Szczerze mówiąc, po przeczytaniu kilka waszych opinii, jestem w nie małym szoku. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak tu parę osób mówi to jest PRACA a w pracy się PRACUJE. Ja jestem zakochana w pracy w CCIG. Docelowo miała to być praca na 2-3 miesiące wakacji. Zostałam i ani przez myśl mi nie przeszło żeby się zwolnic, mimo ze studiuje dziennie i tydzień mam maksymalnie zajęty. Zaczne od poczatku. Rzeczywiscie, prawda jest ze proces rektutacji przechodzi wiekszosc kandytow. Sama rektrutacja odbywa sie w bardzo milej atmosferze, kazdy kantydat mowi pare slow o sobie, motywuje wybor pracy i reklamuje wybrany przedmiot ktory posiada przy sobie. Po paru dniach telefon i intdormacja o terminie podpisania umowy i rozpoczeciu szkolenia. Wszystkie wazne informacje przyszly pracownik dostaje rowniez smsem. Czas na szkolenie. Szkolenie trwa 5 dni, po 6 godzin dziennie. Co najwazniejsze, nie ma absolutnie formy wykladu. Czesc toretyczna caly czas przeplatana jest z praktyczna. Jest mnostwo cwiczen gier zabaw takze przyszli konsultanci biora czynny udzial przez caly czas. Kazdy dzien rozpoczyna sie i konczy testem ktory zawsze jest bardzo prosty i zawiera pyatnia dotyczace wiedzy nabytej w trakcie zajec. Szkolenia dotycza technik sprzedazy i calej oferty wraz z roznymi "dziwnymi sytuacjami" ktore moga zdarzyc sie w trakcie rozmow. Sluchamy takze prawdziwych nagrac, zarowno tych z bledami jak i tych idealnych. Szkolenia koncza sie certyfikacja czyli testem z calosci materialow. No i w koncu praca na sluchawki. Przed pierwszym telefonem duzy stres ale wzsyscy w teamie as bardzo pomocni. Wberw pozorom kliencie sa milymi ludzmi, ktorzy z ciekawoscia sluchaja co dla nich przygotowalismy. oczywiscie zdarzaja sie i tacy ktorzy na dzien dobry odkladaja sluchawke ale jest ich napradwe bardzo malo. Po kilku dniach pracy mowimy juz bez zadnych pomocy i swobodnie odpowiadmy na pytania klientow. Fakt faktem ze kazdy ma zalozony cel ktory powinnien zrealizowac, bo w koncu po to w tej pracy jestemy. Cele nie sa wygorowane i sa dopasowana do indywidualnych mozliwosci pracownikow. "Opieprz" jest kiedy i my sie opieprzamy, wiec kiedy wynik teamu jest naprawde slaby. Nigdy wiec nie odczulam zadnej presji bo przeciez to sa wlasnie moje obowiazki. uwierzcie, ze podpisanie 2 umow dziennie to narpawde nic trudnego. wystraczy chciec i nie zniechecac sie keidy 3 razy pod rzad polaczymy sie z poczta glosowa. zarobki. wszystko jest w naszych rekach. sami nie raz narzekamy, na baze, na zla pogode, na to ze impreza byla wczoraj itp i itd. owszem, nie wszytsko jest mozliwe, ale jesli podejdziemy do sprawy z zaangazownaniem i umsmiechem to bez problemu zarobimy duuuzo ponad stawke godzinowa. wystarczy skupimy sie na rozmowie i dac przez te kilkanascie minut 100%. wcale nie ma byc to "Wciskanie na sile" tylko sensowna i kontretna rozmowa (nie monoglog!!!) z klientem. system motywacyjny jest naprawde korzysta sprawa, bo kazdy moze miec zawsze gorsze dni, i spokojnie mozna zarobic 1500 zl (a sa tacy ktory zarabiaja 3-4 tysiace) do wyplaty dochodza rozmwiate premiere takie jak dotadek za 3 pierwsze miejsca w teamie, dodatek za przepracowane godziny czy godziny szkoleniowe. jesli chodzi o warunki tez nie ma na co narzekac. cala siedziba (wroclaw, szewska) jest bardzo nowoczesna, w kuchni wzsystko poczyanjac od taniej kawy, przez pyszne kanapki a konczac na darmowcyh owocach. lazienki ladne i czyste. sala kilamtyzowana, krzesla bardzo wygodne, komputery jak komutery zdarza sie ze sie zaweisza ale bardzo rzadko. nie ma problemow z grafikiem ktory naprawde jest elastyczny. bez problemu mozna pogodziec prace z ccig ze studiai czy tez druga praca. rozwoj. w trakcie pracy mamy organiwane warsztaty technik sprzedazy, jestesmy na beirzaco informowani o zmianach w ofercie, na sali piszemy testy z wiedzy o produkcie. mamy indywidualne spotkania z trenerami ktorzy mowia co jest ok a co trzeba zmienic. jesli ktos jest naprawde dobry bezproblemu moze awansowac na menazera lub trenera. konkursy sa organiozowane miej wiecej raz w miesiacu. no i rzecz najwanziejsza. atmosfera w firmie. dla mnie 10/10. wszyscy pracownicy mowia do siebie po imieniu, wszyscy sie znaja, podhcodza zagaduja, itp. team sa fantastyczne, czesto ludzie sa bardzo ze soba zgrani i nie rzadko spotykaja sie po pracy. menazerowie w duzej wiekszosci sa naprawde ludzcy i wyrozumiali.podsumowujac, praca jest dla osob otwratych na luidzi, nie majacych problemow z nawiazywaniem konatkow i posiadajacych odrobine dysansu. GORACO POLECAM