Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

qwerty

Za ekwiwalent za urlop dostałem 06grudnia. Tytuł przelewu to: za ekwiwalent za urlop. Wiec teraz tylko odprawy. Dzieki za info. A coś wiecie kiedy bedą pity wydawane czy będą wysyłać ?

Llll
@qwerty

Syndyk sprzedał już jakieś dwie pozycje to kasa musi być. Chorzów coś tam robi z rządem. Podobno jest ktoś zainteresowany kupnem naszego zakładu Zobaczymy.

qwerty

Czy dostaje ktoś już odprawe. Ekwiwalent za urlop już dostałem i teraz powinna być odprawa.

Daro
@qwerty

Kiedy dostałeś za urlop? Za odprawy mają płacić ze sprzedaży. To jeszcze poczekamy.

nikt

tez gram w otwarte bo jestem szczery do bolu !

@nikt

Wiesz czy rodzinka P kupiła zakład?

Admin jak A13

i w co chcesz zagrac ja lubie gry

@Admin jak A13

Heh. Ja lubię grać w otwarte karty... Ty raczej w to nie wejdziesz...

xxx
@???

jestem juz glos do mnie przemowil jak spalem i obudzil mnie wiec ?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
???

W KRS jest zmiana 24 grudnia. Coś się dzieje ale co?

Andrzej...

jakies cuda :D

@Andrzej...

Gratulacje zagrywki... Grasz dalej?

Admin jak A13
@???

gram ale o co bedziemy grali ?

GOSTYNIN

Ponoć Pietrzak wykupił zakład w Gostyninie, czy ktoś to potwierdzi?

Cvv
@GOSTYNIN

Przecież nikt wadium nie wpłacił. Co za bzdury.

Pokrzywdzony

Przetargu nie bd nikt nie wpłacił wadium.

Uuuu
@Pokrzywdzony

Następny za mniejszą kasę. I znowu czekać.

Reklama

Oby Moris nie stanął do przetargu.

Tadek

Weglokoks raczej nie stanie swój towar z Gostynin zabiera w poniedziałek wagony przyjeżdżają po towar..

E
@Tadek

Węglokoks wywoził już coś z Gostynina w ten poniedziałek koleją?

E

Słyszałem, że Węglokoks ma stanąć do przetargu. Jest ktoś w stanie to potwierdzić?

LLLL

JAK TO KTO SŁUP PIETRZAKA

Tadek

Wiecie czy jest jakiś chętny kupiec na Gostynin ? Bo jak nie będzie nikogo to kto stanie do tego przetargu 16.12. ?

$$$
@Tadek

Nowym właścicielem będzie córka, już wszystko jest ustalone!

@$$$

Skąd wiesz że córka? Czy ktoś może to potwierdzić? Ja słyszałem że izolbet z Gostynina chce kupić...

Q

Jest ogłoszony przetarg na 16-go grudnia za 22 200 000.

Batory
@Q

Życzę wa powodzenia

Xxc
@Batory

Komu? Pracownikom czy panu S.P. ?

sphpaz

koniec Sławka potentata jest b.bliski, jak widać nerwy mu puszczają. Coś jest narzeczy! Powinien zatrudnić się u nowego właściciela na stanowisku placowego "pakować złom". wykończył żmije, wykończy i synalka pajaca!

XXX

Dawno mnie tu nie było , cos się zaczyna dziać , w końcu ktos tego BUCA zauważył tego drugiego kierownika po głównym . Co ten "BUC" nierób jeszcze tam robi ? Słyszałem że pozwalniali magazynierów , ale on podobno jest nie do ruszenia . Lepiej uważać o czym się z Nim rozmawia bo napewno strzela , zresztą cos z nim jest nie tak, skoro tam jeszcze jest . ( TY ) jestem mocny z za monitora !!! Boo moge napisać co wiem i nie jestem cwaniaczkiem . Ja nikogo nie obrażam nie lubie takich jak ty , a kto jest zainteresowany to bądzie wiedział kto to jest BUC .

JA

Bucek jestes namierzony ha ha ha .

TY
@JA

Jesteś mocny za monitorem? Dlaczego nie powiesz prosto w oczy cwaniaczku jakich wielu?

gostynin

Aforum w Gostyninie umarło co sie dzieje ? boicie sie pisać ? Chyba trzeba zacząć to może wam sie języki rozwiążą .

miki
@gostynin

Gostynin co u was słychac ciekawego bo w Chorzowie jest lipa

C

Jest przetarg na sprzedaż z opcją pierwokupu.

Ko6
@C

Już mnie nerwy grają idą się flaszka kupic5

nikt

Z racji tego że posty są uwuwane to powtórze. Panowie S.P. H.P. oraz śmieszny kierowniczek Ż. życze Wam oby każdy osoba na świecie wydymał... was w ten sam sposób co Wy to uczyniliście. Mam nadzieje że zło powróci do Was tylko z podwójnym uderzeniem.

Adolf Hejter

A jo sie pytom dlaczego administrator nie usuwa tego, ważne tematy były usuwane a pierdoły zostają,widać że komuś zależy na ośmieszeniu nas.

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa