Opinie o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Ala

"as" a o jakie stanowisko pragniesz się ubiegać?

nikt

Dwóch tysięcy złotych nie zarobisz kolego.

jajajaja

Ja również nie polecam tej firmy, zarobki niskie, praca na 3 zmiany, premia odbierana za byle co, brak możliwości rozwoju.

nowy

Pracujemy bo musimy , w Tarnowie ciężko o jakąkolwiek pracę , a to co koledzy niżej piszą to po prostu obraz tego co dzieje się w tej fabryce. Pozdrawiam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Zdziwiony

Witam Drodzy Państwo to jak wam tak źle to trzeba było zostać nauczycielami i po 3h dziennie pracować, wakacje i ferie wolne a do tego 3 lata po rok wybierane na podleczenie zdrowia, jak by tego było mało 14-ście dodatków takich jak 13-stka, 14-stka (wyrównanie) itd... Po co pracujecie w fabryce? A jak nie lubicie dzieci to można pojechać do Holandii i tą samą pracę wykonywać za 15000zzzzł? Po co pracujecie w fabryce?

śmiały

Praca dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z cnc. Ale max pół roku! Naucz się jak najwięcej dasz rady i szukaj czegoś nowego. Nie polecam na dłuższy czas!!! Chyba że jesteś typem dupowłaza i ubeckiego podpi....lacza, TO ZAPRASZAM!!! TAKICH LUDZI TU TRZEBA!!!

stawka

Umowa jest najpierw na 3miesiące, a potem na ile się władzy uwidzi. Stawka godna 6 złotych na początek :) także od razu sobie załóż dwa konta bo Ci się na jednym wypłata nie zmieści ;)

pracownik1

Dokładnie tak kolego , najlepsze w tym wszystkim jest i tak liczenie kroków przy maszynie w celu wyeliminowania zbędnych ruchow , tak wiec uwazaj ile będziesz ich stawiał przy maszynie . A jeśli interesuje Cię praca przy CNC znajdz firmę w której coś Cię naucza , tu nie masz szans rozwinąć się ani trochu.

bla

Chyba zenik nie zrozumiał o co chodzi koledze. Wiadomo że się przychodzi pracować, tylko już nawet jak odbierasz telefon z domu to gnębią że jest zakaz używania telefonów. Nie potrzebują ludzi tylko cielęta które będą stały przy maszynie 8 godzin, nie będą się odzywać nie pytane, żeby też nie gadały miedzy sobą. A przy okazji władza jak zauważy ze idziesz na przerwe to sprawdzi stoperem ile siedzisz. Jak chcą zrobić zakład w chińskim stylu to niech jadą do Chin.

pracownik1

Witam , pracowałem tam jakiś czas, ogólnie nie polecam , jak pisał kolegą wyżej ,potrafią za byle odbić pieniądze z wypłaty . Oprócz tego ciężko znaleźć 5 min na papierosa, pracownicy spoko , brygadzisci podobnie , mimo tego atmosfera pracy mało przyjemna . Radze poszukać czegoś innego ,tu można się dorobić ale tylko bólu kręgosłupa i chorób skóry od chłodziwa .

Gdzie się podziały najlepsze komentarze? :) czyżby filtr nie przepuścił "miszcza" i innych epitetów? Proszę nie usuwać, niech ludzie widzą jaka jest sytuacja w Lenze Tarnów.(usunięte przez administratora)

Frodo

Hahaha ale żeś poleciał po bandzie :) ale oczywiście sama prawda

ed

Nikt nie narzeka bo się każdy boi o dupę :) świadczenia są, bony na święta. Ale jak Ci uwalą 300zł z wypłaty za palec odbity na detalu to Cie nawet bony nie ucieszą :) polecam się zatrudnić i zobaczyć jak jest i czy wszyscy ciężko pracują i są potrzebni :)

znajomy

Sp. Sp.ds. K.. K.. Plus; Doświadczenie Wyjazdy zagraniczne i premie Mało wyjazdów na tyg (3-4 dni w biurze) Znany i poważany w świecie koncern Na auto umowa o prywatnym użytkowaniu Minus; ATMOSFERA i w s

gość

zwykła, prosta fabryka. Jeśli nie masz żadnych ambijcji i zadowala cię stanie przy maszynach to spoko. Firma mało rozwojowa, stoi w miejscu. Zero perspektyw

Psota

Jestem zbulwersowana tym komentarzem jako"kobieta"! Obrażac i poniżac jest łatwo. Co chcesz osiągnąć? Czy jesteś z siebie zadowolony?

stolo

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

taka_jedna
@stolo

Twój komentarz jest opinią szargającą dobre imię kobiet pracujących w tej firmie. Krzywdzi,poniża i godzi w nasz honor.Czujemy się urażone!!! Chyba zdajesz sobie sprawę ile zła może on wyrządzić.Czy właśnie o to ci chodziło? Czy pisząc te oszczerstwa pomyślałeś o konsekwencjach?; sorry zapomniałam,że przecież ty nie myślisz,tylko kierujesz się emocjami?urażoną dumą?,a może zwykłą nienawiścią.

rafi

kolego zarobki pierwsze 3 miesiace po 1500 pozniej 1700-1800 zaleznie od miesiaca.Praca na nocne zmiany. Wyzysk. Niepolecam...

nowy

Witam, mógłby ktoś napisać jak wyglada sprawa zarobków na stanowisku operator CNC ??

ed

Tez mnie zainteresowało ogłoszenie pracy o którym wspomniał romek powyżej. Czy jest ktos w stanie napisac chociaż krótkie polecam lub nie polecam? Co to za auta dają i jak one sa rozliczane? Cos się płaci za paliwo, które zużywa sie w czasie pracy, czy dostaje się karte paliwową, tankuje na flotę i można korzystac z auta do celów prywatnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lenze-Tarnów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Lenze-Tarnów Sp. z o.o.