Opinie o Marbud Sławomir Wieczorek w Myszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marbud Sławomir Wieczorek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marbud Sławomir Wieczorek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbud Sławomir Wieczorek w Myszków

Karol Nowy wpis

Dlaczego nie polecacie pracy w tej firmie?

Michał Nowy wpis
@Karol

Szef daje na luksusy i potrzebuje kasy

dasiu pracowałem tam od stycznia dziś sie zwalinia Nowy wpis

nie polecam

Katarzyna Nowy wpis
@dasiu pracowałem tam od stycznia dziś sie zwalinia

Twój post pojawił się już dawno temu, ale mam nadzieję, że mimo tego uzyskam odpowiedź. Z jakiego powodu nie polecasz pracy w firmie? Zależy mi na rzetelności opinii, dlatego chciałabym wiedzieć, co jest przyczyną Twojego niezadowolenia. Szczegółowe informacje mogą się przydać innym osobom, które rozważają aplikację do Marbud.

Zbrojarz

Bardzo dobra firma, praca cały rok, wypłata zawsze w terminie. Dobre zarobki tak jak mówi przez telefon. Polecam

Jef

No oferta na kosztorysanta jest tak jak piszesz @kowo ale ja widziałem jeszcze jedną na zbrojarza generalnego wykonawcę we Wrocławiu. Można sobie wybrać czy chce się pracować na akord czy na stawkę godzinową.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię brygadę zbrojarzy i brygadę cieśli SIEDLCE A2 oferowane przez firmę Marbud Sławomir Wieczorek? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
kolaa

Pracuje w niej ponad pół roku BARDZO pożądna firma . Mogę polecić każdemu

zbrojarz

oszusci, po konczącej sie wspołpracy są nie wypłacalni, i okazuje sie ze robiles w delegacji po 12 godzin dziennie, miesiac poza domem za 1300zł;/

Robert

przyzwolita firma

Zostaw merytoryczną opinię o Marbud Sławomir Wieczorek - Myszków

Marbud Sławomir Wieczorek