Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Ajent

Właśnie jak wygląda u was okres na wypowiedzeniu bo mi się już nie chce tu przychodzić

@Ajent

Umowa nadal Cię obowiązuje. Jeżeli nie chcesz stracić 1/3 podstawy lub więcej a może nawet dostać karę za niewuwiazanie się z umowy to lepiej przychodz. Tym bardziej że jest okres przedświąteczny i mają fisia na punkcie paczek, chyba że masz już wstrzymane.

Napisałem niżej.

Agent

Ten czas to mija już od 10 lat jak nie więcej i coś minąć nie może, upadek ruchu to jak koniec świata minimum dwa razy w roku haha więc weź skończ robić za Nostradamusa itp

sobie
@Ajent

Słuchaj,żaden problem. Poczytaj w umowie, kiedy i w jakim przypadku mogą przejąć komisji nie psd. Jeden dzień rano robisz zwroty, co chwila w okno kartka Przerwa do ... Na drugi dzień robisz sobie wolne. I tak spokojnie czas Ci mija.

Agentka slask

W Zabrzu totalna porażka w dostarczaniu prasy i paczek po wielokrotnych ogłoszeniach nic nie jest z tym robione tracimy klientów i nikt się nami nie przejmuje gotowe odpowiedzi są na kasie prasa została dostarczona tylko o której o 14 to już nic nie sprzedam

SumiennaiNiebezpieczna
@Agentka slask

Nie chcieli dać podwyżki jednemu kierowcy , a teraz jeździ dwóch których trzeba opłacić a prasa i tak do południa jest rozwożona. Geniusze logistyki siedzą tam i dalej w słupki na monitorze patrzą. A ty człowieku świeć oczami do klientów .

Agent

Totalna porażka. (usunięte przez administratora)od czterech dni szukają 14 paczek. A klient niech sobie czeka, na święta i tak dostanie. Tylko (usunięte przez administratora) KTÓRE ????

@Agent

Czym Ty się przyjmujesz czy Ty zgubiłeś paczkę nie, to czego płaczesz, znając życie utchnely u jakiegoś kierowcy na aucie, albo na sorcie bo kod nieczytelny, lub w kiosku, albo nadawca nawet jej nie nadał takie sytuacje z tym że nie nadał to miałam bardzo często

Ajent

Witam, jestem po kontroli papierosów. Wynik to braki i papierosy w złych slotach. Braku, bo ich nie mam, a źle sloty, to przez to, że dwie paczki które się niezmiescily w swoim slocie, położyłem do sąsiedniego pustego slotu. Czy to jest podstawą, aby ruch uciął 1/3 podstawy? Kiedy ta 1/3 jest zabierana?

@Ajent

Planogram papierosowy. Jest w tabeli kar. Co się dziwić jest koniec roku święta szukają kasy na swoje nagrody.

Ajent Lca
@Jarko

Ale czy za jedną źle ustawiona paczkę, już karają 1/3 podstawy? Rozumiem, gdyby był bałagan w szafie, ale jedna paczka nie na swoim miejscu?

@Ajent Lca

Gdzie kończy się sens i logika tam zaczyna się RUCH.

Rudlok
@Ajent

Oni potrafia zabrac 1/3 za to ze sami nie potrafia naprawic slotow na papierosy takze logiki tu żadnej nie ma wszystko zrobia by czlowiekowi nie zaplacic dobrze ze sa juz wygrane w sądzie skończą się ich przekręty

Major
@Ajent

Kuzwa wy sie nie umiecie dogadac z tymi co kontroluja? Do mnie jak przyjdzie to zawsze gadka szmatka cos nis tak to poprawimy i jest elegancja Francja, trza gadac z nimi a nie tylko narzekac

@Ajent

Przedstawiciel z firmy od papierosów musiał Ci wpisać zwyczajnie braki, bo normalny jak by tylko źle było ułożone by poprawił , więc pogadaj sobie z przedstawicielem bo on do tego się zasłużył że karę dostaniesz

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Karol W.

Jak sobie radzicie z paczkami ? Połączenie 2 firm kurierskich w 1 punkcie jest niewygodne. Ludzie przychodzą po paczki a mamy zgadywać czy z paczki w ruchu czy poczty. Zaraz święta a wypłaty nadal nie ma a u was ?

@Karol W.

Ja nawet nie pytam się jaka to paczka ... A niech gość sobie stoi i wpisuje w pinpada cyferki. Dzisiaj miałem kolejkę 10 osób. Oczywiście należy wspomnieć że ruchowcom zginęło 5 paczek.

@Karol W.

A kiedy zatwierdziła fakturę? Bo jeżeli minęło 5 dni to możesz im wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym i jako pierwsze odwiedzić sąd.

Karol W.
@Jarko

Wysłałem mailowo 3 grudnia a fizycznie wczoraj paczką w ruchu do fincores dopiero. Z Tym że zawsze dostawałem przed 10. Rok temu zdarzyło sie że miesiąc czasu wypłaty nie było :) ale już za późno by coś z tym zrobić

Ajent Lca
@Karol W.

Z paczkami radzę sobie tak: pytam, czy poczta polska czy paczka w ruchu. Jeśli klient robi wielkie oczy, pytam ilu cyfrowy jest kod. Ponieważ klient skupia się na kodzie, podaje mi szybko ilosc cyfr, a ja już wiem, czy to pp(8), czy pwr (5,6). Wypłata już u mnie była w piątek.

@Karol W.

Zmian sobie na efaktury szybko sprawnie i masz pewność że dojdzie wysyłasz przez email , pwr może jakaś guła twoją fv/rachunek zgubić a tu zawsze masz pewność że dojdzie, to nie z paczkami mamy problem tylko z ludźmi ich stwierdzenia że to mój obowiązek jako sprzedawcy wiedzieć skąd ona/on paczkę ma rozwala mnie czasem nie wiem co mówić, zresztą teraz gorący okres wysyłania skarg przez klientów na nas haha bo oni biedni oczywiście nigdy nic złego tylko Ci wstretni sprzedawcy zawsze coś i oczywiście bez żadnego powodu haha

Agent 217

Jak czytam te wasze komentarze to mam wrażenie że tu siedzą dzieci które nie mają co robić i bawią się w pisaniu bajek. Ludzie pomyślcie nad sobą wszystko macie w księdze agenta wystarczy poczytać pomyśleć mieć mózg. Zadzwonić do księgowych a nie skupiać się na glupotach.

Ajent

Dzień dobry proszę mi napisać w lutym minie 3 miesięczne wypowiedzenie i zamykam z dniem 1 lutego kiedy oni dają znać by zdać gazety towar.. Bo 1 luty koniec umowy wiec ile przed czy mogą 1 lutego

Ostatni dzień dostaniesz makietę

Były ajent
@Ajent

W ostatnim dniu lub na, dwa dni przed końcem umowy dostaniesz makietę zwrotną na prasę. Miłego siedzenia do 2 w nocy. Zaczym wszystko policzysz spakujesz pozycja po pozycji, naniesieszsz na elektroniczną wz to ładnych parę godzin. No i zapakować do worków zapakujesz odpiszesz. A za końcową inwentaryzacją i roztowaroeaniem FMCG możesz i miesiąc poczekać.

@Były ajent

Miesiąc po zakończeniu umowy?

@Ajent

Pamiętaj że pierwszego marca musisz i tak iść do punktu żeby wydrukować raport miesięczny i kasowy, policzyć i wysłać dokumenty do gincores

@Były agent

Pomyłka 1 lutego

@Były agent

Nowy wpis w księdze agenta poczytaj dobrze...roztowarowywanie z ostatnim dniem miesiąca pracy...a prasa dwa dni przed tym...od listopada jest już tak...

@Zmieniło się...

Zmieniło się raczej na gorsze . Zobaczysz roztowarowanie z ostatnim dniem jak świnka gwiazdy

Aje
@Ajent

Mam tak samo. Zobaczymy jak będzie, w razie czego piszemy tutaj.

@AL

Zamykalem punkt w czerwcu i niestety roztowatowanie miałem w połowie lipca po paru telefonach z odpowiednim komentarzem. Nie wierzę w cuda.

@Ajent

Moje już dostali. Od dzisiaj do tej budki przyjeżdżam oglądać filmy i miło spędzać czas. Klienci po dzisiejszym dniu są w szoku. Papierosów, gazet ogólny brak. Mając na uwadze że nie zarobię na prowizji ale annopole nie zarobią więcej. Wszystko idzie na zwroty. Chcą mnie trzymać 3 m-ce, to to będą bardzo długie 3 miesiące, bez zysku dla nich.

Agentka slask

Totalna porażka z dostawą prasy przyjeżdża kiedy chce lub nie przyjeżdża wcale to samo z paczkami A na kasie straszą konsekwencjami za nie rejestrowanie paczek jak mogę zarejestrować skoro nie docierają do punktu i za cały ten bałagan nikt nie jest pociągnięty do odpowiedzialności tylko agenci są w D...e

@Agentka slask

Nie ma co się łudzić bo w tym czymś o nazwie ruch dobrze już nigdy nie będzie dlatego trzeba podjąć ewakuację . Wypowiedzenia powinny ich zasypać jak tsunami .

Ajent

Macie już przelewy z Ruchu?

Babel

Tak, był już w piatrk

@Babel

Samofakturowanie czy sam wysyłasz fakturę

Babel

Samofakturowanie

Legnica

A czy ktoś mi powie, jak są wyliczane zegary, i w którym miejscu umowy (księgi agenta) jest o tym mowa?

@Legnica

W jakim sensie wyliczone sprecyzuj dokładnie o co chodzi? Bo jeżeli o kwoty to jest liczona średnia, plan na premię masz o więcej 5% sumy całościowej

Legnica
@Agent

Właśnie chodzi mi o tą średnia? Jest to średnia czego, i gdzie w umowie jest o tym mowa?

Ajent

Żenada to wszystko jest. Ja już się cieszę że tylko do końca miesiąca

@Ajent

To jeszcze po tym poczekasz z miesiac na roztowarowanie

@AL

Teraz roztowarowywania robi się podczas pracy...A nie po niej....zmiany w księdze Jelenia nastąpiły...

@Zmieniło się...

No jednak nie . Kiosk zamknięty 30 października a zdawczej jeszcze nie ma . To jest żenada.

@AL

Bo to jest od połowy listopada....nie załapałeś się...tamto było niezgodne z prawem...Bo już było po umowie...

@Zmieniło się...

Cały ruch działa niezgodnie z prawem . już dawno powinno się postępowania prokuratorskie w nim toczyć i to coś powinno być dawno zamknięte . A ajentów jak (usunięte przez administratora), wyzyskiwali tak robią to nadal . Odrzuty z Orlenu

Agentka slask

Witam i jak my mamy wyrobić zegary sprzedaży skoro w soboty prasa albo przychodzi albo nie jest to ewidentnie łamanie księgi agenta

@Agentka slask

Standard ruchu. Z jakiej racji agent ma wyrobić premie dla siebie. W grudniu potrzebują kasy na swoje premie za ciężką pracę.

SumiennaiNiebezpieczna
@Agentka slask

Dwóch doświadczonych kierowców w Zabrzu uciekło w przeciągu tygodnia. Sobotniej dostawy jak dotąd nie ma , biura nieczynne , nic się człowieku nie dowiesz. Brawo Wy.

@SumiennaiNiebezpieczna

No widzisz , nikt za free pracować nie będzie . Jestem ciekawy jak będzie się kupiła sytuacja po podniesieniu zusu . Oby im się wypowiedzenia sypały lawinowo .

@Agentka slask

Co tam u Was na tym Śląsku się dzieję u nas rejon północy normalnie przychodzi , czasami się aż zastanawiam po cholerę tyle tego, mam pytanie wy też macie tak dziwnych ludzi z paczkami też nigdy nie wiedzą czy zamawiali paczka w ruch czy pocztą, człowiek zmęczony psychicznie jest tymi ludźmi codziennie jakiś baran problem ma, nie rozumieją że tylko oni nie zamawiają paczki tylko tych paczek dziennie jest po 100pare, więc skąd mamy wiedzieć skąd akurat on zamawiał ta przesyłkę

Lolo
@Agentka slask

I tak właśnie wygląda współpraca biura zamknięte KS mają wolne a Ty agencie z Zabrza handluj i wyrabiać tak zawyżone zegary chyba powietrzem jest to podstawa do natychmiastowego zerwania umowy

@1234

Musisz się domyśleć skąd Wielmożny klient zakupił A najlepiej jeszcze jak będziesz czytać kod odbioru w myślach . Przecież oni nie mają pojęcia od kogo SMS dostali . Nie spodziewaj się że będzie lepiej . Naród ma problemy z czytaniem i zrozumieniem tekstu .

@1234

A dla śmiechu powiedz im formułke ... proszę wprowadzić kod odbioru na pin-padzie .... reakcja bezcenna .haha

@AL

Oj tak, najgorsze to że to osoby od których wręcz powinno wymagać się choć trochę inteligencji , a są tak durne, a z człowieka próbują deb ila robić

@Agentka slask

Wracając do kolportażu prasy Ruch wiedział że kierowcy złożyli wznowienie więc widać jakie jest podejście ruchu co do agentów i coo dalej nastepny tydzien tez bedzie bez dostaw bo kierowcy sie zwolnili jest dosc aut firmowych zamiast zalatwiac prywatne sprawy niech rozważa prase

Michu
@1234

Najfajniejsze jest kiedy klient wchodzi i pyta,,. Czy jest do mnie paczka. Na Boga a skąd ja czy inny AJENT ma wiedzieć czy do danej osoby przyszła paczka. A jak pytasz ilo cyfrowy jest kod do odbioru to robią wielkie oczy jakby m prosił o wzór chemiczny lub mówił po chińsku. Z SMS o wysłaniu paczki przychodzą po odbiór, wogóle nie czytają tego co jest w SMS lub email. No i jeszcze powinniśmy mieć 24 godz czynne bo najczęściej po paczki przychodzą jak już rolety zamykam. zdrowia przychicznego, cierpliwości życzę bo do świąt chyba oszalejemy.

Glut
@Michu

Dokładnie...te pajace co odbierają paczki nawet nie mają pojęcia o co w tym chodzi....moje nazwisko Kowalski mam u Pana paczkę....czy macie jeszcze bilety....bo biletomat stoi obok kiosku....klienci Ruchu to w przeważającej większości debile...tępe pały...pisowskie (usunięte przez administratora) co pobierają 500 plus lub 13 emeryturę...

@Agent

Już widzę kaesa jadącego o 3 w nocy po prasę, żeby zawieź ją do kiosków. Ciekawe czy jeden z tych kierowców to ten który całe lata woził prasę i całe lata trwało wyszarpywanie kasy z Ruchu za wykonane zlecenia. A przeciez miało być tak pięknie. Gdzie ten Orlen??????????????????

@Grazyna_55

A może ten Orlen to wielka ściema , żeby długi pokasować . Bo wydawcom i innym firmom wisieli ogromną kasę więc dla ściany wyskoczył Orlen długi anulowane więc dalej można wałki robić

@AL

A wiesz że to całkiem możliwe. To dopiero byłby cyrk. Oni podpisali porozumienia a tu Orlen się wycofuje. Ma prawo, dlaczego nie. No i czekajcie wydawcy, może coś wam skapnie. To byłoby bardzo dobre. Mieli pisać o sytuacji ajentów a potem sie wycofali. Mieliby nosa utartego, samoluby, myślei tylko o sobie a to dzięki ajentom prasa sie sprzedaje bo ruch ma to w 4 literach

Ajent

Ale nie będę tu przychodzić.

Ajent

Kochani ajenci a na dziecko L4 jak jest chore a nie ma kto zostać przysługuje jak to. Jest

@Ajent

Nam nic nie przysługuje musisz mieć zastępstwo

Grazyna_55

Firma która kiedyś była porządną Firmą, ajent był szanowany za swoją prace. Od momentu gdy brudne ŁAPY wsadzili w nią byli orlenowcy, a już szczególnie Chalupec, stała sie (usunięte przez administratora), dla osób które jakby nie było, mają własą działalność gospodarczą i są przez urzędy traktowani jak każdy inny przedsiębiorca, a przez Ruch traktowani gorzej niż pracownik na etacie. Przez Ruch są traktowani jak niewolnicy, wyrobnicy. Z Ruchem współpracowałam dokąd było to opłacalne, ale w momencie gdy wydawało im sie ze mogą pluć każdemu w twarz powiedziałam dość. Oni chcieli postawić na swoim i w chamski sposób dostarczyli wypowiedzenie, w trakcie gdy moje leciało już od dwóch tygodni. Są oszustami i jak widać nic sie nie zmieniło. Kaesi dla swoich apanaży, wprowadzają kandydatów w błąd, byle tylko dorwać jelenia do kiosku. No i jelenie w nim siedzą. Nie łudźcie sie, jesteście dla Ruchu niczym, jeszcze tylko starzy ajenci może jakoś są traktowani, w inny sposób, ale pewnie to też do czasu. Nie rozumiem co może trzymać człowieka w takim czymś. Pamiętam jedną ajentkę z Zabrza. Opowiadała głupoty do sponsorowanego artykułu w Dzienniku Zachodnim a potem gdy klientka spotkała ją w innym kiosku i powiedziałą " Pani ....... pani tutaj pracuje? " ta z taką obrazą w głosie " jestem właścicielką " dupna właścicielka płacąca 3,5 czy 4zł pracownicom. Siedźcie dalej w tych budkach i płaczcie. Dajcie sobą pomiatać dla nazwy "właściciel" tylko w waszych oczach i dla zusu czy skarbówki. Dla Ruchu- mniej niż zero niestety. Na każdej kasie czy hali w markecie dostaniecie więcej i to wraz z pakietem socjalnym

Jarko

Hej ludzie idą święta... RUCH rozdaje prezenty. Ja dostałem - 1/3 . Dwa dni gdzie miałem srake jak wodospad Niagara A ks odpowiedział że mam zapewnić zastępstwo. Jest (usunięte przez administratora) Pora się ewakuować z tego chorego interesu.

@Jarko

Co się dziwisz to właśnie jest Ruch my jesteśmy niewolnikami A szlachta się bawi naszym kosztem

Mogles zglosic do dyrektora

Kris
@Jarko

Współczuję, tym bardziej święta i Nowy rok. Ale co tu się dziwić. Robienie ludzi (usunięte przez administratora) to u nich standard i tradycja. To jest pełen obraz o tej szwajcarskiej firmie z tradycjami (usunięte przez administratora) ludzi.

Ajent

No właśnie sobie pensji nie obetna a żeby mieli dla siebie premie świąteczne obetna nam ajenta.

Zosia

Witam, dnia wczorajszego podpisałam umowę dot. pracy (prowadzenia) ***. Poprzednio oczywiście zakładając działalność gospodarczą itp. Umowa wskazuję na 3 miesięczny okres wypowiedzenia, która oczywiście- jeśli nie złożę rezygnacji, automatycznie zostaję przedłużona. Natomiast, dowiedziałam się skandalicznych wręcz opinii na temat traktowania pracowników ***, kar nakładanych niesłusznie, a także alarmu, który automatycznie wyłącza kasę (po 15 minutach nie używania kasy fiskalnej, a także po wyjściu z kiosku podajże, 2 minuty na reakcję) Moja sytuacja wygląda następująco, podpisałam umowę- owszem. Miałam także rozpocząć szkolenie (na umowie mam napisane, że muszę go mieć 32 godziny, mam na to 2tyg.) Nie rozpoczęłam go jeszcze. Czy jeśli na dniach (przed rozpoczęciem szkolenia, a także przed inwentaryzacją, przejęciem kiosku i pierwszym dniu pracy) złożę rezygnację, to będzie to mogło nastąpić natychmiastowo, czy tak czy tak będę musiała popracować tam przez te 3 miesiące?

@Zosia

Kasa Ci się nie wyłącza tylko tzw blokada po wpisaniu hasła jest czynna, idź choć jeden dzień na szkolenie zobaczysz a nie czytasz idiotow wypowiedzi

Masz dużo odwagi żeby się wto pchać . Ale powodzenia

Ag
@Zosia

Poszukaj w necie informacji na temat odstąpienie od umowy. Nie zaczynaj szkolenia A tym bardziej NIE PRZYJMUJ KIOSKU !

@Zosia

Może nie panikuj tylko spróbuj. Nie jest aż tak źle jak tu niektórzy piszą. Fakt alarmy na kasie denerwują ale jeżeli jesteś to co za problem kliknąć w ekran. Jak będziesz pilnować wpłat utargu, rozliczeń prasy i oczywiście planogramów to nie masz się czego bać. A wypowiedzenie 3 miesięczne jest po roku pracy, wcześniej 2 tygodnie.

Rek

Co Ty piszesz człowieku nie masz sumienia czy sprzedałeś się za dwa tysiące pchasz ludzi w ten (usunięte przez administratora) .Wiesz dobrze że na alarmach się nie kończy ta firma to tragedia.

Agnes

Facet przestań pieprzyć farmazony. Wylogowanie z kasy jest przez RUCH traktowane jako naruszenie umowy czyli brak spełnienia warunku. Wypowiedzenie masz 3 miesiące!!!

AL

Jak tak polecasz to może swoją rodzinę oddaj w paszcze ruchu . Siostrę, brata przecież jest super

@Agnes

Do roku jest 1 miesiąc po roku umowy 3 miesiące wypowiedzenia.

Agnes
@Gosia

Tak mówi prawo. Ale jak już wcześniej tutaj zostało napisane, RUCH jest ponad prawem i zgodnie z umową jest 3 miesiące.

Bf

Dziewczyno uciekaj jak nie chcesz mieć do zapłaty po zakończeniu 70000

agencik
@Gosia

Tak, ale ruchowcy nie wypuszczą, bo sami się przyznali że nie mają chętnych do tej "pracy"

@Zosia

@Zosia, wystarczy ze przekroczysz próg kiosku i jesteś utopiona. Tak samo gdy wejdziesz do punktu szkoleniowego. Będzie że byłaś na szkoleniu i wyiczą Ci ile masz zapłacić. Nie rozpoczęłaś, rezygnujesz, masz prwo i nie daj się zastraszyć. Każdy ma prawo zrezygnować. Nic nie przejęłaś, nie przeszłas szkolenia więc piłka po Twojej stronie

Finek

Jak to wytłumaczyć, bo nawet z forcomu niewiele pomogli. Rano ksieguję np. 4 Fakty. W ciągu dnia ich nie sprzedałem a wieczorem mam ich 0 !

@Finek

Sprawdz w market towary wpisz fakt i zobacz wg cen może jednej ceny masz na - a innej na +

@Finek

Ja mam tak samo z Rzeczpospolitą. Dostaję 5 szt. nie sprzedaję ani jednej i na koniec mam stan 0. Z tego co widzę tonie chodzi o cenę bo nieraz jest ta sama ale ma inny kod, a oni wszystkie Rzeczpospolite mają na 1 kodzie. Sprawdź i zobaczysz że o to chodzi. Jak zgłaszałem to tylko powiedzieli że wszystko się wyrówna na inwenturze

Gosia

Z Rzeczpospolitą tak jest od dawna na innym kodzie przychodzi na innym zdajemy i trzeba bez przerwy robić autoinwentaryzację, bo pisanie czy dzwonienie nic nie daje.

Karlik
@Finek

Przed księgowaniem sprawdź historię sprzedaży. Jeżeli nie było sprzedaży a stan masz zero, to porównaj jeszcze indeksy i ceny z rana. Jeżeli są te same, to dzwoń na forcom zakładaj zgłoszenie że żądasz udostępnienia wszystkich logowań po IP do twojego komputera. Być, raczej na pewno, okaże się że znajdziemy jakąś zalogowaną duszyczkę.

AJENT

Ciekawe kto zgarnął kasę za umowę na sprzedaż papierosów juul. Wszędzie to wycofują bo szkodliwe a ceny od nowego roku ostro w górę. Nikt tego nie kupuję. Znowu źle zainwestowania kasa. Masakra a ty ajenci się mecz. Na rynku są już odpowiedniki i to o wiele tańsze.

@AJENT

Odpowiednik nigdy lepszy nie będzie pale e pap już od wielu lat i wiem z doświadczenia że odpowiedniki zawsze G... warte sa

Ajentka
@Alf

Niestety ludzie dziś patrzą na cenę. Za cenę 1 paczki wkładów juul są 3 paczki inne.

@Ajentka

Przy e papierosach tak nie przeliczasz, bo kupujesz sprzet i masz to na lata a , zamiennik jak to piszesz szybko się psują

@Ajentka

W jeden wkład wychodzi 11,99 bo w paczce mas, dwa wklady a nie wiem jakie Ty fajki liczysz skoro z 23,99 wychodza Ci 3 paczki

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 515.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 33 to opinie pozytywne, 211 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A