opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 8 ocen z 3 miesięcy
Opinie(503)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(503)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCCIG Group Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    27.12.2010 14:11

    Inne

    Ty chyba czegoś nie zrozumiałeś? A może po prostu nie chcesz zrozumieć? Nie wiem, jakie to są projekty "vasowe" ani "gadget" ani "NPT". Chyba napisałam wyraźnie, że byłam na Play? Czy nie? Jeśli nie zrozumiałeś, to przykro mi, ale będę na tyle wyrozumiała i Ci powtórzę: napisałam o charakterze pracy, który mi nie odpowiada. Najzwyczajniej nie pasuje mi zarabianie przez telefoniczne namawianie ludzi. I tutaj NIE MA ZNACZENIA, czy byłam słaba, czy nie. Managerowie starają się zatrzymać pracowników, a nie ich wywalać. W moim przypadku ja sama dałam do zrozumienia, że zasady, jakie tam panują (naciąganie klientów, niedawanie im czasu do namysłu, wciskanie telefonów, których nigdy nie widzieli na oczy) MI NIE ODPOWIADAJĄ. Jasne? Jeśli Ci się tam podoba, to już nie mój problem, bądź tam dalej, nic mi do tego. Tylko nie wyzywaj mnie od słabych.
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.12.2010 23:56

    Inne

    Tak naprawdę najgorszym projektem jest UTL. Niestety to tam zawsze rzucają świerzaków... Nie zarobisz tam wiecej niż 1300 i tam tak naprawdę dzieją się najgorsze rzeczy. I niech nikt nie mowi, że to jest fajne, kiedy dostajesz miesem przez słuchawkę.
    ReviewUserIcon
    grzes

    21.12.2010 22:42

    Inne

    Byłaś po prostu słaba i tyle. Ja pracuję 5 miesięcy i dniówki za każdy dzień pracy 6,5 h mam 80-90 zł:) po 20 umow dziennie na projekcie Vasowym po 4 zł za umowe i na gadgecie lub NPT po 4,5 zł za umowe. Wystarczy robić 3 umowy w ciągu godziny . Atmosfera jak najbardziej ok. Menager wyrozumiał , młody. Nie zdarzyło mi się otrzymać jeszcze żadnej kary jak takze innym osobom z mojego teamu. A z grafikiem jak najbardziej luzny. Jak sie wpisuje tak przychodze nigdy na mnie menager nie wywierał presji że mam być i koniec! jak za miesiąc pracy po 6,5 h dziennie w tym 30 minut przerwy, nie zdarzyło mi się mieć niższej wypłaty niż 1650 zł. A moim zdaniem to przyzwoite pieniądze za 120-130 h w miesiacu. Budenek nowy , kuchnia nowa. Sala gimnastyczna 2 razy w tgodniu dla pracownikow, swieze owoce 2 razy w tgodniu.
    ReviewUserIcon
    zorientowany

    19.12.2010 11:53

    Inne

    Ludzie, lepiej idzcie pracować do BKKW na Rysia, tam zdecydowanie lepsze warunki, bardzie profesjonalna kadra menadzerska( bo Ci to pozal sie boże, są w CCIG), lepsze zarobki i bardziej Was docenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2010 21:50

    Inne

    zorientowany - 2010-12-10 17:39:27 Ludzie, lepiej idzcie pracować do BKKW na Rysia, tam zdecydowanie lepsze warunki, bardzie profesjonalna kadra menadzerska( bo Ci to pozal sie boze w CCIG), lepsze zarobki i bardziej Was docenia. Potwierdzam, dzien do nocy róznica między tymi firmami bkkw. Sam byłem zdziwiony. Jeśli jest mozliwość, ludzie składajcie. Jest tam i telemarketing, call center i windykacja. Spoko szef, kierownictwo i zarobki.
    ReviewUserIcon
    asiks

    05.12.2010 21:03

    Inne

    Nie rozumiem negatywnych opinii o ccig. ja pracowalam tam 5 miesiecy i bylam bardzo zadowolona. moja menadzer byla cudowna osoba [usunięte przez moderatora] i moge powiedziec ze oprocz tego, ze potrzebowalam pieniazkow to dla niej przychodzilam do pracy. super mnie motywowala. niestety musiala odejsc z pracy a ja stwierdzilamze tez zrezygnuje. podsumowujac zarobic mozna naprawde dobze - ja pracujac na prawde malo zarabialam ok 1400zl warunki pracy sa komfortowe, nie trzeba stac na mrozie rozdajac ulotki czy latajac z taca do klientow a majac fajnego tm jak ja ktory potrafi stworzyc fajny zespol i fajnych ludzi w teamie pracuje sie na prawde super.
    ReviewUserIcon
    jak się chce to można

    02.12.2010 22:27

    Inne

    Powiem krótko i na temat robię w CCIG 16 miechów i nie jest wcale tak źle pod warunkiem na jaki projekt trafisz i kto będzie twoim TM...przeszłam przez 4 projekty na tym co teraz jestem jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale trzeba zagryź zęby i iść do przodu bo kiedyś będzie lepiej...jak masz gadkę to w tyg przy ilości 15 godzin tyg można ładne pieniądze za umowy wyłapać...Kiedyś potrafiłam na tym projekcie co teraz jestem wymotać 200zł za tydzień za same umowy więc naprawdę nie jest źle,,,Co do sobót rzadko kiedy w sobotę idę do pracy i nikt mnie się o to nie czepia jak na początku próbowali to szybko uciął się temat i już nie sapią nad uchem,,,przeszłam przez 4 TM pierwsza TM K.S rewelacyjna przełożona która traktowała wszystkich na równi i każdemu pomagała jak tylko mogła miałeś problem mogłeś iść do niej i zawsze Ci pomogła potem przeszłąm jeszcze przez 2 innych i zatrzymałam się na ostatnim z którym spięć nie brakowało(teraz ogólnie jest ok) nie możesz w tej firmie pozwolić sobie wejść na kark bo jak to zrobisz to będziesz grał w ich karty...
    ReviewUserIcon
    samos

    30.11.2010 20:23

    Inne

    Pracowałem na szewskiej 3 miesiące. Twardo stałem i się sprzeciwiałem temu co nakazywali, a nie było w umowie. Niskie zarobi, brak włączonej klimatyzacji, duszno nie ma czym oddychać, ucieli mi wypłatę o ponad 200 zł, nacisk i presja ciągnąca się w nieskończoność przez gówniare TM...mógłbym tak pisać i pisać... Zapytałem o przeniesienie. Przeniesienie to na tyle dużo za dużo ruchu dla pracujących tam ludzi, że zaczną cie obserwować by jak najszybciej zwolnić. Komputer który można postawić w pionie i w poziomie przestawiłem na pion z racji małego miejsca na biurku. W ostatni dzień dokleiłem myszce od kompa oczy i uszy kawałeczkiem kartki i tasma. Myslalem , ze uciesza sie z żartu... taśme w 2 sekundy mozna bylo zdjac, akompapostawic w 3 sekundy. Okazało się jednak , że zdewastowałem tym sprzęt i nie szanuje tutaj niczego i w ogóle olewam tąprace robiąc na utrzymaniu po 5-7 umów dziennie jako najlepszy w teamie. Wypowiedzenie dostalem i juz :) TM na szewskiej to banda [usunięte przez moderatora] :) Uwazajcie na przekrety nie dostalem tyle razy za miejsca w teamie , ze glowa boli ... Ogolnie praca to dno. Chyba, że mocno stoisz przy swoim, bo masz tam znajomosci lub rodzine.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2010 16:02

    Inne

    pracowalem tam 4 miesiace i sie zwolnilem z tego powodu ze musialem oszukiwac ludzi. Ludzie ktorzy sa w stanie placic miesiecznie max 30zl (DIALOG) musialem ich okrecac gwarantujac oszczednosci na jedyne 75zl. Piekne slowa jezyk doradcy srata tata oszukujesz ludzi w najgorszy sposob. Nie idzcie tam do pracy na prawde, to jest praca dla ludzi ktorzy nie maja skrupulow i potrafia wyrwac kase z rak starych ludzi, schorowanych. Czesto ludzie zgadzajacy sie na rozszerzanie abonamentow nie wiedzieli w ogole co to jest telefon komorkowy!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.11.2010 14:10

    Inne

    anonim - 2010-11-09 15:55:42 odpowiedz - 2010-10-31 12:10:34 Wszystko w zasadzie zalezy od menagera i tego jak sie z nim ugadasz i ile osob ma w team'ie. Jesli sie nie dogadacie, to bedziesz musial 30dni sie jeszcze przemeczyc, ewentualnie zalatwic sobie L4, lub po prostu byc tak opieszalym w wykonywaniu obowiazkow, ze sami z ciebie zrezygnuja przed minieciem tego czasu ;) Nie rozumiem, jednego. Menager nie może być przełozonym osoby zatrudnionej na umowe zlecenie. Gdyż podczas takiego zatrudnienia, żaden pracownik nie może wydawać ci poleceń. Umowa Zlecenie (UZ) podlega pod Kodeks Cywilny (KC) a nie pod Kodeks Pracy (KP). Art. 734 do art. 751 KC szczegółowo opisują zobowiązania wynikające z tej umowy. Art. 734 §1 ?Przez umowę zlecenia przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie?. Nie ma mowy o wykonywaniu bezpośrednich poleceń przełożonych. I nikt na umowie zleceniu, nie ma jakiegokolwiek prawa wydawania poleceń. Jest sie zleceniobiorcą a nie pracownikiem, Narzucanie ograniczen dla zleceniobiorcow w postaci miejsca pracy czasu pracy podleglosci sluzbowej jest podstawą do zlozenia wniosku do sadu o ustalenie stosunku pracy. Dziw mnie jawne łamanie prawa i wydawanie poleceń, przez menagera do zleceniobirców. Pamietac nalezy że w Umowiu Zleceniu, nie jest się związanym z miejscem ani z czasem pracy. Nie trzeba iść na L4, można po prostu nie przychodzić do pracy, możesz wysłać dla żartu osobę by za Ciebie siedziała itd. Będąc na umowie zleceniu, nie jesteś przeciez pracownikiem!!!!!!!!!! PIP, tłumaczy to nawet w swojej ulotce, dla młodych ludzi(którą miano rozpowszechniać, by bronić praw pracowniczych., na pierwszej stronie http://www.pip.gov.pl/html/pl/doc/07040059.pdf. Ktoś wkleja mój tekst, wiec dodam jeszcze iż-, czytając wypowiedzi dotyczace, jakiegoś okresu wypowiedzenia, przypominam, iż Art. 746, § 2. stwierdza iż, Przyjmujący zlecenie może je wypowiedzieć w każdym czasie, natomiast art. 746 § 3. Nie można zrzec się z góry uprawnienia do wypowiedzenia zlecenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2010 15:55

    Inne

    odpowiedz - 2010-10-31 12:10:34 Wszystko w zasadzie zalezy od menagera i tego jak sie z nim ugadasz i ile osob ma w team'ie. Jesli sie nie dogadacie, to bedziesz musial 30dni sie jeszcze przemeczyc, ewentualnie zalatwic sobie L4, lub po prostu byc tak opieszalym w wykonywaniu obowiazkow, ze sami z ciebie zrezygnuja przed minieciem tego czasu ;) Nie rozumiem, jednego. Menager nie może być przełozonym osoby zatrudnionej na umowe zlecenie. Gdyż podczas takiego zatrudnienia, żaden pracownik nie może wydawać ci poleceń. Umowa Zlecenie (UZ) podlega pod Kodeks Cywilny (KC) a nie pod Kodeks Pracy (KP). Art. 734 do art. 751 KC szczegółowo opisują zobowiązania wynikające z tej umowy. Art. 734 §1 ?Przez umowę zlecenia przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie?. Nie ma mowy o wykonywaniu bezpośrednich poleceń przełożonych. I nikt na umowie zleceniu, nie ma jakiegokolwiek prawa wydawania poleceń. Jest sie zleceniobiorcą a nie pracownikiem, Narzucanie ograniczen dla zleceniobiorcow w postaci miejsca pracy czasu pracy podleglosci sluzbowej jest podstawą do zlozenia wniosku do sadu o ustalenie stosunku pracy. Dziw mnie jawne łamanie prawa i wydawanie poleceń, przez menagera do zleceniobirców. Pamietac nalezy że w Umowiu Zleceniu, nie jest się związanym z miejscem ani z czasem pracy. Nie trzeba iść na L4, można po prostu nie przychodzić do pracy, możesz wysłać dla żartu osobę by za Ciebie siedziała itd. Będąc na umowie zleceniu, nie jesteś przeciez pracownikiem!!!!!!!!!! PIP, tłumaczy to nawet w swojej ulotce, dla młodych ludzi(którą miano rozpowszechniać, by bronić praw pracowniczych., na pierwszej stronie http://www.pip.gov.pl/html/pl/doc/07040059.pdf.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2010 15:35

    Inne

    Leon - 2010-11-03 23:45:56 No widzę, że w CCIG od dawna (prawie) nic się nie zmieniło. Pracowałem tam 2 lata temu i dalej jest tak samo. Pracowałem tam 2 miesiące (o 2 za długo). Wciągu tego czasu wypłacono mi o 150 zł za mało i pieniądze te spisałem od razu na straty. Nie wiem jak teraz, ale przedtem był mulący system, który niech wreszcie ktoś sprawdzi tą chorą firmę, bo to się przestaje robić śmieszne, sposób w jaki traktują i oszukują pracowników!
    ReviewUserIcon
    maciek

    03.11.2010 13:17

    Inne

    Pracowałem we Wrocławiu na Bema. Z mojego punktu widzenia naprawdę fajna firma, mam ochotę wrócić, ale chcę trochę odpocząć od klientów;P Więc drogie dzieci, jak już dostajecie plastik po osiemnastce i chcecie pieniążki na ciuszki i piwko mieć, to pracować niestety trzeba. Jeżeli nie nauczono Was tego, to nie mówcie, że firma be, bo coś tam. Pracowałem w knajpie, na budowie, w sklepie spożywczym, w odzieżówce, na ksero i w callcentre. Powiem Wam, że była to jedna z lżejszych prac jakie kiedykolwiek miałem, i jeżeli Wy narzekacie, to jesteście bandą nieudanych leserów i pewnie przyświeca Wam motto "czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się należy". Żałosne. Na temat firmy... Po kolei. Zgłosiłem się przez ich stronę, Pani zadzwoniła, czy jestem zainteresowany. Poszedłem na rekrutację ([usunięte przez moderatora]. pozdro:)) po paru dniach się odezwali. Szkolenie miałem z [usunięte przez moderatora]. :):) i konkretnie nam mówiła jak to firmie jest. Całe szkolenie było kompletne i kompetentne. Co do pierwszych dni... Trafiło się, że przez pierwsze trzy czy cztery dni gadałem z klientem może raz? Ale później z górki, bo mieliśmy fajny projekt, migrację z prepaid na postpaid, więc szło. U mnie w teamie każdy (poza jedna osobą) wyrabiał premię, że stawka realna za godzinę oscylowała w granicach 9-16 zł/h. Co do grafiku... rzeczywiście, jak byłeś jeleniem, to dałeś się w niego zrobić, i lepiej być stanowczym w tej kwestii. Soboty trzeba zrobić raz w miesiącu 9 h lub dwie po 6h. Praca siedząca, fajna nawet, trochę nużąca i monotonna, ale jak ktoś ma gadkę i odporny psychicznie to jest git. Szczerze? Polecam.
    ReviewUserIcon
    Mati

    31.10.2010 12:20

    Inne

    Też tak myślałem, żeby po prostu załatwić sobie zwolnienie, nie robić nic, ew. olać od nowego miesiąca tak, żeby nie mieli z czego mi kasy odciąć, chociaż ostatnio kumpel usłyszał, że musi być min. 3 dni w tyg. w pracy na tym całym wypowiedzeniu...
    ReviewUserIcon
    odpowiedz

    31.10.2010 12:10

    Inne

    Wszystko w zasadzie zalezy od menagera i tego jak sie z nim ugadasz i ile osob ma w team'ie. Jesli sie nie dogadacie, to bedziesz musial 30dni sie jeszcze przemeczyc, ewentualnie zalatwic sobie L4, lub po prostu byc tak opieszalym w wykonywaniu obowiazkow, ze sami z ciebie zrezygnuja przed minieciem tego czasu ;)
    ReviewUserIcon
    Mati

    30.10.2010 20:39

    Inne

    Właśnie, jak to w końcu jest z tym miesięcznym okresem wypowiedzenia? Czy to jest w ogóle zgodne z prawem skoro jest to umowa zlecenie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.10.2010 11:43

    Inne

    Karol - 2010-10-23 16:35:33 konsultantka - 2010-10-19 16:37:17 tylko czemu codziennie wracam zmęczona i z bólem głowy? Ponadto w swoim rozliczeniu nadal widnieje malutko pieniędzy, które nie odzwierciedlają mojej ciężkiej pracy? Ok nie że jestem jakoś leniwa, ale ostatnio brakło mi jednej umowy do premii, więc niewiele, a staram się jak mogę, jestem osobą bardzo empatyczną i nie naciskam na klientów, którzy naprawdę nie potrzebują tego abonamentu (np emerytki). W tej pracy trzymają mnie jedynie świetni ludzie i to, że grafik mogę układać pod moją szkołę. sama sobie odpowiedzialas, dlaczego masz malutko pieniedzy w rozliczeniu nie gadaj głupot, bo 500 zł za miesiąc pracy (4 dni w tygodniu po 6 godzin) to naprawdę fortuna, którą nam obiecali w tej firmie... :(
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    23.10.2010 23:32

    Inne

    Już od 2 miesięcy nie pracuję w tej firmie i do tej pory nie wypłacili mi premii za umowy z ostatniego miesiąca. Chodzę i ciągle się upominam i nic z tego nie wynika. Cały czas jestem odsyłany z kwitkiem. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Motto tej firmy powinno brzmieć: "pracuj jak najlepiej potrafisz, bądź wynagradzany i traktowany jak gówno"
    ReviewUserIcon
    Karol

    23.10.2010 16:35

    Inne

    konsultantka - 2010-10-19 16:37:17 tylko czemu codziennie wracam zmęczona i z bólem głowy? Ponadto w swoim rozliczeniu nadal widnieje malutko pieniędzy, które nie odzwierciedlają mojej ciężkiej pracy? Ok nie że jestem jakoś leniwa, ale ostatnio brakło mi jednej umowy do premii, więc niewiele, a staram się jak mogę, jestem osobą bardzo empatyczną i nie naciskam na klientów, którzy naprawdę nie potrzebują tego abonamentu (np emerytki). W tej pracy trzymają mnie jedynie świetni ludzie i to, że grafik mogę układać pod moją szkołę. sama sobie odpowiedzialas, dlaczego masz malutko pieniedzy w rozliczeniu "brakło mi jednej umowy do premii".. sportowcom czasem brakuje kilku sekund, kilku centymetrów, kilku punktów do medalu..i co, do koga mają pretensje: do sedziów czy do siebie, że za mało z siebie dali?
    ReviewUserIcon
    konsultantka

    19.10.2010 16:37

    Inne

    tylko czemu codziennie wracam zmęczona i z bólem głowy? Ponadto w swoim rozliczeniu nadal widnieje malutko pieniędzy, które nie odzwierciedlają mojej ciężkiej pracy? Ok nie że jestem jakoś leniwa, ale ostatnio brakło mi jednej umowy do premii, więc niewiele, a staram się jak mogę, jestem osobą bardzo empatyczną i nie naciskam na klientów, którzy naprawdę nie potrzebują tego abonamentu (np emerytki). W tej pracy trzymają mnie jedynie świetni ludzie i to, że grafik mogę układać pod moją szkołę.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Wrocław

    CCIG Group Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    emka

    11.10.2010 01:55

    Inne

    Szczerze mówiąc, po przeczytaniu kilka waszych opinii, jestem w nie małym szoku. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak tu parę osób mówi to jest PRACA a w pracy się PRACUJE. Ja jestem zakochana w pracy w CCIG. Docelowo miała to być praca na 2-3 miesiące wakacji. Zostałam i ani przez myśl mi nie przeszło żeby się zwolnic, mimo ze studiuje dziennie i tydzień mam maksymalnie zajęty. Zaczne od poczatku. Rzeczywiscie, prawda jest ze proces rektutacji przechodzi wiekszosc kandytow. Sama rektrutacja odbywa sie w bardzo milej atmosferze, kazdy kantydat mowi pare slow o sobie, motywuje wybor pracy i reklamuje wybrany przedmiot ktory posiada przy sobie. Po paru dniach telefon i intdormacja o terminie podpisania umowy i rozpoczeciu szkolenia. Wszystkie wazne informacje przyszly pracownik dostaje rowniez smsem. Czas na szkolenie. Szkolenie trwa 5 dni, po 6 godzin dziennie. Co najwazniejsze, nie ma absolutnie formy wykladu. Czesc toretyczna caly czas przeplatana jest z praktyczna. Jest mnostwo cwiczen gier zabaw takze przyszli konsultanci biora czynny udzial przez caly czas. Kazdy dzien rozpoczyna sie i konczy testem ktory zawsze jest bardzo prosty i zawiera pyatnia dotyczace wiedzy nabytej w trakcie zajec. Szkolenia dotycza technik sprzedazy i calej oferty wraz z roznymi "dziwnymi sytuacjami" ktore moga zdarzyc sie w trakcie rozmow. Sluchamy takze prawdziwych nagrac, zarowno tych z bledami jak i tych idealnych. Szkolenia koncza sie certyfikacja czyli testem z calosci materialow. No i w koncu praca na sluchawki. Przed pierwszym telefonem duzy stres ale wzsyscy w teamie as bardzo pomocni. Wberw pozorom kliencie sa milymi ludzmi, ktorzy z ciekawoscia sluchaja co dla nich przygotowalismy. oczywiscie zdarzaja sie i tacy ktorzy na dzien dobry odkladaja sluchawke ale jest ich napradwe bardzo malo. Po kilku dniach pracy mowimy juz bez zadnych pomocy i swobodnie odpowiadmy na pytania klientow. Fakt faktem ze kazdy ma zalozony cel ktory powinnien zrealizowac, bo w koncu po to w tej pracy jestemy. Cele nie sa wygorowane i sa dopasowana do indywidualnych mozliwosci pracownikow. "Opieprz" jest kiedy i my sie opieprzamy, wiec kiedy wynik teamu jest naprawde slaby. Nigdy wiec nie odczulam zadnej presji bo przeciez to sa wlasnie moje obowiazki. uwierzcie, ze podpisanie 2 umow dziennie to narpawde nic trudnego. wystraczy chciec i nie zniechecac sie keidy 3 razy pod rzad polaczymy sie z poczta glosowa. zarobki. wszystko jest w naszych rekach. sami nie raz narzekamy, na baze, na zla pogode, na to ze impreza byla wczoraj itp i itd. owszem, nie wszytsko jest mozliwe, ale jesli podejdziemy do sprawy z zaangazownaniem i umsmiechem to bez problemu zarobimy duuuzo ponad stawke godzinowa. wystarczy skupimy sie na rozmowie i dac przez te kilkanascie minut 100%. wcale nie ma byc to "Wciskanie na sile" tylko sensowna i kontretna rozmowa (nie monoglog!!!) z klientem. system motywacyjny jest naprawde korzysta sprawa, bo kazdy moze miec zawsze gorsze dni, i spokojnie mozna zarobic 1500 zl (a sa tacy ktory zarabiaja 3-4 tysiace) do wyplaty dochodza rozmwiate premiere takie jak dotadek za 3 pierwsze miejsca w teamie, dodatek za przepracowane godziny czy godziny szkoleniowe. jesli chodzi o warunki tez nie ma na co narzekac. cala siedziba (wroclaw, szewska) jest bardzo nowoczesna, w kuchni wzsystko poczyanjac od taniej kawy, przez pyszne kanapki a konczac na darmowcyh owocach. lazienki ladne i czyste. sala kilamtyzowana, krzesla bardzo wygodne, komputery jak komutery zdarza sie ze sie zaweisza ale bardzo rzadko. nie ma problemow z grafikiem ktory naprawde jest elastyczny. bez problemu mozna pogodziec prace z ccig ze studiai czy tez druga praca. rozwoj. w trakcie pracy mamy organiwane warsztaty technik sprzedazy, jestesmy na beirzaco informowani o zmianach w ofercie, na sali piszemy testy z wiedzy o produkcie. mamy indywidualne spotkania z trenerami ktorzy mowia co jest ok a co trzeba zmienic. jesli ktos jest naprawde dobry bezproblemu moze awansowac na menazera lub trenera. konkursy sa organiozowane miej wiecej raz w miesiacu. no i rzecz najwanziejsza. atmosfera w firmie. dla mnie 10/10. wszyscy pracownicy mowia do siebie po imieniu, wszyscy sie znaja, podhcodza zagaduja, itp. team sa fantastyczne, czesto ludzie sa bardzo ze soba zgrani i nie rzadko spotykaja sie po pracy. menazerowie w duzej wiekszosci sa naprawde ludzcy i wyrozumiali.podsumowujac, praca jest dla osob otwratych na luidzi, nie majacych problemow z nawiazywaniem konatkow i posiadajacych odrobine dysansu. GORACO POLECAM
    ReviewUserIcon
    x

    08.10.2010 21:23

    Inne

    wkurzają mnie niektórzy team menagerowie którzy są w moim wieku, a zachowują tak jakby byli bogami, bo się tylko trochę dorwali do wladzy :( niektórzy wogóle nie pomagają, drą pysk, że nic się nie robi, siedzą z nosem w komputerze i gdzieś mają co się dzieje wokół nich.
    ReviewUserIcon
    anoanim

    24.09.2010 13:56

    Inne

    Czy chodzi Ci o Panią [usunięte przez moderatora] :P
    ReviewUserIcon
    Weaself

    12.09.2010 20:47

    Inne

    Widze temat stary, ale mysle, ze przyda sie jakas swieza opinia. tak na wszelki wypadek Praca to ogolnie zenada. Pracowalem w roznych zakladach pracy od mcdonaldow po markety, wiec jako student zaliczylem takze i callcenter. Myslalem, ze owe wspomniane mcdonaldy sa najnizsza poprzeczka jesli chodzi o prace, ale jednak sie mylilem. Praca poleca na naciaganiu Bogu ducha winnych ludzi na rzeczy, ktore im sie nie oplacaja. Po prostu. Zal mi tych ludzi, ktorys z klientow mi nawet powiedzial raz, ze moja praca jest ohydna. Daleko od prawdy nie byl. Nie dosc, ze sama praca jest nieciekawa to jeszcze traktowanie pracownikow to jakies sredniowiecze. Ja akurat trafilem na fajnego managera i tutaj nie moge miec zarzutow, ale w firmie tej przez niektorych stosowane sa praktyki takie jak chociażby stanie za kare jak przedszkolu, jesli nie mamy zadnych umow w danym dniu (nawet jesli w dniu poprzednim mielismy ich rekordowa ilosc. Wyobrazcie sobie prace przy komputerze na stojaco przy biurku. Sama przyjemnosc. Tylko czekalem az beda kazali wchodzic pod stol i szczekac. Praktykowali tez takie cos jak wyganianie do domu wczesniej w wypadku braku umow takze nigdy nie bylo pewnosci czy sie wyklepie te godzinowke Juz tam nie pracuje na szczescie, ale naprzyklad dzisiaj czekalem na wyplate z ktora sie spozniaja, a bardzo mi na niej dzis zalezalo. Dostane ja najblizej w poniedzialek. Wspaniale. Na sam koniec chcialem dodac, ze nie jestem dzieciakiem, ktory wyszedl z liceum i poszsedl tam jako do pierwszej pracy w zyciu z przekonaniem, ze zaplaca mu za siedzienie na czterech literach i patrzenie w okno. Jak juz wspomnialem, przeszedlem roznego rodzaju studenckie; miejsca pracy i jedno wam powiem: TO jest prawdziwa praca dla masochistow.
    ReviewUserIcon
    mariusz

    28.08.2010 04:06

    Inne

    sory, byłem na wypadzie :) wiec ja wypowiedzenie mam wygenerowne i mam sie zglosil by je podpisac w ciagu tygodnia, ale prace skonczylem 2tyg temu wiec w sumie ok 3tyg sie ma wypowiedzenie. trzeba ustalic jedna zmiane od 8,20 do 14,50 albo 14,50 do 21 trzeba przepracowac conajmniej 3dni w tygodniu + te soboty są ale nie ma tego w umowie, i tym bardziej ze trzeba 9godzin, mnie wkrecono w grafik bez pytania i jakbym nie poszedl to by mi kare naliczyli ok 200zł wiec musialem wstac rano w dwie soboty i isc ;/ ogolnie mialem nie fajnego tim menadzera na szewskiej .. ale o tym nie tutaj mowa. w takim razie pozdro :)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.08.2010 16:40

    Inne

    Ta jasne... 300-700 pln miesięcznie... A świstak siedzi...
    ReviewUserIcon
    Marcin Wierzejski

    23.08.2010 16:36

    Inne

    ODRADZAM! 1. Praca w warunkach sauny! 2. Powtarzane jak mantra "sprzedawaj - sprzedawaj", które wcale nie motywują do pracy, a denerwują, rozpraszają itd. 3. Przełożonymi są osoby, które same nic w życiu by nie sprzedały! 4. Ogólnie firma ta wygląda na organizację wykorzystującą studentów! Zwracam uwagę, na ciągłą rotację miejsc pracy, pernamentne straszenie zwolnieniem etc. Szczerze odradzam. Pracowałem w kilku call center, wspomnienie CCIG należy do najgorszych...
    ReviewUserIcon
    ggg

    21.08.2010 21:18

    Inne

    właśnie o czymś takim myślę.. studiuję dziennie (4 rok) i wiem, że na czas sesji i tak dam sobie spokój z pracą... a do gastronomii, gdzie więcej się zarabia, nie wrócę - moją słabością jest jedzenie ;-) a jakie jest minimum etatowe? (tzn, ile godzin minimalne w miesiącu), i drugie pytanie - jest system zmianowy - można jeden dzień na rano, drugi na popołudnie? :)
    ReviewUserIcon
    Mydło

    21.08.2010 15:11

    Inne

    Ogólnie praca nie jest całkiem taka zła, na pewno żeby zarabiać góry złota jakie obiecują na szkoleniu trzeba mieć dryg do sprzedaży i owijania w bawełnę :) ja niestety takiej umiejętności nie mam, więc zrezygnowałem :) Ogólnie praca wygląda tak: włączamy komputer, logujemy się, uruchamiamy bazę danych, wybieramy numer i dzwonimy, z tym że 2 ostatnie czynności należy zapętlić przez 6 godzin :) (numery nie są automatycznie pobierane, sami decydujemy kiedy zadzwonimy pod wybrany numer), dość monotonna czynność, ale nie jest aż tak źle. Co do grafików to trzeba było ustalać 100% grafik na 1 tydzień, a na drugi zgodny w 75-80%, ja osobiście pracowałem przez 3 dni, bo się nie chciałem przepracowywać :), no i trzeba jeszcze wyrobić w miesiącu 9 godzin w sobotę, można było sobie spokojnie rozłożyć to np. na dwie soboty. Wypłaty były wypłacane, pomimo ciśnień ze strony TM abym więcej gadał :) Warunki sanitarne na Bema były ok, ubikacja ok, wszystko elegancko wyczyszczone, dodatkowo automat napojowy i chrupkowy w "kuchni" :) (chociaż irytował brak siedzeń, ale właściwie po kilku godzinach siedzenia przy słuchawce to nie dziwi) Co do wypowiedzenia, to przyszedłem to pracy, powiedziałem że znalazłem lepszą pracę i bezproblemowo dostałem wypowiedzenie (chociaż musiałem czekać 2 tyg, ale to była wina TM, ogólnie w sekretariacie mają cały segregator wypowiedzeń co świadczy o dużym obrocie pracowników) Jeżeli miałbym komuś polecić tą pracę (komuś kto niema drygu do sprzedaży) to jako pracę na 1 miesiąc, przymusić się, wyrobić 110 godzin i już można zarobić pieniążki na wakacyjny wypad, czy inne przyjemności :) Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    ggg

    17.08.2010 20:41

    Inne

    Mariusz, napisales sporo, moglbys napisac jeszcze jak jest z wypowiedzeniem? 30 dni od dnia nastepnego po dniu zlozenia, czy 30dni od nastepnego miesiaca po miesiacu w ktorym zlozono wypowiedzenie? bo to roznie bywa... bede Ci bardzo bardzo serdecznie wdzieczna za odpowiedz :)))
    ReviewUserIcon
    mariusz

    08.08.2010 15:51

    Inne

    siemka pracuję w ccig od 2,5tyodnia, został mi już tylko tentydzień, bo potem wyjeżdzam, i to miała być taka praca na wakacje. za szkolenie płac aza 5dni po przepracowaniu 110godzin płaca za nie 210zł równo.(czyli 7zł na 1h) dostajesz przynajmniej na szewskiej we wro - 7zł za godzine, + premie od umow, np sprzedasz komus delfina za 59zł na 36miesiecy to jest jakies 60zl czyli wiecej niz dziennie zarobisz pracujac 6,5h bo to wychodzi na dzien ok 45zł. :) rozliczenie jest tygodniowe, ale kasa jest ok 10dnia kazdego miesiaca. ja dostalem wlasnie przelew na konto za lipiec:) czyli np zarobisz w pierwszym tygodniu 300zł z umow, to ci dają 300zł za ten tydzien a nie 250jak wychodzi z godzin. w drugim poszlo ci gorzej, masz 200z umow, to dostajesz tylko te 250za godziny, bo z nich wiecej wyszlo itd. potem na koncu masz np wyszlo ci z godzin 1000zł + prowizja 500zł, to jest ta kasa z umow.. praca monotonna, i boli gardlo, ale fajni ludzie wiec luzik. pozdro.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.08.2010 23:20

    Inne

    Witam! Jak was wszystkich słucham że wyzysk, że mało się zarabia. To mi uszy więdną. Pracuje w CCIG we Wrocławiu na Bema i jest świetnie mam świetnego TM, a przede wszystkim najlepsi są ludzie z którymi się pracuje. Jeżeli nie nadajesz się do tej pracy to do niej nie idź. Ja zarabiam za tydzień od 300-700zł, robię około 3-5umów dziennie, a jestem na zwykłym TeleSales - Pozdrawiam wszystkich z CCIG
    ReviewUserIcon
    anonim29

    04.08.2010 13:16

    Inne

    Każdy kto był na rekrutacji, a potem na podpisywaniu umowy był przekonany, że właśnie tak będzie! (fajna praca, ładna podstawa i jeszcze premia-żyć nie umierać) A tutaj niespodzianka na szkoleniu(sprzedaż lub godzinówka). Czyli jednak za piękne, żeby było prawdziwe:)
    ReviewUserIcon
    SiSi

    02.08.2010 11:00

    Inne

    Mam wrażenie jakby wszystkie dobre opinie pisali ludzie będący na stanowisku PM co najmniej. Nie ma co ściemniać. Długo byłam tam konsultantką, później równie długo managerką. Skóra nie warta wyprawki. Bardzo niskie zarobki w stosunku do ogromnej ilości obowiązków i niewyobrażalnej presji. Po mojej obecnej pracy nie podjęłabym się powrotu do CCIG nawet za dwukrotnie wyższą stawkę. Nic dziwnego, że firma zatrudnia studentów, którzy nie mają jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego - tak naprawdę nikt, kto pracował w normalnej firmie nie wytrzymałby tam dłużej niż jeden dzień.
    ReviewUserIcon
    kirikiri

    31.07.2010 13:30

    Inne

    Ludzie, nie przesadzajcie. Praca w CCIG jest strasznie lajtowa, w każdej chwili bez problemu można wziąć sobie wolny dzień, grafik jest bardzo elastyczny i można się dogadać z menagerem, jak ktoś potrzebuje raz przyjść na rano, raz na popołudnie. Jeśli chodzi o premie, to też nie ma problemu by je zdobyć, po prostu w każdym tygodniu trzeba się trochę postarać. Nawet jak jest jeden gorszy dzień to i tak można to nadrobić następnego dnia i spokojnie zarabiać nawet 15-18 zł za godzinę. Plus do tego premie za miejsca w teamie, za przepracowane powyżej 110h w miesiącu i już całkiem niezła suma się uzbiera. Atmosfera między TM, a ludzi z teamu też jest bardzo miła, wszyscy sobie pomagają i podpowiadają dobre sposoby, by sprzedać dany produkt, praktycznie nie ma większych spięć, także bardzo polecam. Fajna, lajtowa i łatwa praca.
    ReviewUserIcon
    shooa

    20.07.2010 20:56

    Inne

    które projekty- we wrocku na szewskiej- sa fajne i w miare dochodowe a ktore do bardzo ciezkie?? sa tam infoliniee?? jak placa na infolinii?? sa jakies premie skoro sie nic na info nie sprzedaje??
    ReviewUserIcon
    jd

    20.07.2010 14:30

    Inne

    Jesli chodzi o tokeny to tak musisz czekac zazwyczaj wygeneruja nowy token w ciagu tygodnia sam tak mialem gdy zgubilem go nic na to nie poradzisz musisz czekac
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2010 19:32

    Inne

    mam jutro egzamin końcowy w ccig i potem rozmowę z menadżerem, nie ukrywam, że się denerwuję. ktoś wie może czy pamieta co było na tym teście? ;> dzięki za pomoc
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2010 20:24

    Inne

    nie wiem w sumie co mam mówić kiedy promonuje przejscie z karty zdrapki na mixa za 29zl, gdzie ten ktos doladowuje np miesiecznie za 20zl. argumenty tanich minut i sms nie pomagają mowi mi np ' ale ja nie potrzebuje niewykorzystanych srodkow z konta na next miesiac bo i taj nie wydzwaniam tych 20zl' - wtedy rozmowa nie ma sensu, mowimy ' w takim razie widze ze moja oferta nie jest dla pana dobra, tak? to dowidzenia' czy macie jakies pomysly? po 15min przekobywania itd? bo nie wiem w sumie kiedy moge powiedziec ' ok dowidzenia' wszyscy tylko mowią to cisnij go az sie zgodzi' a wiadomka ze wiekszosc nie chce i juz ;/
    ReviewUserIcon
    wisienka25

    16.07.2010 20:11

    Inne

    mam do was pytanko. czy ktos kto pracowa w ccig mial taka sztaucje jak ja. przyjeli mnie do pracy, podpisaam umow, ydaam egyamin certzfikacyjny, razem z 4 osobami ze szkolenia zreszta przyznaje przeprowadzonego profesjonalnie ustalilismz y naszym Tm, ze od pn przychodyimy do pracy. ja jestem w oddziale w Czestochowie. mieszkam klkadziesiat km od tego miasta. kupilam sobie bilet miesieczny. ledwie przyjechalam, szlam juz do pracy, a TM zadzwonila ze tokeny nie yostaly aktywowane i ze dzisiaj niestetz nie bede mogla pracowac. ze to niby kwestia kilku dni, ze zadzwoni. minelz juz 2 tyg, caly czas mi mowi ze centrala w warszawie ich nie aktywowala, itp. inni nowi ludzie z mojego szkolenia tez tak maja. dzwonie do niej, to nie odpowiada. nikt mi nie jest w stanie odpowiedziec kiedy bede mogla pracowac. bilet miesiecznz mi sie marnuje, zamiast pracowac - trace.TM mnie zbywa, jest niekompetentna. chcialam tylko na wakacje do tej pracy, a chyba cale lato bede czekac az te tokeny aktywuja. mieliscie tez takie problemy? co radzicie robic? denerwuje mnie ta sztuacja. persepektywa pracy na sluchawce jest dla mnie jednak 100 rayz lepsza niy inne prace ktore wczesniej wzkonywalam - pilnowanie 5tki francuskich dzieci,pyskujacych, niewychowanych i nieprzyjemnych na kazdym kroku ya 450euro na miesiac - jak na francje to jalmuyna + darmowe obiadz z goszczaca rodzina czyli jedzenie czipsow na obiad, albo noszenie pizzy w zadymionym barze, w glupim uniformie wdzchajac dym papierosowy za 5zl za godzine.

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.