opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 8 ocen z 3 miesięcy
Opinie(503)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(503)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCCIG Group Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    mig

    30.04.2011 02:16

    Inne

    pracuje juz w ccig od 7 miesiecy. Bylem i na bema oraz szewskiej. Szczerze mowiac to przy 70 godzinach pracy w miesiacu da sie wyciagnac spokojnie ok 800 nie jest to duza suma owszem ale przynajmniej warunki pracy nie sa zle. Co prawda wiekszosc menago to (usunięte przez administratora):) ale da sie ich lubic, wazne by miec ich gdzies i nie przejmowac sie tym ze marudza(przez caly okres mojej pracy poznalem tylko 2 osoby ktore byly wyrzucone, slyszalem o jeszcze 3 wiec nie jest zle) co do oferty orange nie jest tak najgorzej sa ludzie ktorym to sie oplaca ale to nie jest regula, play tez nie jest cudowny bo klienci to tez (usunięte przez administratora) ktorymi nie wolno sie przejmowac :) xboxy sa w sumie nie wiem po cholere bo cale przerwy zuzywam na fajki... A wlasnie przerwy, w teoretyce jest jej 25 min na 6 godizn pracy ale wiekszosc konsultantow ma ok 60 min :p i trzeba naprawde kogod zdenerwowac by dostav za to kare :) a i ludzie (konsultanci) sa swietni z kazdym mozna pogadac jak cos to zawsze sa chetni na piwo wiec znajomi z pracy umila tez czas wolny :d jak cos to pytajcie to odpowiem bo nie wiem o czym tu jeszcze wspominac. Pozdro
    ReviewUserIcon
    anonim bema

    29.04.2011 23:52

    Inne

    Ahh dzieci dzieci wam się w (usunięte przez administratora) po przewracało. Macie szanse dorobić na lizaki to się cieszcie, wiem że to że trzeba pracować jest zaskakujące dla niektórych no ale cóż takie przypadki też mamy. Takim konsultantom pełny, goryczy szybko sie dziękuje za prace bo po co trzymać zgniłe jabłka... przykre ale prawdziwe. Moja ocena pracy to celujący z kilku powodów: -stawka adekwatna do zaangażowania w prace -wychodzisz z pracy i masz w (usunięte przez administratora) co tam było aż do następnego przyjścia do pracy -elastyczny czas pracy, będziesz człowiekiem dla [usunięte przez moderatora] to na pewno on sie odwdzięczy - etc. Można by długo wymieniać a po 9 miesiącach pracy nie mam żadnych wątpliwości co do takiej oceny
    ReviewUserIcon
    Rayan

    29.04.2011 08:33

    Inne

    Praca jako konsultant telefoniczny lub naganiacz innych usług jest jedną z najgorszych prac na świecie tym bardziej jest logiczną sprawą, że super LUX usług nie trzeba ekstremalnie przypominać klientowi. Większość ludzi zadowolonych z pracy jest naiwna myśląc, że pracodawca "dba" o rozwój pracowników - mało to jego obchodzi napewno mniej niż jego konto bankowe, nie chce po prostu dbać o "murzynów" są mu potrzebne maszyny do pracy które zarabiają na premie pseudo menagerów i prezesików którzy miesięcznie zarabiają lekko 2500-4000 zł netto zestawiając to z pensją pracowników 1300 góra 1500 netto jest żenadą. Tak więc siedzenie po 8 godz. dziennie i psucie sobie strun głosowych, wzroku, narażanie się na jakieś urazy psychiczne(ciągła presja) nie warto. Nie miłe menadżerki które fhooj którym brak entuzjazmu - pewnie więcej by chciały zarabiać 2500 na łapę za mało hahah. Ogólnie najlepiej iść w swoim kierunku po studiach lub zarabiać na życie wyjeżdżając do innego kraju (jak ktoś zna język) i tam realizowanie swoich aspiracji za db pieniądze. Tutaj wszyscy pracodawcy studentom płacą jałmużnę. Peace
    ReviewUserIcon
    sylwia

    23.04.2011 13:47

    Inne

    mi brakło pół pkt do zdania matury z matmy i nikt mi nie podciągał tylko musiałam spręzyć dupsko i w sierpniu zdać:) jak sie zeźmiesz do roboty to bedziesz miec i premie. są zasady? to ich przestrzegaj
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2011 17:15

    Inne

    Ogólnie to trochę przesadzasz, na szkoleniu nie jest źle, fajna atmosfera i żadnych tekstów o 'idiotach' nie słyszałem. Praca bardzo niewdzięczna, polegająca na sprzedaży strasznie gównianej oferty (ja byłem na przedłużaniu umów Orange), tak naprawdę to co im proponowaliśmy to było dno, a menadżerowie stali nad nami i kazali sprzedawać nawet jak nie było dobrych telefonów do zaproponowania. Znam ludzi, którzy pracują tam już naprawdę długo, owszem rotacja jest, ale można tam zagrzać miejsce na dłużej. Jeśli chodzi o kasę to są wypłacalni w 100%, w miarę w terminie i co do grosza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2011 15:40

    Inne

    hmm ogólnie widać że temat ccig wywołuje wypieki na policzkach. nic dziwnego.nie wiem jak wygląda praca w innych lokalizacjach natomiast o szewskiej już co nie co wiem.. zaczynając od początku: Rekrutacja. śmieszne. siedzimy w kółeczku i rozmawiamy sobie z osobą z tegoż wydziału rekrutacji. akurat ludzie z tego dzialu są ok nie mam raczej zastrzeżeń. po tej rozmowie tak naprawde wszystkich przyjmują. i uwaga!! dlaczego wszystkich przyjmują to już powinno zastanawiać. otóż odp jest bardzo prosta. jest niesamowicie wielka rotacja wsrod konsultantów, albo sami odchodza po mesiacu dwoch, albo nie podobasz sie menagerowi i po tzw \'okresie probnym\' bez mrugniecia okiem twoj wspanialy przelozony oznamia Ci iz zycie toczy sie dalj i dziekuje za owocna wspolprace. milo. Szkolenie. trenerow to oni maja... z mozgu zrobia Ci wode, przedstawia Ci mnostwo przykladow jak [usunięte przez moderatora] czlowieka po drugiej stronie słuchawki. przez caly ten czas po prostu mowia ze klienci to idioci i tak trzeba ich traktowac. jak idiotow. rozumiem że zadaniem trenera jest stworzyc idealnych konsultantow zeby mogli czuc sie swobodnie podczas rozmow sprzedazowych natomiast mogliby darowac sobie teksty w stylu \'3 koła to spokojnie sie wyciaga w miesiac\' nikt w to nie wierzy i chce sluchac czegos takiego bo jest to juz przedstawianie ccig jako wybawienia dla studenta. niesmaczne. Szkolenie oczywiscie konczy sie certyfikacja. w tym czasie menager przypatruje Ci sie bardzo dokladnie i decyduje czy chce Cie miec w teamie czy bedzie Cie odsylac na jakies doszkolenia. i najwazniejszy etap! PRACA jesli po pierwszym dniu szkolenia zostales i zdecydowales ise pracowac to napewno po pewnym czasie bedziesz tego gorzko zalowac. ta praca opiera sie na zasadzie \'wciskaj ile mozesz bo kazdemu sie da!! cisnij biedaka, renciste, emeryte, gluchego, bezdomnego itp itd\'\' menager juz sie o to postara zebys wiecznie pamietal o tym. co 5 min podchodzi i dopytuje sie ile masz umow, jesli zanizasz srednia teamu to napewno uslysz tekst w stylu \'zrob co z tym bo porozmawiamy sobie na osobnosci\' presja caly czas. jadac do pracy juz myslisz o jak najszybszym wyjsciu stamtąd. jeszcze nie skonczylam! dopiero sie rozgrzewam! cdn
    ReviewUserIcon
    musha

    13.04.2011 15:07

    Inne

    HAHAHA :D teskt a'la "menadżerka" dorotka ! dziwka to osoba, oddaje własne ciało do dyspozycji większej liczbie osób w celu osiągnięcia przez nie zadowolenia seksualnego i pobieranie za to wynagrodzenia materialnego - tak właśnie brzmi definicja dziewczynko. chyba pomyliły Ci się prace moja "droga koleżanko". To, że Ty masz takie doświadczenie z tej branży to nie znaczy, że reszta ludzi pracujących w takich miejscach tak robi. Tylko Ty chyba potrafisz połączyć tak 2 prace. "podziwiam"
    ReviewUserIcon
    ostr

    11.04.2011 23:45

    Inne

    spopko jak masz taka opinie to kiedy idziesz na AC?
    ReviewUserIcon
    Ziazi

    05.04.2011 11:43

    Inne

    Kurcze powiem Wam tak: gorąco jak w Honolulu, pracodawca nie zapewnia wody, zamiast naprawiać klimę kupują konsolę XBOX i inne [usunięte przez moderatora]. Mam managera w miare spoko, wiec z tym jest git.
    ReviewUserIcon
    malami

    31.03.2011 13:53

    Inne

    czy ktos z obecnych na rekrutacji ok. 20.03 na stanowisko Asystent do spraw kontroli jakości otrzymal info z ccig?
    ReviewUserIcon
    spox

    24.03.2011 01:57

    Inne

    anonim - 2011-03-20 21:04:35 s. - 2011-03-20 19:17:33 menager przed wyplata akceptuje wszystkie zalegle godziny do zaakceptowania. nic nie wyparowuje. W takim razie czemu nie sa te dni od razu zaakceptowane skoro minely prawie dwa tygodnie i nie mam zaakceptowanych dni a jakos srode mialem zaakceptowana na drugi dzien a dni sprzed dwoch tygodni do tej pory nie mam zatwierdzonych!!!! o rety rety nie panikuj tak... :) pamiętam moje początki tam, tez niecierpliwilam sie widzac niezaakceptowane godziny. po prostu masz leniwego managera, ktory ociaga sie z robota. on tez musi sprawdzic na swoim intranecie czy zalogowales sie w odpowiednich godzinach oraz wypracowales godziny, czy przypadkiem nie przekroczyles czasu przerw - wtedy nalicza kare... takie tam. nic ci nie wyparuje, nie pekaj. on moze zaakceptowac nawet dzien przed wyplata...nic Tobie do tego. :) ale nie boj sie. jak Ci sie podoba, tak ogolnie?
    ReviewUserIcon
    :)

    22.03.2011 01:09

    Inne

    jejku bo menager mogl przeoczyc/zapomniec i co z tego? czy ktos was keidys dostal wyplate z niezaakcepotwanymi godzinami??? wyplate zatwiedza sie po 6 kazdego miesiaca jest kupa czasu jeszcze, zreszta jak wam tak to lezy na sercu to wystraczy isc i sie spytac. meanger przed zaakcepotwaniem wyplaty sprawdza wszystkie zalegle godziny i inne tego typu sprawy
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2011 21:04

    Inne

    s. - 2011-03-20 19:17:33 menager przed wyplata akceptuje wszystkie zalegle godziny do zaakceptowania. nic nie wyparowuje. W takim razie czemu nie sa te dni od razu zaakceptowane skoro minely prawie dwa tygodnie i nie mam zaakceptowanych dni a jakos srode mialem zaakceptowana na drugi dzien a dni sprzed dwoch tygodni do tej pory nie mam zatwierdzonych!!!!
    ReviewUserIcon
    navia

    20.03.2011 19:44

    Inne

    "to jest wasza praca a nie darmowe pieniądze" typowa wypowiedz nadgorliwego [usunięte przez moderatora] ktoremu odwaliła sodowka do glowy! a takich jest w tej firmie za duzo! nikt nie jest idiota i nie chodzi tam po to, aby gapic sie w komputer i nie zarabiac! Darcie mordy niektorych [usunięte przez moderatora] w niczym nie pomaga a tylko demotywuje! nie oszukujmy sie każdy może tam awansowac wiec szczyt marzeń to to nie jest;) wszystko w temacie;)
    ReviewUserIcon
    s.

    20.03.2011 19:17

    Inne

    menager przed wyplata akceptuje wszystkie zalegle godziny do zaakceptowania. nic nie wyparowuje.
    ReviewUserIcon
    wroclaw

    20.03.2011 18:04

    Inne

    Mam pytanie.Pracuje tam juz 3 tygodnie jednak zauwazylem ze nie mam niektorych dni zaakceptowanych przez menadzera/team leadera w tzw pieniadzku/grafiku w intranecie.Te dni w ktorych mam duzo umow sa zaakceptowane tam gdzie mam malo umow nie sa.W zwiazku z tym czy moga mnie zrobic w wala ze 10 kwietnia dostane wyplate tylko za te dni ktore mi zaakceptowal menadzer?a te dni ktore mi nie zaakceptowal menadzer nagle dziwnie wyparuja z intranetu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2011 17:42

    Inne

    kleo - 2009-11-17 00:13:37 nie , warto wiele rzeczy wychodzi podczas pracy , działa to jak sekta masz sprzedawać i koniec , co minute podchodzi do ciebie manager (manager czasem ma nawet 19 lat , takze jeszcze szczeniak,) i pyta ile masz umów ile ile ile ile , i tak w kółko , jak ich nie masz to dla czego ? dlaczego ? i tak pyta w kołko i wywiera presje na tobie ogromną , generalnie jeden wielki (usunięte przez administratora) , naprawde nie warto , atmosfera była ok i warunki pracy też ,wynagrodzenie regularnie co miesiąc takze tu byli ok. A i jeszcze jedno jest cos takiego jak monitornig twoich rozmów jezeli zle gadasz i mało sprzedajesz odciagają ci to z pensji mniej wiecej ok 50zł mogą nawet więcej ,,, o czym nic nie jest napisane w umowie , soboty niby tez musisz pracowac , bo tak jest ustalone odgórnie , ale tak naprwade nie jest i nie musisz bo nie ma tego w umowie , takze nie warto przytakiwac , tylko się z nimi kłocic bo szukają jeleni głupich ... a po co komua taka praca zeby jeszcze walczyc o swoje i sie z kims kłócić w pracy , bez sens ... nie polecam ... LUDZIE PAMIETAJCIE O TYM ZE TO JEST PRACA !! A NIE DARMOWE PIENIADZE.. CI WSZYSCY CO PISZA ZE JEST ZLE TO MALOLATY KTORE MYSLA ZE POJDA TAM I NIC NIE BD ROBIC! w kazdej pracy kazdy ma okreslony cel, nie sprawdza sie to wylatuje . PROSTE
    ReviewUserIcon
    klopsika

    16.03.2011 21:35

    Inne

    w godzinach nocnych masz ok. 3zł więcej do stawki, wiec po 110 godzinach wychodzi jakoś 10,35zł. Jednak trudno się tam wkręcić. Do dkj nie przyjmują byłych konsultantów (ani nawet, gdy np. ktoś z rodzeństwa siedział na słuchawce), a w innych projektach, gdzie są nocki - obstawiają je starzy pracownicy. Ale w nocy sie fajnie pracuje... A moze wie ktos, ile hajsu ma trener?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    06.03.2011 17:17

    Inne

    Pytam o Wrocław - jak wyglada ta praca w godzinach nocnych, jak ludzie i stawki
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    06.03.2011 17:13

    Inne

    Czy może ktoś coś napisać na temat pracy na stanowisku Asystent do spraw kontroli jakości - praca biurowa w godzinach nocnych? Bo prześledzilem dyskusje, ale nic nie znalazłem :(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Wrocław

    CCIG Group Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    maleństwo

    06.03.2011 14:07

    Inne

    dobrze płatna?? pracowałam tam kiedyś przez kilka miesięcy i nigdy nie przekroczyłam 1000 zł :( więc nie wiem czy jest to takie cudowne i wspaniałe. Z resztą jak ktoś pracuje w MC lub KFC wcale nie jest gorszy i nie ma co go tak pojeżdżać...to prawda, że w CCIG robią ludziom pranie mózgu, ja odeszłam z zmęczeniem psychicznym i nigdy więcej! Ludzie z słuchawki są sympatyczni, w Waszym wieku, poznałam kilku naprawdę fajnych ludzi, ale góra? TM, PM itp niektórzy może i są spoko, ale reszta? widać że sodówka uderzyła do głowy i z nadmiaru władzy zrobili wszystko, żebym przez chwilę poczuła się gorsza i bezwartościowa. Smutne, ale prawdziwe, lepiej być docenianym pracownikiem, a nie pomiataną siłą roboczą do robienia umów - w dodatku TANIĄ!
    ReviewUserIcon
    nii

    24.02.2011 03:41

    Inne

    anonim - 2011-02-16 22:30:55 do niii, w takim razie rób z siebie dziwke w MC i KFC albo na kasie jak wolisz:) a Wszystkich którzy szukają dobrze płatnej pracy ZAPRASZAM do CCIG :) lol, chyba czegos nie zrozumiales... to Wy robicie z siebie [usunięte przez moderatora] i sprzedajecie byle co, w ciemno. ja przynajmniej nikogo nie naciagam. wlasnie widze, jak wyprane mozgi macie, niepozwalajace wam odbierac rzeczywiscosci. liczy sie tylko falsz i ilosc umow... powodzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2011 22:30

    Inne

    do niii, w takim razie rób z siebie dziwke w MC i KFC albo na kasie jak wolisz:) a Wszystkich którzy szukają dobrze płatnej pracy ZAPRASZAM do CCIG :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2011 00:16

    Inne

    co jak co ;D - 2011-01-28 16:33:42 Ej, co jak co ale mnie sie rekrutacja podobała, mialem ja z taka blondynka z irokezem, juz nie pracuje w ccig ale bylem w teamie na bema i ta blondynka robila fajne zajecia z nami. pozdro 600. jeżli chodzi o rekrutacje to bylam jakos w polowie stycznia, nie mialam z blondynka a z brunetka z krotkimi wlosami z szewskiej -bardzo sympatyczna, na wstepie zapytala czy mamy na poczatek jakies pytania i czy mozemy na spotkaniu mowic sobie po imieniu:) atmosfera na spotkaniu wcale nie jak szkolka niedzielna jak ktos tu wczesniej pisal, moze nie jak na spotkaniu towarzyskim ale milo, czytalam posty na forum zanim poszlam na rozmowe ale 'po' stwierdzam ze chyba mieliscie rekrutacje z kims innym;) kilka dni temu skonczylam szkolenia i zaczelam prace pierwsze wrazenia calkiem ok
    ReviewUserIcon
    co jak co ;D

    28.01.2011 16:33

    Inne

    Ej, co jak co ale mnie sie rekrutacja podobała, mialem ja z taka blondynka z irokezem, juz nie pracuje w ccig ale bylem w teamie na bema i ta blondynka robila fajne zajecia z nami. pozdro 600.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2011 17:47

    Inne

    A ja nie narzekam, wszędzie jest tak samo, wszędzie lepiej gdzie nas nie ma, a firma funkcjonuje nieźle, pracuje 2 m-ce i może być, przecież ta praca na tym polega, nie wiedzieliście tego aplikując na stanowisko, płacą nam za dzwonienie, atmosfera niezła, ludzie w teamie spoko, z managerem bywa różnie,
    ReviewUserIcon
    konsultant

    26.01.2011 21:44

    Inne

    do niii / a skąd wiesz że na kasie płacą lepiej? tak się właśnie domyslam ze na kase sie tylko nadajesz, a pozatym moge sie zalozyc jestes kolejnym nieudacznikiem któremu nie poszlo w CCIG i wylewa swoje zale na forum!!! ŻAŁOSNE a pozatym do wszytskich którzy maja pretensje do CCIG zycze powodzenia w zyciu i pracy w MC lub w KFC bo na tyle Was stac :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.01.2011 15:30

    Inne

    Witajcie Rowniez swoje przepracowalem w CCIG, akurat trafilem na dosc dobry projekt(moj rekord umow zostal wciaz niepobity), praca fajna lekka..do czasu, az nie spodobalo im sie to ze czlowiek moze sie wybic, zaczeli wprowadzac jakies swoje regulaminy itp ograniczac na maxa slownictwo ( nie mozna bylo powiedziec: opcja, alternatywa itp tylko usluga!) menagerowie ok :) do nich nic nie mam - wporzadku ludzie i prywatnie i zawodowo. Ale nakazy jakie dostaja z gory to ludzkie pojecie przechodzi... nierealne wrecz cele. Na pewno oni sami maja tego dosc, u nas osoby ktorym szlo najslabiej robili 10-12 umow dziennie tj. 9zl/h - wiec nie mialy najgorzej nawet na "takim" pulapie. A widzialem tam juz ludzi, co sobie wychodzili na 120min przerwe..i moze mi powiecie ze 50zl kary to malo?? conajmniej 150zl bym wj... za takie cos. Pozdrawiam wszystkich chcacych pracowac.
    ReviewUserIcon
    była pracownica

    22.01.2011 03:49

    Inne

    Ja skomentuję. Słuchaj, mam podobny staż pracy... odeszłam sama, dłużej bym tam nie wyrobiła. Co do Twojej aplikacji...może znaleźli sobie kogoś innego? Jakiegoś studenta-niemotę wykonującego każde polecenie? Nie wiadomo. Tam nie liczą się kompetencje, tylko podatność na miętoszenie. Oni dobrze wiedzą, że takie osoby jak Ty szybko by im się postawiły. A co do spotkania rekrutacyjnego... śmiech na sali... dosłownie. Był śmiech na sali w formie szkółki niedzielnej. Wolisz skarpetki czy rajstopy?
    ReviewUserIcon
    anonimka...

    22.01.2011 00:25

    Inne

    pracowałam tam jako konsultantka ponad 3 miesiace, odeszłam poneważ rozpoczęły mi sie zajęcia na studiach i nie wyrabiałam się ze wszystkim czasowo, teraz kiedy mi sie rozluźniło aplikowałam na asystenta w dziale hr, niestety chyba mam zbyt duze kwalifikacje w tej dziedzinie, ze nikt sie nie odezwał...... dziwne, ze kogoś po zarzadzaniu zasobami ludzkimi nie chca do HR? to chyba samo w sobie mówi o tej firmie... nie potrzebuja profesjonalnej myślącej kadry, ale mrówek które będą bezmyślnie wykonywać polecenia.... ktoś skomentuje?
    ReviewUserIcon
    anonimka

    19.01.2011 12:52

    Inne

    uuu o zgrozo.. kilka dni temu miałam rekrutacje, spodziewałam się spotkania face to face i omówienia warunków, okazuje się, że szkoda widocznie im czasu na prywatne rozmowy bo robią szkółkę niedzielną, ze mną były 4-5 osób z tego co pamiętam... i zamiast przejść do rzeczy to pytania w stylu czego oczekujesz, na co liczysz, jak wygląda Twój wymarzony pracodawca etc. po kiego mi to... no a później się zaczyna _-_ 7 zł na rękę [na wrocław to Pani w markecie więcej zarabia] po 110 godzinach pracy 7,5 na rękę za godzinę, przez 5 dni szkolenia płatne 7 zł za godzinę, trwają 6 godzin dziennie ale nikt CI za nie nie zapłaci bo musisz przepracować najpierw 110 godzin aby dostać tą kasę ze szkolenia jako "premia" uuuu ostro, no i chyba najlepsze z całej "rozmowy", a raczej spotkantka... co 2-3 miesiące wewnętrzna rekrutacja na trenera lub managera? [chyba lidera... tak to sie nazywa w polskim slowniku...] to ja nie wiem albo tak szybko ich wywalają, że trzeba nowych szukać wewnątrz albo tyle projektów otwierają.. no i jeszcze to ściemnianie, jeżeli przez tydzień źle Ci idzie to przechodzisz na korzystniejsze warunki dla Ciebie bo np. masz więcej umówi, a jak masz mniej to wtedy płatne godzinowo, ale ogółem ponad 50% pracowników zarabia 10 zł na rękę.. tiaaa jasne... no i z kim ja byłam na tej rozmowie ... o mój boże... jak tam tacy ludzie pracują no to super.. aczkolwiek widziałam paru fajnych chłopaków ; d no ale to ma być praca a nie szkółka niedzielna... jak na moje 2 lata doświadczenia w call - center warunki mizernie marne.. totalne zero...
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2011 23:33

    Inne

    jaa, czy Ty czasem nie jesteś, a raczej nie byłeś z TS38? Podsumowując, wszystko zależy od managera na jakiego trafisz.
    ReviewUserIcon
    Beni

    12.01.2011 16:17

    Inne

    Ja polecam pracę w BKK. Tam chociaż pracują profesjonaliśći, jako kadra zarządzająca. Nie ma tam ludzi z przypadku, nic nie umiejących, nazwijmy to pseudomenagerów, I kasa lepsza :)
    ReviewUserIcon
    niii

    11.01.2011 21:09

    Inne

    Daj spokój, wszędzie jest presja. Byłam na Bema i odeszłam, bo nie robiłam wyników. Oni wszyscy liczą tylko na WYNIKI. Ta praca na tym polega - nie wiedzieliście? Managerowie niestety mają na tyle wyprane mózgi, by wychodzić z założenia, iż dobrym bajerem sprzedasz wszystko. SORRY, ale ludzie to nie maszynki ani roboty - mają rozum, by ocenić, mimo najlepszych zachwalań tych dennych komórek. Nie polecam. Po prostu. Presja i zerowy rozwój - za niską staweczkę. Na kasie płacą lepiej.
    ReviewUserIcon
    jaa

    11.01.2011 20:03

    Inne

    Pracuję w tej firmie 3 miesiace i rezygnuje. Brak szacunku ze strony niektorych TM dla konsultantow. Jak nie podpisujesz umow, bo do nikogo sie nie mozna dodzwonic to trener i TM na ciebie wrzeszcza. Chodzi tu o lokalizacje na Szewskiej. Dla porownania, na Bema jest raj. Zupelnie inna atmosfera
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.01.2011 20:10

    Inne

    Kliknij w pieniążka jak będziesz w pracy (taki tam na górze, obok loga projektu)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.01.2011 15:45

    Inne

    pracuje tam od miesiaca i nadal nikt mi nie wytlumaczyl jak i gdzie zorientowac sie ile sie ma wtplaty i czy juz w ogole gdzies jest .??
    ReviewUserIcon
    pracownica

    05.01.2011 23:57

    Inne

    pracuje juz jakis czas i napisze obiektywnie jak to wszystko wyglada ;)) tak wiec po pierwsze mity jako ta ze beda cie tam wykorzystywac a Ty bedziesz zerowal na biednych ludziach to bzdura ;) jestem na projekcie TLS czyli moim zadaniem jest namowic ludzi na mixa badz abonament. Kleint ktory ma staly dochod bez probolemu moze wziac taka umowe bo i tak kupuje karte a tak przynajmniej dostanie telefon. Przeciez jak mi ktos mowi ze na leki nie ma albo jets bezrobotny to mu nie bede wciskac niczego. grzecznie podziekuje i dodam ze rozumiem ze nie chce brac umowy. wiadomo ze dla ccig najlepiej zebys kazdemu sprzedal ale sa ludzie dla ktorych to jest nieoplacalne i takim zazwyczaj i tak sie niczego nie sprzeda. chodzi o to zeby sciagnac osoby ktore zasilaja regularnie. oni maja nowy telefon i wiecej minut a orange klienta na 36 mcy. my zarabiamy,team sie cieszy i wszyscy sa szczesliwi. praca dobra dla osob ktore nie biora wszystkiego smiertelnie powaznie. duzo zalezy od managera, ale na dobra sprawe nawet jesli manager nic nie powie a ty widzisz ze wszyscy maja umowy tylko nie ty to sam czujesz presje zeby cos zrobic. ogolnie firma zrobiona z pomyslem, to ile zarobisz zalezy od ciebie, grafik rowniez i mozna dodatkowo dostac bonusy za miejsce w teamie.jesli sie spozniasz do pracy ale zostaniesz dluzej to wszystko da sie polubownie zalatwic. a o to kilka plusow jakie ma tutaj pracownik: - owoce dwa razy w tygodniu - hala sportowa wynajeta dla pracownikow 2 razy w tygidniu - pilkarzyki - play station - internet - maszyny z jedzeniem w dobrych cenach - elastyczne przerwy - mozliwosc pracowania dluzej - konkursy - premie znam sie troszke na tym i tutaj zarzadzanie ta firma jest zrobione naprawde konkretnie. osoby ktore narzekaja to takie ktorym sie nigdy nie dogodzi. proponuje popracowac miesiac w jakiejs konkretnej pracy to moze wtedy docenia uroki zarabiania w ccig pozdrawiam ps. ja trafilam na fajna sprawiedliwa managerke wiec jestem zadowolona. musicie byc przygotowani ze nie wszyscy maja tak wesolo ale nie przejmowac sie i do przodu :) moim zdaniem jako tymczasowa praca dla studenta to strzal w 10 ! jesli chodzi o wyplate to duzo zalezy od projektu . mozesz zarobic od 1000 do 2000zl.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    30.12.2010 16:45

    Inne

    Bo pracujesz na magazynie, ha ha.
    ReviewUserIcon
    CCIG długołeka

    27.12.2010 23:32

    Inne

    takie głupoty to gadajcie sobie pracuje tam ponad rok i jest ok kasa dobra

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.