Opinie o PHU All Glass Paweł Głąb w Serby

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PHU All Glass Paweł Głąb. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHU All Glass Paweł Głąb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU All Glass Paweł Głąb w Serby

Pele Nowy wpis

Zarobki są bardzo duże polecam

Kamil Nowy wpis

Dzień dobry pana warsztat znajduje się przy ul. Krótkiej 25? Byłem przejazdem z autem i niestety nie mogłem odszukać Pana warsztatu

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Kierownik. Czy ktoś był w firmie PHU All Glass Paweł Głąb na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 7300 ?

Pracownik Nowy wpis

7300 to można zarobić w 3 lata. Rocznie niecałe 2,5 tys się w All Glassie zarabia

Czy w firmie PHU All Glass Paweł Głąb można pracować zdalnie?

Prawda

Hahahaha w warsztacie samochodowy zdalnie ????????????

Monter Konstrukcji Stalowych

Klamia, klamia i nie placa nic!!!!! Zlodzieje

Zadne

Sebastian G.

Witam serdecznie. Zapraszam do PHU Hermes. Reaktywuję Hermesa i szukam ludzi do pracy.

Jakub z Jamu

Cześć Pszemek. Dostałem transzę za budowę w Kielcach i chce Ci przelać, żebyś mógł ciepłe ubrania kupić dla Pracowników. Odezwij się.

mechanik

przemek nie pisz tych pozytywnych komentarzy już bo i tak nikt w to nie uwierzy!!!! jakiej dobrej podstawy... przecież ty nawet wypłaty nie zapewnisz, będziesz dawał jakieś śmieszne 3 transze po 100zł w miesiącu i mówił że w kolejnym zapłacisz resztę i tak pracownik robiąc u ciebie w 3 miesiące zarobi 900 zł po czym się zwolni i poszuka czegoś innego, a ty mu już nic nie oddasz!!!!!!! jesteś skończonym oszustem i złodziejem, każdy się na tobie pozna gdy nadejdzie dzień wypłaty, bo nie zapłacisz i koniec!!!!!!

@mechanik

masz racje

Oddaj pieniądze Głąbie. Pracowaliśmy u ciebie w lutym 2014 roku.

Krzysztof K. z Torunia

Oddaj kasę Głąbie. Pracowałem u ciebie w 2013 r na budowie hali w Toruniu. Wisisz mi 1500 zł. Czekam na przelew.

głogów

ten (usunięte przez administratora) nie siedzi w więzieniu za oszustwa?

anioł
@głogów

no widzisz jeszcze nie

@anioł

wybaczcie mu albo się za niego weźcie skoro to oszust jest was wielu a on dalej oszukuje

anioł
@sprawiedliwy

Andrzeju F jego synowie i żona są tacy sami jak on

@anioł

podsumuwując oni zawsze będą oszukiwać

@sprawiedliwy

Teraz obecnie naprawiają w Głogowie przy ul.Kamienna Droga były LOK.

Sąsiad

Napisz coś więcej sprawiedliwy na temat P. Głąb

Tak było w twoim przypadku @mechanik to sprawdzone info czy zasłyszane gdzieś od kogoś? Ja od kolegi wiem, że podobno można się tutaj sporo nauczyć i że ten właściciel też w porządku..jak to w końcu jest?

Oszukany

Nie dawajcie samochodu do warsztatu Top Auto Serwis w Głogowie przy ul. Portowej!!! Ten knuciarz mi jeszcze bardziej auto zepsuł, na pewno części pozamieniał na jakieś gorszej jakości. All Glass to teraz Top Auto serwis firma założona na syna Pawła bo stary na siebie juz nie mógł.

zbych

niewiem gdzie ty mechanika znajdziesz zeby u ciebie pracowal bo caly Glogow mowi o kolejnym twoim walku ty oszuscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Top Auto Zlodziej Serwis powiienes sie nazywac

patio

firma krzak nie posiada żadnej strony. Przecież firmą steruje stary, a założona jest na syna. Jeśli szukasz oficjalnej strony all glassu, możesz te oto forum potraktować jak ALL GLASS OFFICIAL WEBSITE ;-)

tymon

trzeba się zebrać i złożyć zbiorowy pozew przeciwko firmie All Glass, już dosyć ludzi oszukał na pieniądze, basta!

Marek W.

przeczytaj wszystkie komentarze na tej stronie to bedziesz wiedzial jakie KONKRETY!!!!! przeciez gdyby bylo dobrze w tej firmie to ludzie nie pisaliby tu tylu wrzutow na ta firme, pomysl troche!!!

Kinga Serwis

We wszystkim

Luke

nic się nie zmieniło, siwy baran wciąż oszukuje ludzi, tym razem bardziej klientów niż pracowników...

weteran budowlanki

istnieje, mają zakład mechaniczny w Głogowie przy ul. Portowej niedaleko Famaby. Teraz na samochodach stary baran kantuje ludzi :-), przejezdzalem ostatnio tam i widzialem jak darł ryja na jakąś klientkę hehe. chyba skumała, że ją w bambuko zrobił na częściach i zaczęła się domagać pokazania faktur, a ten ciul zaczął drzeć na nią papę

Godziny

Wielki wałek jeszcze w więzieniu nie jest???? Myślałem że już go zapuszkowali. Tylu ludzi okłamał, tyle rodzin bez grosza na święta zostawił, ludzie rachunków nie poplacili przez niego. Złodziej i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o PHU All Glass Paweł Głąb - Serby

• Jak się pracuje w PHU All Glass Paweł Głąb?

Zobacz opinie na temat firmy PHU All Glass Paweł Głąb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU All Glass Paweł Głąb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU All Glass Paweł Głąb?

Kandydaci do pracy w PHU All Glass Paweł Głąb napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU All Glass Paweł Głąb