Optimo Sp. z o.o.

Opinie o Optimo Sp. z o.o.

borat78

Witam otrzymałem propozycję pracy jako doradca klienta biznesowego, na jakie zarobki mogę liczyć? I czy warto założyć w tej branży działalność gospodarczą( czy zapewniają paliwo bo jak wiem auto trzeba mieć własne?) Z góry dziękuje za informację

Weronika

Na stronie firmy można znaleźć informację o tym, że posiada oferty pracy dla Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju. Jednak preferowani są przede wszystkim kandydaci z doświadczeniem z branży telekomunikacyjnej. Komuś z Was udało się dostać do pracy w Optimo Sp. z o.o. z trochę inną historią kariery zawodowej?

borat78!
@Weronika 23.10.2017 10:23

Witam. Mam pytanie mam propozycję pracy jako Doradca Klienta Biznesowego na jakie zarobki mogę liczyć i czy warto założyć u nich działalność gospodarczą ( nie wiem czy zapewniają paliwo bo jak sie dowiedziałem samochód trzeba mieć własny)?

Weronika

@januszek, a powiesz coś więcej? Jak atmosfera, benefity itp.?

januszek

współpracowałem kilka lat - współpraca dobra, zasady współpracy jasne i klarowne jeśli komuś chce się pracować może zarabiać naprawdę godnie

awesome

SKoro zapewniają do zatrudnienia narzędzia pracy, a zarobki składają się również z prowizji to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.

chris

Pracuje w Optimo już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony ze współpracy. Firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta oraz na proaktywność swoich handlowców. Oczywiście, w tej pracy przetrwają tylko osoby, które są zdeterminowane oraz mają świadomość, że praca handlowca to nie jest praca etatowa, wymaga dużo własnej inicjatywy i wysiłku. Dla tych, którzy rozumieją specyfikę pracy jako doradca i są zaangażowani - prowizja i atmosfera w zespole potrafią rekompensować trud pozyskania klientów.

miecio

Rafał - 2012-02-10 15:18:02 Współpracuję z firma Optimo od ponad 8 miesiecy. Podjecie wspolpracy z tym partnerem to jedna z moich lepszych decysji zawodowych. Rozliczenia prowizji sa na czas, oplaty zwiazane z Optimo praktycznie żadne. Natomiast duze wsparcie i uczciwosc. Jeżeli ktoś chce zarobić godne pieniądze to szczerze polecam. Rafał rafal twoj kometarz az ocieka wazelina. ale "brazowe nosy" zawsze znajda sie w kazdej firmie

Rafał

Sam

Nie zgadzam się z przedmówcą/ami?. Firma jest O.K. Jeśli ktoś myśli, że mu manna z nieba spadnie to rzeczywiście powinien poszukać innego miejsca. Ja jestem zadowolony, a działam z nimi już kilka lat. POLECAM tym, którzy chcą pracować i zarabiać.

Wymagania maksymalne, same standardy jak dla tresowanych piesków. Zarobki ? Aż wstyd się przyznawać - w ogóle nie są proporcjonalne do wykonywanej pracy. Katastrofa!!!

Katastrofa!Wykorzystują, trzeba inwestować własne pieniądze a wymagają nierealnych rzeczy, jedna wielka niezdrowa realizacja pomiędzy pracownikami. Dojazdy na szkolenia do Warszawy na własny koszt!!!!!Marne zarobki, ogólnie niemiła atmosfera, nie polecam.

Słowa kojarzące się z Optimo Sp. z o.o. Agent Orange- PTK Centertel (Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabo. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ciężko powiedzieć. Od jakiej stawki można negocjować pensję najniższej krajowej

Zostaw opinię o Optimo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimo Sp. z o.o.