Opinie o REMY w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REMY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMY w Głogów

Urszula

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Zastanawiam się co miliście na myśli pisząc opnie?

rem

Kto trzyma na stanowisku mistrza z obróbki na takim stanowisku jak on jest mądrzejszy od prezesa i całego zarządu każdy on ma ich w du... jak on to twierdzi paranoja

xxxx

Omijać prezesa z w2 obróbki

xxxx

Omijać panowie w-2 chorych mistrzów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie REMY, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jarek, ja tu czekam

No przecież nikt nikogo na siłę w firmie nie trzyma @pox i jeśli komuś się coś nie podoba to może sobie iść daleko. Iść i zwolnić mi miejsce najlepiej :D Bo z chęcią się zatrudnię u nich na umowę o pracę, a wiem, że dają.

koszy

mozecie wlasnie cos napisac co z tym krsem bo widze ze faktycznie jest jeszcze taka firma wpisana ale dlaczego nikt sie tutaj nie wypowiada to nie wiem. kurcze slaba sprawa powiem wam ze nie wiem czego jeszcze sie mozna spodziewac po pracy w remy moze macie nowe informacje i sie nimi podzielicie. pozdrawiam

zanamowiec
@koszy

omijac z daleka zwlaszcza w-2 chorzy mistrzowie a zwlaszcza z obrobki d.b.ktory na niczym sie nie zna tylko drzec gebe potrafi i sami kapusie w kolo omijac radze

nie wazne
@zanamowiec

omijac panowi w-2 chorzy ludzie a kierownictwo i mistrzowie to sie nie da opisac

byly remowiec

3mam kciuki za firme;)bedzie dobrze

remowiec

Koniec postoju. Trzymajcie kciuki,bysmy wszyscy prace zachowali.

pata

ale nudno nic nie smarujecie ludzi co brakuje plotek czy tematu przecierz tak lubicie oczerniac i plotkowac

Pako

Firma fajna kadra fachowcy przyjmuja na okres probny 3 mce placa jak wszedzie ale socjal jest dobry bo daja nawet kubki do plukania zebow ale potrzebuja fachowcow no i nagrode dostalismy Pozdro.

remus

kierownik w-5 odchodzi....nie bedziemy płakac

gimnazjalizdka

Tak to prawda. Wyliczą! Wypłacą! I podziękują za wykonaną pracę! Szczególnie (usunięte przez administratora)podziękuje nie wysiadając z TOJOTY!

tadeusz

Czy to prawda że mają wypłacać zyski za postój 2013??

r.s

wypraszam sobie podszywania sie pod moja osobe!!!

rem(i)k

tak można liczyć na awans podwyżkę trzeba tylko sobie zasłużyć patałachy do roboty się wezcie a nie marudzicie jak pierdoly na forum

byly remowiec

Bardzo dobra firma w ktorej mozna sie wiele nauczyc,poznac wiele osob ktorzy sa naprawde ok,nabrac doswiadczenia oraz zdobyc wiele dodatkowych papierow (certyfikatow).W kazdej firmie sa gorsze dni miejmy tylko nadzieje ze to sie zmieni i ze bedzie lepiej,3mam kciuki za Was Koledzy Remowcy

gimnazjalizdka

Z tą premią to propaganda - zresztą jak zawsze (200 zł. to jałmużna a nie premia). Napewno (usunięte przez administratora) za tym stoi bo to on lubi siac taki zamęt, tak samo jak wokół swojej osoby!!!! Panie (usunięte przez administratora)zapraszamy tam na górę do piecyka zapraszamy....

czak

ludzie dostana pieniadze jako nagrode zeby tylko pracowac na postoju tak naprawde to beda male pieniadze gora 200 zl lecz to nie koniec bo to jest tylko na czas postoju a wiec co ma byc to i tak bedzie.3majmy kciuki zeby firma przetrwala jak najdluzej a nie tylko do konca postoju.pozdro

zorrro

Dobry rydz niz nic ale jak dlugo to bedzie bo mam watpliwosci czy to tylko bo remont by byl spokoj jak myslicie

zbyniu

będzie premia ale regulaminowa

Zostaw merytoryczną opinię o REMY - Głogów

• Jak się pracuje w REMY?

Zobacz opinie na temat firmy REMY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMY?

REMY
1.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • żukowicka 1
    67-231 Głogów