Opinie o Marbud Sławomir Wieczorek w Myszków Nierada 9

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marbud Sławomir Wieczorek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marbud Sławomir Wieczorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbud Sławomir Wieczorek w Myszków Nierada 9

Mikołaj Nowy wpis

A co macie w paczkach na święta ?

ZbrojarzCieśla Nowy wpis

Dobra firma, pieniądze wypłacane w terminie, nawet paczki na święta były w tamtym roku, praca po 11h dziennie za dobrą stawkę, w innych firmach dużo gorsze stawki niż u niego. Ogólnie polecam popracować

rafcio Nowy wpis

zadnego dojazdu do pracy za darmo to blewpo miesiacu ci odbija tak samo jak ze stawka obiecuja ci 17 do 20zl na godzwokazuje sie przywyplacie ze zarobiles 13 bo malo robilesbanda zlodzieji i tyle nie polecam takich pracodawcow

takion Nowy wpis

napewno byles dobrym pracownikiem skoro juz nie pracujesz takich ludzi sie zmienia bo nikt nie bedzie sponsorowal leserstwa. porządna firma pięniazki na czas czego chciec więcej...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marbud Sławomir Wieczorek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
eesseeelaappppee

zbrojarz - 2013-03-04 21:22:05 Palant wcale sie nieprzectawil a ludzie to pijaki i brudasy12 godzin nawet w soboty i niedziele się robi, [usunięte przez moderatora] są on i synek,25 letni gamoń w okularach.[usunięte przez moderatora]nie idziesz w niedziele to do zwolnienia jesteś.ludzie zmieniają się jak rękawiczki.istny [usunięte przez moderatora]. ps. a ty co wyżej pisałeś ''zbrojarz'' ......pijaki,brudasy i tacy analfabeci jak TY gamoniu,do podstawówki wracaj

zbrojarz

Palant wcale sie nieprzectawil a ludzie to pijaki i brudasy

Zostaw merytoryczną opinię o Marbud Sławomir Wieczorek - Myszków

Marbud Sławomir Wieczorek