Opinie o Signal Iduna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Signal Iduna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Signal Iduna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Iduna w Warszawa

Maria Nowy wpis

Dzień dobry. Jest teraz dostępna oferta dla Kierownika Zespołu Obsługi Roszczeń. Potencjalne zarobki jeszcze nie zostały w niej wskazane, czy jest ktoś w nich zorientowany? Dodatkowo w jakiej formie prowadzona jest teraz rozmowa kwalifikacyjna? Z ilu etapów będzie się składać? Zamierzam aplikować

I co z tym konsultantem? Można zdalnie? Ja akurat takiej dostępnej oferty teraz nie widzę, o która ostatnio tu pytano. Na wsparciu sprzedaży ktoś pracował? jest ogłoszenie wskazano w niej model hybrydowy, ciekawi mnie wiec ocena warunków. czy warto próbować?

ABC Nowy wpis

Konsultant call center to praca w 100% zdalna. Tylko szkolenie jest w siedzibie firmy, reszta z domu, nie ma potrzeby, żeby wykonywać ją w biurze.

Call center ze sprzedażą?

Czy praca zdalna jako konsultant call center jest na infolinii przychodzącej czy wychodzącej?

ABC Nowy wpis
@Call center ze sprzedażą?

w Signalu nie ma sprzedaży telefonicznej, Można albo pracować na organizacji usług medycznych - czyli umawianie wizyt do lekarza, np. w grafikach online lub przyjmować zgłoszenia aby inne osoby to umówiły dzwoniąc do placówek. Jest też infolinia - ogólna dla wszystkich produktów, czyli info co to za produkt, komu, na co po co. ewentualnie można pomóc w przejściu ścieżki zakupowej przez eszopa.

Jak wygląda ścieżka kariery w Signal Iduna? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Signal Iduna. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
ubezpieczenie szkolne

przy zerwaniu paznokcia dziecko nie dostanie ani grosza ,bo twierdzą ze to nie uszczerbek na zdrowiu ,miesiąc klejenia opatrunków ,czekajac aż paznokieć odleci nie ubezpieczajcie dzieci (usunięte przez administratora)

Małgorzata

W ostatnich opiniach padały stwierdzenia odnośnie tego, że niedługo nie będzie komu pracować i tak w sumie urwały się one na pól roku. czy to były trafne przewidywania? Ile osób obecnie się zatrudnia? są rotacje? Co się dzieje w firmie? ja w aktualnościach na stronie www widziałam wzmiankę o planach na zwiększenie zatrudnienia

Gasby

Praca jest ciężka ale bywało gorzej, na pewno kadra zarządzająca jest wspaniała. Nie zawsze da się wszystko załatwić ale widać, że się starają. Najważniejsze że słuchają. Nie mogę zarzucić złego traktowania, ten aspekt na pewno jest ok. Wynagrodzenie... szału nie ma. Ciesze się mimo to że jest możliwość rozwoju

@Gasby

No i powiedz szczerze czy dla takiego wynagrodzenia serio warto? No bo może być spoko atmosfera tak jak opisujesz ale chyba głównym celem pracy są właśnie zarobki, a widzę, że podobno lekko ponad najniższą są. :/ Bo jakby jakieś premie czy inne dodatki były to byś normalnie o tym wspomniał co nie?

@Gasby

Błagam o jakiej atmosferze Ty piszesz. Ciągle się ktoś zwalnia, kadra zarządzająca do (usunięte przez administratora) Wiecznie (usunięte przez administratora)i zwalanie wszystkiego na pracowników niższego szczebla. Zarobki do lotu.

@Gasby

Kadra zarządzająca wspaniała? Nie wiem w jakim zespole pracujesz, ale w zespole gdzie dyrektorem była Pani która jest teraz w zarządzie odeszło 12 osob jak naliczyłam na szybko, kolejne osoby składaja wypowiedzenia bo mają dość mobbingu. Pracę osób, które odchodzą wykonują osoby, które zostają. Nowe osoby nie są zatrudniane bo firmy nie stać na osoby z rynku. Na starcie dostajesz 4000 zł, gdzie na rynku za takie samo stanowisko dostajesz 5500....

@Xyz

No to ciekawie widzę... Nie mam pojęcia na ile jest prawdy w tym co teraz tu piszesz ale gdyby tak było to firma będzie miała dość słabe rokowania jeśli chodzi o działalność? Bo jak niby na pracowników ich nie stać to jest coś co mogliby zrobić wobec tego?

Zoya
@Lidia

Niestety wszystko co pisze @Xyz to jest prawda. Przy starym zarządzie jeszcze jakoś to hulało, nie było super ale widać było perspektywy. Niestety panie o których dużo się tu pisze dołożyły wszelkich starań żeby się byłego zarządu pozbyć i teraz same królują. A to już równia pochyla w dół. Pozbyły się fachowców a teraz same nie wiedzą co dalej z tym biznesem zrobić…

@Zoya

Ja czekam aż to walnie. Za chwilę nie będzie komu w SI pracować. Dobry pracownik nie jest szanowany. Dopóki obie panie sterują firmą firma będzie chyliła się ku upadkowi.

@Lidia

Co mogliby zrobić? Zmienić zarząd. Ryba psuje się od głowy. A Aneta z Panią Prezes nie nadają się do zarządzania firmą, która ma potencjał. Tym potencjałem są pracownicy. Niestety bardzo wielu dobrych pracownikiem przez praktyki "nowego" zarządu jak i praktyki samej Anety, która po prostu gnębi pracowników, odeszło z firmy, jest na wypowiedzeniach bądź mocno się zastanawiają nad odejściem z SI.

Przyszły pracownik

Witam, jak pracuje się teraz na dziale medycznym, infolinia i umawianie usług? Jak kierownicy?

ABC
@Przyszły pracownik

Kierowniczka cc, jest wymagającą ale stara się zwiększyć kadrę, walczy o ludzi jak lwica. Ma specyficzne poczucie humoru, wiec na początku trzeba wyluzować i nie brać wszystkiego do siebie. Nie jest to super łatwa praca, ale przy odrobinie zaangażowania i samozaparcia nie stanowi problemu. Klienci różni, zależy kto się trafi. Można sie i w(usunięte przez administratora)I pośmiać. Empatia na pewno pomoże. Koordynatorki też fajne, można na nie liczyć, pomogą gdy potrzeba. Czytając pozostałe komentarze odnoszę wrażenie, że jest tu najspokojniej, może dla tego, ze nie dociera do konsultanta bajzel z góry bo dziewczyny biorą to na siebie. Jako były pracownik polecam, moze nie na stałe ale dla doświadczenia i przyszłego cv. Łatwo znalazłem prace po signalu.

Lidia

Wciąż status "przyszły pracownik"? Pytam, bo ciekawa jestem jakie obecne warunki tutaj wyjdą przy tym co kiedyś pisali. Już po rozmowie? Co mówili na temat zasad odnośnie premii? Widziałam info, że mimo tego, że są deklarowane to podobno ich nie przyznają...

Jakie są mocne strony pracodawcy Signal Iduna?

DONA

Nie ma mocnych stron w tej firmie, archaiczne system obsługowe, brak długoterminowych planów. Zmiany decyzji z dnia na dzień. Braki w zatrudnieniu (spowodowane głodowymi stawkami i złym zarządzaniem), Tragiczna atmosfera, nie polecam tej firmy nawet wrogowi!!!

@DONA

Dokładnie tak. Zwłaszcza w zespole życiowo zdrowotnym

@Xyz

i to był Twój zespół? a przybliżysz temat co się w nim takiego działo jeśli można spytać? który ewentualnie można polecić?

@DONA

W każdym zespole jest bardzo źle. Signal nie ma mocnych stron. Był dobry prezes, który zaczął porządki to panie go wygryzły, oczywiście zwalając swoje nudności na niego. Niemcy nie mają pojęcia co się tu dzieje. Obiecują pośrednikom cuda, następnie przez swoją nieudolność wycofują się z obietnic nie informując o tym zainteresowanych. Signal to mój najgorszy błąd jaki popełniłem.

@Dona

Przytaczasz tych Niemców i sie teraz tak zastanawiam po pierwsze czemu o tym mieliby nie wiedzieć, a druga kwestia to co by się stało ostatecznie gdyby tego typu informacje do nich doszły?

@Lidia

Niemcy może i wiedzą co się dzieje ale Aneta ma na wszystko wymówkę i zwala wszystko na pracowników niższego szczebla. Pracowników za mało a pracy za dużo. Wszyscy są przemęczenie i za chwilę wszystko walnie.

@Xyz

No i w takim potencjalnym scenariuszu co się dalej wydarzy? po prostu przetorują cały zespół? i w czym problem, żeby teraz przyjąć więcej osób? jak dokładnie tutaj budżetem zarządzają i skąd są wpływy na wypłaty?

@Lidia

Sprzedaż hula jakoś jeszcze, więc wpływy na wypłaty są. Spółki dostają dofinansowanie od spółki matki z Niemiec. Serio nie czytasz ze zrozumieniem w czym problem? Normalnie jakbyś była któraś z szanownych pań z zarządu, czyta ale już nie rozumie w czym problem. Problem jest w kitowym zarządzaniu, atmosfera jest do kitu żeby nie używać wulgaryzmów. Na podwyżki większe nie ma szans tylko po 300 złotych brutto..... Gdzie na rynku po podwyżkach SI zarabia się więcej. Jak jest tak cudownie to czemu nie ma prawie w ogóle pozytywnych opinii? Dlaczego ludzie uciekają na zwolnienia bądź uciekają w ogóle z firmy? Właśnie z między innymi z przrtorowań i z przerzucania pracowników to tu to tam, popracuj trochę tu trochę tam, nie miej swojego miejsca pracowniku, z zabierania ludziom 'premi'. To ma być wizytówką firmy. No kurcze nie. Najgorsza firma, przepraszam. Najgorszy pracodawca roku jak nie dziesięciolecia.

Mania

Cenzuro trwaj.... Wpisy są usuwane, choć zawierają prawdę. Sposób na zarządzanie firmą to tabelki, statystyki i narzucanie nowych obowiązków. Nie ma pomysłu co z tym zrobić. Od pracowników wymaga sie tylko wyników, choć nie ma szkoleń i góra nie daje rozwiązań licząc, że sami coś wymyślimy. Ludzie są zmęczeni, cześć ma nerwicę boi się chodzić do biura. Brak ludzi w każdym dziale co tylko wzmaga presję. W takim stanie potrzebny jest długi urlop lub l4, żeby odzyskać pewność siebie i siły do szukania nowego zajęcia. Czekamy na spektakularną klapę...

Kolejne odejścia z naszej firmy. To zasługa oczywiście zarządu. Pani Aneta wraz z Panią prezes nie mają pojęcia o zarządzaniu. Nie panują nad niczym nie mają bladego pojęcia o biznesie. Signal powoli umiera. Szkoda, trzeba czegoś poszukać.

Teresa

Wiecie czy na stanowisko Analityk IT przyjmują studentów? Bo firma ma obecnie ogłoszenie na swojej stronie w internecie na to stanowisko i tam wymagają wyższego wykształcenia. A wie ktoś czy jak ktoś dopiero kończy studia to przyjmują?

Dona

Nowa prezes i dziewczynka, z zarządu która awansowała ale nie ma o niczym pojęcia to porażka. Brak jakichkolwiek predyspozycji do piastowania takich stanowisk. Niszczą firmę która ma duży potencjał. Pensję głodowe, nigdzie nie znajdziesz niższych. Atmosfera tragiczna. Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą.

Hanna

Znaczy co? Jeśli ty wiesz coś o tych pensjach, to może chociaż napisz, jaka to jest konkretna kwota, naprawdę by mi to pomogło, żeby ocenić czy warto w ogóle się fatygować.

@Hanna

Młodszy specjalista 4000 Specjalista 4500 Brutto oczywiście

@Xyz

To jest podstawa? No różnica 500.... Czyli premiami można tu sobie to na spokojnie odbić? wiadomo jak obecnie dodatkowo wynagradzają? Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

@Lidia

Nie ma premii, gola podstawa.

Lidia

no po 4 latach to by się liczyło jednak na podwyżkę... te oszczędności, o których wspominasz to tylko odnośnie wpłat czy ogólnie coś w działaniu firmy miałoby być "tańsze"?

Kamila

Wynagrodzenie jest zenujsce. Jak zatrudnia kogoś za większe pieniądze to szukają nadal kogoś za mniejsze wynagrodzenie i zwalniają. Umowy na czas określony na rok aby szybko wymienić pracownika. Rotacja ogromną a wymagania z kosmosu za najmniejsze pieniądze.

Mirosław
@Kamila

W sumie to i tak plus że macie umowy o pracę :P Piszesz że wynagrodzenie jest żenujące, czyli jest najniższa krajowa?

Tony
@Mirosław

Uuuuu , umowa o prace, no zaszczyt! ludzie oslabiacie mnie czasem hahah

@Kamila

Firma raczej sama nikogo nie zwalnia, jeśli jesteś dobrym pracownikiem

Koko
@Kamila

Najniższa krajowa, zero szkoleń, brak premii i dodatków. Atmosfera tragiczna

@Koko

Zgoda

Kat

Bardzo zła atmosfera w firmie. Panie z zarządu nie potrafią rozwiązywać narastających problemów, nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu firmy. Zarobku głodowe. Wolą zwolnić pracownika niż dać mu podwyżkę, mowa tutaj o 300-500 ZŁ ;). Brak ludzi do pracy. Brak jakiejkolwiek motywacji do pracy. Zaległości w każdym dziale. Podsumowując to gów...na firma. Nie warta zachodu. Mam już coś innego od 1.01 i odchodzę ;) bez żalu

Patrycja

Czy odpowiadają Wam kwestie finansowe w firmie?

Nie.

@Patrycja

Nie. Przełożenie ilości pracy do ilości monet na koncie w zasadzie zerowe. Bardzo mało płacą w porównaniu do ilości pracy która trzeba wykonać

Magdalena
@Xyz

Mało - czyli ile? No i jak z tą ilością pracy, narzekasz że jej tak bardzo dużo jest. To znaczy że musicie zostawać po godzinach żeby się ze wszystkim wyrobić?

@Magdalena

Niedużo ponad najniższą krajową. Pracy jest tyle, że nawet jakbyś chciała pracować 10 czy 12 godzin na dobę pracy bus nie przerobiła.

@Xyz

Ale to chyba jest jakiś konkretny plan na dzień pracy co nie? Co w nim może się zawierać?

@Lidia

Nie ma planów. Pracy jest tyle, że ile byś nie robiła nadgodzin i tak nie przerobisz a jeszcze dostaniesz ochrzan że za mało jest zrobione.

Nie. Placa jest żenująca

@Xyz

A to czemu oni aż tyle dają, skoro wygląda na to, że to jakoś mało wydajne? Nie można byłoby bardziej efektywnie tego zorganizować?

Dora
@Patrycja

Zarobki w tej firmie to żarty. Większość na najniżej krajowej. Zwlniają pracowników na ich miejsce nie przychodzą nowi. Ogromne zaległości w rozszczeniach i obsłudze. Niekompetentny zarząd!!!

Beata

@Były pracownik, czyli, aby móc otrzymać awans w firmie Signal Iduna należy przepracować, aż 7 lat? Skąd akurat taki limit czasowy, który podałeś w swoim komentarzu? Zakładając, że firma zatrudnia młodą osobę do pracy w swojej firmie to, czy ta osoba z biegiem czasu ma szansę na podwyżkę wynagrodzenia? Czy raczej pracuje wciąż na tych samych warunkach, które były na początku? Napisz, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

@Beata

Limit czasowy wynika z obserwacji. Niestety Signal woli zatrudniać nowe osoby na wyższe stanowiska niż szukać potencjału w osobach które już tam pracują. Nie ma szansy na podwyżke. Pracowałem 3 lata i nie słyszałem aby ktokolwiek w tym czasie otrzymał podwyżkę wynagrodzenia. Próba negocjacji kończyła się fiaskiem (nie mamy pieniędzy) tak samo jak głośno wypowiedziana chęć zmiany stanowiska w celu rozwoju

@anonymous

Bzgadzam się, to to prawda.

dfs
@anonymous

bo tak taniej

Magdalena
@dfs

taniej szukać nowych osób niż awansować te, które już są? Nie wydaje mi się żeby to była prawda. Z tymi podwyżkami słabo, no ale skoro ludzie tam tyle czasu pracują to chyba te zarobki i tak są satysfakcjonujące, co?

Niestety to prawda

@Xyz

Aha.xd A to jest chociaż skuteczne? Ci nowi sprawują się dobrze na tych wyższych stanowiskach?

@Magdalena

Nie są satysfakcjonujące. Ludzie tam pracują raczej z wygody i ze swoich układów. Ręka rękę myje.

@Lidia

Czy dobrze nie mi to oceniać. Ale nie jest to motywujące dla osób które tam pracują

Mam pytanie

Na (usunięte przez administratora) jest ogłoszenie o pracy w obsłudze ubezpieczeń en na życie. Wystawianie, zmiany, wypowiedzenia. Wie ktoś jak wyglądają zarobki, atmosfera, wprowadzenie do pracy? Jak wyglądają szkolenia?

@Mam pytanie

Nie chcesz tam pracować za żadne skarby

Polecam tą organizację. Bardzo dobre ubezpieczenia na życie, korzystałam również z ubezpieczenia podróżnego. Super serwis.

Zero odpowiedzi że strony pracodawcy po rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli nie macie odwagi oddzwonić z informacją, że się nie dostałem to chociaż wyślijcie email lub SMS. Mało profesjonalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Signal Iduna - Warszawa

• Jak się pracuje w Signal Iduna?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Iduna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Iduna?

Signal Iduna