Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Antosia

Kochani, powiem Wam jaka jest prawda :) CCIG wydało kupę kasy na zatrudnienie ludzi od Social Media i PRu. Nie będę podawać nazwisk, ale kto się choć troszkę wysili to znajdzie i dowie się kto jest odpowiedzialny za szeptankę dla CCIG ;) Niestety Ci ludzie nie mają pojęcia o tym jak rzeczywiście wygląda praca konsultanta i jak w tej firmie traktuje się ludzi na niższych stanowiskach (tzw. gorszego sortu). Wybaczcie im zatem ten marketing szeptany, który tu, na tym forum wciskają... To ich praca i zwyczajnie muszą to robić, bo też z tego są rozliczani. Z firmą jest bardzo źle, "managerowie" dopiero uczą się jak być prawdziwymi managerami na nas. Niektórym przez to odwala do łba i myślą, że to ich praca marzeń i życiowa misja :)

studentka

a jak wygląda premia?

rob

teraz była podwyżka - 10 zł / brutto - na łapę to daje coś koło 8,56 w porównianiu do 7 to sie nieźle machneli do góry

Prawdomówny

Ludzie narzekacie, że trzymają wszystkich na umowach zlecenie. Wecie dlaczego tak jest? Ponieważ jakbyście mieli umowę o pracę to pomijając to, że moglibyście iść na płatne chorobowe, pracodawca musiałby płacić za was ponad 50% tego co zarabiacie. Kolega wyżej napisał, że ma na rękę jakieś 2600 - czyli jakieś 3000+ brutto i tyle za niego płaci pracodawca. Gdyby miał umowę o pracę w naszym cudownym Państwie to pracodawca musiałby za niego płacić - Ponad 3600. Myślicie, że pracodawcy są źli, ale tak naprawdę winę możecie mieć do samych siebie. Zamiast iść głosować na normalna partię siedzicie w domach, a później narzekacie, że za mało zarabiacie...

Telemarketer

Rekrutacja przeprowadzana jest w kilka osób, nie pojedynczo, dlatego jest to okazja, aby już na starcie poznać kogoś z kim np. będziesz się trzymać. Wypełnia się kwestionariusz, później przechodzi się do kilku prostych zadań. Na koniec osoba która przeprowadza rozmowę opowiada trochę o systemie pracy etc.

Są różne zadania, np. aby wymysleć jakiś przedmiot na pierwszą literę swojego imienia, a potem musisz to "sprzedać". Pytają też o to czy wie się o tym czym zajmuje się firma ccig- jeśli nie wiesz nie przejmuj się, bo nie wpływa to na decyzję czy cię przyjmą. Pytają również jak dowiedziałeś się o ccig

Płaca tylko 7 zł ooo troszke lipa. Myślałem ze więcej daja a zapomniałem w ogłoszeniu pisze ze niektórzy maja ponad 20 zł ( chyba sam szef bo studenci razcej nie mają tyle) reszta ma max 10 netto za 1h. Szkoda ze tak mało dajecie moglibyscie chociaż dawać na sam początek to 8 lub 9 zł Pozdro CCIG

Klaudia

CCIG miało być takie nowe, fajne ale okazało się tandentym miejscem pracy. Oddział Gdańsk to jakieś kuriozjum. 1. Aby tam pracować wymagana jest LEGITYMACJA SZKOLNA. Bez niej kłamią w żywe oczy, że ma się szanse. 2. Wszyscy są na UMOWA ZLECENIE! (nie ma innej opcji). 3. Szefowa biura to przykład ryczącej 50. Farbowana blondi która cały czas się uśmiecha i chyba tylko ona uważa że jest fajna. 4. Kadrowa nawet się już nie kryję z tym że donosi na wszystko i wszystkich. (z tego co słyszałam w kuchni to także na kadrę managerską) 5. Płaca najniższa w Polsce 7zł. (premie są fikcyjne). Straciłam tam 2 miesiące, skusił mnie ładny budynek. Powodzenia w szukaniu innych Callcenter.

Kasia, Employer Branding Coordinator CCIG
@Klaudia

Klaudio, jest nam bardzo przykro, kiedy czytamy, że zawiedliśmy oczekiwania naszych Współpracowników. Pociesza nas fakt, że swoją decyzję podjęłaś na podstawie budynku, chociaż wolelibyśmy, żebyś oceniała naszą ofertę zatrudnienia - może wtedy rozczarowanie byłoby mniejsze? 1. Naszą ofertę współpracy kierujemy do studentów przede wszystkim i mówimy o tym w sposób jawny, ponieważ nasz biznes oferuje możliwość łączenia pracy ze studiami, dając młodym ludziom jednocześnie szansę rozwoju - w tym rozwinięcia kompetencji komunikacyjnych i sprzedażowych. 2. To właśnie ze względu na to, że dajemy możliwość nieregularnej pracy, która z kolei pozwala na łączenie godzin pracy z grafikiem na uczelni, najbardziej dopasowaną formą współpracy jest umowa zlecenie. 3 i 4. Swoje uwagi odnośnie naszego zespołu zawsze mogłaś zgłosić bezpośrednio, szefowi lokalizacji. Nie jesteśmy pewni jak odnieść się do kwestii optymizmu czy wieku szefowej biura, ale na pewno zwrócimy uwagę na niepokojący sygnał odnośnie donosów. Szkoda, że nie zgłosiłaś nam tego stosowną do tego ścieżką, tylko piszesz na forum publicznym. 5. I oczywiście najważniejsza kwestia - pieniądze. Premie fikcyjne nie są - limity do wyrobienia są dość łatwo osiągalne, więc porównując faktyczne zarobki wypadamy konkurencyjnie na rynku :). Jeśli jednak były jakieś nieprawidłowości - zgłoś się proszę do nas bezpośrednio, formalną ścieżką, wraz z konkretnymi informacjami i zarzutami. Dziękujemy, że podzieliłaś się swoimi obserwacjami - zawsze słuchamy tego, co mają do powiedzenia nasi Współpracownicy, chociaż przykro nam, kiedy zgłaszają się z problemami, kiedy już przestają u nas pracować i korzystają przy tym z tego typu forów zamiast ze stosownych kanałów w firmie. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze :)

Klaudia
@Kasia, Employer Branding Coordinator CCIG

Pani Katarzyno, dziś już emocje opadły więc tak na chłodno ustosunkuje się do rzeczywistych "klimatów CCIG w Gdańsku". Mój wybor na CCIG był spowodowany fajną stroną internetową, prezentacją multimedialną podczas rekrutacji. Podobało mi sie na początku wszystko, szkolenia produktowe, stanowiskowe itp. Team Leader pomagał i bez koloryzowania tłumaczył początkującym na czym polega ta praca. To co mnie zdenerwowało to to, że nie zapłacono mi i całej grupie należnego wynagrodzenia (premii). W czerwcu bieżącego roku nasz szef (team leader) podliczył premie za 2 pierwsze miesiące pracy. Bardzo się cieszyłam bo chciałam sobie coś kupić. Obecne tłumaczenia, że premii nie będzie bo wasz team leader coś tam zrobił źle (teraz jest inny, tamten znikął w ciągu 1 dnia decyzją "szefowej") mnie tylko wkurzają. Premie był wyliczone i jasne od dnia zatrudnienia, co nas konsultantów interesuje fochy szefowej. Piszę Pani, że swoje uwagi można przekazać szefowi lokalizacji, ale przecież to ona pozbawiła nas należnych pieniędzy. Proszę mnie zrozumieć, naprawdę konsultanci starają się nie widzieć "humorów" szefowej w stosunku do nas jak i naszych przełożonych ale niewypłacenie pieniędzy to już jest po prostu chamstwo. Dziś ja pracuję w innym callcenter i jest mi dobrze, ale cześć koleżanek i kolegów nadal u Was pracuje ale w obawie o prace lub premie boi się cokolwiek zrobić. Jak jest teraz z premiami nie wiem, bo już w ccig nie pracuje, ale szefostwo jest to samo więc żadnych wiarygodnych zmian nie ma a szkoda...

wally

ja was nie rozumiem.jak nie chcecie pracowac-nie pracujcie.Jak chcecie pracowac w mcdonalds-pracujcie,co komu do tego?!jak w kazdej firmie,jest lepiej,gorzej.Pracuke dla nich juz 5 lat..Jestem chyba najwiekszym narzekadlem,ale ciezko sie rozstac z ta firma,bo atmosfera w pracy jest rewelaxyjna...Zarobkow nie bede wymieniac,bo po co wam to wiedziec,skoro i tak uznaxie,ze to dla was za malo?:)wiecznie nienarzarci...ehh...

MELO

Ludzie przestańcie narzekać. Praca jak praca. Świetna atmosfera w teamie. Trafiają się ciężkie dni kiedy nie idzie wyrobić normy i góra jest zdenerwowana ale potem przechodzi im i starają się nam pomagać ile mogą. Zarobki na normalnym poziomie. Studentowi/uczniowi, który chce sobie dorobić w zupełności starczy. Zależą też one od tego jak bardzo się starasz, bo jak będziesz miał wszystko gdzieś i chcesz tylko za godzinówkę pracować to już indywidualna sprawa.

Ona

Proszę o jakieś informacje na temat pracy Asystenta ds. kontroli jakości.

gonzo

Jutro mam spotkanie w sprawie stanowiska Asystent ds. kontroli jakości. Co możecie mi o tym powiedzieć? Jaka stawka?

xxxxx

Jak wygląda praca TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA ? Bo zostałam zaproszona na rozmowe i chciałąbym sie dowiedzieć czegoś więcej. Czy wynagrodzenie to podstawa + prowizje czy tylko prowizje ?

@xxxxx

Nie idź tam ( były pracownik )

ugh

Ja tam 3 lata robiłem i da sie wytrzymać, dopóki jest sprzedaż i premie. ale jak coś się schrzani w bazie klientów itd. to zaczyna sie sajgon, [usunięte przez administratora] z przekleństwami na zebraniach, groźby zwolnienia, stres i presja że aż żal. Generalnie jest tak że stabilizacji tam nie ma, nerwów za to tony, nie ważne ile sie starasz bo i tak mało zalezy od ciebie przede wszytskim jacy sa klienci do obdzwonienia.

Artur
@ugh

To, że są tam działalności i zlecenia, to jest to oferta Pracodawcy i to, czy się z nią zgadzamy, czy nie - zależy tylko od nas. Jeżeli ktoś nie chce pracować na umowę zlecenie, to nie musi. Ktoś nie chce działalności, to nie musi... Kochani, to jest naprawdę fajna firma i wiem, co piszę. Zgłoście się do pracy, a nie pożałujecie.

greta

to jest bardzo ale to bardzo nie fair że w tej firmie są tylko umowy zlecenia i umowy na działalności. to można zrozumieć w odniesieniu do 10-20 procent zatrudnionych, ale jak wszystkich się tak "zatrudnia" to już wiadomo o co chodzi. prowadzenie firmy w oparciu o same działalności gospodarcze to jest ściema, i nie świadczy za dobrze o firmie. to jest kombinowanie kosztem pracowników. wstyd!

xxx

Nie idźcie tam za żadne skarby świata. Menadżerowie nie rozumieją, co się do nich mówi, w moim przypadku musiałam jakieś 50 razy powtórzyć słowo rezygnuję, przynieść następnego dnia pisemne wypowiedzenie i pół godziny prosić o podpis, bym miała pewność że mogę po tym miesiącu odejść. Męka, został mi tydzień pracy i skreślam dni w kalendarzu.

gondol

student może sobie siedzieć na zleceniu do woli, zobaczymy co powie jak skończy studia i jedyne na co będzie mógł w tej firmie liczyć to na kopniaka albo przedłużanie zleceń. jeszcze mogę pojąć że siedzisz na słuchawce to masz umowę zlecenie, ale patrzcie ile osób tam zaiwania na stałe i mogą pomarzyć o umowie o pracę na innych stanowiskach

gondol

super? trzymanie wszystkich w firmie na umowach zleceniach albo działalnościach gospodarczych jest super? to jest nadużycie, wiadomo o co chodzi, jak nie wiadomo o co to zawsze o kasę

maciek

a ja uważam, ze ccig jest super! pracuje okolo 120 godzin (przy czym studiuję dziennie) i mam na rękę 2600 zł. mało? dla mnie mega dużo. super ludzie, mega warunki pracy. polecam każdemu. a ci narzekający to po prostu POLACY - BIEDACY - CEBULACY!

do tosiek

a twoja wypowiedz tosiek zalatuje PR firmowym, ale nic dziwnego bo ktoś tego fatalnego miejsca musi bronić skoro żal to jest, ale pracować tam

tosiek

Te komentarze zalatują konkurencją... Pracuję w firmie od pół roku, w moim teamie są osoby, które pracują o wiele dlużej i kompletnie nie zgadzam się z opiniami powyżej. Mamy elastyczny grafik, pieniądze są ok, nie przemęczamy się i wszyscy są zadowoleni, a atmosfera w teamie jest super. Przemoc psychiczna?? pff żal. Jak Wam nie pasuje to idźcie pracować do mc donalda.

zozo

praca dla zdesperowanych, ewentualnie jako przechowalnia przed przejściem do jakiegoś porządnego miejsca. generalnie - im krócej w ccig, tym lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 5 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica