PHU All Glass Paweł Głąb

Serby

PHU All Glass Paweł Głąb

Opinie o PHU All Glass Paweł Głąb

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o PHU All Glass Paweł Głąb zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

głogów

ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie siedzi w więzieniu za oszustwa?

anioł
@głogów 09.02.2017 08:06

no widzisz jeszcze nie

@anioł 16.04.2017 23:21

wybaczcie mu albo się za niego weźcie skoro to oszust jest was wielu a on dalej oszukuje

anioł
@sprawiedliwy 16.04.2017 23:35

Andrzeju F jego synowie i żona są tacy sami jak on

@anioł 16.04.2017 23:39

podsumuwując oni zawsze będą oszukiwać

@sprawiedliwy 16.04.2017 23:44

Teraz obecnie naprawiają w Głogowie przy ul.Kamienna Droga były LOK.

Sąsiad
@sprawiedliwy 18.04.2017 23:18

Napisz coś więcej sprawiedliwy na temat P. Głąb

Paweł

Tak było w twoim przypadku @mechanik to sprawdzone info czy zasłyszane gdzieś od kogoś? Ja od kolegi wiem, że podobno można się tutaj sporo nauczyć i że ten właściciel też w porządku..jak to w końcu jest?

mechanik

przemek nie pisz tych pozytywnych komentarzy już bo i tak nikt w to nie uwierzy!!!! jakiej dobrej podstawy... przecież ty nawet wypłaty nie zapewnisz, będziesz dawał jakieś śmieszne 3 transze po 100zł w miesiącu i mówił że w kolejnym zapłacisz resztę i tak pracownik robiąc u ciebie w 3 miesiące zarobi 900 zł po czym się zwolni i poszuka czegoś innego, a ty mu już nic nie oddasz!!!!!!! jesteś skończonym oszustem i złodziejem, każdy się na tobie pozna gdy nadejdzie dzień wypłaty, bo nie zapłacisz i koniec!!!!!!

Oszukany

Nie dawajcie samochodu do warsztatu Top Auto Serwis w Głogowie przy ul. Portowej!!! Ten knuciarz mi jeszcze bardziej auto zepsuł, na pewno części pozamieniał na jakieś gorszej jakości. All Glass to teraz Top Auto serwis firma założona na syna Pawła bo stary na siebie juz nie mógł.

zbych

niewiem gdzie ty mechanika znajdziesz zeby u ciebie pracowal bo caly Glogow mowi o kolejnym twoim walku ty oszuscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Top Auto Zlodziej Serwis powiienes sie nazywac

patio

firma krzak nie posiada żadnej strony. Przecież firmą steruje stary, a założona jest na syna. Jeśli szukasz oficjalnej strony all glassu, możesz te oto forum potraktować jak ALL GLASS OFFICIAL WEBSITE ;-)

tymon

trzeba się zebrać i złożyć zbiorowy pozew przeciwko firmie All Glass, już dosyć ludzi oszukał na pieniądze, basta!

Marek W.

przeczytaj wszystkie komentarze na tej stronie to bedziesz wiedzial jakie KONKRETY!!!!! przeciez gdyby bylo dobrze w tej firmie to ludzie nie pisaliby tu tylu wrzutow na ta firme, pomysl troche!!!

Kinga Serwis

We wszystkim

Luke

nic się nie zmieniło, siwy baran wciąż oszukuje ludzi, tym razem bardziej klientów niż pracowników...

weteran budowlanki

istnieje, mają zakład mechaniczny w Głogowie przy ul. Portowej niedaleko Famaby. Teraz na samochodach stary baran kantuje ludzi :-), przejezdzalem ostatnio tam i widzialem jak darł ryja na jakąś klientkę hehe. chyba skumała, że ją w bambuko zrobił na częściach i zaczęła się domagać pokazania faktur, a ten ciul zaczął drzeć na nią papę

Godziny

Wielki wałek jeszcze w więzieniu nie jest???? Myślałem że już go zapuszkowali. Tylu ludzi okłamał, tyle rodzin bez grosza na święta zostawił, ludzie rachunków nie poplacili przez niego. Złodziej i tyle

Luke

On nie odpowie nigdy na to pytanie. Założył firmy na rodzinę, bo na siebie nie mógł z powodu długów. Jest największym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Głogowie...

Kinga Serwis

No czemu założyłeś te firmy na żonę i synów!???? Odpowiedz w końcu bo jesteśmy ciekawi...

Bogdan

ostatnio znajomy opowiedzial mi cos o waszym zakladzie... mowil ze robota tam polegała na naciąganiu klientów, nie na mechanice tylko głównie po prostu okradaniu ludzi! Szef kazdemu urządzal co jakiś czas godzinne wykłady że trzeba "oje....ć każdego! kogo się da!". Tłumaczył ze "niewiedza musi ich kosztować"... Wiec żerujecie na niewiedzy klientów, kwalifikujecie do wymiany całkowicie sprawne części a najczęsciej elementy powiązane w jeden układ np. części zawieszenia czy układu hamulcowego... caly glogow o was juz mowi

Java

Jak sprzeda transportera za 8500 zl to może odda z 10 zł długu :-) A tak to nie masz co liczyć, ja znam bardzo dobrze przemasa i on nigdy nie oddaje długów, ot taki oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ryszard

witam. informuje przemyslawa zeby nie wypisywal nic na moj temat tu. zostalem poinformowany ze przemyslaw glab twierdzi ze wyrzucili mnie z najmu i sie mszcze. sluchaj glabie!!!!! jeszcze raz dowiem sie ze cos na mnie gadasz w glogowie albo piszesz w internecie to przyjade do tych twoich serbow i pogadamy inaczej!!!! pozatym oddaj dlugi zlodzieju!! caly glogow czeka!!!

Java

Ty glabie znowu piszesz pochlebne komentarze na temat PHU All Glass, ale nikt ci w to nie uwierzy. Na tej stronie prawda jest pisana od 3 lat, zobacz ile jest wpisów, a pomyśl że to tylko ułamek ludzi, których oszukales!!!!! Teraz odpowiedz - Dlaczego Założyłeś Firmy PHU MINERWA, HERMES i ALL GLASS na członków rodziny??? Gdzie są skody któreś wziął w leasing na PHU HERMES???

Luke

Przemo zapłacił komuś za napisanie tego komentarza, czy może kupił w końcu słownik? Bardzo ładnie zachowane zasady interpunkcji, aż mnie dziw bierze, że ciemna strona w końcu przeskoczyła podstawówkę, brawo! Klasy 1-3 zaliczone... Teraz czekamy na rzetelne uzasadnienie oraz genezę wszystkich oszustw finansowych, najlepiej w formie rozprawki, jak na maturze... ups, której niestety ty nie masz, złodzieju, synuś też nie napisze... w końcu w zespole szkół im. Leonarda da Vinci w Głogowie nawet dyplomu technika nie zdobył, więc jak miałby umieć pisać chociaż. Pozdro mordeczko :-)

Luke

Czyli do kwietnia 2014 roku tam pracowałeś? Jak wyglądały wypłaty - w ratach pomniejszone, czy w ogole nic nie płacił?

Andrzej F

Jesteś największą szują jaką w życiu widziałem, oszukales setki ludzi i swoją najbliższą rodzinę zakładając 3 firmy na jej członków!!! Jak można tak żonę i synów zadluzyc? Jakim trzeba być cwanym bydlakiem by tak na starcie zadluzyc własne dzieci...

Banderaz

Czemu założyłeś firmy na żonę i synów? Widziałem kiedyś że dług na PHU Minerwę był wystawiony do kupienia. Chciałbym kupić twoje długi, znaczy twojej żony, Sebastiana i Pawła

Java

widziałem ostatnio jak jechałeś tym zajechanym, zżartym od korozji Transporterem :-) o ile mnie wzrok nie myli to widniała cena 8500zł na bocznej szybie :-D hahahaha, nikt od ciebie tego padła nie kupi, na pewno licznik cofnięty o 200.000 km, części to bez wątpienia same zamienniki, ogólnie samochód pewnie tylko do sklepu jeździł, bo w trasę dłuższą niż 5km to strach nim się wybrać, bo się cały rozleci. Pozdrawiam złodzieju z Dolnego Śląska

Jano

widze ze od 2013 roku nic sie tu nie zmienilo ha ha ha!! Ludzie ten oszust przemek oszukal mnie na budowie w Toruniu, Lodzi i Katowicach!!!! Bylem w All Glassie od wrzesnia 2013 do kwietnia i pojechalem w delegacje z Torunia, najpierw do Lodzi a pozniej do Katowic. Głąb nic mi za Katowice nie zaplacil tylko wpadl na budowe i zaczal krzyczec ze nie placi i mam do Torunia wracac!!!! Marek z Czestochowy mi swiadkiem, ze tak bylo!!!

Luke

No odpowiedz na zadane ci pytania!!!! Dlaczego pozakladales firmy na członków rodziny? Pod każda działalnością kryjesz się ty-ZLODZIEJU!!! Nieźle ich urzadziles oszuście! Teraz już zarabiasz miliony to oddaj stare długi byłym pracownikom Multi Budu, Minerwy, Hermesa i All Glassu z czasów budowlanki. Jesli masz honor i godność czlowieka to pooddawaj co nie twoje.

Java

Czemu synkowie po lombardach biegają? Przecież ten Paweł Na którego zalozyles All Glass powinien cię zwolnić bo firma jest na niego!! Aleś ty ich pozadłużał człowieku!!! A skoro piszesz że teraz siano liczysz codziennie jako mechanik to czemu nie posplacasz starych długów??

Java

jak zwykle nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie - DLACZEGO OTWORZYŁEŚ RÓŻNE FIRMY NA ŻONĘ I SYNÓW??? BO JESTEŚ TAK ZADŁUŻONY, ŻE NA SIEBIE NIE MOGŁEŚ!!! nie potrafisz uczciwie prowadzić żadnej działalności więć każda z tych firm przytłoczona długami ogłaszała upadłość. Tonący brzytwy się chwyta. Współczuję twoim chłopakom.

Java

Który to Sebastian? ten blondyn czy ta gruba świnia z warsztatu? Grubas wychlać lubi w barze i się popisuje później przed kolegami, jaki to bogaty kozak z niego i jak ludzi oszukują w warsztacie. Ten drugi, chudy jest w porządku, szkoda chłopaków, bo ojciec ich tak załatwił z tymi firmami, że na ich miejscu wiałbym za granicę, żeby sobie jakoś życie ułożyć. Kto mi powie ile firm stary głąb otworzył na członków rodziny? na żonę i 2 czy 3 synów otworzył działalności?? Jaka to jest masakra, że tak człowiek robi, firma upada z długami więc otwiera kolejną na kogoś innego, firma znowu upada z jeszcze większymi długami, otwiera kolejną na następnego członka rodziny!!!!! Jakim trzeba być cwanym bydlakiem, żeby własnych synów tak na starcie zniszczyć?

Przemek
@Java 19.04.2016 11:54

Szkoda mi cię dłużniku sam otwożyłes firmę na brata potem na żonę dzieci cię porzuciły za długi wraz z żoną którą tukłeś ile wlazło. Patrz na swoje postępowanie moje dzieci są ze mną,i b.dobrze zarabiają. A gdzie masz swoje. To co ma rok - wstyd w twoim wieku to już dziadek a nie tatuś idioto

@Przemek 21.04.2016 13:42

co ty gadasz człowieku, jakie firmy na brata i żonę? ty chyba naprawdę nie wiesz z kim piszesz oszuście! ja nie jestem jakimś twoim znajomym co życie na wałku sobie ułożył w twoim stylu. Wcale mnie nie dziwi, że twój kumpel bił żonę i zakładał firmy na rodzinę - "kto z kim przystaje, takim się staje". Teraz odpowiedz mi dlaczego założyłeś firmy na żonę i dwóch synów!!!!!!!

Luke

firmy multibud, minerwa, hermes, all glass są świadectwem twojego oszustwa i niezliczonych długów, Przemek krętaczu. Powiedz czemu jak ci z Minerwą nie wyszło zalozyles Hermesa na Sebastiana, a później All Glass Na Pawła? Odpowiedz

Zostaw opinię o PHU All Glass Paweł Głąb - Serby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU All Glass Paweł Głąb