SFERIA S.A

Opinie o SFERIA S.A

x
użytkownik zarejestrowany

Posiadają fajne oferty teraz np. Internet w sieci LTE abonament za 1zł brutto, kupując nawet telefon u nich w sieci otrzymujesz nawet 400zł rabatu na relaizację zamowienia, chyba żadna sieć dotychczas nie wprowadziła takich dużych rabatów dla swoich klientów.

lalunia
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z SFERIA S.A solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .bardzo przyjaźni, Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300 Najbardziej podobało mi się w SFERIA S.A :atmosfera, praca Najbardziej nie podobało mi się w SFERIA S.A :

Robert
użytkownik zarejestrowany

beznadziejna praco. Bylem handlowcem, napalili mnie że zarobie na prowizjach. Rozklejalem wszędzie ulotki z moim telefonem. W sumie zarobilem bardzo malo i dalem sobie spokój Ni e polecam

Zostaw opinię o SFERIA S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFERIA S.A