Marbud Sławomir Wieczorek

Myszków

Opinie o Marbud Sławomir Wieczorek

ZbrojarzCieśla

Dobra firma, pieniądze wypłacane w terminie, nawet paczki na święta były w tamtym roku, praca po 11h dziennie za dobrą stawkę, w innych firmach dużo gorsze stawki niż u niego. Ogólnie polecam popracować

rafcio

zadnego dojazdu do pracy za darmo to blewpo miesiacu ci odbija tak samo jak ze stawka obiecuja ci 17 do 20zl na godzwokazuje sie przywyplacie ze zarobiles 13 bo malo robilesbanda zlodzieji i tyle nie polecam takich pracodawcow

takion

napewno byles dobrym pracownikiem skoro juz nie pracujesz takich ludzi sie zmienia bo nikt nie bedzie sponsorowal leserstwa. porządna firma pięniazki na czas czego chciec więcej...

eesseeelaappppee

zbrojarz - 2013-03-04 21:22:05 Palant wcale sie nieprzectawil a ludzie to pijaki i brudasy12 godzin nawet w soboty i niedziele się robi, [usunięte przez moderatora] są on i synek,25 letni gamoń w okularach.[usunięte przez moderatora]nie idziesz w niedziele to do zwolnienia jesteś.ludzie zmieniają się jak rękawiczki.istny [usunięte przez moderatora]. ps. a ty co wyżej pisałeś ''zbrojarz'' ......pijaki,brudasy i tacy analfabeci jak TY gamoniu,do podstawówki wracaj

zbrojarz

Palant wcale sie nieprzectawil a ludzie to pijaki i brudasy

Zostaw opinię o Marbud Sławomir Wieczorek - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud Sławomir Wieczorek