POLKAM sp.zoo

Włocławek

Opinie o POLKAM sp.zoo

Patrycja

@Reflector może po prostu napiszesz w sposób elokwentny. Takie wypowiedzi mogą też kogoś dotknąć, a pokazują klasę i nie łamią regulaminu. @armani74 co oznacza ogarnięcia mężczyzn? Czy dokładnie panie się zajmują w POLKAM sp.zoo?

C1CHY

mlody2
@C1CHY 27.06.2017 12:37
Witam mam okaze wyjechać do Dormagen czy jakos tak ale sie wacham po tych opiniach, moze ktos napisac jak tam jest i czy warto....

idz do frmy megaterm tam jest lepiej

armani74
@mlody2 02.11.2017 15:41
idz do frmy megaterm tam jest lepiej

Tak są przyjmowane kobiety do pracy w POLKAMIE jako porzadkowe do ogarnięcia męszczyzn w weekendy.

Patrycja

@Reflector nie można używać obraźliwych sformułowań w stosunku do innych użytkowników forum. Odsyłam Cie do przeczytania regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Użytkownik @Czarna jest zainteresowana pracą w POLKAM sp.zoo, jednak nie wie czy kobiety są zatrudniane. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć jej na to pytanie?

Reflector
@Patrycja 18.10.2017 10:35

Witam, Jeżeli "baran" jest słowem obraźliwym to chyba najmniej obraźliwym z dostępnych, niemniej przepraszam. Jak mam więc napisać żeby nie obrazić ale dać do zrozumienia że ktoś ma braki w neuronach?

Jacek

Jeśli wyjdziesz to zrobisz największą pomyłkę w życiu. Są inne lepsze firmy w których przynajmniej będziesz wiedział jaką masz stawkę na godz. A z tego co wiem to we flector u kutryby dobrze płacą i system 3 tygodnie w pracy i tydzień w domu.

Reflector

Wiokos, aleś ty BARAN...

Czarna

Hej , takie pytanko :) , czy to firma przyjmujaca tylko męzczyzn ?:)

Patrycja

@wiokos Czyli rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z warunków, które oferuje POLKAM? Co Ci się najbardziej podoba? @Antywiokos Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat urlopu? A jaką umowę zaoferowała Ci firma? Być może z tym ma to związek?

Antywiokos

Flector Podatek za rok 1500-2000e Chorobowe w granicach 2200-2500zl Urlop 57e za kazdy dzien Stawka na początek dla doświadczonych operatorow 9e. I wszystko wyszczegolnione przy wyplacie, takze wiesz konkretnie na co sie godzisz i za co pracujesz. Zjazdy do domu co 3 tygodnie na tydzien. A w polkamie podatek ok- pelny 3000-3300e, chorobowe 2200-2500 A co do urlopu to nie jestes w stanie sobie go wyliczyc bo polkam nie placi na godz tylko stala pensja. Wiec tlumacz sobie ze masz platny urlop pod warunkiem ze wyjdzie ci stawka pewnie ok.7e. A co do tej dobrej stawki to liczysz ja sobie po 8h od poniedziałku do piątku. A pracujesz po 12. No i musisz siedziec minimum ze 2 miesiace żeby wyprosic tydzień urlopu. Takze bron tego swojego polkamu i pracuj tam sobie dalej. Jak ktoś ma swoj rozum i sobie to wszystko przekalkuluje to napewno podejmie sluszna decyzję co do wyboru pracodawcy. Jeszcze jedna prośba- jesli nie pracowales we flectorze to poprostu się nie wypowiadaj, bo tacy przeważnie maja najwięcej do powiedzenia. Pozdrawiam

młody

negatywy piszą te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które w życiu nie narobili sie i nie znają życia bo myślą że ich problemy są najważniejsze a w każdej pracy jakto w pracy trzeba sie umieć dostosować kto jest lekko mówiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to se rady nie da normalne jak wszędzie a pisać na kogoś ;zmyślać ;oczerniać ; to tylko te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafią bo ryja nie umią otworzyć a potem między kolegami" to ja im powiedziałem " itp .itd cieniasy dawać na" solo" przyjedz , popracój i potem pisz ale o sobie pizdo a nie o kimś pamiętaj że góra z górą sie nie zejdzie a człowiek z człowiekiem .......... no i co strach cie obleciał

MotoFan

Pracowałem w POLKAMIE kilka lat i mogę z całą stanowczoscią stwierdzić, że firma jest wypłacalna i godna polecenia ale tylko w przypakach kiedy jest się pracownikiem rzetelnym i zdyscyplinowanym, sumiennym. Niestety jak w każdej firmie tak i w tej, w jej szeregach można spotkać różnej maści chłopaków, od tych porządnych i uczciwych po męty społecznie nieprzygotowane do życia. Niestety jak w każdej firmie tak i w tej, w jej szeregach kadry kierowniczej też można spotkać różnej maści kierowników, od tych uczciwych i fajnie traktujących podwładnych jak również k***rwy i podpierdalaczy jakich świat nie widział. Jadąc do pracy w Dormagen czy Bruhl'u należy z automatu przyjąć, że lekko nie będzie.... przynajmniej na starcie. Jeśli macie jakieś doświadczenie w produkcji zbrojeń, obsłudze maszyn i nie motacie się jak koty we wojsku to będzie wam łatwiej ale jak jesteście "zieloni" w temacie i jedziedzie do przyuczenia to musicie sie zastanowić czy macie jaja do tego by stawić czoła środowisku w jakie się pchacie. Sama robota jak to robota w stali... lekka nie jest ale da sie przezyć. Gorzej "po" robocie. Hotele i jej mieszkańcy to tak jak napisałem wcześniej - ludzie różni społecznie. Można trafić do pokoju z fajnymi, uporządkowanymi chłopakami i fajnie się z nimi dogadywać ale można też trafić do pokoju z ochlapusami, którzy stoją pierwsi w kolejce do lizania rowa kierownikowi a sami są brudasami, alkoholikami i śmierdzącymi leniami. Kwestia losu. Generalnie wyjazd do pracy na zbrojarni w Niemczech [i nie tylko] to decyzja słuszna ale nie dla "dziewuch" w rurkach na dupie. To robota dla twardych psychicznie i fizycznie ludzi. Powyżej jest wiele wpisów osób, które czują się oszukane albo roszczą sobie pretensje co do rzetelności firmy, itd. Takie opinie sie zdarzają i będą się zdarzać, bo będą je pisac osoby wywalone na zbity pysk za chlanie na umór, za nieobecności, za brak dyscypliny a nawet za to, że w opini kolegów jesteś "dziewucha" spowalniająca proces produkcyjny a co za tym idzie, obniżasz innym przerób od którego zależna jest wypłata. Takie osoby zawsze będą wytykały tylko błędy tej drugiej strony bo swoich oczywiście nie widzą. Uznają, że to uczciwe najeb***ć się jak szpak i leżeć trzy dni na hotelu we własnych odchodach gdzie inni muszą w tym czasie zapierd*****ć podwójnie przez jego nieobecność. Takie osoby uznają za normę ochuja****łe tempo pracy bo jak nie on to i tak kto inny daną robotę zrobi. Po co się męczyć. Dwa słowa o kierownikach. Tak samo jak z szeregowym pracownikiem, tak samo jest z kierownikami. Z tym, że tutaj trudniej trafić na kierownika uczciwego i dobrze traktujacego podwładnych. W dużej większości to tzw. "misiewicze" co myślą tylko o obstawieniu się kumplami albo rodziną i nie pozwalają im sie spocić a orają wszystkich pozostałych. Podpierdalacze, sprzedawczyki i zwykłe ludzkie kurw***y to znakomita większość kadry kierowniczej tej firmy. Mnie traktowano dobrze, płacono tyle ile miałem stawkę choć nie raz miałem zwady z kierownikiem i nie raz trafiłem na dywan do szefa. Ale, że na robocie sie znałem i nie chleje tyle co inni, to w wielu momentach to moje racje były na wierzchu. Odszedłem sam, nikt nie musiał mnie zwalniać, nawet wypłacono mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Namawiano mnie, żebym wziął posadę kierownika ale odmówiłem, bo nie da się skutecznie dowodzić facetami z którymi wcześniej wypiło się kielicha i zna się ich tajemnice, które chowają przed przełożonym. Za dużo ludzi musiałbym targac za pusk. A to nie dla mnie. Pozdrawiam

Daniel
@MotoFan 29.04.2017 13:52

Podaj jakiś namiar do Siebie jak mozesz . Mam ogolnie sprawe .

MotoFan
@Daniel 29.04.2017 14:35
Podaj jakiś namiar do Siebie jak mozesz . Mam ogolnie sprawe .

rusek7501@wp.pl

Daniel

A czy ktoś może był lub jest z polkamu w Dormagen czy tam w okolicy co budowe mają? bo tam właśnie mam niby . DajCie znac kto był od srodka czy warto ... Jaka to naprawde firma. Czy zatrudnniaja i zwalniaja ( i za co ) czy to praca na dluzej kjak ktos robi ? ...

Marek

Dormagen robi swoje - jest ok. Polecam

patryk

ACHTUNG!!! w MSB znów szukają łosi do zasuwania. Obiecują a potem lipa. Ostrzegam. Wolę w Dormagen pracować. To co obiecane to mam!

dd

To nie portal ogłoszeniowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

abc

Do niemieckiej firmy zatrudnię operatora maszyn zbrojarskich typu automat MEP. Wymagane co najmniej roczne doświadczenie. Okres próbny- 4 tyg - 11euro na godzinę brutto. Po okresie próbnym stawka min. 12 euro na godz. brutto. Pełne ubezpieczenie AOK, zakwaterowanie, odzież robocza.Praca po 8 godzin, możliwe nadgodziny. Osoby bez doświadczenia prosimy o niewysyłanie CV. CV bez listu motywacyjnego prosimy składać na adres: a.meyer@msb-gmbh.info

Max Kolonko

Do młodocianych baranów, którzy tu hejtują: 1. Co można wiedzieć po 5 dniach pracy, z których 3 dni było się na chorobowym bo paluszek boli? Do mamusi idźcie, ucałuje, utuli. 2. Praca na zbrojarni jest dla mężczyzn a nie dla miękkich buł i maminsynków! 3. 230 stałym pracowników nie może się mylić. 4. Pozostałych 20 pracowników to lewusy wyłudzający zwolnienia lekarski i chorobowe. 5. Niech ZUS sprawdzi co taki matoł robi jak po tygodniu nic nierobienia w POLKAMIE zostanie wyrzucony z pracy - wiecie co robi? - hejtuje na GoWork i idzie na lewe zwolnienie - dostaje od Państwa sporo chorobowe i siedzi w domu i gra na plejaku. Oj Duda się za takich weźmie!!! Dla prawdziwych zbrojarzy - trzymajcie się chłopaki. Wiadomo, nie jest lekko. Ale odpowiedzialny facet pracuje - maminsynek popracuje tydzień i leci do mamy.

Tonik
@AntonioFakalko 13.03.2017 17:42
Ty tepy zalosny pajacu pracowalem tam pol roku i mnie odpalili bo bylem dla tych smieci za dobry, mam nadzieje ze na koniec dro...

Tutaj sie z kolega zgodze na nockach majsterek lata nacpany jak neserszmit.. Imbecyle POLKAMOWCY

AK
@Tonik 20.03.2017 11:27

Ktorego tego majstra masz na mysli?

jan nowak

Hauhhahahahahah. Ciemnota ledwo mówiącą po polsku weszła w konszachty z niemieckim prawem żeby udowodnić swoje nieróbstwo. Huahahahahahaha

marcin

potrzebuje swiadkow ktorzy tam pracowali skontaktowalem sie z adwokatem w niemczech i potrzeba tylko osobyy ktore to wszystko potwierdza nie mozna dopuscic zeby ludzie nowi nadal byli tam wykorzystywani osoby prosze o kontakt na meila marcinrrrrrrrrr@wp.pl

Ucho Dormagen

sam jesteś krzak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powyższy komentarz pisała osoba, która przyjechała do Dormagen, "popracowała" tydzień i zawinęła się. Z tygodnia pracy 3 dni na chorobowym i 2 dni ćpania na hali. A potem zdziwienie, że wypłata mała. Porażka

5.5euro :)

jazda po calosci chlopaki pedalą sie w kiblach aż strach tam.wejsc sie odlac widzialem jak mlody trybon dawal po zaworach sebastianowi z pozal sie panie majstrowi :) fe :)

Abelard Giza

1500-1950Euro netto + kindergeld i podatek w D

ja

Dzięki Chłopaki za odpowiedz a może ktoś da znać co z zarobkami czy faktycznie walą po rogach na potęgę i zgodnie z prawem jak piszą wasi koledzy wyżej. Jarze że sezon się zbliża i pewnie potrzebują wszystkich co mają ręce i nogi.Dajcie znać

ja

Witam Pracuję od kilku lat na zbrojarni w innej firmie ,na bigliu, gientarce manualnej i maszynie tnącej .Myślę o zmianie miejsca pracy .Zarobki w firmie trochę się zmieniły ,a i nie dokładnie wiem za ile pracuję .Jestem ciekaw waszego zdania czy ktoś po kilku latach pracy na maszynach zbrojarskich może myśleć o pracy w polkamie ,czy to prawda że podobno mają kamery i gonią jak w obozie .Przecież pracując na manualnej gientarce i wykonując figurę 4x w prawo i 4x w lewo gięcie ,to trzeba chwile pomyśleć . Jestem ciekaw co sądzicie o pracy ,jakie są zarobki pozdrawiam .

feel
@ja 10.02.2017 20:13

kamery są na wszystkich zbrojarniach jako monitoring ale polkamowcy nie mają do niego dostepu

bomba
@ja 10.02.2017 20:13

Pierdo. To bracie, same frajety i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Dno dno dno.

Bombardier

Kierownik jedna wielka ku*** Pracownicy-pajace. Nie polecam tego dziadostwa. Bóg rozliczy tych skursynow.

Abelard Giza

nie wiem kto pisze te opinie. podejrzewam że te matoły co przyjeżdzaja bez żadnych umiejętności i chcieliby dostawać tyle co fachowcy. Chłopcy - trochę pokory. Cieszcie się, że macie się od kogo nauczyć fachy i przy okazji dostać za to jeszcze 1500-1600 Euro. Widząc wasze podejście nic bym wam nie dał!!! A co do Polkamu. pracuje kilka ładnych lat. Polecam. Przy rzetelnej pracy o kasę możecie być spokojni. I nikt was nie wyroluje jak to jest u konkurencji!

2016

pierwsze miejsce w rankingu złodziejska firma 2016 ,

były pracownik

Złodzieje !!!!! kantują na wszystkim !!!!

wydymany

Złodzieje znów szukają do pracy !!!! chyba załoga poszła po rozum do głowy !!!!Polecam wszystkim zarobek realny jakieś 5-6 euro na h zmiany dwie 12 na 12 sobota za darmo = 280 godzin tyrki za jakieś 1500 euro dla niektórych to raj !!!Jeśli coś potraficie to olać tych złodziei ,kwatera to blok tzn mieszkanie 3 -pokojowe dla 8-10 chłopa oczywiście jeden kibel ....lub szopka obok zakładu (podobno to dom) tak to nazywają Powodzenia i przyjemnej tyrki życzę !!!!!

se

a tak w ogóle to czy jako niewątpliwie płeć piękna mam u was szansę na zatrudnienie na stanowisku spawacz, zbrojarz, suwnicowy? kusi mnie z wami wyjazd do Dormagen ale nie wiem czy kobieta ma jakieś szanse

s o l

do mila mi iloraz inteligencji diademka czyli sebastiana nie pozwala mu sie konkretnie wyrażać potrafi tylko panikować i lizać dolne tylne części ciała pajaców trybonów

s o l

daje banie ze to ten kundel i konfident sebastian pisze te zachęcające teksty do podjęcia pracy w polkamie gnoisz chamie ludzi swoimi fochami i chęcią podlizania sie kierownikowi ty spanikowany dupowłazie nie majacy pojęcia o robocie jeszcze tu wytrzymuje ale nie wiem jak dlugo z takimi pajacami jak ty

nowy

miałem chęć zaryzykować ale tylu negatywnych opini nie ma żadna firma dziękuje nie wchodze w to

olc

kolejni muszą na własnej skórze poczuć co to znaczy robić w polkamie :)robić za siebie norme i za rodzine trybona i kujawy którzy niekoniecznie mają chęć robić , dogadują się z majstrami podrzucając ci robote w ten sposób tyrasz za siebie i tych dałnów z tym że rodzina ma zawsze większe pieniądze a tobie urywają z nimi w kasie sie nie zrównasz patola kolesiostwo awansujesz jak dobrze donosisz

ewe

jak dla was tępaki 1800-1900 euro na miesiąc to mało, to zasuwajcie w Polsce za 1800zł. Banda idiotów, która robi te wpisy na rzecz konkurencji! W jakiej firmie zarobisz więcej niż w Polkamie - 1800-1900 euro miesięcznie + 2000-3000 zwrotu podatku. Wiadomo kto pisze na tym portalu - nieroby, których wyrzucili z Polkamu za wódę i dragi. Porażka.

Zbigniew
@ewe 08.09.2016 08:00

277 godzin 1520euro policz sobie 1800 to po roku i to nie wszyscy 5.48 buraki w polu mają więcej. Pracuje od 2008 roku nigdzie nie miałem mniej niż 7.5 teraz mam 13 na niemieckich warunkach.

Olx
@Zbigniew 24.06.2017 20:46

kolejny ściemnacz od konkurencji - Lemański przestań bzdury pisać bo i tak ludzi nie podkupisz bo już fama się rozeszła żeś krętacz i złodziej jakich mało!

seba

jedzcie do dormagen zobaczycie na własne oczy i odczujecie na własnej skórze co dziadowska firma polkam dla was przygotwała

Szymol

Słyszałem że na początek umowa na trzy miesiące martwi mnie, że wszystko na swój koszt trzeba tzn.badania,dojazd

Szymol

Podobno jest szansa musiałbyś jutro się do nich osobiście udać i wszystko powiedzą

Szymol

A czy ktoś może był lub jest z polkamu w Koloni czy tam okolicy co budowe mają? bo tam właśnie mam niby jechać czasu do zastanawienia nie mam dużo

były niewolnik
@Szymol 04.09.2016 20:22

wszyscy tam byli bo to nie żadna budowa tylko typowa produkcja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oni nic nie budują (chyba że swój majątek)typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedziesz za swoje i zapierniczasz ile dasz rade ,albo sam się wykruszysz albo ci życie umilą (zostaje niewielu) no i zarobisz fortune jakies 5 -6 tysięcy przy 300 godzinach i nieziemskim przerobie ...jedz i dorabiaj cwaniaków chyba że masz szacunek do samego siebie

Szymol

Mam okazje sie w Polkamie zatrudnić do przyuczenia na Niemcy ,ale jak to czytam co piszecie to zwątpiłem.Poważnie to tacy wyzyskiwacze i takie warunki bytowe?

1 zmiana

to nie rekrutacja -) to wyrok-)-)

hpl

ha ha dodalem swoj komentarz 2 lata temu-) wszedlem teraz i widze ze kolejni naiwniacy dali sie wkręcić do obozu pracy polkam .nauczka na cale życie.( usunięte przez administratora )z taką firmą

Seba

pożal się boże polkam to typowy przykład cwanej polskiej firemki w Niemczech wkorzystującej na maxa kruczki prawne i polskich roboli , syf totalny, praca dla wazeliniarzy , lizusów( część pracowników ,wszyscy majstrowie) i rodziny , na hotel i przejazdy do roboty robisz 4 godz za darmo w soboty nie przychodzisz zarobić ,jak nie przyjdziesz zabiorą ci 70 euro pajace i oszuści na kwaterach syf trafisz na patole która tu jest wszechobecna firma denna nie polecam

Tom

obiecują - i jak jesteś fachowiec to jest ok. a jak ściemniasz jak ostatnia młodzież co do bryl przyjechała to co się dziwić. Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Weźcie się chłopcy do roboty bo jak na razie to od cycusia mamy odeszliście i myślicie że dalej wam mleko w nieba będzie płynąc za darmo!

olx

Bo to nierób pisze, co kasę chce za darmo.

w.....ny

zgadzam sie z wami chłopaki miałem epizod z polkamem dno kasa sie nigdy nie zgadzała robota po 12 godz fakt ciężka trudno zgodzilem sie i dawałem rade ale jak oni mają niby darmowe zakwaterowanie i przejazdy do pracy opłacac moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi płacąc mi za 8 godz a każąc charować po 12 to już przegięcie nie polecam tych cwaniaków i oszustów

Kieras
@Stonoga 12.09.2016 18:29
Kierownictwo jest od siedzenia na face i rysowania sobie portretów na konkursy

Ja przynajmniej mam hobby a Twoim zajęciem po pracy jest "pocieracz", bełt i oliwka J&B, żeby poslizg był. Tyle masz z życia .... prymitywie. No, chyba że robisz za "baby doll" dla pozostałych.

Stonoga
@Kieras 12.09.2016 20:13

Po pracy to Cię moge nawet w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyjebac i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ci do tego... A hobby to sobie uprawiaj po za godzinami pracy a nie w czasie i jeżeli face to też hobby to pozazdrościć . Belt i oliwka na lepszy poślizg tak się broniłes przed bolaca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w all service no malo mnie to obchodzi ale ok i nie okradaj ludzi dzięki którym możesz siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podniecać się swoimi rysunkami to tyle...

OMZ

Wszyscy opisują Niemcy to Ja napisze o pracy w kraju. Praca po 12h + soboty jak jest robota, liczone z takiej samej stawki jak w tygodniu. Lista obecności podpisywana na 8h. Część kasy na konto a część w kopercie pod stołem. Preferowane osoby chętne na najniższą krajową, inteligenci i bardziej kumaci odsyłani są z kwitkiem. Brak wydajności wyśróbowanej do granic możliwości to odpowiednio niższa pensja. Ciągle tylko szybciej, więcej za jak najmniej. Kasa mimo, że słusznie przepracujesz cały miesiąc nigdy nie zgadza się z tym jak policzysz sobie ile miałeś godzin razy stawka. Zawsze coś szef urwie. Raz stówkę, raz dwie a innym razem trzy. Najbardziej odpowiedni ludzie do pracy w tej firmie to głąby z komornikiem za alimenty na karku lub jak ostatnio modne, Ukraińcy bo robią tanio. Głodne kawałki wciskane w biurze o stawkach i premiach to kłamstwa bo po przyjeździe na miejsce i tak stawkę ustala kierownik wg siebie. O obiecanych szybko podwyżkach zapomnij. Hołota, pijaństwo i ćpanie są na porządku dziennym a sam szef nie dostrzega powagi sytuacji jak któryś przyjdzie do pracy na totalnej bani i z braku rąk do pracy za takie numery nie zwalnia. Dla lubiących zaćpać lub wychlać jest to świetna opcja.

OMZ

maniek1970
@OMZ 19.08.2016 08:46

witaj piszesz o polkamie o pracy w Polsce. czy to jest praca na zbrojarni??? mój prywatny mail maniek1970@poczta.fm

Irek

Wiadomo kto te bzdury pisze - banda nierobów. Do pracy jedziecie, a nie na wakacje. Do pracy w budownictwie na produkcji a nie jako ratownik na plaży. Chcesz pracować po 8 h 5 dni w tygodniu - to przyjmij się do Urzędu Miasta jako umysłowy! Najpierw uczyć się im nie chce za młodu a potem wymagania mają jak Prezydent. Porażka. Cieszcie się chłopcy, że w ogóle ktoś z wami chce rozmawiać. Jak zaczynałem od najniższego stanowiska. Kilka lat i jestem w dowodzeniu firmy. W Polkamie pracowałem i jest tam tak jak w innych firmach budowlanych - z tą różnicą, że kasę którą zarobisz dostaniesz. Co nie jest takie oczywiste u innych. Więc do pracy - a nie (usunięte przez administratora) po tygodniu bo się po prostu nie chce!

pracuś
@Irek 19.08.2016 08:32

jak chcesz sobie tyrać za 24 zł w Niemczech na godz to sobie rób kto Ci broni ,jak lubisz jak Cię dymają ,więc niech ładują aż padniesz ,firma porażka miałem tam krótki epizod dno do potęgi praca dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] system 12 na 12 to co masz na umowie możesz sobie wsadzić realnie około 5-5,5 euro na godzinę pracujecie po 300 godz więc wypłaty około 1500 euro na miesiąc a listy na 176 godz ,hotele padaka jak i cała ta zrypana firma !!! Szanujcie się Panowie ja teraz w PL mam 44 na godz -praca normalna ,bez zpiny ,nie jak w tym porypanym POLKAMIE

afp

dziadostwo do szescianu nie zapewniają niczego mowa o bhp normy wyśrubowane do granic absurdu zachorujesz czy stanie ci sie cos w pracy odsylaja do kraju jedziesz na swuj koszt najlepiej zeby sie zacharowal (usunięte przez administratora)to malo powiedziane praca po 12 godz w noc czy dzień bez różnicy płacą ci za 8 bylem w szoku brak rozliczen falszujesz na koniec m-ca karte pracy podpisując 8 godz w sobote musisz przyjsc do roboty bo jak nie potrą cą ci 70 euro z wyplaty kumoterstwo rodzinne kujawy i trybona (usunięte przez administratora)tempych

niewolnik
@afp 18.08.2016 22:04

dokładnie tak tam jest ....no i co tydzień nowa dostawa niewolników...

Zostaw opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKAM sp.zoo