Opinie o Welmax

X

To jak tam w końcu jest w oddziale we Wrześni? Zarobki jakieś konkretne? Przynajmniej 1200zl na miesiąc.

ZAINTERESOWANA

Czy ktoś może mi dać namiar na Grunwaldzką w Poznaniu, słyszałam dobre opinie, a szukam pracy... lokalizacja bardzo mi odpowiada :)

nowa

ha, a ja Wam powiem ze mi się nawet w Welmax Września podoba, no bo sory ale przed podziałami to ciągle trzeba było w kompa sie patrzec, jak stałaś i gadałaś ,tak dla zwały to Ci jedna albo druga liderka mówiła że wracamy do pracy,nie mogłaś gazety czytac, albo sms-ów pisać, a teraz luz bluz i malinka:) hehhee z chłopcami jest fajna atmosferka takze ok, jak Ci nie idzie to co, mówisz ze ciężko się dzwoni i do przerwy. mi to sie tam podoba, no wiadomo ze czasem trzeba popracowac,ale i tak ich wiecej nie ma jak sa, wec spokoo. i co tyle samo mam siana, co te co wielce naginaja. pozdrowionka

Pracownica Września
@nowa

Nie mam w zwyczaju,wypowiadać swoich opini na forum publicznym, jednakże czytając ostatnie opinie o wrzesińskim Welmax jestem bardzo zaniepokojona. Moi drodzy w firmie Welmax, pracuje już jakiś dłuższy czas. W czasie mojej kadencji, wiele się zmieniło, kadra zarządzająca, regułki, systemy motywacyjne i wynagrodzenia, zmieniły się także godziny pracy i moi współpracownicy. Droga "nowa", zdaje sobie sprawę, że jest Pani wygodnie,kiedy nikt "nie stoi" nad Panią i nie wymaga, ale śmiem twierdzić,że nie do końca o to właśnie w pracy chodzi. Z całą świadomością mogę stwierdzić,że z Panią (usunięte przez administratora)współpracuję mi się bardzo dobrze, jest może ona i wymagająca, narzuca nam pewna schematy, które wciąż mamy udoskonalać,ale uważam ,że jest to robione i dla dobra firmy ,i dla nas. Jestem w tej dobrej sytuacji,ze praca ta jest moim dodatkowym zarobkiem, oczywiście każda, nawet najmniejsza premia bardzo mnie cieszy, ale jestem wstanie znieść też i swoje porażki z godnością, staram się wciąż nad sobą pracować, jednego dnia idzie mi to świetnie, drugiego natomiast zastanawiam się , co ja właściwie tu robie i czy nie byłoby dla mnie korzystniej, gdybym właśnie z tej pracy zrezygnowała. Każdy ma takie zawahania, szczególnie jeśli mu zależy. W tych właśnie momentach pomocą na zło, okazują się nasze liderki (usunięte przez administratora)uśmiechną się do nas, dodadzą otuchy, podpowiedzą jakieś rozwiązanie, poklepią po ramieniu, a kiedy człowiek ma naprawdę fatalny dzień, "wyślą na dywanik" do Pani (usunięte przez administratora), która tak poprowadzi ze mną rozmowę ,że wracam na stanowisko z zupełnie innym podejściem do pracy. I tu właśnie moje oburzenie, dlaczego nikt nie napiszę o tych dobrych elementach naszego oddziału? Przecież nie jedna grupa jest filarem Wrześni, tylko dwie. Łatwiej jest kogoś obrazić, bo "tych urażonych" jest wielu, tych co potrafią docenić, to co posiadają,zaledwie garstka. (usunięte przez administratora) pozdrowienie (usunięte przez administratora)dla naszych liderek ,dobranoc.

abcd

Co prawda to prawda smiech na sali;) wielka kadra menagerska nas maja za nic:) nic nie robia tylko sztuczny tlum à my caly czas w tyle za reszta.(usunięte przez administratora)

abcd

Co prawda to prawda smiech na sali;) wielka kadra menagerska nas maja za nic:) (usunięte przez administratora)

laleczka

Proszę proszę temat wrześni rusza i dobrze teraz tam jest masakra

Zozo

Aż tak Cię to rusza? Może i rzeczywiście świat będzie lepszy, ale jak to się mówi szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego.

X

We wrześni jest jeszcze ten odział?

cichy pracownik ze żmigrodzkiej

Czy ktoś wie czy można przenieść się z oddziału na żmigrodzkiej do oddziału na grunwaldzką ???

gosia

dziękuje za odpowiedz a zarobki sa w jakich granicach pracowałam w telemarketingu wiem na czym praca polega i mogę prosić o dokładny adres gdzie dokładnie na grunwaldzkiej

Poznaniara z Grunwaldzkiej

Gosia jeżeli jesteś z Poznania przyjdź na Grunwaldzka praca na 2 zmiany 8-16,12-20 tydzień na tydzień. Jak się postarasz to i zarobić można.

gosia

jakie sa godziny pracy i jakie zarobki bo byłabym zainteresowana praca w Welmaxie

Poznaniara z Grunwaldzkiej

Fakt u nas lokalizacja świetna, budynek i pokoje niczego sobie:)śniadanko z Lidla mniam mniam:)Tramwaj podwozi nas pod pracę, u Was daleko wszędzie.. :( dziwię się że ludzie chcą u Was pracować u nas jest wszędzie bliżej.

Pracownik ze Żmigrodzkiej

Zazdroszczę Wam na Grunwaldzkiej dobra lokalizacja, blisko centrum, obok komunikacja miejska i sklepy. Słyszałam dobre opinie o kadrze zarządzającej, a u nas na Żmigrodzkiej fatalna lokalizacja, daleko od przystanku tramwajowego jak na końcu świata,(usunięte przez administratora)pozostawia wiele do życzenia...

Poznaniara z Grunwaldzkiej

Oddziału w Poznaniu nie ma? to gdzie ja pracuję? Chyba wiem lepiej! Oddział w Poznaniu jest i ma się świetnie, powiem więcej cały czas przybywa nowych pracowników i przez to zamieszanie w rozpadającej się Wrześni, to Poznań dzwoni najwięcej prezentacji i stawia czoła kryzysowi Wrześni. Piszcie prawdziwe informacje.A niedowiarków zapraszam na Grunwaldzką. Pozdrawiam wszystkich :)

Ktos

pracuje juz dosc dlugo we Wrzesni niestety intrygi za intryga... Ale z tego co widze nowa kadra (usunięte przez administratora) cos probuje zdzialac na nasza korzysc. Wiec mysle ze warto poczekac i dostosowac sie a nie utrudniac sobie nawzajem prace.

Fredro

Pracuję w Welmaxie od 2 lat i bardzo sobie chwalę. Nie jest łatwa praca, ale każdy by chciał, żeby go głaskali i chwalili, żeby nic nie robił a kasa leciała. To nie jest robota dla lamerów...

kornel

witam. tez pracuję w poznaniu :) czasami jest ciężko, jak dzwonię jakieś głó...no szlak mnie trafia,ale kadra motywuje, pracuje, doradza, czasami jestem w szoku JAKIE MA POMYSŁY... ale co, to działa... ja pracuje, pani V. zadowolona miła wypłata na konto wpływa. DAJ COŚ OD SIEBIE TO I WELMAX TO DOCENI, W ŻYCIU NIE ma nic za darmo!!! Call Center to nie łatwy kawałek chleba.. Powodzenia drodzy pracownicy!~

cichy pracownik

Ja pracuję kilka lat w welmaxie w Poznaniu, jestem zadowolona. Wymagająca Violka, świetni koordydatorzy, praca na duży +. Patryk wymaga ale i pomaga. Polecam Welmax (usunięte przez administratora) Poznań

GRATULUJE
@cichy pracownik

Gratuluje i zazdroszczę, że w Poznaniu jakoś to wszystko funkcjonuje.. Gdybyście teraz trafili do Wrześni, nie mielibyście takiego zdania, (usunięte przez administratora)

@GRATULUJE

ooo a cóż takiego we Wrześnii się dzieje, też jestem byłym pracownikiem welmaxu może udałoby się coś zdziałać razem by polepszyć jakość pracy, ba może nawet ten (usunięte przez administratora)

Welmax

Zapraszam do wystąpienia pod imieniem i nazwiskiem to się z wami skontaktujemy po potwierdzeniu, że naprawdę u nas pracowaliście. Zależy nam, żeby było coraz lepiej i żeby pracownicy byli zadowoleni, ale jeśli nikt niczego nie zgłasza, tylko prywatnie wylewa żale na forum, to trochę ciężko się to załatwia...

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.