Signal Iduna

Opinie o Signal Iduna

Ja też zamierzam pójść na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Czy ktoś ma doświadczenie w pracy w Signal Iduna i jakieś zdanie na ten temat?

Chcesz być kolejnym darmozjadem , który nie potrafi jasno i rzeczowo wyjaśnić sprawy, utrzymywanym z pieniędzy ubezpieczonych, którzy są nieludzko traktowani i pomimo szkód moralnych, zdrowotnych , które poniesi nie mogą się doprosić zgodnie z prawem wydania decyzji i wypłaty odszkodowania!

Chciałabym pracować w tej firmie na stanowisku koordynatora ds. obsługi klienta, macie jakieś informacje na temat zarobków, atmosfery pracy i godzin pracy?

Zostaw opinię o Signal Iduna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signal Iduna