Opinie o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. w Tarnów

PO

Tak , bo na forum wypowiada się elektorat PiS i ciemnogród zacofany. Dokładnie nie pasuje praca to spadać i tyle. A jak będziecie podskakiwać to dostaniecie dyscyplinarki HAHAHA. Szaraki i hołota do roboty zapier... na Szlachte !!!!!!. A co wy my myślicie, że ktoś dopuści ciemnotę do władzy? Rodzina rządzi !!!!!!!!!

Maria

A mi się dziś śniło, że przestaje pluć anonimowo na forum brednie. Na szczęście to był tylko sen więc - zakłady mechaniczne Tarnów w ogóle nie istnieją aaaaaaaaaaa, upadek!!!! dno!!!! produkują w tych halach pieczarki a nie broń - taka jest (usunięte przez administratora) prawda!

Wojtek

Ooo, chyba o mnie było :)

(usunięte przez administratora),chamstwo,nepotyzm i (usunięte przez administratora) fajansiarze. Wstyd w takim bagnie pracować. Tyle w temacie !!!!!

konstruktor mechanik

Drugi etap rekrutacji (pierwszym była weryfikacja przesłanych dokumentów z wymaganiami zawartymi w ofercie pracy) odbywał się nie w siedzibie Zakładów Mechanicznych Tarnów, a w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie. Po wpisaniu się na listę przybyłych i odczekaniu w kolejce kandydaci byli wyczytywani przez młode panie z HR ZMT i zapraszane do drugiej sali, gdzie znajdowało się kilku pracowników Firmy z różnych jej działów. Następnie po zaproszeniu do konkretnego stolika i przedstawieniu się przez Pana przeprowadzającego rozmowę kwalifikacyjną zostałem poproszony o ponowne przedstawienie mojego CV. Podczas, gdy Pan rekrutator przeglądał moje CV ja dostałem do rozwiązania test wyboru podobny do tego jaki zdaje się podczas egzaminu inżynierskiego. Było na nim napisane, że jest to test na 10 min. Jednak Pan rekrutator dał mi na niego 5... co mnie trochę przeraziło... ale udało mi się go rozwiązać w 3 min i ze 100% poprawnością co bardzo mnie ucieszyło. Pytania na nim były w zasadzie z wszystkiego od mechaniki zaczynając, przez wytrzymałość materiałów, materiałoznawstwo, grafikę inżynierską, itp., a na prostym teście na inteligencję kończąc. W zasadzie taka powtórka ze studiów. Następnym etapem była rozmowa w języku angielskim. Trzeba było opowiedzieć coś o swoim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, itd., a następnie odpowiedzieć na kilka pytań. Później byłem odpytywany z rysunku technicznego, gdzie palnąłem pierwszy i w zasadzie jedyny błąd. Na koniec padło kilka zasadniczych pytań o konstrukcję mechanizmów broni, kaliber itp. Oraz luźne pytania na temat pasji i hobby oraz systemów uzbrojenia, którymi najbardziej się interesuję. No i jeszcze zostałem zapytany na temat oczekiwanego wynagrodzenia więc podałem takie jakie widniało w ogłoszeniu, czyli coś około 2400 zł netto. Czas rozmowy to między 20-30 min. Atmosfera była bardzo przyjazna i mniej stresująca niż oczekiwanie na nią… Zostałem pochwalony, że poszło mi bardzo dobrze co tym bardziej mnie ucieszyło i napawało optymizmem. Pan rekrutator powiedział mi, że on co prawda nie odpowiada za przebieg dalszego etapu rekrutacji jednak to on wystawia mi ocenę za ten etap. W najbliższym czasie ktoś się miał ze mną skontaktować i zaprosić na dalszy etap rekrutacji odbywający się już w siedzibie firmy połączony z jej zwiedzaniem i odpytywaniem kandydatów z różnych dziedzin oraz jakimiś zadaniami praktycznymi. Wszystko więc wydawało mi się bardzo ekscytujące i nie mogłem się doczekać! Tym bardziej, że na to stanowisko było tylko kilku kandydatów więc miejsce w kolejnym etapie mam wręcz gwarantowane zwarzywszy na przebieg rekrutacji… Niestety, ale po dzień dzisiejszy nikt się ze mną nie skontaktował, a z ostatnich informacji na stronie Firmy można wywnioskować, że pracowników już znaleziono i firma na razie nie poszukuje nowych. I tak moje marzenia prysły jak bańka mydlana…

Pytania znajdują się w tekscie powyżej.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Ponownie przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie portalu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na zostawianie wpisów zawierających treści obraźliwe, szczególnie w stosunku do pozostałych pracowników firmy.

@Tatuś zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii warto zapoznać się z jego treścią. Między innymi nie są dopuszczalne wpisy wulgarne, zawierające pomówienia, czy też naruszające dobra osobiste. Regulamin znajduje się pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin

Tatuś

Komentarze są usuwane przez Moderatora . Życie pisze scenariusze, a ludzie piszą prawdę. Najgorszy wydział na ZMT to WUP a dokładniej : -mistrzowie ( zwłaszcza od spawania z ZBUD czy Mielec to komuniści i konfidenci mącący między ludźmi. Niestety czasy komuny już się skończyły) nie znają się na niczym, a jest ich 3 bądź 5 na wydział ( i po co ?), -zwalnia się fachowców a przyjmuje się pociotków ( nic nie umiejących pajaców na pustych stanowiskach), -dzisiaj zawód spawacz czy monter, oczywiście taki co coś potrafi ( zawód poszukiwany i rozchwytywany), -1700 zł netto co to za wypłata :) hehe ( w sklepie Kobiety zarabiają więcej niż Wy Fachowcy ), -oczywiście nie ma żadnej możliwości wybić się wyżej ( stanowiska zajęte przez rodzinę. Wystarczy przeczytać wcześniejsze komentarze.), - typowa państwówka, która utrzymuje darmozjadów, -młodociani pracownicy zarabiają więcej niż Pracownicy którzy zatrudniają się na ZMT od 25 lat , -fachowiec jak ma swoje zdanie ( mądrzejsze, ale nie zgodne z zarządem ), zostaje zwolniony!! , -prezesi zmienili się tylko na papierze ( a tak naprawdę to tylko jeden wielki przekręt przykład: kierownik(piekarz) i dyrektor wcześniej zwolniony dyscyplinarnie. To wszystko woła o pomstę. Jak Wy ludzie może Cie się podpisać pod umową o pracę ( 2350 zł brutto czyli 1600 zł netto, znając się na spawaniu czy na monterce , toczeniu i obsługi tokarek CNC). W Zachodniej Pl by to oznaczało jedno- UPADŁOŚĆ. Na koniec napiszę jedno- LUDZIE OPAMIĘTAJ CIE SIĘ. JESTEŚCIE WYKORZYSTYWANI I OSZUKIWANI. NA WAS ZARABIAJĄ WIELKIE PIENIĄDZE, A NIE MAJĄ DO WAS ŻADNEGO SZACUNKU. SKU....... JEDNE !!! Oby kiedyś było lepiej !!!! Pozdrawiam

@Bombarozumiem z Twojej wypowiedzi, że firma jest dobrym miejscem na zdobycie doświadczenia. Możesz powiedzieć, czy oprócz nauki fachu od starszych kolegów, pracownicy mogą liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia?

Bomba

Dawno mnie tutaj nie było ,ale widzę że sobie radzicie. Tak jak piszecie polepszyło się troszkę ,ale i matołów na stanowiskach przybyło. Biurokracja się rozrasta. Zyski przedsiębiorstwa idą wszędzie dookoła a nie do kasy zakładu.Wierchuszka jak siedziała za komuny i rozwalała zakład powoli tak dalej te same osoby na zakładzie mącą w produkcji. Prezes jest okłamywany przez nich .Kręcą nim jak chcą. Zresztą chyba boi się prawdy bo nie przychodzi do pracowników niższego szczebla ,a jeżeli się przypadkiem zdarzy to w obstawie tych którzy zaraz zmanipulują fakty zwalą winę na pracowników najniższego szczebla. O patologiach w tym zakładzie można by pisać długo,ale czy jest sens . Młodzi bez doświadczenia będą dostawać wyższe stawki od starych fachowców. Władza będzie tuszować swoją niekompetencję zwalając na podwładnych.Działy utrzymania ruchu i technologiczny będą kuleć pod żołdami nie koniecznie mądrych ludzi. Wrzucani będą z góry pracownicy na wysokie stanowiska i zatrudniani po znajomościach. I nic na to nie poradzicie bo jesteście za ciency i nie umiecie jak wasi ojcowie strajkować i wywozić na taczkach. Więc dajcie spokój. A pracę młodym polecam . Jak czytacie wyżej pensja lepsza niż starzy fachowcy.możecie psuć do woli detale i narzędzia ucząc się fachu. Przyglądać się jak wygląda niekoniecznie dobrze zorganizowany zakład. Same plusy .Szukajcie rodziny,sąsiadów by się dostać do pracy,bo tak najłatwiej.

hehe

(usunięte przez administratora) jego mać ! po co on tam poszedł na te Mechaniczne pracować, moje stanowisko zajął, moje pieniądze zabroł. Kto mu dał takie pozwolenie. Ty mu powiedz temu (usunięte przez administratora)gdzie on poszedł robić bo go szlak jasny trafi krew nagła zaleje. (usunięte przez administratora) ja ci dam kto to pisze, aż wos szlak jasny trafi krew nagła zaleje. hehehhehehehehehehehheheheheheheh :)

mistrz

Zgodzę się z nikiem qwerty że jak mistrzowie i kierownicy obrażają pracowników albo im głupio dogadują to jest dobrze ale jak im się dogada to będą straszyć konsekwencjami. Niektórym z tych panów przydał by się porządny kop w tyłek żeby zwracali się normalnie do podwładnych.

qwerty

Tak. Tylko jak kierownicy albo mistrzowie obrażają ludzi na produkcji to jest dobrze. Im k.u.r.w.a wszystko wolno. Jesteś oburzony wpisami ? Ciekawe dlaczego ? Prawda w oczy boli? Chamstwo i niesmaki to są na porządku dziennym w tym zakładzie. Relacja pomiędzy kierownik a pracownik to jedno wielkie nieporozumienie. Kierownicy i mistrzowie są szkoleni do tego aby ludzi gnoić i poniżać. Do tego dochodzi jeszcze Nepotyzm i Kolesiarstwo. Jacy mistrzowie są ? Są przyjęci z zewnątrz i nie mają pojęcia od czego w ogóle są. Zamiast awansować swoich doświadczonych pracowników to właśnie przyjmuje się na mistrzów (usunięte przez administratora) z pod mielca i ZBUD`u. Normalnego pracownika przyjętego bez znajomości nikt nigdy nie doceni choćby nie wiem jak się starał i jakim dobrym fachowcem był !!! Tyle w temacie

@qwerty

No tak wiem chyba o kogo chodzi. Co do spod mielca to rzeczywiście tempy kilof nic nie kuma zero wiedzy .ten drugi to mówią ze jest spoko i ludzie go szanuja przedewszystkim.i widocznie nikt inny z zalogi starych doswiadczonych pracownikow sie nie naddaje jak sie siedzi caly dzien na fotelu i sie fucy szama kaszanke no to jak ? A z reszta ide do biura.

ross

Poziom "literacki" niektórych "piśmiennych " to ten sam co na portalach społecznościowych... Przepracowałem w ZMT lat.... "ho, ho a może i więcej" i zawsze były male lub duże niesnaski ale jestem zbulwersowany tymi wpisami...

Jebac ku.rwa

Firma ZMT DNO :) Nie polecam nikomu. W zarządzie rodzina albo ślicznotki :) Zwalniają ludzi za nic, a przyjmują swoich ( nawet jeśli był ktoś dyscyplinarnie zwolniony). Wstyd na cały Tarnów . Wręcz na całą Małopolskę, bo jak się powie ZM Tarnów to każdy się śmieje. Chamstwo nie ma granic na tym zakładzie. Do tego dochodzi mobbing i nietykalność (pociotków). Kto awansuje ? Lysy ch.uj i debile zwolnieni ze ZBUD u i wiesniaki z Mielca.

@Jebac ku.rwa

Widze ze obrażanie ludzi to ci dobrze wychodzi najwidoczniej sam jestes debilem z pod mielca bez żadnych umiejetnosci no i nikt cie nie docenia za nic nierobienie.jestes pewnie niedocenionym parobem stalina.z powazaniem ja.

Somsiad zza płota

Tak zajrzałem z ciekawości zobaczyć co tam za miedzą u kolegów bo podobno rozwój i ameryka teraz. A widzę że z górą macie problemy takie w sumie jak wszędzie - czyli norma. Natomiast co mnie zwaliło z krzesła: ,,Zakłady zapewniają wynagrodzenie na godnym poziomie w mojej opini około 3 tys brutto plus premie " - Boże widzisz i nie grzmisz, no rzeczywiście poziom ,,godny" i jeszcze jedno: ,, A stawka 2700 na 1 umowa to naprawde dobrze. Powiedz pismaku gdzie dostaniesz wiecej? Prawda jest taka ze duzo osob ktore odeszly chcialy by wrocic oknami nawet bo porobili u prywaciarz i zobaczyli jak trzeba tam zapier****c za stowke czy dwie wiecej:) ja ze swoimi 40 nadgodzinami zarabiam tyle ze az milo na kwit patrzec:) " -u nas na pierwszej dają lepiej a o swojej to w ogóle nie będę pisać:D Kolego jakbym zrobił 40 h nadgodzin to według twojej miarki powinienem chyba poczuć się krezusem. Normalnie jaja. Reasumując - na pracę u was mnie nie stać - BIDA panowie BIDA Pozdrawiam wszystkich ,,skrawaczy":)

BIADA
@Somsiad zza płota

Tak "Z ciekawości" odpisuje że jesteś kimś podstawionym z zarządu, albo sam jesteś chamem z zarządu i widzisz co się dzieje. A dzieje się to że ludzie piszą prawdę. Może i ty masz dobrą stawkę, ale za co można dostać dobrą stawkę na ZMT , tylko i wyłącznie za p..od.pie.rdalaniee. Myślisz , że zawsze będzie tak jak jest, że będziesz się dorabiał nieszczęściem kogoś innego? Może kiedyś sam sobie odpowiesz na to pytanie !!! I co ma PIS wspólnego z ZMT ? Chyba raczej nic. Zresztą chamie nawet nie dorosłeś żeby w ogóle tu się wypowiadać. Ty s.ukinsynie jak możesz pisać że na pracę u ciebie nas nie stać ? jesteś krezusem "czyli bogaczem " hehehe jesteś oszustem i masz zryty rozum TOTALNIE Ku.r.w.a !!!!!!!!!!!! Nie widziałeś i nigdy nie zobaczysz jak wygląda prawdziwy kwit z wypłaty!

Biedronka
@Somsiad zza płota

hahha 2950 zł brutto to na kasie w Lidlu na pełen etat jest ::))))

Kiko , fachowcy się cenią . Dzisiaj brakuje prawdziwych fachowców . Niestety pełno dzisiaj statystów po studiach co nawet nie wiedzą o tym, że tzw " czarną stal " czyści się przed spawaniem. Teraz powiedz sam co się stanie jak się spotka taki Inżynier od 7 boleści z doświadczonym fachowcem ? Co się stanie ? sprzeczka natychmiastowa. Po czym idzie taki Inżynier na skargę do kierownika , który jest po zawodówce piekarzem albo tatuś wcześniej był kierownikiem na ZMT :) hehe i co się dalej dzieje ? szukają pretekstu żeby zwolnić fachowca! Niestety ZMT nie jest prywatną firmą żeby komuś rzeczywiście zależało na rozwoju firmy. Na stanowiskach wyższych są tylko pociotki i kumotry. "Piękne " sekretarki awansują w tempie natychmiastowym, a co się dzieje z ludźmi którzy zasługują na awans? Są usuwani bo są nie wygodni. Nie masz znajomości nie masz prawa bytu na ZMT. Tyle w temacie ! Zarobki niestety jak na ten fach to są poniżające !!!! 2350 Brutto hehehehehe Ludzie przeciwstawcie się temu wyzyskowi i mobbingowi w biały dzień !!! Wszystkim (usunięte przez administratora) A wam zrobią!!!! P.S "Panie kierowniku ja nie chce żeby Pan się zwalniał " :):) hehehehehehe Ty pizdo męska pier.dolona bez jaj Bo tylko tak takiego fałszywca można nazwać. Oczywiście "P.S" odnosi się tylko do jednej osoby. Nie do Ciebie Kiko.

Kiko

Wydaje mi sie ze niektóre komentarze są od "fachowców" którzy maja ogromne doświadczenie jak i wymagania finansowe, w rzeczywistości pracowali gdzieś jako małpy na maszynach i w zderzeniu z rzeczywistością ich umiejętności są na żenująco niskim poziomie. Czy to wina kierownictwa ze takich"fachowców" się pozbywają? Zakłady zapewniają wynagrodzenie na godnym poziomie w mojej opini około 3 tys brutto plus premie

Aldaron
@Kiko

Trzy tys. brutto to żadne szałowe pieniądze. Jeszcze zależy na jakim stanowisku ale w Bochni w jednej z nowo wybudowanych firm gdzie pracuję tyle to ja miałem jako wózkowy na magazynie. Obecnie jako mechanik UR mam netto sporo większe. Zastanawiałem sie nad zmianą pracodawcy na ZMT ze względu na ich profil produkcji i potencjalną możliwość nauki ciekawych rzeczy ale za takie pieniądze no to wolę się kształcić na kursach.

kaldke

Do Pracownik Sam jesteś chamem i pociotkiem przyjętym po znajomościach. Jakie 2700 na 1 umowie ? Co ty kłamco wypisujesz ? Może jeszcze (usunięte przez administratora) 2700 na rękę masz ty kutafonie (usunięte przez administratora) Jakie tempo pracy masz powolne ? Trzeba (usunięte przez administratora) bo 5 mistrzów nad Tobą stoi . Jeden wielki chaos bo nie wiadomo czym się zająć. Jest 2350 Brutto na 1 umowie. Rozumiesz co to jest Brutto a Netto. Czytając twój komentarz obawiam się że nie . Kto wrócił na ZMT ? Sami pozwalniani wcześniej kierownicy i członkowie zarządu. Z kogo chcesz debila zrobić ? Bo jak dotąd to zrobiłeś debila ale z siebie ! Tobie by pasowało żeby zwykli pracownicy byli traktowani jak bydło ? żeby nie mieli słowa do powiedzenia.Boli Cię że jest takie forum i można na nim pisać prawdę ? Może ty byłeś w prywatnej firmie i nic nie umiałeś i Cię tatuś Berezo przyjął na nowo ? Ty chamie jeden ty !!!!! Do Zbych Najlepiej to CV dostarcz osobiście , albo przez kogoś kto pracuje na ZMT. Nie wiem na jakie stanowisko chcesz iść pracować ale nie polecam Ci tej firmy. Niby państwówka a rządzi tam jedna wielka mafia . Zarobki bardzo kiepskie jak na fachowców. Zresztą jak wolisz.

Zbych

Witam Czy ktoś potrafi powiedzieć na jaki adres poczty elektronicznej wysłać dokumenty ? Dział rekrutacji chyba nie istnieje. Poniewaź , serwer odrzuca moje maile.?? Do innych firm dociera bez problemów.

kg
@Zbych

Facet, przyjedź i złóż osobiście do biura, chyba że Ci nie zależy.

Piszecie negatywne opinie bo sami niewiele umiecie, niby jakies zdjecia pracownikow szykany haha. Zmt byla to moja 1 praca po szkole pracowalem tam 2 lata pozniej wojslo itp. W miedzy czasie robilem w kilkunastu roznych firmach a koniec koncow wrocilem tam rok temu i jest ok. Lepszej pracy w tarnowie nie znajdziesz. Robie sobie jak chce swoim tempem raz wolniej raz szybciej jak mi odpowiada, nadgodzin ile dusza pragnie godziny do wyboru do koloru. A stawka 2700 na 1 umowa to naprawde dobrze. Powiedz pismaku gdzie dostaniesz wiecej? Prawda jest taka ze duzo osob ktore odeszly chcialy by wrocic oknami nawet bo porobili u prywaciarz i zobaczyli jak trzeba tam zapier****c za stowke czy dwie wiecej:) ja ze swoimi 40 nadgodzinami zarabiam tyle ze az milo na kwit patrzec:) wiec piszcie sobie dalej te bzdury i robcie kariery w swoich firemkach napewno tam jest mozliwosc zrobienia kariery i jest wspaniale. Wszyscy by chcieli byc prezesami najlepiej , chamie glupi jestes np jestes tokarzem to co masz robic jak nie toczyc dzien w dzien i robic to samo. Ci wlasnie co najwiecej narzekaja to najwieksze gląby:) powodzenia haha

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
2.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • J. Kochanowskiego 30
    33-100 Tarnów

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.