na zmianie. Bo nie wyobrażam sobie robienia choddogiw jednoczesnego wydawania paczek i sprzedaży prasy, może jeszcze totolotek. Czy jedna osoba po 15 godz tam będzie, bo przy totolotka musi być otwarte do 20 a w kumulacji do 21. Może to jakiś były Ks otworzył żeby być tzw wzorcowy punktem lub jakiś pociotek Ks, z odpowiednią podstawą 10 tys.

Aguśka

Dzisiaj jest 15 jak do tej pory brak wynagrodzenia za październik.

tetris

Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają. Pora się ewakuować z tego bagna.

Kiosk

Zadzwoń do cuw czy jak kto woli fincores bo może masz błąd w rachunku /fakturze, bądź dok rozliczeniowe nie doszły, jeżeli zgubili twoje dokumenty kasę weź z utargu tylko prześlij w komunikatorze a najlepiej przez email podaj przyczynę zablokowania wpłaty utargu z jakiego dnia blokujesz że puki nie otrzymasz przelewu oni nie dostaną wpływu z utargu, znajdą w moment dokumenty ja miałam taka sytuacje w ubr, że z pwr zgubili moje dokumenty, nawet przypomnienia nie otrzymałam o braku wpłaty utargu, w tym roku o dziwo nawet przed upływem 7dni dostaje

Poznań brak przelewu.

Ela

Co to znaczy najgorszy dostawca prasy ? Masz małe nadziały, późne dostawy ?

Gosc

Pajace nie mają co robić tylko.wypisuja ciągle o rzekomo niewpłaconych utargach. Niech u siebie najpierw dwa razy sprawdzą!

@Gosc

Przecież to specjalna robota . Piszą że nie wpłacone i liczą że ktoś wplaci jeszcze raz

@AL

Najgorszy jest ten komunikat przy sprzedaży- sprzedaj Fakta...wziął bym jednego lub drugiego dyrektora lub KS do kiosku niech se naciskają na kasie przy każdej sprzedaży po komunikacie ok...niech zobaczą jakie to jest męczące...wykonujemy przez to podwójne jakby kasowanie...tępa góra ruchowska

warssawa
@Qwerty

komunikaty są po to żeby przypomnieć tym mniej rozg...arn...iętym agentom, po co siedzą w kiosku, nawet wyświetlanie komunikatów Wam nie pomaga, AKTYWNA SPRZEDAŻ !!! do każdego paragonu powinna być propozycja sprzedawcy z dodatkowym towarem i od razu lepiej by Wam wyniki wyglądały i prowizje, ale tylko potraficie narzekać .... za nic nierobienie dostaje się NIC... a niektórzy to powinni jeszcze dopłacić firmie że ich trzyma i tylko straty przez takich agentów są...... sam mam kilka punktów z Ruchu i codziennie pilnuje swoich pracowników żeby robili do sprzedaż i zwiększali paragonu co owocuje na koniec miesiąca kiedy kasa wpływa na konto.....

@warssawa

Koleś o czym tu piszesz....wszystkie fakty z batonikiem sprzedane albo z medalikiem lub kalendarzem a komunikat dalej wisi...od początku miesiąca....widać (usunięte przez administratora)że sam nie siedzisz na kasie...

Ajentka
@warssawa

Ile batonów, i innych pierdół może kupić w miesiącu ten sam klient? Fakt przynajmniej w moim punkcie kupują te same osoby. Kiedyś klient spytał, czy ja mam pani wykupić cały towar który zalega. Ktoś kupi jeden ale nie codziennie. Zważywszy że nabywcy faktu to starsze osoby, które nie jedzą słodyczy i nie potrzebują 10 różańców. Widać jak działa logistyka. Wypychanie na punkt towaru a później AJENT niech się z nim buja. Minęły już te czasy że całe promocje wykupywali ajenci, może jeszcze robią to niektórzy. Dość wykupywania towaru, który leży i żadna promocja nie pomoże. W markecie bez PROMOCJI JEST TANIEJ NIŻ W RICHU Z PROMOCJĄ. A Ruch też do tyłu punktów kupuje towar po cenach hurtowych nie detalicznych, no ale marzę ma większą niż inni nawet Żabki. Powodzenia.

@warssawa

Weź siedź na zadzie i się nie udzielaj pajacu . Sprzedaż zwiększasz ludzi pilnujesz .... Chyba pod biedronką . Masz kilka punktów A twa prowizja owocuje chyba brakami . Albo zatrudniasz 7 krasnoludków i królewne śnieżke .siedź na tym annopolu pajacu dalej

@AL

Święte słowa. Jakiś baran z Annopola będzie pozytywne statystyki nabijał.

@warssawa

Nie warto szkoda Pańskiego czasu na tych rozgoryczonych ludzi na tym forum powstała swego rodzaju sekta, nie może Pan wyrazić się neutralnie a co dopiero pozytywnie, ograniczone mózgi i tak z siebie nic więcej nie wypluja prócz jadu... Oni myślą że ktoś celowo siedzi i wysyła im komunikaty nie pomyślą że to automatycznie idzie im tylko ciągle "myszka lata po ekranie" haha. Propozycję haha podejrzewam że żadno nawet nie próbowało ale z góry zakłada że nie pójdzie, a jest tyle opcji aby zaproponować choć jeden produkt i to nie musi być przy każdym kliencie choć co trzeci klient albo założyć sobie samemu plan "dziś sprzedam 10 batonow" dla samego siebie wyzwanie robić, użycie krótkiego zdania polecam dwie sztuki... W jednym tygodniu bądź dniu proponuję taki produkt w innym taki, czy to takie trudne

@Kiosk

Widać że jesteś z Ruchu...po twoich wszystkich wpisach..chodź do kiosku...zresztą nie muszę Ciebie zapraszać...zaraz Was posadzi w nich sam prezes bo agentów już zabraknie....jak ich nie szanujecie

@Qwerty

A trzeba przyznać że coraz więcej pokazuje się pustych zielonych budek. Ale co te barany z annopola mogą o tym wiedzieć.

@Kiosk

No tak, faktycznie tyle opcji. Fakt plus batonl0, Milky Way, TYLKO TRZEBA GO MIEĆ dziś 13 a u mnie ani jednej sztuki nigdy nie było, nie ma i w dostawie nie widać. Sprzedajesz fakt poleć baton, sprzedajesz fajki poleć fakt. Lion a kto to kupuje Napoje o zapomniałam że już nie ma upałów, każdy rozgląda się za czymś ciepłym., cały Annopol powinien codziennie kupować po zgrzewce napojów to by zeszły... , Rutinoskorbin,, w płynie miałby wziecie, fajki na sztuki i gumy na listki bo o to klienci pytają.

@Kiosk

Wierzę bo muszę. Pamiętacie takie batony energetyczne nie dość że drogie to wzięcia żadnego. Gilzy Winston za cenę w Ruch można kupić w normalnym sklepie bez promocji 4 op identycznych

@Kiosk

aż miło czytać ...... właśnie tak działam w swoich punktach ... osoby negatywnie wypowiadające się na mój wpis tylko potwierdzają jakimi są sprzedawcami ale chyba nie warto tego nawet komentować jeżeli piszą o ni o tym, że jeden klient nie kupi codziennie tego samego batonika... !!! widać, że o aktywnej sprzedaży to chyba nawet nie słyszeli... oczywiście, że trzeba stawiać sobie cele krótko terminowe takie jak wspomniałaś dziś sprzedam 10 szt tego jutro np. 5 szt innego produktu i w skali miesiąca nagle okazuje się, że jednak jest jakaś uzbierana kwota. W każdej branży jest plan sprzedażowy który sprzedawca musi realizować jeżeli go nie realizuje to najczęściej długo nie popracuje w danej firmie,

@warsawa

dłużej nie mogę być bierna czytają twoje wpisy,ja już nie pracuję od kwietnia,jestem na emeryturze i jestem na forum co dzien,nawet z nudów,ale takie bajki ja ty tutaj wciskasz to twierdze ze pomyliłas zawod ,podkreśle ze nie prowadze żadnej sprawy przeciwko ruch-owi,odeszłam normalnie bez komplikacji .ale jak czytam twoje wpisy,to az mnie zalewa,jak można tak pisac bzdury,chyba ze twoje kioski są na pustyni to tak sprzedajesz,

Klient
@warsawa

Postaw się w roli klienta, któremu ciągle coś polecasz. Ja osobiście dostaje nerwicy jak robiąc zakupy ktoś mi coś sugeruje najczęściej wychodzę nie robiąc zakupów wogóle. Już parę Pan i panów nauczyłam że to ja decyduję nie sprzedawca. A może to, a może tamto, tu 2 w cenie jednego.... Pytam po co mi dwie czy trzy dane rzeczy. Jak będę potrzebować znowu kupię.

@Klient

jakby każdemu Klientowi polecać dodatkowy produkt lub zakup towaru z promocji to nawet gdy trafi się taki Klient który nic nie kupi bo nie spodoba mu się to, że proponowane jest mu dodatkowy zakup to i tak Ci którzy jednak się skuszą pokryją tą stratę, że wyjdziesz i nic nie kupisz i nawet to, że już w ogóle przestaniesz kupować w danym sklepie czy kiosku a i tak wcześniej czy później jednak coś kupisz..... psychologia człowieka, więc AKTYWNA SPRZEDAŻ to coś co działa w wielu branżach i jest podstawą istnienia wielu firm.....

@ja

pisząc o zawodzie to właśnie masz rację , SPRZEDAWCA to zawód i trzeba iść z duchem ..... być może to, że własnie odeszłaś na emeryturę mając swoje lata przepracowane w innym systemie nie pozwoliło Ci poznać efektów etapów sprzedaży jakim jednym z nich jest AKTYWNA SPRZEDAŻ dzięki której można naprawdę osiągnąć dobry wynik sprzedażowy a co za tym idzie wynagrodzenie i nie tylko w kiosku ale w każdej innej branży .....

Bajko
@warsawa

Powiedz wyznawco ruchowski gdzie masz ta swoja świątynią (punkt) czyżby Annopol Bo chętnie te kokosy odwiedze i chętnie bym zobaczył wykaz z kasy jak to jest przyjemnie i jakie sa z tego pieniądze

@Qwerty

Bo akurat ty wiesz skąd ja jestem , (usunięte przez administratora) wiesz, (usunięte przez administratora) bzdury jakieś chore historię stworzone przez wasze chore głowy, zapomniałeś dopisać że CBA u mnie będzie, macie problem sami że sobą, paranoje się leczy... Dla przypomnienia, to forum powinno zmienić nazwę na żale jady i paranoje , utworzcie jakąś grupę wsparcia

Aloizy
@warsawa

taki jesteś mądry ciekawe jak sprzedaż takie ilości gdy dostajesz po 4 sztuki batoników impulsowych a maż , potencjał na sprzedaż 30 sztuk,a po wekendzie to zostało tylko powycierać kurz z pustych regałów.pytanie i jak wyrobić plan sprzedaży????

@warsawa

mimo braków tego co potrzeba też wyrabiałam,ale jako ekonomistka wiem że gdybym miała odpowiedni towar wyglądało by to o wiele lepiej,niestety jak widze mało się orientujesz w sprzedaży,i jesteś zadowolona z tego co masz,a pouczasz innych swoją mądrością,a w ruchu jako sprzedawca idziesz do tyłu,nic nowego prócz wymagań i kar

C
@warsawa

Tak zwana "aktywna" sprzedaż zwykle się kończy tym, że klienci nie wracają - wolą chodzić tam, gdzie nikt im kitu nie wciska. Bo tego, co by chcieli kupić, to i tak nie ma.

@Klient

Bo ruchowi wydaje się że jeszcze są czasy PRL, gdzie na osiedlu były tylko te kioski.

Ajentka91

Jak już wypowiadamy się o batonach to hmm Latem wytopione, zimą zamrożone. U mnie ludzie tego nie chcieli kupować, kiosk był w obrębie kilku sklepów, w tym dwóch marketów i mimo moich chęci słabo to szło. Jak podpisywałam umowę była mowa o małym naliczania planu, ponieważ małe miasto. Z miesiąca na miesiąc był większy. Także to wszystko jest pic na wodę. Na tym nie da się zarobić. Poinformowali mnie, że Pani, która miała wcześniej kiosk odeszła na emeryturę. Jakie było moje zdziwienie, gdy pewnego dnia przyszła do mnie i zaczęła opowiadać jakie były prawdziwe powody jej odejścia. Teraz wiem, że kobieta mówiła prawdę.

Gosia

Nadchodzi rewolucja na rynku prasy. Grudniowe numery czasopism "Playboy", "CKM", "Cosmopolitan", "Joy", "Harper’s Bazaar" i "Esquire" będą ostatnimi polskich edycji. Marquard Media Polska, ich wydawca, skupi się na obszarze cyfrowym. W następstwie zmian zwolnione zostanie 70 proc. załogi. Po woli większość prasy papierowej zniknie i co batoniki będziemy w promocji sprzedawać. Ruch zniknie z rynku szybciej niż myśli. Brak im pomysłu i koncepcji a Orlen na razie nie myśli ładować kasy w ten interes.

alias warssawa itp
@Gosia

Mądrzy inaczej się wypowiedzą hehe

Greg

Witam , mam pytanie odnośnie rozpoczęcia współpracy z Ruch , wpis do KRD ? O co dokladnie chodzi , jeśli jesteś wpisany nie da rady rozpocząć współpracy Proszę o podpowiedzi Pozdrawia

@Greg

No taki jest ogólny zamysł sprawdzania KRD .

@Greg

Jeżeli widniejesz jako dłużnik ale taki, który nie spłaca swoich zobowiązań to zapomnij o ruchu. Jeżeli natomiast konto w kod masz czyste, to również zapomnij o ruchu. Tyle jest innych ciekawszych miejsc pracy A Ty chcesz w takie (usunięte przez administratora) się ładować.

@Greg

Daj sobie spokój. Jak nie masz długów i nie chcesz ich mieć to idź gdzie indziej. Ja teraz bujam się po Prokuraturze bo im nie odpuszczę. Gdybym wzięła do kieszeni ta kasę to spoko wiadomo, że trzeba oddać, ale tak? Za co?

Franek

Najgorsze w tym Syrię jest to, że po złożeniu wypowiedzenia i tak 3 miesiące muszę tu jeszcze siedzieć. Chyba barany nie myślą, że będę ich śmieszne gazetki sprzedawał jak dotąd.

@Franek

Oczywiście, że tak musisz pracować tak jak dalej. Jeszcze będą czepiać się wszystkiego żeby jak najmniej Ci wypłacić. Ja przy zapaleniu płuc musiałam siedzieć w tym gównie bo nie umiałam nikogo znaleźć. Nikt nie chciał w takich warunkach, bez toalety, w zimnie, więc w końcu poszłam do lekarza on mi zabronił wychodzić bo było źle. Zamknęłam kiosk i poszłam do domu. To zaczeli mi wysyłać towar którego termin kończył się szybko ????

Gosia

Nadział po 3 sz gazet z programem to jakieś kpiny, pisanie ani dzwonienie do nadziału nic nie daje. Czyżby zatoczyło się koło i jest powtórka z zeszłego roku o tej porze. Dziś wterek a już brak gaz z programem. Czyli planogram nie do zrobienia. Nie wspominając o problemach z pz. Gratulacje tylko nie wiem komu składać sobie głupoty że jeszcze tu tkwię czy zarządowi za nieudolność. Reanimacji tego Tr... Jakim jest ruch nic nie da dopuki będą pracować ci sami ludzie. Każdy dr i ks powinien rok prowadzić punkt żeby wiedział z jakimi problemami się zmagsmy. Świat zza biurka wygląda inaczej i ma się nijak do rzeczywistości

Jan70
@Gosia

Słuszna racja. Stawiam Ci flaszkę.

@Gosia

Krzyżówek , dziecięcych , słodyczy i napoi to zapas na rok. Przynajmniej u mnie. Paranoja.

@Agent

Napoje, no cóż mogłabym zaopatrzyć market tyle mam na stanie. Słodyczy zresztą też. Klient wchodzi patrzy na cenę i wychodzi z miną dezaprobaty i komentarzem, skąd pani te ceny bierze. Podaję adres pod, który można wysłać spostrzeżenia. Pierwszy raz od dekady papierosy przestały się sprzedawać.

@Gosia

W Poznaniu jest to samo. Mam klientom polecać coś co w markecie jest dużo tańsze.

Ali alo
@Agnes

Niestety co do programów tv jest dno jak przysyłają po 3 sztuki i nie ma ich już o 9...klienci odchodzą wkurzeni i już nie przyjdą...znów ograniczenia,dostawa Fmcg licha jak ta cienka kicha...i do tego grzebią w kasach...nie z forcom a z ruchu i zmieniają co chcą...dziś ich nagrałem...w markecie sami se tworzyli dokumenty zdalnie...miałem chwilę między sprzedażą a tu (usunięte przez administratora) myszka sama jeździ na ekranie i klika na jakimś dokumencie...do tego nadal brak pz z prasą z poniedziałku i stany na kasie przez to są po minus 100....

N.A.działowy
@Gosia

Na śląsku niedługo to kioskarze sami z magazynu będą musieli pobierać prasę , bo kierowcy to jeszcze za sierpień mają nieuregulowane faktury. Każdy sprzedawca na wyposażenie kiosku dostanie taczkę do transportu prasy.

@Gosia

Ja tam na brak gazet nie mogę narzekać otrzymuję wszystkie możliwe tytuły w odpowiedniej ilości , z towarem także problemów nie mam spokojnie mogę sprzedać od ręki 4wagony papierosów, a klienci już nie słyszą słowa niestety ale nie ma, odzyskuje klientów których straciłam przez problemy ruchu, spokojnie przekraczam obrót 60-70tys sprzedaży towarów gdzie wcześniej miałam 40-50tys i to zaznaczę że kiosk wolno stojący i jeszcze obok supermarketu, podoba mi się puki co ta zmiana oby tak dalej, ks także się stara co chwilę spytki czy coś potrzeba czy wszystko ok, słucha w ostatnim czasie bardzo dużo spraw załatwił, jeżeli chodzi o plany nigdy problemu z wykonaniem nie miałam ustalane są racjonalnie

Jan70
@Ali alo

Czyli mamy to samo. Rano pz przyjmuję 4 szt. jakiejś tam gazety. W ciągu dnia jej nie sprzedałem a wieczorem stan 0

@Kiosk

Niestety nie mam takiego szczęścia. Gazet jak na lekarstwo i fmcg też, napoje tylko w ilościach hurtowych. Tak to właśnie jest że jednym punktów kroi się dostawy żeby inni mieli więcej. Dziś dzwonię do Ks i jak on nic nie wskura to będę żegnać Ruch. Jak dzwonie do nadział o jakąś pozycję to słyszę ale u pani się nie sprzedaje lub jedną zeszła. Jak mam sprzedać więcej skoro 1 szt przyszła chyba to logiczne. Niektórych tytułów nie mogę się doprosić już pół roku. Nowy ks miał dobre chęci ale chyba już go to przerosło. Nawet kalendarzy mam o 50 procent mniej niż rok temu.

@Kiosk

Ścieme taką to przedszkolakom możesz wciskać . Czasy kiosków już mijają . Kiedy wszyscy mają tendencję spadkową w sprzedaży to ty masz raptownie wzrost 50% . Normalnie cud nad Wisłą .

@Jan70

Dzięki, czasami by się przydała ????.

@Gosia

I mimo to nie dają dorzut gazet? Mi np dziś doslali 4sztuki Tele tydzień. W poniedziałek otrzymałam otrzymałam 12, zostały mi 2 a dziś dorzucili, u nas regionie naprawdę się poprawiło nie mogę puki co nic im zarzucić, także jeżeli chodzi o przyjmowane zwroty nie mam kompletnie problemu, lata wstecz tragedia nie było tygodnia ciągle jakieś reklamację... składałam dotyczące zwrotów prasy czy fmcg do (usunięte przez administratora) , towar w kaetonach chaotycznie spakowany byle jak aby tylko było a teraz sama jestem w szoku, czy naprawy dotyczące w kiosku także szybsza reakcja, mogę powiedzieć śmiało że puki co jestem zadowolona nawet finansowo a jestem już prare lat na dużym zusie po opłaceniu opłat związanych z dg zostaje mi na czysto w granicach 3tys przy godz msc średnio 230-250h bo bywa że zamykam całodobowo czy wcześniej bądź później otwieram tak więc pełnych godzin w msc chyba nigdy nie miałam no nie chyba na pewno hehe bo lubię spać czy jak wakacje wiadomo człowiek chce sobie gdzieś wyjechać czy po prostu odpocząć bo jesteśmy tylko ludźmi a mało kto ma pracownika bo koszty są bardzo wysokie , a gdzie miałam sytuację że nawet nie było nawet 2tys na czysto , tak więc jak dla mnie na plus, oby było tylko lepiej, mam nadzieję że tego nie (usunięte przez administratora) tylko faktycznie będą poprawiać i choć część ludzi będzie zadowolona bo wiadomo każdemu nie dogodzisz, a fajne mają plany tylko byle to się nie skończyło na gadaniu

@Kiosk

Niestety nie dają dorzutu, czasem w piątek 2 szt. Co do reklamacji zwrotów jest ok tu się poprawiło, nadział raczej nie, wielu tytułów nie ma w sprzedaży Ruch nie dostaje,. Z wolnym też nie mam problemu jak potrzebuję,. Naprawy też jest lepiej niż było. Natomiast zauważyłam spadek ilości paczek i to znaczny. Większość idzie na Żabki i Orlen, pobraniowych wogóle. Paczka z poczty też bardzo mało a jestem jednym z ostatnich punktów ruch w mieście bo zaraz się zamknie kolejny. Pomimo tego że punkty się zamykają klientów nie przybywa wręcz odwrotnie. Zastanawiam się co się dzieje bo ludzi na lekarstwo. Październik był najgorszym miesiącem od lat w sprzedaży.

@AL

A jednak, może słabo się starasz a twoja rozgoryczona morda odstrasza ludzi, wiem co mam a ty (usunięte przez administratora) możesz na ten temat powiedzieć nie masz prawa tego podważać, a cud nie ale moja praca i zaparcie w dążeniu do celu, a stekaniem na forach klientów nie Zdobędziesz

@N.A.działowy

A myślisz że wielkopolska to inaczej jest ?

@Gosia

To faktycznie bo powinni (usunięte przez administratora) kierownika, a jak to nie pomoże dzwoń do dyrektora, jeżeli chodzi o paczki faktycznie jak odpadły pobraniowe to zmniejszyła się ilość u mnie odpadło gdzieś koło 100, ale powoli zaczęły się pojawiać pobraniowki nie jest ich tak dużo jak ale co jakiś czas trafia się, obok mnie jest zarówno paczkomat jak i nie daleko żabka ale jeżeli chodzi o pp to jest cały czas tak samo dziennie w przedziale 10-20 dla mnie akurat pp to jest zmora że wzg na gabaryt paczek, a gazetetami prześlij e meila do Ruch o zwiększenie nadzialu wypisz tytuły, ja tak robiłam dosłownie bombardowalam ich wiadomościami, dzwoniąc nie jednokrotnie szły słowa które nie wypada ale czasami trzeba, pisząc e meila do Ruch w tytule zawsze podaj wpisz nadział prasy, i ustawiaj jako wiadomość priorytet zresztą ja wszystko już email zgłaszam bo tak to mam podstawę i zawsze pewna jestem swojego , albo spróbuj załatwić numer telefonu do lebka który w twojej cl jest od gazet, na infolinii ci tego nie podadzą ale kierowcy mają nr telefonu

Kiosk

Spójrz w lustro trola zobaczysz... Masz jednak nas..rane w głowie ale żal mi ciebie jak nie patrząc ta twoja żałosna niedola...

@Kiosk

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ile ci zapłacili za pisanie tych bzdur? gdzie ten kiosk stoi bo to na pewno jedyny w Polsce. Kiedyś taka zadowolona lasencja była ze Szczecinka

@Grazyna_55

Haha tak dokładnie bo Ruch ma całą bandę swoich tajnych opłacanych agentów haha i to prosto z Rosji haha pani z tym drugim facetem to chyba innego życia nie macie tylko prowadzenie okupacji na forum i każdego kto nie daj Boże neutralnie a jeszxze gorzej pozytywnie wyrazi się bierzecie za szpiega i to oplaconego. Z całego serca żal mi was

Jacek

Mam pytanie, czym rózni się system agencyjny od wynajmu kiosku od Ruchu ?

Rek
@Jacek

Tylko niemyl wynajmu z Franczyzą bo to już tragedia a o agancji lepiej zapomnij poczytaj forum to zdasz Sobię sprawę czym to się kończy.

@Rek

Mi chodzi o wynajem kiosku a nie bycie agentem czy franscyzę

@Jacek

Jeżeli jesteś normalny na ciele i umyśle i chcesz aby ten stan trwał nadal to ZAPOMNIJ o ruchu.

Palec
@Jacek

Jak chcesz mogę Ci wynająć mój pawilon

@Palec

Proszę o bliższe informację i zdjęcia oraz warunki najmu na adres jjzurawski@gmail.com Pozdrawiam Jacek

Radi

Najgorszy jest brak komunikacji K.S. nie odbiera telefonów te Panie na infolini to jakieś znajome dygnitarzy Ruchu załapały fuchę a do niczego nie są potrzebne i jeden z facetów który jak odbierze to tak jakby to robił za karę ludzie jak firma ma dobrze stać ? Ja bym posadził ich wszystkich w rozypujących się budach bez toalety niech zobaczą jak to wygląda.

@Radi

Ale przecież na tym to polega w Ruchu. KS to pieniądze bierze chyba tylko za funkcję. Jak rozmawiam z innymi w Poznaniu to kaesa już dawno nie widzieli. Telefonu nie odbiera ...

Rozmawiałem prywatnie z pewną osobą która pracowała w firmie na wysokim stanowisku to co mi powiedział to szok.Sądziłem że te niektóre działania jak blokowanie podczas sprzedaży.zasypywanie punktów napojami prasą dla dzieci czy słodyczami lub ciągłe nakazy robienia autoinwentaryzacji a nawet wysyłania przedstawicieli firm tytoniowych w. dniu dostawy towaru aby sprawdzili planogram czy pisanie komunikatów na temat braku wpłat jest nieudolnością firmy ,starych komputerów. lub niekompetencja ludzi..Niestety myliłem si.ę i to bardzo wszystko to jest celowe działanie aby zasiać zamęt. narazić agenta na pomyłki zestresować go agent ma się bać i cicho siedzieć

@Paweł

Więc niech sobie sami siedzą w tych (usunięte przez administratora) budkach. Wypowiedzenie wysłane. Robota nowa już się szykuje.

@Paweł

"....narazić agenta na pomyłki zestresować go agent ma się bać i cicho siedzieć" i narazić na manko, najlepiej powyżej 10 tysięcy Nic nowego nie powiedziała ta osoba, o tym wszystkim wiedzieliśmy już dawno. To tylko niektórzy mają klapki na oczach i nie widzą jak ich rąbią

Ajentka91

(usunięte przez administratora) i tyle. Ale pisma poszły wszędzie NIK, Prokuratura także ja nie poddam się, a Ci którzy uważają, że Ruch jest ok. To muszą być dobrze opłaceni. Kontakt 725-514-786

@Ajentka91

Zaraz Cię tu odsądzą od czci i wiary, przerobiłam to na własnej skórze, nc do niektórych nie dociera, albo nie są oni ajentami, co bardziej jest prawdopodobne. Usunięty początek przez administratora, ale jak w moją stronę leciały wyzwiska to jakoś administrator nie reagowa,ł aż musiałam sama napisać o zabezpieczenie danych konkretnych osób, raczej osób ukrywających się pod konkretnymi nickami. Wtedy dopiero nastapiła reakcja. @Ajentka ja kiedyś napisałam do MInisterstwa Finansó na temat rozliczania się Ruchu z US a raczej chyba jego brakiem bo niby na jakiej podstawie skoro kioski przez 2 lata nie były rozliczone. JUż późno ale po niedzieli odezwę się do Ciebie. Dodam jeszcze ze we Wrocławiu ajentka wygrała z Ruchem sprawę o niedobór. Koniec wrzesnia. Oni zapewne się odwołają ale nie mają szans. Ukręcili bicz na siebie i warto zeby więcej osób się o tym dowiedziąło

Pedant
@Grazyna_55

Tak to jest jak Janusze i Grażyny kioski przejmują...trzeba nie mieć równo poukładane aby siedzieć za niecałe 3 tyś zlotych po 12 godzin dziennie...przeraża mnie ta niewolniczość...a wręcz uwielbienie siedzenia od 6 do 18 w tej budzie i obsługiwanie tępych klientów ruchu a nie swoich....

czesia...
@Pedant

a nie przeraża cię fakt że markowa firma obuwnicza w której chodzą celebryci płaci 1700 zł miesięcznie pracownikowi no względnie do niecałych 2000 netto...a nawet 1600 zł miesięcznie?

czesia...
@Pedant

I jeszcze masz tysiąc parę osób do pokonania bo to taka wielka marka!doinformuj się lepiej lub zrób rzetelne badania

@czesia...

Minimalna jest obecnie 2300 także nie siej zamętu...nie mogą dawać 1700 ani 2000...kręcisz czesia...chyba że na pół etatu za 4 godz. dziennie

qwerty
@Qwerty

poważnie niemożliwe odlicz sobie podatek geniuszu

@Pedant

Prwadziłąm kioski ale to było do 2014 Takiej akcji jaka była zrobiona w moim przypadku to chyba w żadnym innym. W momencie gdy Ruch zaczął traktować mnie jak niewolnika, nakazali pracę w sobotę 31 maja 2014 do godziny 18 mimo że kioski były czynne do 12 lub 13 w soboty, napisałam wypowiedzenie na oba kioski. Zostały odebrane i wypowiedzenia leciały, na jednym miały być 3 miesiące, na drugim 2. Podczas rozmowy z kaeską gdy powiedziała że nie może podjechać zlikwidować przeterminowanego towaru wkurzona powiedziałąm jej że jeszcze za mało powiedziałam w ministerstwie finansów, a prawda była taka ze napisałam do MF maila i poszedł po kolei przez izbę skarbową do us.Rezultat rozmowy? Do kiosku wjeżdża 2 kaesów z natychmiastowym wypowiedzeniem ( piątek) a kiosk ma byc zdawany w poniedziałek a drugi we wtorek. To jeszcze nic.(usunięte przez administratora) Wtedy mnie sie jeszcze opłacało prowadzić te kioski. Teraz to tylko desperat może się na to porwać. Ludzie nie wierzą, pchaja sie w interes a potem są płacze bo niedobór. Jak to powiedział sędzia, na podstawie wadliwego dzialania systemu powstawały wadliwe dokumenty bo inne przecież nie mogły. To jedno zdanie z uzasadnienia wygranej sprawy z końca września, ajentki. Ruch pewnie poleci do sadu ale może znowu sie przejechać. Ajentka nie miałą swiadków bo ruchowski adwokat protestował, za to swoich świadków mieli, nawet przedstawiciel z Forcomu był, i były kaes a potem dyrektor regionu południowego i co? Przegrali. Warto walczyć o swoje. A to dopiero początek

warssawa
@Qwerty

Grażyna pisze o netto a minimalna na którą Ty się powołujesz to netto .... tylko udowadniasz swoją wiedzę a wręcz jej brak na tak podstawowe tematy ..... aż mi Ciebie człowieku żal ....

@warssawa

Nie zmienia to faktu że są to bardzo marne pieniądze za te 12 godzin dziennie w kiosku...bez toalety...bez umywalki...bez urlopu...choć niektórzy niby dostają i bez dodatków socjalnych....utrzymaj się za 3 tyś miesięcznie w mieście...nie ma szans

?
@Glut

od kiedy to na działalność gospodarczą dostajesz dodatki takie jak w przypadku pracy na umowę?

@?

Dlatego piszę że bez dodatków...na etacie możesz takowe mieć...tutaj w tej budzie nie masz...

....
@Glut

nie gadaj bzdur nie masz wiedzy o pracy w kiosku to się nie odzywaj!

@....

Za to Ty masz??? Dają Ci w kiosku socjal jakiś? Chyba tylko przechodziles koło kiosku...

....
@Glut

niezły trolling gubisz się w argumentach

Al
@Qwerty

2300 minimalna to raczej masz brutto A podawanie wynagrodzenia brutto to tak samo jakbyś sobie zmierzył ptaka z kręgosłupem

wroc
@Qwerty

Minimalna 2300 BRUTTO czyli netto to przy Umowie ZLECENIA bez chorobowego to niecałe 1700 netto... na rękę... Przy umowie o pracę to 1800 na rękę...

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 515.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A