Opinie o Klub TORO w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Klub TORO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klub TORO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub TORO w Warszawa

agnes

Bardzo fajny klub, fajna muza i ludzi. Obsluga bardzo mila, a i ceny w normie. POLECAM

gość

TORO DO (usunięte przez administratora)ZMIENIŁ SIĘ W NAJGORSZY KLUB W WA-WIE NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ, NIECH ZACZNIE PRZYZWOICIE PŁACIĆ ZA PRACE ALBO NIECH SAM ZAWIJA RĘKAWY I BIEGA SZYBCIEJ, A NIE ROMANSUJE Z CHŁOPAKAMI !!!

xyz

Po alko każdy bawi się dobrze hehe

blend
@xyz

Nic na sile, jesli sie zgadasz za taka stawke jak proponuje, to do kogo masz pretensje? Jakos od 10 lat nie upadlo, to teraz tez nie upadnie. Zawsze mozesz isc od mekki pracowac :)

xyz

zatrudnia jak murzynów, robi każego w balona, niech zacznie zatrudniać normalnie za konkretne pieniądze bo to co on oferuje to śą śmieszne pieniądze, każdy sie stara i pracuje jak najwiecej i tak tego nie doceni a wypłaci tyle samo, niech sam pracuje jak do tej pory to robi, nie długo kazdy stamtąd odejdzie i upadnie całe toro będzie huhehe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Klub TORO? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
julek

XYZ, a co pewnie liczyles, ze kasa bedzie wyplacana Ci za Twoje lezenie i lenistwo. Ja ten klub polecam i bede tam przychodzic i zawsze dobrze sie bawie

xyz

toro spadłoona psy, właściciel do (usunięte przez administratora) podlizuje się każdemu, pracować tam nie polecam, sam niech się wezmie i niech zasuwa bo może ruch się zwiększy heh

zyx
@xyz

odp.szefa tomka cięta...

blend
@zyx

I tu Twoja watpliwa inteligencja zawiodla, probuj dalej!

Bardzo Ciekawy klub, interesujący wystrój, dobra muza i ciekawa obsługa. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub TORO - Warszawa

Klub TORO