Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Zyczliwy

Jakiś czas temu miałem ta nieprzyjemność pracować w grupie mobilnej solid obsługiwałem drogerie Hebe na początku obiecano mi gruszki na wierzbie praca masakra obowiązków mnustwo nie wspomnę już o godzinach do wypracowania bo to już kompletny żart.pieniadze mniejsze niż ochroniarz w Biedronce do tego moi kierownicy wogole nie interesowało się naszymi problemami jedyne co to można było tylko liczyć na pracowników doświadczonych tylko oni potrafili pomoc w trudnych chwilach. Ogólnie nie polecam .Obecnie pracuje na grupach w innej firmie 1000 więcej na dzień dobry i 30 godzin mniej do tego godne premię .pozdrawiam i przestrzegam .

Hohel

Nie polecam.pracy w tej firmie.Nie tyle sama firmę,ale ludzi tam pracujących w Hebe ,miałem przyjemność poznać paru ochroniarzy szczególnie pan P ze sklepu na ulicy D ,kawał gbura i chama.Wiecznie niezadowolony,a ręce do pracy to aż mu się pala od telefonu ,bo tak jest nim zajęty zamiast pracować,ale tak to już bywa jak ma się dobre ukladziki z paniami tam i to bardzo dobre ,nawet stwierdzam ,że bliskie

Damian

Solid zawsze (usunięte przez administratora) Pracowałem w latach 2011 na GI . Mi to na starcie powiedzieli pracownicy że zabierają ( kradną art 278 kk ) za przepały czyli za spalanie paliwa samochodu dodatkowo za spóźnienie o minutę na dojazd do obiektu sygnału napadu tzw czerwony itp . Książka tego jest i tyle mam na nich . Dodatkowo łamie się przepisy ustawy oraz rozporządzenia z sierpnia 97 . To jest pseudo firma ochrony przez duże P. Dodam że na gi i konwojach pracują bardzo wporzadku ludzie niczemu nie winni . Godzą się na to co jest bo są zmuszeni . ŻYCIE

Siwek

Byłem zatrudniony w firmie Solid Poznań od 30 grudnia 2022r. bez podpisanej umowy o pracę ???? pracowałem na uczelni od 6 Stycznia 2023 gdzie jest monitoring 24h o zwolnieniu z pracy się dowiaduję po 12 h pracy 20 stycznia rano więc pozostaje tylko to zgłosić do sądu pracy i inspekcji pracy

@Siwek

Dokładnie tak jest Tadeusz K. Inspektor mówi że mamy pracować, że umowa będzie, a żadnej umowy nie ma ani zlecenie ani o pracę. Pracowałem bez umowy i żadnych pieniędzy za pracę nie dostałem!

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Z tego co wypisujcie to jak praca z przełożonymi sprawnymi inaczej.

Kiss

Czy w solidzie są jakieś paczki bony na świeta?

Świerzak
@Kiss

Podbijam pytanie

Ump900
@Kiss

Pracowałem w solidnie 3 lata i nic nie dawali na święta. Kierownik stwierdził, że ma tyle ludzi pod sobą na różnych obiektach, że jakby chciał dać każdemu chociaż 50 zł na święta, to musiałby dostać od solidu pulę 10 tysięcy zł na takie bony, co jest nierealne.

skm

Pytanie - jak traktowani się pracownicy na patrolu? Pytam jako klient - potencjalnie do ochrony domu na śląsku.

najgorsza firma w jakiej pracowałem! (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze! pracowałem w miesiącu Wrzesień i Październik po 240 rbh. na obiekcie logistycznym w m. Tarnowo Podgórne. za miesiąc Wrzesień otrzymałem 3360 zł a za Październik 3068, Szanowny Pan Kierownik Jacek N. poinformował mnie, że wszystko zwróci, ciekawe kiedy, jak wypłaci moje pieniądze z bankomatu.

Jaka stawka na patrolach jest teraz?

Co jaki czas w Solid Security można ubiegać się o podwyżkę?

ha ha

Najlepiej wcale a i to źle

starszy

no coz dzisiaaj minol termin dostarczenia swiadectwa jutro ide do inspekcji i sadu koniec zarow

Julia

Bardzo negatywne rzeczy tu piszecie o traktowaniu pracowników, też że niska stawka... serio nie da sie wymienic zadnych plusów pracy w firmie?

Usunięta opinia 2

Gdy kończyłem urlop Andrzej M. i Maciej J. chcieli, abym nadal pracował podlegając Andrzejowi M.. Wówczas udałem się do biura regionalnego na ulicy Obornickiej, gdzie rozmawiałem z pracownicą biura. Opowiedziałem jej o całej sytuacji, wówczas ona zadeklarowała pomoc. Następnego dnia Maciej J. wyznaczył mi stanowisko pracy w pobliżu domu (sklep New Yorker w Galerii King Cross). Trzy dni później stwierdził jednak, że wyznacza mi sklep Smyk w Galerii Factory w Luboniu. Trudno było tam dojechać, dojazd zajmował dużo czasu, możliwa była jedynie popołudniowa zmiana w godzinach 12-21. Zwracałem uwagę na fakt, że mam małe dziecko, muszę się nim opiekować, co było jednak lekceważone. Kierownikiem sklepu Smyk w Galerii Factory była zaprzyjaźniona z Dominiką D. i Grzegorzem K. Renata S. Po kilku „testach” mojej osoby (w środowisku takich osób jak Grzegorz K. i Dominika D. popularne jest bowiem zdanie: trzeba kolesia sprawdzić na ile można z nim sobie pozwolić) zaczęła prowokować mnie do kłótni i awanturować się. Pewnego razu szantażowała mnie również oczernianiem przed firmą Solid. Wówczas zwróciłem się do Macieja J. z prośbą o przeniesienie. Podobnie jak w poprzednim przypadku Maciej J. udawał, że wierzy w moją winę. Mimo tego, że Renata S. twierdziła, że molestuję seksualnie pracowników sklepu – tak samo jak Dominika D. i Grzegorz K. jednak również, mimo kamer nagrywających nawet najmniejsze zakątki sklepu nie miała dowodów – Maciej J. odmówił udzielenia mi pomocy. Straszył mnie za to, że przyjedzie do sklepu z Tomaszem F. – zastępcą dyrektora, i będę miał problemy. zacząłem szukać sobie innej pracy. Kiedy ją znalazłem, Maciej J. nie krył wściekłości – powinien się chyba cieszyć, że pozbywa się tak „kłopotliwego” pracownika. W momencie przyjazdu do sklepu aby odebrać moje wypowiedzenie unikał tematu rzekomego „molestowania seksualnego”, przyznał jednak, że było ono kłamstwem. Złość z powodu mojego wypowiedzenia wyraziła również Renata S..

Ziomek
@Usunięta opinia 2

Rzucanie fałszywych oskarżeń o molestowanie jest akurat na poziomie macieja j. bo nic mądrzejszego nie jest w stanie wymyślić. To dlatego solidowi brakuje pracowników. Powinieneś go podać do Sądu to może by mu to przyniosło odrobinę rozumku

Artur
@Ziomek

Pracowałem w tej firmie w latach 2002 do 2009 spotkałem wielu byłych policjantów milicjantów którzy zawsze czuli się ze to oni są wyjątkowi wówczas w roku 1998 jak się nie mylę tworzono ustawę o ochronie mienia trafem wyszło ze byle gaciowy dostawał licencje w gratisie po 20 latach nie wiele się zmieniło przekształcono licencjowanych na kwalifikowanych problemy tej branży pozostały solid po mimo swojej ułomności miał jednak i kompetentnych ludzi kierownicy Buchwald ,Bryja Kubiak byli mundurowi ale ludzie na poziomie wspominam ich z sentymentem

Szczera prawda
@Usunięta opinia 2

Wśród inspektorów solidu obowiązuje pewna zasada: na co dzień traktuje się pracownika jak śmiecia ale jak zabraknie wskutek tego ludzi to się pada na kolana tak jak jezier i mucha przed panem

psychiatra
@Usunięta opinia 2

Jezier wraz z tą całą sitwą oczekiwał że będziesz chciał się dogadać i nadal tam pracować mimo tego co ci zrobili? na co choruje maciej j?

P
@Szczera prawda

Racja

użytkownik
@psychiatra

Jezierem i jego pomagierami zajęła się Komenda Wojewódzka Policji

Prawda
@Usunięta opinia 2

To nic dziwnego że jezier był rozwścieczony że się zwolniłeś. W końcu liczył że będzie miał fajne popychadło i nic mu nie wyszło. Bardzo dobrze że sprawa trafiła na Policję bo tam jest miejsce dla takich...

Justyna
@Prawda

No ale trafiła i co dalej tak w sumie?

pytuś
@Usunięta opinia 2

a czy jezier raczył chociaż powiedziec "PRZEPRASZAM" skoro już było mu wiadomo że nie będziesz z nim współpracowal bo nie jestes winny?

patryk

Ile wynosi stawka godzinowa w patrolu interwencyjnym?

Proszę o opinię pracy na stanowisku zastępcy kierownika sprzedaży. Warunki pracy, wynagrodzenie itp. Pozdrawiam

XxX

Dzień dobry, chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z GI. Warto iść na grupy interwencyjne? Czy dalej jest tak samo jak w opisach sprzed np roku. Dalej odciagaja za paliwo i są pojedyncze patrole albo zmuszanie na 48h? Rzucanie po rejonach ?

Ktoś
@XxX

Zmuszanie do 48h na pojedynczym patrolu, odciąganie pieniędzy za przepal czyli za paliwo, za ogrzewanie, kierownik zwalnia za nic dlatego ciągle są ogłoszenia na olx. Jest tylko gorzej z roku na rok. Wiem to bezpośrednio od pracownika..

@Ktoś

Zgadzam się w stu procentach dodam jeszcze że nie tylko są odciągane pieniądze za przepał ale również są tzw " pajdy " jeśli alarm będzie wymagał sprawdzenia obiektu za płotem którego nie jesteś wstanie przeskoczyć ponieważ furtka/brama obiektu jest zamknięta i jeśli kierownik się o tym dowie że nie przedostałeś się na teren chroniony spodziewaj się strat w wypłacie ewentualnie zwolnienia z wpisem do firmowego systemu pracowniczego że byłeś nietrzeźwy podczas pełnienia służby tak w razie wu żeby Ci spier#&olić podjęcie pracy w innym dziale solidu taka zasada jest w GI w Poznaniu jak i w Warszawie.. Sprawdzone na własnej skórze

Kolejny raz pensja się nie zgadza Teraz pseudo dyrektor zrzuca winę na byłego Kierownika który odszedł w połowie miesiąca To był jedyny normalny człowiek w tej firmie A dyrektor kłamie

Piotrek
@Adam

Pracowałem przez 3 miesiące dla nich i przez ten okres ani razu nie zapłacili zgodnie z umową ciekawe jest to że zawsze pomyłki były na korzyść pracodawcy .

Kikkki
@Adam

Który kierownik odszedł?

Nie polecam obiektu Romandis, Pani Ela i jej córka są agresywne ,wulgarne co do swoich kolegów. Zachowuje się jak na wlasnym folwarku , wyzywaja nawet petentów. Przy okazji klnąc na petentów i i kierowców. Kierownictwo nic z tym nie robi ponieważ bierny Ale wierny!!!

Komandos
@Paweł

Też pracowałem w Ochronie na obiekcie Remondis. I z tą Panią Ela to masakra !!! Ponadto wyzywa też swoich kolegów z pracy !! A jej córka która pracuję też???

@Paweł

Też pracowałam na tym obiekcie Remondis i źle wspominam. Ponieważ pani Ela i jej córka Renata nękają kolegów z pracy. Zachowują się wulgrnie i pozatym źle traktują petentów. Pan Waldemar B. powinien te osoby zwolnić

Rug
@Renata

Tyle osób źle ocenia taka sytuacje a co na to kierownik toleruje takie zachowania ? A inni musza rezygnować przez to .

Renta
@Rug

Tak ,, to prawda . Uważam ze takie osoby jak Pani Ela i jej córka nie powinna pracować. Pozatym jej córka choruje na padaczkę i nie powinna pracować 24 H, tylko 12 H i to dniówke.

@Rug

Z tego co slyszalam, to kierownik nie chce zwolnić. Ponieważ jeżeli to zrobi żeby zwolnić, to kierownik będzie miał nie przyjemnośći . A przez kogo ? To nie mam pojęcia ?

Rex

Jaką umowę Pani miała?

Rex

Tak tylko pytam prywatnie bo chcialem sie zatrunic do Solidu.

Kurier
@Komandos

Zostałem wyzywany przez starsza mała Panią ochroniarz , tak " rzucała mięsem " że do Pani z ochrony nie przystoi!!! Oczywiście źle stanąłem autem i byla to moja wina .Ale to nie jest powód żeby tak " rzucać mięsem " !!!! Dosyć mocno obciach dla Solid !

@Rex

Warto się przyjąć, ponieważ jakaś stabilizacja ! Wiadomo że jak nie ma się grupy to jest zlecenie !

Klijent
@Kurier

Też miałam ten sam podobny przypadek , tylko jechałam do baru Big Mar zamówić miejsce . Źle zaparkowalam i wyszła starsza mała Pani ochroniarz i zaczęła klnąc na mnie i na męża. Wstyd dla ochrony Solid że czynią wulgarne taka osobę, nie nadaje się taka osoba do ochrony

klijent
@Klijent

Też miałam podobną sytuacje .Jechałem do OBSŁUGI KLIJENTA w Remondis ,Pani ochroniarz niskiego wzrostu zaczęła wulgarnie zachowywać co do mojej osoby , zaczęła Pani ochroniarz wyzywać od "(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) " itp. Ponieważ wjechałem autem na teren zakładu , to nie jest powód żeby tak mnie wyzywać od gnoja i (usunięte przez administratora) . Bo można wytłumaczyć gdzie jest parking dla klienta . Pseudo Pani ochroniarz powinna być zwolniona bo brak kultury dla tej Pani .

Dariusz
@Renata

Też pracowałem na tym obiekcie Remondis I źle wspominam. Ponieważ Pani Ela nierownazona psychopatką. Jest agresywna dla petentów, robiła zakop trakcie pracy itp. A skarży na kolegów kierowników

Kasza mmmmmmm
@Klijent

Bo nie ważna kulturą i wiedzą tylko kasa z Pefronu o to cały solid

@klijent

Ja tez miałem podobną sytuacje jak u Pana . Agresywna Pani ochroniarz Ela i ten piękny uśmiech z jednym zębem . Córka jest nielepsza , nie ma co się dziwić , jaka mama taka córka !!

Zenek
@Paweł

Pani ochronisz Ela w Remondis , inteligencja nie swieci . A ten piękny uśmiech z jednym zębem . A ten (usunięte przez administratora) pani Eli ~ Marek kwasnikJest tak niezruwazony alkoholik ze dziwie się ze jego niezwolniona No niestety jaki kierownik tacy pracownicy .

Jacek Wolf
@Paweł

Faktycznie ma Pan racje . Jeżeli chodzi o niektóre osoby jak (usunięte przez administratora)na obiekcie Remondis . Nie powinna być dowódca zmiany (usunięte przez administratora)Czasami wydaje klucze , wizytówka firmy .

Waldemar
@Paweł

(usunięte przez administratora)z obiektu Remondis , wykorzystuje kolegów żeby za nią na obchody chodzili . (usunięte przez administratora) chodził wszystkie obchody za (usunięte przez administratora) Wymyśla choroby żeby nie chodzić . A (usunięte przez administratora)wykorzystuje obiekt jak własny folwark . Grafiku nieumie zrobić ponieważ robi pod siebie(usunięte przez administratora) jak zwykle pójdzie naSylwestra

Tomas
@Paweł

Tez nie polecam obiektu Remondis . Renata która pracuje jako dowódca , nie rozumiem kierownictwa ze taką osobę dopuściła na takie stanowisko . Ponieważ ta osoba ma skończone 8 klas szkoły podstawowej specjalną , która nie umie się wypowiedzieć i brak zasobów słów . Zawsze mnie irytowało jak zaczęła temat : „ jak się to mówi ?” . Ponadto ta osoba ma grupę o niepełnosprawności P . A jej matka twygllad zwala z nóg , jeden ząb , agresywna i nawet okręciła kierownika koło palca . Krzyczy na kolegów i inspektora .

Detektyw

Nie polecam pracy w solid pracuje w ochronie 20 lat ale takiej firmy jak solid security to nie ma dyrektor do spraw ochrony to cembal bez żadnej wiedzy mobilni ochroniarze jeszcze większe barany wszyscy czepiają się o wszystko jedynie kierownik jest ok.

gout

Witam, czy możecie podzielić opiniami nt pracy ochrony w biedronce, jakie wrażenia, czy kierownicy są do dogadnia, ???

xyz
@gout

Nie wiem jak w innych miastach ale we Wieleniu to nie szło się dogadać do grafiku. Kierownik - wiedźmin biedronki z góry narzuca grafik i ma gdzieś czy pasuje tobie czy nie, nie interesuje go czy masz jak wrócić, jak dojechać. Wymagają sporo, ale płaca marna, więcej tracisz na transporcie niż zarobisz. A żeby było śmieszniej, to zatrudnienie opiera się o umowę zlecenie a godziny narzucają jak im się podoba. Tak wiec odpuść sobie Biedronkę, lepiej już idź chronić budowę, lepiej wyjdziesz

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security