Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Nowa

Proszę o podpowiedź czy jak zaakceptowałam fakturę to mimo wszystko mogę złożyć reklamację do stawki podstawowej??

@Nowa

Tak możesz

@Nowa

Tak

Markus

Szanowni Państwo zwracam się z pytaniem... Przechodziłem koło dwóch kiosków ruch i wg naklejek sa czynne od 6 do 20 od pon do pt I sobotę do 16. To daje 80 godzin tygodniowo. To oznacza 2 osoby po 40 godzin (jak większość ludzi w tym kraju). Założyłem że zatrudnię studenta na zlecenie na połowę czasu czyli 170h na miesiąc za najniższą możliwą stawkę 14,50 to daje 2465, plus mój zus ok 1250 plus ew księgowa lub inne oparty bardzo optymistycznie 100 zł. I zaglądam że też chce mieć przynajmniej minimum czyli ok 1700 zł. To daje 5500 miesiąc w miesiąc. Oczywiscie gdyby perspektywa była taka że się zarobi dużo więcej w kolejnych miesiącach to te pierwsze można zarabiać mniej, ale że znikają mentole to analizuje że raczej sprzedaż się nie poprawi. I moje pytanie do ajentow: czy przez ostatnie miesiące udało się Wam miesiąc w miesiąc zrobić minimum te 5500? (Tak wiem że od stycznia zus I minimalna w górę, ale chodzi mi o 2019) bo zakładam że nikt z Was za mniej nie siedzi 80 godzin w pracy.

Grażyna i Janusz Jankowscy
@Markus

My pracujemy dla satysfakcji bo identyfikujemy się z Ruchem.

@Markus

Proponuję zapoznać się z opiniami na ten temat. Już to było wielokrotnie pisane. Na rozmowie rekrutacyjnej na pewno zapewnią że tak oczywiście. Fakty są takie 1900 podstawy netto + prowizja od sprzedaży.

Maurycy
@xtr

Szanowny Panie...puknij się pan w swoją łepetynę....raz miałem 5300zł...raz...A potem dowalili ba zegarkach tak że premii przez pół roku nie widziałem...Z tego 5300 trzeba zapłacić VAT 900zł, ZUS 1300zł, podatek pit36 600-900zł, księgowość, dojazdy do kiosku...I inne potrzebne rzeczy biurowe czy chusteczki nawilżanie żeby wytrzeć ręce po brudnych klientach....nikogo nie zatrudni pan za te kasę...samemu ledwo się opłaca...już lepiej iść do pracy w biedrze...

@Markus

Jak pracownik Ci coś zawali, audyt, kontrolę papierosów to Ci obecną podstawę o 1/3 i co zrobisz dolozysz mu ze swoich do pensii i zusu. A ewentualne manka. W obecnej chwili żeby nie dokładać przy zatrudnieni kogoś podstawa to 5 tys netto ale kto ci to da. Na premię też bym nie liczyła bo towaru tak dają żeby planów nie wyrobić.

Zawiedziony
@Markus

Przez 2 lata może raz dostałem ok 5000 tyś. Ale od dłuższego czasu nawet na premie nie zarabiam.

@Zawiedziony

Od czerwca nie widzę premii, niestety planogramu nie wyrabiam bo i nie mam na czym. Na św miał być towar podwójne bo w tym tygodniu nie mam dostawy i co, był owszem ale mniejszy niż normalnie. Mam puste regały z fajkami. A towar dopiero po niedzieli. Znowu sprzedaż do tyłu. Jeżeli styczeń też będzie taki kiepski to zamykam bo zus na gwiazdkę premier nam podwyższył i od stycznia 1450 zl.

Rudlok
@Markus

Uciekaj z tego bagna nie zarobisz na tym a wpedzisz w dlugi

BB
@Markus

Gdyby ktoś zarabiał w tym kiosku takie pieniądze to raczej kiosk nie byłby zamknięty .

@Markus

Ja robię sama 68h tygodniowo bo nie stać mnie na pracownika nawet na pol etatu jak dostaje przelewu 3600 to jest dobrze raz dostalam 4100. To co KS mówią to bujda na resorach. Plany obcinanie gdzie się da. A jeszcze przy nowych zasadach nie wiem co zrobię w styczniu wizytę u lekarza specjalisty a za każde zamknięcie chcą obcinać pensje więc będzie "wesolo".

@Ajent

72 godziny tygodniowo, przez ostatnie miesiące dostaje 2900, 3100 zł. Po opłatach co mi zostaje? Masakra. Niestety trzeba spadać z tąd inaczej nie da rady

@Markus

57h tygodniowo, 3400 netto.

Eugenia
@Ajent (prawie były)

212 godzin miesięcznie...3000 na rękę...co daje 7 zł za godzinę.....najniższa pensja w Polsce jaka może być....znajomy rozwozi pizzę za 13 zł na godzinę plus napiwki....chyba czas się przebranżowić

@Markus

Hahaha o takich kwotach to można pomarzyć

Tytanic

Siedzę od 5.30 i z nowej dostawy dzisiejszej prasy nic nie mogę sprzedać brak PLU dlaczego nikt nie ponosi za to konsekwencji przecieź straty są kolosalne gdzie ci informatycy ja daję sobie radę ale taki co dopiero zaczyna ma kłopot

@Tytanic

Cześć. To wejdź w market i naciśnij towary. Zeskanuj np Elektronika dla wszyst. i wybierz pozycje z właściwą ceną, naciśnij EDYCJA ( lewy górny róg). Otworzy się pasek i wybierz „Odblokowanie i oznaczenie do wysłania” wybierz TAK Ponownie naciśnij EDYCJA i wybierz „Wyślij PLU bezpośrednio” i naciśnij TAK . Po chwili możesz sprzedawać i zrobić import dokumentu PZ . Pozdrawiam Artur .

Tytanic
@Artur

Rozumiem i dzięki tylko czy to do mnie należy ja przychodząc do pracy powinienem mieć prasę gotową do sprzedaży dlaczego obok Kolporter nie ma takich problemów i klięci idą tam a u nas ciągle problemy jak nie działają drukarki to Plu to znowu kompa nie idzie uruchomić tak nie idzie pracować .My mamy plany z kosmosu i w sumie żadnej pomocy

@Tytanic

Oczywiście że tak, masz racje. Np. mieli dostarczyć podobno papierosy ze starą akcyzą i MM weszła się zaksięgowała nawet, a papierosów brak. I co piszesz e-mail do wszystkich i brak konkretnej odpowiedzi co dalej. W poniedziałek zgłosiłem, a dopiero wczoraj info na kasę weszło. Piszesz o dwie dostawy Coli, a Pani odpowiada przez komunikator „czy nie może pan magazynować towaru ?”. Jak byśmy mieli magazyny nie ? Każdy dział to prywatny folwark, kto rano wstanie ten miesza. Dużo czasu musi upłynąć zanim coś się zmieni. Jak sobie czasem nie pomożemy, to nie ma co liczyć na inną pomoc. Pozdrawiam .

Na pewno nie spodoba się wam co napiszę,jak pisałam wcześniej odeszłam z ruchu w kwietniu i bez problemu,szukałam innej pracy i stwierdziłam że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,każdy zakład ma swoje plusy i minusy,w ruchu też wiele przydało by się zmienić,po namyśle i tych kilku miesiącach doszłam do wniosku,że jednak nie jest aż tak zle i wróciłam do swojej starej pracy,rozpoczynam z nowym rokiem,lubie swoją pracę i dłużej nie mogłam czekać,może też naiwnie że będzie lepiej.Mój nowy/stary/kiosk dostał towar że hej,aż miło będzie od 2 stycznia go otworzyć.W nowym roku życzę wszystkim agentom dużo radości i miłej pracy oraz więcej optymizmu

@ja

Życzę powodzenia. Na otwarcie otrzymałaś towar kosztem pozostałych punktów w okolicy. Wiem co piszę. U mnie pustki, tawar który ma popyt wogóle nie przyszedł ani przed świętami ani w ten poniedziałek. Klient wchodzi i.... Ooo ale pustki w papierosach. Szafa prawie pusta bo nawet tych co powinny być zgodnie z planogramem brak. 15 pustych miejsc. Jednym na zachętę dają a inni muszą na powietrzu robić planogram.

warssawa
@Ajentka

głupot nie pisz, jeżeli dobrze pilnujesz dostaw, odpowiednio księgujesz dokumenty i nie masz bałaganu na magazynie tzn., w systemie to towar jest odpowiednio nadzielany, po za tym zamówienia interwencyjne .... telefon do KS, dyrektora ... wszystko da się załatwić ale trzeba troszkę pomyśleć..... samo narzekanie na forum nie przyczyni się do zwiększenia towaru na półce lub polepszeniu warunków płacy.... wiele agentów naprawdę ciężko i uczciwie pracuje co nie pozwala im na marnowanie czasu na pisanie na forum... dzięki czemu wszystko im się zgadza.....

@warssawa

Co ty pitolisz ssaczu ta pseudo firma nie ma kasy na nic więc towar jest taki jak cały ruch . Czyli z dużymi brakami , te wasze zamówienia interwencyjne to możesz sobie w buty wsadzić , telefon do KS haha nie rozśmieszaj publiczności .

@ja

Żebyś w pewnym momencie tego miło nie miała za wiele

@warssawa

Ja o niebie ty o chlebie. Stany towarów się zgadzają nie mam problemu z inwentaryzacją, jestem ajentem od przeszło dekady a takiego niskiego zaopatrzenia szczególnie w okresie świątecznym jeszcze nie pomiętam. Czy twoim zdaniem 5 czy dwie paczki papierosów to jest fajnie dostać. Chyba ktoś kto nadzieja towar widzi stany towarów. Dobrze by było żebyśmy widzieli czym magazyn dysponuje ja niktorego towaru nigdy nie miałam na stanie a o inne pisze juz że 3 lata bez skutku. No i taka to współpraca. Na początek jest wszystko żeby AJENT myślał że będzie tak stale.

@Ajentka

Ja tam problemów z towarem nie mam a z pewnością nie z papierosami klient przychodzi może kupić spokojnie danych fajek po 4 wagony, nie których nawet dostaję 20-40 parę wagonów patrząc lata wstecz jeżeli chodzi o dostawy prasy czy fmcg jest super , zamówienia interwencyjne także realizowane

@Agent

A można wiedzieć gdzie taki dobrobyt? U mnie niestety słabo, interwencyjne też nic nie dają. Może po prostu olewają niektóre rejony?

@Agent

Żeby Ci od tego dobrobytu piórka nie urosły . Masz taki asortyment tylko klienta brak . Czy może nowy jesteś ? To może masz na początek .

@Ajentka

Większych bzdur nie czytałam.... to co ta Pani ma mieć wyrzuty sumienia... A może z innego powodu tego towaru w twoim punkcie nie ma ...

@Agent

Np. Z jakiego powodu może nie być towaru jeżeli stany madazynowe z tym co na półkach się zgadzają. Masz pomysł. Bo ja nie. Po prostu jak się wiecznie brak Ks tylko zastępstwo to tak jest. Nie mam sobie nic do zarzuca inwentaryzacje z ostatnich 4 lat są bez obciążeń. Nie, nie wnoszę towaru i nie kradnę bo to by mi nic nie dało wiedząc że i tak przyjdzie mi za niego zapłacić. Nie mierz innych podług siebie

andru
@Agent

mam podobnie pisze do k.s. pisze do osób z planowania ze potrzebuje 2-3-4 wagony a jak dodam ze jeszcze zamówienie klienta zawsze mam !!

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ag123

W jaki sposób zgłosić osobę która będzie mnie zastępować. Na kasie wystarczy czy jeszcze gdzieś?

Karoola

Paczki pobraniowa są tylko płatne gotówką? Wydaje mi się tak bo gdzieś to czytalam ale nie mam pewności

@Karoola

Źle czytałaś można płacić kartą

Orkisz

Kto ma problem z drukarką?

Karoola
@Orkisz

Ghost
@Orkisz

Ja czekam na serwis, rano nie mogłem zalogować się na kasę, drukarka wyswietla błąd daty - ustaw zegar!!!

AJENT Ruch

Nowy rok i już problemy. Przewoźnicy gazet bez wypłat za 3 miesiące.odmowili dalszej współpracy. No wcale się nie dziwię dziś. Teraz firma która rozwosi gazety po punktach sama musi jechać do poznania po gazety. Zobaczymy co jeszcze przyniesie dobrego nowy rok.

Gosia66

To śmieszne że w sylwestra mamy mieć czynne do 16.wszystkie sklepy oprucz marketów są do 13, urzędy do 12..zrozumiała bym gdybyśmy mieli alkohol i fajerwerki. Nawet papierosów brak to co gazety mamy polecać w sylwestra. Chory zarząd, chorzy ludzie.....

Gosia66
@Gosia66

Jeszcze lepiej doczytałem że czynność punktu w sylwestra tak jak w umowie czyli jak ktoś ma do 18,czy 20 to tak ma czynne.

@Gosia66

A kto Ci każe w sylwestra siedzieć. Ja robię sobie wolne. W sylwka do 20.00 to niech z Annopola sobie przyjadą tutaj.

@Gosia66

Zarząd za wszelką cenę chce podnieść z dna tego Titanica... Jeden z wielu przykładów,gdzie mają agentów.

Tragedia do 16 biedna musi pracować , i jak tu żyć haha

Glut
@xtr

Mi też kazali siedzieć do 17....Ale mam ich gdzieś. Popołudniu buda zamknięta...i koniec...szczęśliwego Nowego Roku bez Ruchu już za niedługo...

@Gosia66

W tym miesiącu musiała bym tu jeszcze tydzień siedzieć żeby wyrobić zegary jest to celowe działanie ruchu więc faktura będzie odrzucona bo plany z kosmosu wzięli czym je zrobić batonami bo towaru brak

Qwerty
@Glut

Fajek brak...bilety w biletomacie...prasę tylko stare dziadki kupują...chemia i reszta leży nikt nawet na to nie patrzy...czym wy chcecie handlować w tym Ruchu i do tego w sylwestra do 18???? Ja kończę zaraz po otwarciu, przyjmuje i zdaje prasę...

@Agent

Pytam, ale wciąż nie mam odpowiedzi. Jak wyliczane są te zegary? Ktoś, coś?

@Ajent (prawie były)

Jak są liczone to tylko "magicy" z ruchu wiedzą dla mnie tu nie ma logiki żadnej. Ja zamykam o 13 jak w wigilie.

Wawa1
@Gosia66

Nie denerwuj się. Warszawa siedzi do 18. A centrala o 13 juz ma wolne. Taka to sprawiedliwość

Ja pracowałam do 18!!!!!

andru

siedziałem do 18 i ok bo chciałem ja przychodzę pozniej a widzą ze zostaje to mi akcpetują ,fakt biuletynu nie mam ale ma plakaty i umiem czytać z nich szkoda ze dziś nie działała mi drukarka - data :( ale coż - naj,lepszego w Nowym Roku

NIP

Rano, drugiego stycznia, klient poprosi o paragon ze swoim nipem. Kto umie wystawić taki paragon (faktura może być wydana TYLKO do paragonu z nipem). Dziś miało coś być na paragonach, ale niema. System po nowym roku musi mieć taką funkcję. A my ajenci kiedy się dowiemy co i jak?

@NIP

Nie wgrali, bo nie mieli czasu, jak pracowali do 12:00 Paragon z nipem bardzo prosto się wystawia. W zakładce "Dodatkowe' na kasie POS masz przycisk NIP klienta. Naciskasz, potwierdzasz komunikat i po bólu. przetestowane, działa bez zarzutu, już dwie takie faktury wystawiłem.

Do której dziś pracujecie bo ja tylko będę siedział sklepy zamykają 16

Biuletyn 53

Już kilku ajentów potwierdza brak biuletynu nr 53 (na nowy rok). Jak sytuacja wygląda u Was?

jantar

mam biuletyn nr 1-łódzkie

Nowastara

Ja mam nowy biuletyn 1/2020 A ostatni był na nr 52

@Biuletyn 53

Biuletynu nr 53 nie było... więc potwierdzi Ci to cała Polska... biuletyn ostatni jak był to nr 1, zbieram wszystkie odkąd się ukazały, wielokrotnie mi się przydały jak chciałam w czymś się odwołać, jeżeli Ci jakiegoś brakuje zawsze możesz napisać do ruchu to na e-mail przesla, a jak nie masz bieżącego zglaszaj przez pos

Biuletyn
@Agent

Możliwe że chodzi o 1/2000. Ostatni jaki nam to 52/2019, dlatego myślałem że kolejny to 53. Brak mi biuletynu na nowy rok, nie znam promocji. Na kasie OOS już napisane.

Brak wielkopolska

Ajentka & &
@Biuletyn 53

Brak biuletynu i materiałów reklamowych. Wielkopolska

Wielkopolska
@Biuletyn 53

Również brak biuletynu a co najważniejsze, brak instrukcji dotyczącej tych nipow na paragonach która miała być wgrana dzisiaj..

xtr

Szanowni Agenci. Biorąc pod uwagę iż dzisiaj jest ostatnim dniem pracy w tym roku, życzę Wam aby Nowy 2020 Rok przyniósł Wam móc sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Pozdrawiam i udanej zabawy sylwestrowej.

@xtr

Wzajemnie życzę ze dzieki tej firmie jak ajenci stracicie życie osobiste. Polecam pracę od rana do wieczora za marne pieniądze. Pozdrawiam

Obecna agentka

Ja mam podstawy 2500. W Wigilię do 13 Sylwester do 18. Punkt od 6 do 20. Sobota do 18. Zegar na tamten miesiąc 43 tyś i ledwo wyrobiłam bo było kilka dni wolnych teraz jak jeszcze więcej dni jest wolnych to mam 45 do zrobienia. Papierosy przez zamówienie interwencyjne zamawiam to albo wcale nie przyjdą albo po kilka sztuk co jak rozpakuje to nie wiem czy się śmiać czy płakać.. dostaję coś co w ogóle nie schodzi i zawala miejsce a to co by pomogło podbić zegar brak.. Klientów tracę bo chcą żebym zamowila a nie przyjeżdża to co trzeba.. duzo duzo jeszcze złych rzeczy można powiedzieć na temat RUCHu..

@Obecna agentka

Lekarstwo na tą dolegliwość nazywa się WYPOWIEDZENIE.

AL

Najlepsze co te ruchowskie pokraki mogłyby zrobić to oddać wszystkie punkty w dzierżawę . Wynająć je dotychczasowym ajentom . Ewentualnie tylko prasę wstawiać do kiosków

@AL

Najlepsze co mogli by zrobić to zutylizowac te budy które straszą. Z drugiej strony,zarabiają na towarze oraz na agentach...

jantar

Ja niestety do 18-ej.Teraz inna sprawa.Cały czas słyszymy o tzw warszawskich wysokich podstawach.Kiedyś usłyszałem od dyrektora,że w Warszawie nikt nie chce pracować za tak niskie podstawy-ok 4.000 zł.Koszty mamy takie same,żołądki też.Wychodzi na to,że tzw prowincja musi pracować na warszawskie punkty.Warszawiacy milczą.Co Wy na to?

@jantar

Gdzieś w Wielkopolsce. 3400 netto podstawy + zegary w kosmosie. Jak bardzo tego syfu mam dosyć to tylko ja to wiem.

AJENT Ruch

Nawet jakbym chciała mieć otwarte całą dobę to i tak planogram w plecy. Brak towaru do sprzedaży i to tego najbardziej chodliwego a zarazem o najniższej marży, papierosy. Klient wchodzi i patrzy zdziwiony że takie pustki. Mam obecnie brak 16 marek z planogramu. Co na to zarząd i ci spece od nadziału towaru. Dzisiejszy towar to też kpina.

Xyzz

Macie jakas dobra riposte na ' Jezu co tu tak drogo" lub jak wam dają mega drobne ? ????

Winch
@Xyzz

Ja mówię: "skargi proszę kierować do warszawki, gdzie ustalają ceny". Co do drugiego, to wolę jak sypną miedziakami, niż jak 10 klientów pod rząd przynosi stówę z tekstem "no tak mi bankomat wydał" :-)

Zawiedziony
@Xyzz

Jezu to dwie ulice dalej... A tu jest kiosk ruchu

@Xyzz

Ja zawsze mówię trzeba iść tam gdzie taniej, zresztą po ostatnim czasie jak w zwykłym drewniaku kupilam chusteczki za 1 zł, to uważam że te nasze ceny to jak za darmo , ludzie lubią stekac bo porównują ceny do marketów gdzie markety kupują dany towar paletami przy zakupie 10palet np jakiegoś soku potrafią jedna za free dostac, tak wiec mogą robić co chcą z cenami

Mirabelka
@Agent

Ruch dla tyłu kiosków w Polsce też kupuje paletami po cenach hurtowych. Nie kupuję po sztuce w detalu. Ceny też ustalają pod duże miasta.

Dla biednych jest biedronka

@Mirabelka

To co ruch kupuje to śmieszne ilości...., i ruch paletami nie zakupuje towaru, w kartonach owszem ale nie kilkadziesiąt palet, jak to robią sieciowki zapoznaj się troszkę z tematem

@Agent

Chyba że cały towar na jednej palecie haha

@Agent

Ja też uważam ze Ruch zakupuje paletami towar w moim punkcie spożywka przestaje się bardzo dobrze i nie mam papierosów a co dostawa 10/15 kartonów dostaje . A jeśli chodzi o cenny to wszędzie są inne ja mam ceny droższe niż w innych punktach w moim mieście o 50 gr przynajmniej .

Zwrot gazet

Czy też wam zostają gazety....Nie wywołują ich specjalnie do zwrotu??? Np. Murator nr 11 wciąż w budzie a 12 poszedł...przyszedł już nawet nr 1....inne też jak np. Wysokie obcasy extra....dlaczego taki szwindel robią??? Specyfikacje posprawdzane brak wywołań...A potem kasa na inwentaryzacji za prasę leci....

@Zwrot gazet

Na tym to polega. Codziennie trzeba dzwonic i sie dopominać.

U mnie murator był na spec do zwrotu 14.12

@Agent

U mnie też 14.12 był ale nr 12 wywołany a nie 11....na cholewę mam dzwonić....rozumiem zwrotów nie przyjęli to dzwonię ....ale tu w ogóle nie wywołali ani w WZ ani na kasie w WZ....to jest szwindel...

@Zwrot gazet

Zwrot gazet zalezał od wydawcy. Czasem późniejszy numer szedł wcześniej do zwrotu ale jak jest teraz nie wiem. Jeśli nie ma na zwrotówce to trzymać to jako dowód chociaż oni i tak nie podają jakich gazet brakowało na inwentaryzacji. Posługują sie tylko kwotami i to nie wiadomo w jakich cenach bo ani to ewidencyjna ani sprzedaży. Możliwe ze zakupu ale skąd kto ma wiedzieć jaka jest cena zakupu jak każda inaczej kosztuje. To są te szwindle na prasie

@Grazyna_55

Dzięki...wcześniej też nie było wywoływanych tych gazet ani później...w zeszłym roku zapłaciłem za gazety całą pensję...teraz już wiem na czym mnie skubią...po mału...po trochu...skunksy ruchowskie

@Zwrot gazet

Sprawdź sobie dobrze specyfikację, albo murator w market wejdź w historię dokumentów i pokaże Ci wszystkie dok związane z danym tytułem do danej ceny bo ja 11 nie mam czyli musiałam oddać do zwrotu, na 100% nie sprzedalam bo ostatni raz sprzedalam murator chyba wiosną i to całkiem przypadkowo bo klient się pomylił i miał cztery kąty kupić a kupił murator hehe

@Agent

Wszystko sprawdziłem i w kompie i w specyfikacji...gnoje szwindel robią ...znów mam kilka gazet na stanie których nie powinienem mieć...3 muratory to już 30 parę złotych ..3 wysokie obcasy znów to samo...3 krzyżówki to samo...itd. itd. Zbieram dokumentację do odwołania do inwentury a jak to nie pomoże to do prokuratury...drugi raz im nie zapłacę...radzę na to zwrócić wszystkim uwagę...

@Zwrot gazet

Sprawdzwilam zwroty były wywolywane z ostatnich 3msc .10.19, 16.11.2019, 14.12.2019 , tak więc sprawdz doborze u siebie bo prawdopodobnie przegapiles

@Agent

Niestety sprawdziłem jeszcze raz....ani w WZ prasa ani w specyfikacji zwroty nie były wywoływane te gazety...teraz ich szczególnie pilnuje po tym co było...będzie dowód jak szachrają...mimo to wesołych świąt dla agentów dla Ruch nie...

@Zwrot gazet

Zrób zdjęcie Muratora z widocznym numerem bo oni nie posługują sie tytułami i wcisną i kit że chodziło o inne gazety. I że to te inne mieszczą sie w kwocie niedoboru.Napisałabym do nich maila czy i kiedy wołany był Murator do zwrotu podjąc numer i kod. Nic więcej. Podadzą Ci datę, sprawdź zwrotowkę i będziesz mial czarno na białym. Musisz sie zabezpieczać. Ja pisałam o wszystko co mi sie nie zgadzało, dlatego mam tyle dowodów przeciwko tej bandzie

@Grazyna_55

Podejrzewam że masz bazę danych z adresami @ do ruchu. Możesz się nią podzielić?

@Ajent (prawie były)

Owszem ale to już nieaktualne bo zakończyłam współpracę w 2014 i nie ma juz(usunięte przez administratora) I oczywiście nie ma (usunięte przez administratora). Wszyscy uciekli z tego tonącego okrętu a przez lata uczestniczyli w tym szwindlu. Moze poza (usunięte przez administratora). To był człowiek od prasy i naprawdę mu zależało. Ale jak wiadomo jak komuś zależy to nie może być przydatny dla firmy. Spróbuj napisać albo zadzwonić https://prenumerata.ruch.com.pl/kontakt pewnie zaraz usuną adres stron ale jest tam podany nr telefonu 22 693 7000 lub 801 800 803 i jak wybierzesz 1 to będzie to Kolportaż prasy Dedykowany dla Klientów prowadzących punkty sprzedaży: Kioski, Salony, Sklepy, inne Jeśli usuną tu adres strony to wpisz ruch s.a. w restrukturyzacji kontakt. Umiejętność rozmowy otwiera wiele drzwi :) dzwoniąc w taki sposób i pisząc maile zbierałam adresy i telefony. Napisz do prezesa chociażby, co Ci szkodzi. Kiedyś napisałąm tak do (usunięte przez administratora), podając na końcu maila nr telefonu. Na drugi dzień rano oddzwonił, no ale to był (usunięte przez administratora) z roku 2012 i kolejnych lat. Oni wcześniej mieli adresy mailowe imię.nazwisko@ruch.com.pl Spróbuj

@Zwrot gazet

To jest jeden problem. Kolejna upierdliwe kwestia: zdajesz np. 10 faktów a oni w przyjętych zwrotach liczą np. 3

C
@AgentJeszcze

Z ciekawości - dużo macie nieuznanych zwrotów jako "po terminie", mimo że zwroty na pewno oddaliście wtedy kiedy je wywołali?

Aj3nt

Czy ktoś z państwa zakończył pracę z Ruchem przed upłynięciem roku? Jakie koszta musieliście ponieść?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 514.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 33 to opinie pozytywne, 211 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A