Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Agent

Czy ktoś nie dostał jeszcze wypłaty za styczeń? co mam robić jak wszytko jest ok a wypłata stoi. Podać zażalenie do nich?

@Agent

Wezwanie do zapłaty minął termin :)

@Agent

A minął termin płatności od otrzymania fv?

tak

@agent

podobno papierek zgubili i szukają i przez nich nie mam wypłaty

@agent

Mi jak kiedys zgubili dokumenty, zablokowalam wpłatę utargu dziwne bo po paru dniach się znalazły, zglosilam przez komunikator i wysłałam e mail do ruch i KS, KS przekazał także do dyrektora ten fakt że ktoś zgubił moje dokumenty i jeszcze z rozliczeń chcą abym wystawiła kolejny oryginał gdzie jest to nielegalne , z nr listu przewozowego wysłanych dokumentów, opisałam wszystko że z mojej strony odbyło się wszystko wg przepisów wszystko dostarczone na czas itp , i z powodu braku przelewu w terminie blokuje utarg na poczet mojej faktury nr fv wpisz i że po wpłynięciu kwoty fv zostanie przesłany utarg w wysokości tej kwoty którą zablokowalam, no może zrobilam trochę bardzo bure i że nie będę cierpieć przez (usunięte przez administratora) pracowników niech odpowie ta osoba która zgubiła a nie ja

Rudlok
@Agent

Wypowiedznie umowu natychmiastowe Oni wiecznie cos gubią

@Agent

Nie mam emaila do KS :( a nie chce strzelać że imię.nazwisko@ruch.com.pl

@Rudlok

A czy mogę wypowiedzieć umowę i np. po miesiącu znów z nim umowę zawrzeć w ogóle na inny kiosk? hahaha

@Agent

Wszyscy w ruchu tak mają imię.nazwisko

Jędruś

Witam. Może mi ktoś powie ile się czeka na rozliczenie końcowe, po zdaniu kiosku??? Czekam już dwa miesiące na zapłacenie ostatniej faktury...A oni cały czas że jeszcze nie ma bo rozliczają i faktura zablokowana....Chyba im wyśle poleconym odsetki i wezwanie do zapłaty...ten cały Ruch to kpina jakaś...księga Agenta ważniejsza od prawa...

@Jędruś

Po zdaniu kiosku,inwentaryzacji czekałam około 2 tyg na kasę.

@Jędruś

Ja do dnia dzisiejszego nie dostałam przelewu za styczeń a w lutym oddawałam kiosk

Rudzik

Chciałem wziąć kiosk wysokodochodowy a nie chcieli mi dać, bo musiałem mieć natychmiast 1500 zł kaucji i resztę na raty a pewnej osobie od razu dali bez żadnego problemu od razu na raty :( :( jestem wkurzony!!!! Co mam robić? Wyujali mnie zmienił się KS potem. Mogę się przenieść na inny kiosk na wysokodochodowy czy robią problem czy muszę brać drugi kiosk? wynagrodzenie mi przez nich wychodzi 5 zł na godz, oszukali mnie. Czy można zmienić umowę?

Rudzik
@Rudzik

I ta pewna osoba ma 8 godzin od poniedziałku do piątku czynny kiosk a mi powiedzieli że muszę mieć po 11 godzin.

@Rudzik

To nie czytałeś umowy serio.... przecież to norma że jeżeli jest punkt musi być zabezpieczenie czego nie rozumiesz, a ta pewna osoba że ruch poszedł jej na rękę musiał współpracować z ruchem i był już pewny

Aa

Ja pozmieniała ceny w mm

Ruch
@Aa

I wyszło Ci na minus a teraz rób autoinwentaryzację a na koniec dostaniesz notę obciążajacá i tak się skończy zawsze robiliśmy sami zwrot i było ok.a co teraz tragedia

@Ruch

Jak może dostać notę jak po zrobieniu autoinwentaryzacje na plus wychodzi kwota

Cyfus
@Aa

W jaki sposób jak na mm w popraw dostępne jest okienko tylko do zmiany sztuki.

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Agent

Jak zmieniliście ceny w mm na papierosy . Wchodzę do market przeglądanie dokumentów popraw i do zmiany jest tylko sztuka . Powiedzcie jak zmienić cenę.

Usuwam i dodaje odpowiedni

@Aa

Dzięki Spróbuje tak zrobić w poniedziałek.

Kamil

Uważajcie na PALL MALLE z klikiem jest nowa cena podrożało z 14 zł na 15 zł. Patrzcie na ceny, żeby potem nie robić autoinwentaryzacji.

Dobi

Ładne mm wgrali na zwroty starych fajek nie dość że nic nie idzie zmienić to podają kłamliwą inf.na komunikatorze normalny burd.. i co tu się dziwić że końcowe inwentaryzacje wychodzą na minus

@Dobi

No właśnie ciekawa jestem jak to wyjdzie j mnie po zmienieniu cen jest -47,10 zł A jak u Was ?

Jeleń jeszcze

Jakie macie kody PKD od ruch przy zakladaniu działalności? Od roku 2018

Mordka

Czy, alby zatrudnić pracownika to musi on przejść płatne szkolenie bhp i mieć aktualną książeczkę sanepidowską a jak nie ma aktualnej to muszę go skierować na badania do lekarza medycyny pracy?

@Mordka

Sanepid tylko w przypadku kiedy są art spożywcze otwarte , medycyna pracy i bhp w przypadku umowy o pracę, jeżeli masz uprawnienia możesz sama/sam przeprowadzić takie szkolenie bhp

andrew
@Mordka

od 35 lat jestem związany z firmą ruch zatrudniałrm pracowników , miałem 3 kiosk , nigdy nie wysyłałem pracowników na badania , ani na kursy bhp , sam też nigdy nie zrobiłem książeczki zdrowia i przetrwałem bez żadnej kontroli do dziś , kogo to obchodzi że komuś spadnie gazeta na łeb.

AL
@Mordka

Musi mieć jeszcze psychotesty i badania wysokościowe i nie zapomnij o uprawnieniach cng

@Agent

Ja mam tylko słodycze i napoje, a księgowa wymaga żeby pracownik miał badania lekarskie i bhp szkolenie a na bhp mnie nie stać bo kosztuje koło 500 zł. Gubię się w tym wszystkim, ja nie mam orzeczenia od sanepidu ani szkolenia bhp też nie było, tylko szkolenie agenta przez trenera agenta i tyle.

@Agent

a żeby mieć takie uprawnienia, to trzeba się zapisać na kursy czy do szkoły wystarczy z egzaminem państwowym, co jest lepsze?

@Mordka

Są chyba szkoły zaoczne 1,5 roku ja akurat taki drugi kierunek na studiach sobie zrobilam badanie lekarskie to chyba koszt 50zl a bhp to tak dużo nie ...myślę że za symboliczną 100zl bhpowiec Ci podpisze papier , bo to zależnie od rodzaj szkolenia a, dzwoń albo jedz do jakiegoś biura bhp ale najlepiej jakiś indywidualnie co działa , tak czy siak szkolenia nie musisz już na teraz robić to wystarczy szkolenie stanowiskowe które pracodawca przeprowadza czy mistrz zmiany a okresowe to jeszcze w ciul czasu jest

@Mordka

To książeczki sanepidu nie potrzebujesz zreszta, książeczkę to pracownik musi we własnym zakresie, ksiegowa bzdury gada, a Ty nie potrzebujesz szkoleń bhp i badań bo jesteś pracodawcą, na szkoleniu jak byłaś u innego agenta miałaś szkolenie pod wzg obsługi a nikogo to nie Inter kogo będziesz zatrudniać czy jak to już nie mają obowiązku Ci mówienia jak masz swoją firmę prowadzić oni muszą Ci powiedzieć wszystko na temat zasad panujących w ruchu czyli sprzedaż wizualizacje itp

Były ajent

Czy jest tu osoba która też dostala duża Note z inwentaryzji mimo tego że to oni nas okradają na wszystkim biletach napojach nawet tytoniu nie przysłali zgłaszam i tak wyszło na minusie a na koniec odebrali całą pensje.? Zapytam wprost czy ktoś sądzi się z nimi w sądzie mam ochotę ich podać do sądu?

andrew

a nasz były prezes narobił manka na 500 mln i nie zapłaci ani złotówki

R

Wiem że już taki wpis się pojawił ale czy są tu osoby które wygrały sprawę sądową z ruchem, bądź w inny sposób doszły z nimi do porozumienia?

Hdhdh

Kiedy zazwyczaj otrzymujecie przelew?

@Hdhdh

Miałam w piątek

@Hdhdh

Zależy jak dostarczysz dokumenty , ale ostatnio się poprawili zawsze było w terminie 7 dni a teraz nawet 3-4 już przelew robią

@Agent

Ja jeszcze nie dostałam a w środę mieli moja fv

Dhdhd
@Ajentka

Moja rowniez mieli w srode, najpozniej w czwartek i tez nie mam.

Jarosław

Cześć! Mam pytanie, jakie warunki należy spełniać, aby móc być jednym z ajentów sieci Ruch? Proszę o konkretną informację.

@Jarosław

Nie możesz mieć długów, komornika. Gotowy do otworzenia Działalności gospodarczej. I już

@Jarosław

musisz otworzyc dzialalnosc i zastanowic sie czy ci warto w biedronce zarobisz wiecej i masz urlop pomoc socjalna i paczki dla ciebie i dzieci

Słuchajcie czy ktos z was otrzymał juz kody sms za wygrany konkurs papierosowy? Bo podobno wygrałem A czekam już z miesiac

@..

Tak jakieś dwa tygodnie temu

@Aa

czy mowa o konkursie listopadowym wistony camele

@..

mieli powiadomic o wygranych w biuletynie icisza

Ajent

Może te komentarze czyta ktoś z,, góry,,. Mam spostrzeżenia, może kierownicy zaczną kasować buble zabierające miejsce na niniakurowych zapleczach jeżeli takowe są. Chodzi mi o stare banery, półki, bilonownice, testery do banknotów, jest tego całe mnóstwo. Kiedyś Ks zlikwidował mi 2 grzejniki olejowe, popsute od x lat. Ale na tym koniec.

Agent

Cześć, wiecie jak zrobić drugą zmianę pracownika, żeby na paragonie było napisane zmiana druga?

@Agent

Musisz zrobić zamknięcie zmiany bez zamknięcia doby fiskalnej, oczywiście przed tym pracownik musi mieć utworzony profil w market , druga zmiana nie będzie napisane będzie napisane kasjer 1,2,3... itd zależnie ile osób się zaloguje

@Agent

Czyli wejść w funkcje i tam poszukać tego zakończenia zmiany, czy wylogować się po zakończeniu zmiany i zalogować pracownika? Bo po zalogowaniu i wylogowaniu dalej wyskakuje zmiana 1 i jest bałagan w paragonach z raportu zmiany.

@Agent

W market musisz utworzyć profil jak już dodasz kasjera czy pracownika Psd zrób przesłanie kasjerow w transmisji , po tym dopiero możesz zalogować się w kasa, np ty jesteś kasjer nr 1 chcesz zalogować na kasjera nr 2, robisz zamknięcie zmiany ta ikona z tym zegarkiem i pada pytanie czy chcesz zakończyć zmianę robisz tak kolejne pytanie czy zakończyć dobę robisz NIE wychodzi Ci pełny raport zmianowy do twojej zmiany następnie masz widok dzień dobry kasa nieczynna i loguje się kolejny kasjer jeżeli to będzie druga zmiana ostatnią czyli on będzie zamykal dobę to na koniec robi zamknięcie zmiany czy zamknąć zmianę tak czy zakończyć dobę tak, tylko trzymaj sobie te raporty zakończenia zmian jak będziesz robil/robila raport kasowy na koniec msc nie baw się w dodawanie tylko spisuj wg zmian z raportów zmianowych, jak byś zgubiła których raport zmianowy też nie panikuj w market możesz wejść i tam wszystko masz jakie transakcje wypłaty itp tylko nie pokazuję całkowitego stanu kasy tzn pokazuje ale tylko z danej zmiany nie przenosi z poprzedniej ale to jest nieistotne akurat

@Agent

Przez funkcję nigdy nie zamykaj doby tam tylko drukuj sobie raporty nigdy nie rób zamknięcia bo mogą uznać jako nieprawidłowe

Dzięki za pomoc :D

frytka

pracuje w ruchu już ponad sześć lat i przeszłam różne czasy a kierownikow sporo siedze w kiosku wolnostojacym i tez mialam problemy z dostawami towarow ale pisalo sie do ruchu gorzkie zale i zaraz troche poprawa teraz tez jest ciezko ale dzwonie do kierownika i staramy sie zalatwić dany problem plan mam też bardzo wysoki jak na mala dzielnice 45-48 tys i siedze od godz.5 rano po10godz.sama i zarobek 3000-3300 brutto z tego wat .zus ksiegowa

Prawie były ajent
@frytka

To co Ty tam jeszcze robisz? Pracujesz za ,,miskę ryżu,, . Przelicz,ile wychodzi Ci na godzinę.

Jakjakochamruch
@frytka

3000 brutto, czyli2440 netto. Minus zus ,mam nadzieję że ten obniżony, minus księgowa pewnie ok 100 minus inne koszty,czyli telefon,bilet miesięczny (bo na samochód to raczej przy takiej fakturze nie zarobisz) Zostaje pewnie lekko powyżej 1000. Za pracę na półtora etatu, bez prawa do urlopu i zwolnienia lekarskiego. W zasadzie nie wiem co cię trzyma w ruchu

@frytka

Jeżeli nie zakupujesz towaru i go nie sprzedajesz, zrezygnuj z bycia vatowcem nie potrzebne tobie to

bas
@Jakjakochamruch

A poczta polska jeszcze gorsza, żądają zęby robić na cały etat a płacą na pół

@Jakjakochamruch

wiem ze to smieszne pracowac za taki grosz ale ja mam rente i tylko dlatego siedze ja daje rade jak cos mi nie pomoze kierownik to atakuje dyrektora i nie boje sie ze mnie zwolnia bo oni potrzebuja miec kioski otwarte oni nie patrza na sprzedaz tylko maja dochody z reklam i planogramow amy jestesmy po to by kiosk byl dostepny dla katroli i jesze licza sie paczki policzcie ile oni maja za paczke a ile agent reszte sobie pomysl dlaczego sa alarmy i kontrola czy siedzisz w kiosku

fredzia

Ja się tylko zastanawiam skąd oni biorą te ceny.. klej super glue 3.99 sok Tymbark 0.3 l 2.99 Gumy op.25 szt. 5.69 Woda Żywiec 2.39 Jak ta firma ma z takimi cenami istnieć.

Ajent
@fredzia

Będzie dużo podpisu z przetermiów.

Kioskarka
@fredzia

Ceny z kosmosu????

bas
@Ajent

jakiuego podpisu?

rencista

co robicie z towarem przeterminowanym , spisanym w koszt ruch przez kierownika , odsyłacie , czy do kosza

@rencista

U mnie KS zabiera jeżeli wszystko ok zgłoszone na koszt ruchu, fakt faktem nie mam problemów z terminami wszystko sprzedaję puki co na czas, głównie zabiera ode mnie Coca cola zero , sprite, bo one mi słabo schodzą w takim okresie zimowo jesiennym zawsze zostanie kilka butelek

Czy też się spotkaliscie sie z tym że przez pierwsze 2 miesiące od podpisania umowy na kiosk nie przysługuje premia ? Zaden zapisek w umowie o tym nie mówi jak i w księdze agenta. Czy ktoś miał z tym problem?

Agent

Jak nie jak tam musisz wykonać plan kwotowy plan kwotowy to suma wszystkich planów sprzedaży powiększony o 5%, chyba że by to punkt długo zamkniety to automatycznie masz premię naliczona jeżeli nie policza napisz przez komunikator odnośnie prowizji że punkt był długoterminowym zamkniety i prosisz o zaliczenie premii jeżeli czynniki takie jak wpłaty utargu i godziny będą 100% zalicza Ci, rozliczenie tak czy siak zatwierdz bo jak uznają Ci premię otrzymasz osobnym rozliczeniem .

Palec

Pytanie mam takie, jeśli Orlen kupi Ruch to jak w takiej sytuacji będą się miały nasze umowy? Będzie to nowa firma i nowe umowy czy też będą aneksy z nowym właścicielem?

Palec

Piernik to jak podpisywałem umowę to właścicielem był Pan Chałupiec. Wiatrak natomiast jest taki że Orlen jest Spółką Skarbu Państwa.

@Palec

Nie podpisywales umowy z chalupcem bo to osoba fizyczna tylko z ruch sa, że spółka sprawdź sobie proszę czym jest spółka, jeżeli ruch zostanie przejęty przez Orlen nic u Ciebie tego faktu nie zmieni. Aneks do umowy będziesz miał w przypadku tylko gdy warunki twoje się w jakiś sposób zmienią

warssawa
@Palec

nie ma znaczenia kto jest właścicielem jakiejkolwiek spółki.... umowę masz z tą konkretną spółką RUCH i bez znaczenia jest to kto jest właścicielem

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 234 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A