Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Michu

Ruch milczy w sprawie epidemii. Sklepy urzędy zaczynają przestawać przyjmowania gotówki. My w tych puszkach na pierwszej linii do zarażenia. Ciekawe co zrobią jak kogoś na kwarantannie umieszczą bo ktoś zarażony powie ze był punkcie.

@Michu

A co byś chciała usłyszeć, że możesz zamknąć PSD?

@alfa
@Ruch

Ale problem polega w tym że nawet nie ma żadnej procedury od strony Ruch. Nikt z kierownictwa i dyrektorów nic nie wie na ten temat a podczas rozmowy twierdzą że maja spotkanie w sprawie Koronowirusa. Pytanie po co się spotykają? Dla siebie mają tylko coś wypracowane a my mamy jak roboty pracować? Śmieszny jesteś typie .

@Michu

Haha co Ty piszesz w którym sklepie gotówki nie przyjmują hahs

@@alfa

My jesteśmy przedsiębiorcami, a nie pracownikami ruchu, sami ponosimy odpowiedzialność za siebie. Jak chcecie być prowadzeni za rączkę, to trzeba podpisać umowę o pracę, a nie zakładać działalność gospodarczą.

@Michu

troche higieny nie zaszkodzi nikomu rekawiczki z lateksu preparat zdo dezynfekcji i pracujesz bez problemu gorzej jak oglosza kwarantanne to nie masz kogo obslugiwac

Kioskun

Dostałem podwyżkę bo podniosłem obroty. Wcześniej był u mnie KS z dyrem i wyjaśnili co i jak sprzedawać. Nie wierzyłem że to działa bo klienci to same dziadki z okolicy i dzieciarnia z osiedla. Było ciężko się przełamać i polecać dodatkowe towary ale nabrałem śmiałości dzięki temu. Mam nadzieję że fajek więcej będę dostawał bo ciągle mi brakuje

@Kioskun

Dokładnie jak się chce to wszystko mozna i prawda jest to że wszystko zależy od sprzedawcy

@Agent

Szczególnie. Dzisiejszy dzień. Co za śmieszne i dziwne praktyki gazeta plus batoniki i to nie za darmo. Dziękuję nie skorzystam

@Ajent

Używaj tylko zadania polecam baton Pawełek jeżeli ktoś Ci mówi nie to nie nie ciagniesz tematu dalej nie walisz szneka bo nie wziął ła przekazuj krótki komunikat że wskazaniem dłonią spróbuj nie boli jeden dwóch odmówi nie powiem i rzucą jakimś niby mądrym tekstem jak to ludzie ale 10 innych kupi

Agent

Z takim podejściem to Ty nigdzie daleko nie zajedziesz produkt sugerowany jest wszędzie tam gdzie praca z klientem czy przy sprzedaży glupiego batonika po sprzedaż usługi, jeżeli masz problem z proponowaniem produktu po co pakowales się w pracę z klientem nie kumam takich osób jak Ty, siedzieć marudzić to pierwszy w kolejności ale żeby zmienić jaki kolwiek stan to od razu beee

Qwerty
@Agent

Wysyp troli z Annopolu C.D.N.

AJEN15staż
@Agent

Tracą tu mądrościami Ks. Podczas jednej z wizyt sam DR dostał taki z..... od klienta za sugerowaną sprzedaż że mało pod wykładzinę się nie schował. A chciał mi pokazać jak się sprzedaje i poleca towar. Po tylu latach to ja mogę uczyć,. Ceny miały być pod region. W sklepiku prywatnym małym, który stoji niedaleko za 1 baton u mnie tam są 2. Z wiatrakami się nie walczy.

Kioskarka
@Kioskun

Nie lubię wciskać ludziom towaru i nie lubię jak mi się wciska towar np.jak to robią w Pepko.

AL
@Kioskun

Co ty za brednie opowiadasz ? Podniosłeś obroty ? Chyba w swoim passacie ... człowieku te bajki to możesz dzieciom w przedszkolu opowiadać . Z takim badziewnym towarem jaki oferuje ruch w cenach jak od armaniego to możesz podnieść się tylko z wyra .

@Agent

Tak zaproponuj mamie tacie cioci . Ale nie klientowi . Jak chce to sobie sam weźmie. Raz KS tak próbował wcisnąć , to jak klient się odezwał to KS się mały zrobił. Nie masz pojęcia o aktywnej sprzedaży to milcz.

@AL

Możesz nie wierzyć ale podniosłem. KS zamawia mi fajki i towar z CL. Wiem, że musi się z kimś tam wykłócać ale towaru mam więcej. Ostatnio książki dostałem i samochody PRL. Sprzedałem 4 polonezy i ładę. Brakuje mi tylko betonów zawsze na promocje

@Kioskarka

Jakim cudem pracujesz w handlu i to jeszcze z klientem? W Macu czy na stacji polecenie dodatkowych produktów kasjera mają we krwi bo są szkoleni i kontrolowani na bieżąco. Odmowa klienta to nic osobistego więc trzeba cisnąć dalej. To jak podrywanie dziewczyn. Jedna odmawia to pytam następną.

Wujek Stefan
@AJEN15staż

Czyżby to było w Bydgoszczy?

@AL

dlaczego nie wierzysz ze mogl zwiekszyc obroty zobacz jak poszly ceny papierosow w gore i produkty ja robilam 45tys. netto aTERAZ PO PODWYZKACH NAWET 55TYS tylko trzeba pozytywnie i z usmiechem do klienta ajak potrafisz zbajerowac to mu sprzedasz i caly wagon ja robie utarg na papierosach glownie i przy tym polecam promocje zawsze cos sprzedam pod rzad trzy miesiace mialam zestawy i promocje 100 procent zrobione

Warsawa
@Agent

Prowadze kilka punktów i dokładnie tak jest że zależy dużo od sprzedawcy... ustalam z pracownikami wewnętrzne zasady itp i jest ok.... Np. Nie sprzedajemy prawie wogóle zwykłych zapalniczek tylko bic Długopisy tylko te droźsze... i w łatwy sposób podwajamy sprzedaż obrót itp.... Ale z samego pisania na forum to nic się nie zmieni.... trzeba pracować i zrozumieć na czym polega dzisiejsza sprzedaż

@Warsawa

Nie no spoko tylko jak ktoś chce tani długopis sprzedajesz mu ten za 5 zł u mnie by to nie przeszło to samo z zapalniczkami

Al
@Warsawa

Co ty makaron na uszy nawijasz ludzie widząc te ceny ruchowskie zwracają na pięcie . Możesz podwoić sobie utarg na jednym produkcie bo kupi to jedna osoba a 30 Ci powie żebyś sam sobie to kupił . Nie te czasy że można było kroić ludzi bo gazety i papierosy były tylko w kioskach

Wiola 91
@Kioskun

Brzmisz jak z reklamy pasty do zębów. Nie pogrążajcie się, bo więcej jest oszukanych....

Kris

@Warsawa to taki Krzysiu żenada

@AJEN15staż

Po tylu latach to że siedzisz x lat gdzieś nie znaczy że jesteś perfect może właśnie czas zacząć zmienić branżę

Ajka

Witam od poniedziałku szkoły przedszkola zamknięte na 2 tyg czy my musimy teraz pracować z dziećmi bo przecież nie mamy urlopu zwolnienia

Rudlok

Grupa jest widoczna Bez odpowiedzi na pytania odrzucamy dołączenia do grupy

@Rudlok

Wpisuje w wyszukiwarkę fb i nie wyskakuje w ogóle taka

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy C2C Applications Specialist with French
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Ajent

Ponoć promocja na Rothmansy i Pallmale się zakończyła. Taka info jest na kasach. Ale... mimo to, rabaty nadal można naliczać ☺. Czyli promocja się skończyła ale nadal trwa ☺

Ksrol
@Ajent

Klient chce aby wbić kupon bierze coś na niego o na paragonie ma zniżkę nic na to nie poradzimy

AJENT

Za parę dni pozamykają większość szkół, przedszkoli i tego co się da. Ludzie ograniczą wychodzenie z domów do minimum a nasi KS się martwią że promocji nie robimy. Zaraz sprzedaży wogóle nie będzie. Bo inaczej czeka nas epidemia jak we Włoszek tam nikt nie słuchał. Dla Zarządu to żaden problem zresztą jak zwykle. Żadnego komunikatu o szczególnej ostrożności, o dezynfekcji klamek, terminali, bilonownic. O jedynie mamy polecać środki dezynfekcyjne, chusteczki. No brawo

Aga

Działają u was terminale

Xyz

Czy wy też zgłaszanie brak paczki Pwr na infolini ruch?

@Xyz

jak masz brak odchaczasz przy rejestracji paczek wszystie braki ptaszkiem ijuz nie musisz nigdzie dzwonic bo system to zglasza do centrum logistycznego

AJENT Ruch

Czy zarząd podjął już jakąś decyzję na wypadek ogłoszenia ogólnej kwarantanny. Lub objęcia ajentów kwarantanną. Przeciąż jesteśmy bardzo narażeni mamy kontakt z dużą ilością ludzi i brakiem podstawowych narzędzi zachowania higieny CZYLI BRAKIEM BIEŻĄCEJ WODY I NIE MOŻLIWOŚCIĄ MYCIA RĄK.

@AJENT Ruch

To co ty przez cały dzień rąk nie myjesz?

@Agent

A myślisz ze jak umyjesz ręce trzy razy w ciągu dnia to jest ok ? Po każdych przyjętych pieniądzach trzeba to zrobić a 90% budek nie ma dostępu do wody.

AJENT Ruch
@Agent

W tych czasach mam myć w misce, woda przyniesioną z domu a brudną wodę wylewać przed kios. Owszem myje muszę sobie radzić, bo tej miski nie ma nawet grzie postawić. Ludzie zacznijcie pisać prawdę o tym jakie są warunki. Punkty nie ma nie tylko wody ale również kanalizy i toalet. Ktoś zapomniał że pieniądze to najbrudniejsze rzeczy, których dotykamy zwłaszcza banknoty.

@AJENT Ruch

Jest coś takiego jak żele do dezynfekcji

Armagedon
@Agent

Umrzecie wszyscy w pierwszej kolejności!!!! Kioski to siedlisko bakterii i wirusów nie zbliżajcie się do Nich!!!

SłużbaZd
@Agent

Wyobraź sobie że są niedostępne w żadnej aptece, drogerii a co najgorsze w hurtowni. W pierwszej kolejności producenci teraz sprzedają bez przetargu szpitalom, służbom granicznym i prominentom. Reszta kraju musi się obyć. Ciągle używanie środków dezynfekcyjnych powoduje uodpornienie wirusów i bakterii jakbyś nie wiedział.

@Agent

Te wszystkie żele są antybakteryjne i nie działają na wirusy a to jest zasadnicza różnica. Kpijcie sobie, ale niedługo będzie u nas jak we Włoszech. Z godziny na godzinę będzie przybywać chorych.

Kioskara

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa ma dzisiaj do zwrotu "superpakiet fana" nr 1, za 19,99 zł? Przekopałam cały kiosk i nie widzę, a fajnie by było wiedzieć, co to w ogóle jest ???? ponoć coś z kategorii dziecięcych..

Nowastara
@Kioskara

Ja miałam ale niestety mi zeszlo wiec do zwrotu =0 Zobacz czy to nie będzie cos z tych na twardszym kartoniku No i kolejna sprawa zobacz czy nasz w ogóle na stanie wpisując w dokumentach WZ

Maria
@Kioskara

Jest to MY LITTLE PONY z dużą niebieska naklejką SUPERPAKIET FANA 2 książki +6 prezentów, zafoljowanej

My litte pony z3staw z 2 figurkami

Maria
@Nowastara

Pisz sobie na wz, która zostaje u nas, obok czegoś co przyszło na boku co to jest lub załóż zeszyt, wpisz datę dostawy, indeks i co to jest. Łatwiej odszukać w razie wątpliwości jak wołają do zwrotu. Jest jeszcze jedna opcja sprawdzam w necie.

@Kioskara

Tez mam to do zwrotu i nie mam pojęcia co to jest

Kioskara
@Agent

Jesteście wielcy! Dziękuję, znalazłam :)

Age
@Kioskara

Tak mam jest to pakiet myLittle pony zamiast ulatwic nam szukanie to tylko utrudniają

Po prostu trzeba ten dokument MM poprawić dodając papierosy mentolowe jakie oddajesz z akcyzą 2019. W cenach jakie są na opakowaniach i ilościach jakie zdajesz.

Tos

Ja jestem zadowolona nauczcie się sprzedawać i być miłym do klienta żeby wrócił!!!

C
@Tos

Najpierw to musi mieć co kupić, i te ceny muszą być konkurencyjne. Jak nie ma co kupić, a to co jest ma ceny z kosmosu, to nie, nie wróci.

@Tos

Jaja ciekawe ile w tym siedzisz pol roku ?

AJEN15staż

Może przeczyta to któż z tzw Góry. Czy zarząd już się zastanowił jak postąpi kiedy jakiś obszar kraju, lub dzielnica, blok, kamienica w której jest lub są punkty, lub co gorsza mieszka AJENT zostanie objęta kwarantanną a ludzie w tym ajenci zakazem opuszczania domu. Bo np. W ich bloku czy domu ktoś będzie chory na nowy rodzaj grypy. AJENT nie będzie nie ze swojej winy mógł dotrzymać warunków umowy. Nie będzie miał nikogo na zastępstwo. Co będzie jak AJENT zarazi się od klienta.

@AJEN15staż

Tym bardziej że 80 procent punktów nie ma ani bieżącej wody ani kanalizacji więc o myciu rąk nie ma mowy. A wycieranie w mokre chusteczki nie wiele daje. Co na to zarząd. Zaraz spadną obroty.

fredzia

Dostaliście samoksięgujace się mm z powodu różnic w papierosach że starą akcyzą. Ja bym chciał poznać debila który to wymyślił. Już sobie wyobrażam jakie cuda będą przy miętowych.

@fredzia

Ja też dostałam że niby 2 szt papierosów oddalam a na dok mm było zero niby na moja korzyść ale wysłałam reklamację bo te papierochy były na dok mm

@Agent

ja dostalam na minusie 1 szt robie reklamacje bo wiem ze byly oni sa tam nie przytomni

Aa

Czy Wam tez przysłali normalne rozliczenie po czym później poprawione oczywiście na mniejsze ?

@Aa

Tak dostałem, najlepsze że dokumenty już poszły. Ca za banda (usunięte przez administratora) Nic dobrze nie zrobią

@fredzia

No ja nie zdążyłam wysłać im fv bo nie dostałam jej w ogóle na maila.

Może ucieli za niedoczynności

@Agent

Tylko nie bardzo mogą skoro miałam gdzieś stawiennictwo obowiązkowe

Lena
@Aa

Nie jedno rozliczenie a dlaczego poprawione

@Aa

Jak nie mogą? Przecież Ty nie jesteś na umowie o pracę, więc wezwania sądowe czy l4 itp itd możesz sobie wsadzić Ty wg umowy musisz zachować czynności od... do ... ich nie interesuję czy to Ty siedzisz czy jakiś xyz

Ajentka

Jak napisać wypowiedzenie ?

@Ajentka

proste pisze ze z dniem 1 .04 rozwiazuje umowe owspolpracy z powodu ble ble ble podpis iwysylam za potwierdzeniem odbioru poleconym na adres ruchu obecny ul annopol 17 a z dopiskiem pod spodem dzial umow

@Ajentka

Serio ? Wypowiedzenia nie potrafisz napisać to jak tu wlazlas, weź se w google wpisz i siary nie rób bo to żałosne jest ! Ja pierdziele skąd was biorą aby podstaw nie znać jak napisać podstawowe pisemko...

Ali alo

Tak...mamy kupić te maski antysmogowe co leżą od dwóch lat w kiosku i się nimi zabezpieczyć...buhhhahha...????????????????

@Ali alo

A kto je ma na stanie. Jaki komunikat nic takiego nie miałam

t wD
@Ali alo

Szukam masek antysmogowych, może sprzedasz w większych ilościach? Oferta poważna , bo szukam większych ilości i nogdzie nie ma.

@t wD

Mam po 70 zł paczka ????

@Ali alo

A czasami tych masek nie przegapiles as jak były do zwrotu z tego co pamiętam to był dodatek do wyborczej później przyszly z ws wyborczej

W komunikator zobacz

Nie mam takiej wiadomosci

Ali alo
@Agent

To nie był dodatek do gazety...tylko pomysł Ruchu maseczki antysmogowe po 11.99zł których nikt nie chciał takie ciemne, odstające od policzków, więcej się łykało spalin niż powietrza...zakup ruchu na szybki biznes z chin...

@Ali alo

Ja te maski pamiętam ale jako dodatek do gazety a nie fmcg

@Ali alo

faktycznie byly maseczki ale z wyborcza a pozniej dorzut jako osobna pozycja prasowa jak byla nagonka na smog ale nie sprzedane egzemplarze szly do zwrotu

Ajent

Czy ktoś ma/zamówił standa w małym PSD ( nie saloniku). Mam pytanie czy to sie opłaca i cyz takie coś zajmuje dużo miejsca?

@Ajent

Ja miałam dużego rozkraczyl się w piątek wyrzucilam go bo się rozwalił ogólnie fajna sprawa pod warunkiem że ładna pogoda na dworze, ogólnie nie przemyślane jeżeli chodzi o materiał z którego wykonany bo karton i wilgoć słabe połączenie... wytrzymał mi nie całe 4msc

AJENT

Awaria serwera Ruch. Forkom nic na to nie poradzi. Tylko czemu brak komunikatu o problemach z wgraniem PZ, wz. Czy to tak trudno powiadomić ajenta przez Pos. Masakra no nic się nie zmiania, ciągle to samo albo i gorzej

@AJENT

Jeszcze 3 może 4 godziny ta awaria.

@AJENT

Człowieku co ich to obchodzi biorą kasę i cicho siedzą a Ty masz wykonać plan i nie dyskutować

zapomniałam dodać 12 w kolejce do Help Deski cyrk

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 516.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 477, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 233 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A