Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Jak długo trwa proces awansu w POLKAM sp.zoo?

Pan Skorpion

Cześć, Co do awansu w tej magicznej firmie to wszystko zależy od kilku czynników, poniżej przedstawię kilka z nich : - musisz dużo obserwować, słuchać i nagrywać pracowników a potem w pokoju zwierzeń kierownika wszystko przekazywać. - tyrać po 14-16 godzin i nie domagać się dodatkowych pieniędzy - ku chwale Polkamu. - nie chodzić na żadne L4 - nawet jak złamiesz nogę w pracy, szybko wypełznij z firmy i udawaj że to stało się po pracy. - nie możesz wybierać żadnego urlopu wypoczynkowego - wypisujesz urlop w zeszycie a i tak przychodzisz do pracy. - wszystkie koperty jakie dostaniesz od firmy zwracasz kierownikowi - nie możesz narażać firmy na straty. Dyrektor kupił nowe auto a paliwo kosztuje. - podczas pracy nie możesz schodzić na przerwę, trzeba cały czas być przy maszynie - kanapka w rękę i hejaaaa - pręty mają fruwać. Jak dostosujesz się do tych zasad i z pensji, która jest najniższa krajowa do staniesz 50zł brutto do wypłaty, więc jest o co walczyć. Do działa i powodzenia

OLEK
@Pan Skorpion

Kłamiesz gościu - nikt w te brednie i tak nie uwierzy - po porostu jesteś leniem alko chlorem i pewnie wywalili cię z Polkamu a teraz wielki żal, co burku?

Lala
@Pan Skorpion

To trzeba bylo sie uczyc . Proste nie?

EMI.gr
@Lala

Prawda. A jak nic nie umiesz to niczego nie masz

Bruhl

Praca po 12 h od poniedzialku do czwartku, piatek-sobota po 9. Jak masz nocki to schodzisz w piatek o 6 rano i na 15 idziesz spowrotem do pracy. (usunięte przez administratora) na hotelach. Pokoje 3-4 osobowe. Ludzie różni. Jest pare osób w porządku ale z wiekszoscia nie warto rozmawiac bo kazdy moze cie (usunięte przez administratora) do kierownika. Stawka jako nowy pracownik to 6 euro, na prawde żenujacy poziom. Po jakims czasie mozesz dostac max 8 euro. W skali miesiaca nawet nie zarobisz 2000 euro. Do tego atmosfera w pracy jest tak gesta ze mozna ja kroic nozem. W pracy jestes ciagle poganiany przez naczelnego poganiacza POLKAMU, (usunięte przez administratora) Stary placi mu najwidoczniej od kilometra bo ten typ potrafi chodzic przez 12 h po hali i patrzec kogo za cos (usunięte przez administratora) albo kogo podjebac do biura,(usunięte przez administratora) U kierownika tez ciezko cos zalatwic chyba ze ciagle lizesz mu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) swoich kolegow. No i wisienka na torcie, "król" nocnej zmiany, brat prezesa. Ten typ jest dopiero porobiony. Pogania, obgaduje i jest wrednym chu**m. Nie polecam te firmy nikomu. Żałosne podejscie do pracownikow, żałosne stawki i warunki, czy to pracy czy na hotelach. Jedna wielka PORAŻKA!!!

Kutryba
@Bruhl

Chyba pisał do jakiś prymityw od konkurencji.

Rommer
@Bruhl

Widzę, że tu niezłe kwiatki :D Pracowałem tam przez 3 lata, nikomu nie polecam. W końcu rzuciłem tą robotę. Ile można (usunięte przez administratora) za takie marne grosze? A Kutryba czy Leman więcej wam nie dadzą. Wszystkie te zbrojarnie to jeden wielki kibel. Właściciele, wielcy prezesi, biznesmani (haha), żerują na naiwności pracowników. Żadnych delegacji, żadnych procentów od nadgodzin, premie tylko na umowie, i ciągłe ucinanie godzin. Także (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) (hahaha), w ciągłym pośpiechu, a zarobisz 1600 euro xD toć to (usunięte przez administratora) jest porażka. Najgorsze jest to że ludzie maja takie myślenie, że to nadal więcej niż w Polsce xD Proszę was. Szanujcie się. Pozdro dla chłopaków z Rommer.

Bogdan
@Rommer

Osoba decydująca się na zatrudnienie w firmie POLKAM musi liczyć się z tym, że będzie pracować poza granicami kraju? W swoim komentarzu napisałeś o stawce wynagrodzenia, którą podałeś w euro, lecz firma pochodzi z Polski, dlatego zaciekawiło mnie, jak to w rzeczywistości wygląda.

Rommer
@Bogdan

skoro stawke masz w Euro to sam sobie odpowiedz....

Pracujejeszcz
@Rommer

JKie 1600 tam ludzie distaja w Polkamie 1100 1200 euro

Hello
@Pracujejeszcz

Zgadza się. To tygodniówka brutto ze wszystkimi składkami, podatkami, pełnym socjalem, chorobowym itp. Na rękę 1700-2200 euro. Na konto. Pełen legal. Żadnych kopert pod stołem

Predator
@Hello

To jest kwota jaką dostajesz łącznie na kwartał - koperty są cały czas, które są uzależnione od opini kierownika. Nie liczy się pracowitość i sumienność tylko strzelanie z ucha do przełożonych. Im więcej kolegów z pracy sprzedaż w pokoju zwierzeń tym większa premię dostaniesz - za każdego podkablowanego dostajesz 10 zł brutto a osobie podkablowanej zabierają 200 zł. Najlepsze jest to, że nawet bez żadnej weryfikacji zabierane są pieniądze. Socjal jest - dostajesz jedną rolkę papieru toaletowego na miesiąc na całą zmianę. Idąc na jeden dzień L4 nie widzisz żadnej koperty przez 3 miesiące i jedyna szansza na większą wypłatę to pokój zwierzeń.

W przeciągu trzech dni nic się nie zmieniło ? Nie chcesz nic dodać ?

@Monika

Cześć, Ja mogę dodać swoje 3 grosze. Praca w Polkamie to jest zaszczyt dla mnie,w końcu wiem , że musze cięzko pracować aby utrzymać rodzinę prezesa. A zadowolony prezes raz na rok rzuci jakieś 50zł więcej do koperty.

@Niszczyciel

Takim leniom ja ty nie dał bym nawet 1 zł premii rocznej. sami pracyjemy na siebie głąbie i na mikogo więcej! Co za matoł

@Olek

Najpierw musisz nauczyć się pisać bez błędów ortograficzny w języku polskim troglodyto bagienny. Z tego co wiem to Ty jesteś tym kochankiem majstra i przez Ciebie zabierane są nam pieniądzę bo zbyt często nad morze jeździcie i wydajecie fortunę na paliwo.

@Niszczyciel

Tak, jestem kochankiem majstra i co z tego, palancie? To, że ciebie posuwają chłopaki to też nie tajemnica.

@Olek

To, że tarmosisz pytąga po same bile majstrowi to nie moja sprawa, ale może na weekend udajcie się do Torunia zamiast znów jechać nad morze. Dzięki temu zaoszczędzone pieniądze zostana wypłacone w kopercie ludziom na produkcji ? Przecież cały zakład wie, że tylko Ty w firmie lubisz wąchać spocone jajka kolegom po pracy i mnie w to nie mieszaj Wąchaczu :)

@Niszczyciel

Olek, wychodź spod prysznica, majster jeszcze pracuje - później odwiedzi Twoje oko demona. Chyba, że go zdradasz i czekasz na kogoś innego ?

Niszczyciel

W związku z tym, że rzeczowo się nam rozmawia i masz wiele argumentów podczas naszej wymianie zdań - zdradzę Ci jeden sekret o którym wspominał mi majster - tylko udawaj zaskoczonego jak Ci o tym powie. Jutro po pracy majster nie zabiera Cię na skuterze do Władysławowa - przyjeżdza z Madagaskaru jego kuzyn - "Ahmed wisimulacha" i mają Cie zaprosić na chatę do majstra. Ahmed nie wieży, że masz najgłębsze gardło w Polkamie i specjalnie przyleciał do Polski aby to sprawdzić. Jak się postarasz i to udowodnisz, będziesz miał zaszczyt zostać wybolcowany przez jego czekoladową włócznię - zostaniesz nabity jak świnia na różno i będziesz obracany w każdą stronę. Życzę Ci powodzenia szczęściarzu :)

@Niszczyciel

Olek jak tam w pokoju zwierzeń u majstra ? Przekazał Ci już niepodziankę ? Pupkę już smarujesz wazelinką ?

@Niszczyciel

Dziękujemy konkurencji za rzeczowe i merytoryczne opinie na temat firmy POLKAM :)

@Olek

Gotowy juz jesteś na party w domu u majstra ? Widziałem jak jechał na lotnisko po Kuzyna. Mam nadzieję, że pokarzesz się dziś z dobrej strony i, że kuzyn majstra nie będzie zawiedziony. Nikt by nie chciał aby majster znów nam zabrał koperty aby zapłacić za bilet powrotny, a tak to zostanie na dłużej. Powodzenia życzę

@Niszczyciel

zero do kwadratu zawsze pozostanie zerem

Kar...
@Niszczyciel

@Niszczyciel zajrzyj do słownika ortograficznego choć raz, może i pierwszy raz w życiu bo wstyd trochę.

CN

W dzisiejszych czasach takie opinie są bez sensu. Wprowadzają tylko chaos i nienawiść do drugiego czlowieka.A może GoWork napisze jak dzwoni do firm i proponuje za pieniądze możliwość selekcji opinii?

bylem tam

Zgadzam sie z opinia moich kolegow oprocz Kubusia bo to jakis frajer,to jedna wielka zenada place od najnizszej a reszta w koperte i to ze na zmianie wiekszosc jest nawalona to prawda a prezes no coz,brakuje mu czlowieczenstwa i kultury osobistej mysli ze jak robi kase na osobach co chca zarobic ciezka praca to jest gosc a jest zwyklym scierwem,nie polecam tego gowna.

Majster
@bylem tam

Żenada to komentarze byłych pracowników wywalonych za wódę i dragi. Na chwilę obecną - zarobki ok 10E jeśli coś potrafisz. Jak jesteś fachowcem to więcej. Żadnych kopert - wszystko na legalu tj. ZUS podatki, urlopy, chorrobowe itp. A szefo jest ok. tyle w temacie

Arni
@Majster

Do majstra dobry zart że twojej strony napisałeś

Gucio
@bylem tam

Jak ktoś (usunięte przez administratora) to postrzega innych też jako (usunięte przez administratora) Ja byłem zadowolony. Ile ludzi tyle opinii.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Roman z Ukrainy

Czepiacie się. Ja pracuje w polkamie 4 lata - nie ma żadnych problemów, wypłata sie zgadza, stawka ok, i na niemcy można pojechac na kilka miesięcy. To dobra firma. Koledzy pracują we wloclawku i warszawie i wrocławiu i narzekają. Polecam polkam w wloclawka. i pozyczke jak potrzebowałem też dostałem.

kromer39

Pracowałem tam i wiem co ludzie piszą zarobki po 6 euro , warunki lokalowe i płacowe do niczego , ale najgorsze jest traktowanie ludzi. Dziwie się że jeszcze tego majstra trzymają na nocnej zmianie niby ktoś pisał że pisze ten co zwolnili go za wódę to musieliby połowę zmiany nocnej zwolnic bo tam połowa u tego majstra na nocnej zmianie to chodzi nawalona alkoholem i się opieprza, Tylko patrzeć jak przy takich tonach wypadek się stanie. Może by się prezes tym wreszcie zainteresował bo niedługo nikt nie będzie tam chciał robić.

KUBUS
@kromer39

Chyba pracowałeś 10 lat temu - w i wtedy jak się nie opierdzielałaś miałeś spokojnie 8E/h netto. Żenujący ten portal - można pisać bzdury, nikt tego nie uwiarygadnia. Porażka

Czy POLKAM sp.zoo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

kadrowa

Firma Z.T.B. POLKAM Sp. z o.o. zatrudnia wszystkich pracowników na umowę o pracę.

Kadrowy
@kadrowa

Zatrudnia wszystkich na umowe o pracę - ale śmieciową + nagodziny do koperty.

Rafał

Prawda jest taka, że firma płaci tylko za 8 godzin. Praca po 12 jak poprzednicy piszą. Nadgodziny przepadają taka jest prawda a ci co twierdzą że jest inaczej po prostu kłamią. Nie polecam. Nie dajcie się oszukiwać. Pozdrawiam.

pablo
@Rafał

Znów jakiś Pisiewicz pisze. Pewnie za gorzałę wyleciał i żal do wszystkich, że wyleciała z paragrafu i nie dostał nagrody 2000 euro za rzetelną pracę i wybitne zasługi na rzecz Polkamu.

Szuwarek

Super firma polecam

tom
@Szuwarek

no bez przesady, ale jedna z lepszych ze swojej branży

Rafał
@Szuwarek

Nie zgodzę się z tobą. Nie jest to dobra firma i dobrze o tym wiesz.

Magda

Jaka jest ich strona internetowa?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w POLKAM sp.zoo? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

KIEROWNIK

Kto to pisze??? Pewnie jakiś podstawiony (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w POLKAM sp.zoo?

arni74

TAK do POLKAMu nietrzeba miec doświadczenia tylko chęci i silną wolę .

Waldi

Niestety nie potrafimy doceniać tego co mamy, dopiero jak stracimy!!! Mamy dobrą firmę!!

Pan kleks
@Waldi

Cześć, Ja jako operator nie narzekam, na początku dostałem stawkę 2300 brutto a po niecałym roku mam już 3800 brutto + premia kwartalna i premia za brak absencji chorobowej czyli o miesiąc mam około 4000 zł na rękę. Aczkolwiek musiałem się bardzo starać przez ten rok - strzelałem z ucha kierownikowi o wszystkim co się działo na hali, piłem wódkę po pracy z pracownikami, zaczynałem temat i wszystkich nagrywałem i przekazywałem kierownikowi. Jako że znam się dobrze na remontach - robiłem remonty za darmo przełożonym. Czasami jak swędziała komuś faja musiałem brać do buzi razem z jajami - (ale to tylko raz, dwa razy w miesiącu). Więc jak człowiek się postara to i dużo zarobi. Pozdrawiam i do roboty panowie a nie narzekać.

Świeżak :P
@Pan kleks

Dobre !!! Aż złożyłem sobie podanie tak mi się spodobało :P

Ktoś

(usunięte przez administratora) Firma ma wobec pracownika za przeproszeniem jeden zasrany obowiązek wypłacenia wynagrodzenia na czas ale po co. Dochodzą do tego ciagle jakieś braki typu nie zapłacony urlop urwane godziny, nie polecam tej firmy nikomu.

Janek
@Ktoś

Zdaje się, że jeśli pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia za pracę w terminie to masz prawo zgłosić to do PIP. I po problemie. No chyba, że jak 90% osób piszących na tym portalu należysz do nierobów i leserów, a kierownik obciął ci godziny za spóźnienia lun palenie fajek co 5 minut, no to o co pretensję? Ja pracuje w Polkamie od 2011 nigdy nie zdarzyło się, żeby wypłata byłą po terminie. Porażka, co za bzdury się na tym portalu wypisuje!

Jacek222
@Ktoś

Pracodawca płaci w terminie ale co niektóre typy tam co robią to porażka. Jeden mondzrzejszy od drugiego.

Jcek333
@Ktoś

Golob ty prymitywne ze wsi. Brak kultury obgadujesz ludzi i pójdziesz na ostrzał (usunięte przez administratora)

Jcek333
@Jcek333

Piszę ty dupolizusie nie masz pojęcia o robocie Krzysiek cię (usunięte przez administratora) alkocholiku.

@Jcek333

Nawet w internecie się poniżacie. Jebiecie za marne 6.50, niektórzy może za 7.80 xD a ci co najlepiej (usunięte przez administratora) i pucują się Krzysiowi to mogą mieć magiczne 8.10 euro/h. Wszyscy jesteście siebie warci. Same ćpuny i alkoholicy. NIe polecam nikomu tej firmy. A jeśli tam pracujesz i to czytasz to rzuć ten kibel jak najszybcie. Najważniejsze to mieć szacunek do samego siebie.

Wiktor

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy i nie będzie tak ciężko!!

Patrycja

@Nie dano Szansy a skąd masz informacje na temat POLKAM? Może byłeś już wcześniej zatrudniony u tego pracodawcy? Informacja o ofertach pracy na stronie internetowej firmy jest zapisana w języku niemieckim. Czy ktoś może powiedzieć, czy znajomość niemieckiego jest w przypadku tej firmy warunkiem koniecznym?

Nie dano Szansy

Chciałbym w tej Firmie pracować , może nie jedyna jaką znam , ale Firma godna zaufania. Poszanowanie dla pracodawcy, zespołu kadr itp.

Nie dano Szansy

Witam , chciałem jechać do pracy Polkam, niestety nie dali mi tej szansy na wyjazd ,życzę dobrej pracy w tej firmie , Polecam każdemu kto chętny pracy. Mój znajomy pracuje w tej firmie i sobie ceni zorganizowanie pracy, zarobki itp: Pozdrawiam

Realista

Czytam ludzie te Wasze wypociny i uwierzyć nie mogę. Jeżeli firma oszukuje to są odpowiednie instytucje do których się to zgłasza. Dowodów ludzie nie macie a aferę kręcicie niczym w Uwadze TVN. Dobrze że macie ten portal bo gdzie byście wylewali te swoje żale. Sprawa jest generalnie prosta albo robisz i się godzisz albo szukasz gdzie indziej, przecież siłą was nikt nie trzyma. A jak ktoś ma jaja nazwać pracodawcę (usunięte przez administratora) to niech to zgłosi albo do prawdy zostawi to dla siebie i nie ośmiesza się na forach. Poziom do jakiego sprowadzacie to forum jest żałosne. To już nie go work tylko, obsraj pracodawcę.

Patrycja

@Jasiek @Miszcz widzę, że macie zupełnie różne opinie na temat zatrudnienia w POLKAM sp.zoo. Co dokładniej Wami kieruje? @Miszcz to dość poważne oskarżenia - mógłbyś napisać konkretnie, w jakich aspektach firma ta może oszukiwać własnych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLKAM sp.zoo