Opinie o Signal Iduna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Signal Iduna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Signal Iduna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Iduna w Warszawa

Zero odpowiedzi że strony pracodawcy po rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli nie macie odwagi oddzwonić z informacją, że się nie dostałem to chociaż wyślijcie email lub SMS. Mało profesjonalne.

Nie

Emilia Emi

Witam, chciałabym wszystkich ostrzec przed pracą w tym miejscu, placówki masowo rozwiązują z nimi umowy bo są nieuczciwi, dodatkowo (usunięte przez administratora) swoich klientów więc są ciągłe telefony z pretensjami. nieprzyjemnie....

@Emilia Emi

Jakie placówki masz na myśli?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Signal Iduna? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xyz

Do końca danego miesiąca za ten miesiąc

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Signal Iduna. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Ewelinnna

A jak wyglądają kwestie finansowe?

Hanna
@Ewelinnna

@Ewelinnna Też mnie to ciekawi. Podejrzewam, że jest stała pensja plus prowizja od zawartego ubezpieczenia. Ale będzie mi miło jeśli ktoś utwierdzi mnie w tym przekonaniu. Ciekawi mnie jeszcze jaką umowę proponuje Signal Iduna? Jest to umowa o pracę czy zlecenie?

Nie chodźcie na rozmowy do tej firmy po miesiącu brak odpowiedzi i udają głupich że rekrutacja jeszcze trwa. Powinna być jakaś czarna lista firm rekruterów którym po spotkaniu nawet się nie chce odpowiedzieć. Żenujące jest to.

kandydat2
@Kandydat

Udawanie głupich najlepiej im wychodzi!

Drzymała
@Kandydat

Polecam: (usunięte przez administratora)

Plik

(usunięte przez administratora) podajcie zaliczkę, która była ubezpieczona od rezygnacji

Anonimowy 123

Specjalista ds. Ubezpieczeń w Zespole Service Center Signal Irina co to za stanowisko? Na czym polega praca. Ktoś może coś powiedzieć?

Konrado

W sumie firma jest bardzo dobrym pracodawcą. I wystarczy spojrzeć jak cicho jest na forum!!

Beata

@anonymous, dziękuję za przedstawienie, jak wygląda ta kwestia. Czy można mimo wszystko napisać, że praca w firmie Signal Iduna należy do prac stabilnych, gdzie pracownik może mieć pewność, że nie zostanie zwolniony z dnia na dzień, jeżeli będzie wykonywał swoje obowiązki sumiennie i z należytym zaangażowaniem? Osoby, które cenią sobie stabilność zatrudnienia odnajdą się w tej firmie?

Brak możliwości rozwoju, brak awansu (chyba, że jesteś znajomym kierownictwa), brak podwyżek a i finalnie brak motywacji do czegokolwiek. Polecam tylko jako pierwsza prace i tylko na rok. Na więcej nie masz co liczyć, chyba ze masz cierpliwość to po 7 latach awansujesz. No i jesteś na utrzymaniu rodziców albo partnera.

Beata

@Annelise, chciałabym poruszyć jeszcze kwestię ewentualnych rotacji na stanowiskach w tym miejscu pracy. Może posiadasz informację na temat tego, czy często dochodzi do zmian w kadrze pracowniczej pracującej w firmie Signal Iduna? Tym bardziej jak napisałeś nie przypominasz sobie sytuacji, aby ktokolwiek awansował w strukturach firmy, czy jest to powód ewentualnych odejść pracowników? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Beata

@Annelise, napisałeś, że pracownik może brać udział w szkoleniach na własną rękę bez ingerencji firmy Signal Iduna, która takowych nie organizuje z uwagi na oszczędności w tym zakresie. Czy pracodawca, który decyduje się podnosić swoje kwalifikację w tym zawodzie może liczyć na awans w strukturach firmy Signal Iduna? Napisz, proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

@Beata

Niestety nie przypominam sobie takiej sytucji

Beata

@Annelise, z tego co napisałaś posiadasz spore doświadczenie związane z pracą w firmie Signal Iduna. Wspomniałaś o dofinansowaniach do kursów dla pracowników, czy poza dofinansowywaniem pracodawca organizował dla swoich pracowników szkolenia dzięki, którym można było podnieść swoje kwalifikacje? Wracając również do kwestii atmosfery, o której wspomniałaś to czy można było liczyć na pomoc bardziej doświadczonych pracowników w sytuacjach trudnych i skomplikowanych? Podziel się proszę wiedzą na ten temat.

@Beata

Szkolenia na tzw "własną rękę prywatnie, firmaa ciagle nie miala kasy. Inaczej brak opcji.jak ktos mial czas to ci pomoze, ale w praktyce to wyglada tak , ze ludzie sie ze swoimi rzeczami nie wyrabiaja.

Beata

Witam, szukam opinii na temat firmy Signal Iduna. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń. Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? Może osoba tam pracująca mogłaby napisać więcej o swoich doświadczenia z tą firmą? Jaka jest atmosfera w pracy, czy oferują dobry pakiet socjalny?

@Beata

Cześć Beata, jeśli startujesz z umowy zlecenie to nie miej nadziei - przeciągają i nie dają konkretnych odpowiedzi, tylko enigmatyczne"nie mamy wakatów". Pracowałam tam ok.3 lat, atmosfera fajna, zależy tez od działu, ale więcej jest na plus niż na minus. Wynagrodzenia niższe niż u konkurencji. Zachęcają dofinansowaniami do szkół czy kursów, ale te dofinansowania są tylko w teorii. Nie raz usłyszłam, że nie ma kasy, pytani pracownicy tez nie pamiętają czasów kiedy ktoś kiedykolwiek dostał. Nie daj się zmanipulować. Jedynie co dobre i słuszne u nich to pakiet medyczny.

dora1010

Witajcie, czy duzo pracuje się tam w języku angielskim?

Ja też zamierzam pójść na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Czy ktoś ma doświadczenie w pracy w Signal Iduna i jakieś zdanie na ten temat?

Chcesz być kolejnym darmozjadem , który nie potrafi jasno i rzeczowo wyjaśnić sprawy, utrzymywanym z pieniędzy ubezpieczonych, którzy są nieludzko traktowani i pomimo szkód moralnych, zdrowotnych , które poniesi nie mogą się doprosić zgodnie z prawem wydania decyzji i wypłaty odszkodowania!

Chciałabym pracować w tej firmie na stanowisku koordynatora ds. obsługi klienta, macie jakieś informacje na temat zarobków, atmosfery pracy i godzin pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Signal Iduna - Warszawa

• Jak się pracuje w Signal Iduna?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Iduna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Iduna?

Signal Iduna