Marbud

Myszków

Opinie o Marbud

dasiu pracowałem tam od stycznia dziś sie zwalinia

nie polecam

Zbrojarz

Bardzo dobra firma, praca cały rok, wypłata zawsze w terminie. Dobre zarobki tak jak mówi przez telefon. Polecam

Jef

No oferta na kosztorysanta jest tak jak piszesz @kowo ale ja widziałem jeszcze jedną na zbrojarza generalnego wykonawcę we Wrocławiu. Można sobie wybrać czy chce się pracować na akord czy na stawkę godzinową.

kolaa

Pracuje w niej ponad pół roku BARDZO pożądna firma . Mogę polecić każdemu

zbrojarz

oszusci, po konczącej sie wspołpracy są nie wypłacalni, i okazuje sie ze robiles w delegacji po 12 godzin dziennie, miesiac poza domem za 1300zł;/

Robert

przyzwolita firma

Zostaw opinię o Marbud - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud