Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

LLLL

Gostynin nie pracujcie niech to wreszcie padnie niech się skończy nasza mordęga. Teraz może dostaniemy kasę a potem co nie będzie ton wyrobionych nie będzie kasy na wypłaty a sprzedać już nie będzie co skąd syndyk weźmie na wypłaty sobie naskrobie a nam płacić będzie w ratach albo wcale zastanówcie się wiem ze wielu niema alternatywy ale dalsza praca bez pieniędzy i perspektywy tez nie jest wyjściem. Z poważaniem dla wszystkich pracowników HW Pietrzak w Gostyninie jak i na Batorym.

Ko6

Cała załoga powinna iść do Pani sedziny tak myślę

Ben
@Ko6

A ja myślę że ci co nadal nigdzie nie pracują powinni szukać roboty.Liczycie na cud?? Pogrążacie się coraz bardziej.

@Ben

Nam łatwo Ci mówc co mają powiedzieć starsi ludzie Ty jesteś młody i napewnoasz pracę

Ko7

A kiedy będzie wypłacone z tego funduszu te 1000 zł co pisali

Xxx

I to sie bedzie ciagnac w nieciaglosc tyle czekania bo każdy chce pracowac i zajmować sie tym co kocha co poszło z pokolenie na pokolenie i chce to robic to wy chopy opamietajmy sie jest takie przyslowie obieccanki czasanki i to się sprawdza idzie bronic czegos ale kuzwa zamim to się to zaczelo to juz dozór wiedzial co grane ilu z nas ekipy 300 osobowej załogi nas jezdzil jak blachy byli zdupcone na szlif a tersz wielce na łabedy posyłacie te dozór pytm po. UJ tam jestescie to predzej czy puzniej ruszy tyle my wytrzymali to wytrzymiemy noco z waszych planach

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
syndyk do roboty

koledzy dalej bedziemy to tolerowac a syndyk ma to gdzies i kase sobie nasza bierze.A my zdychamy z glodu i mamy komornikow kaj kur.. moje wyplaty

@syndyk do roboty

Gdzie nasza kasa z funduszu ja sie pytam juz prawie miesiac jak wnioski oddane....dlugu mam w ch i trocha musze oddać , gdzie nasze pieniadze za ktore płacilismy skladki?????

@Roki

NA TA KASE TO JESZCZE POCZEKAMY HAHAHAH JAK TO ZWYKLE BYWA NASZ DOZÓR ORAZ TE WSZYSTKIE SZYCHY NIE UMIA NIC POZTYWNIE ZAŁATWIC NICZEGO PO KILKANASCIE RAZY OBILCZAJA TO ZNOWU COS TAM NIE DOPATRZYLI TO JAKIS DOKUMENTÓW BRAK ITP ITD TO JEST CAŁA NASZA KADA I SYNDYK HAHA BEDZIEMY CZEKAC W NIESKONCZONASC TEZ Z TYM FUNDUSZEM ROLUJA NAS JAK TYLKO SIE DA

@xxxxxx

Przeciez podobno fundusz ma miesiąc to gdzie nasza kasa? To jest jakoś parodia to czekanie na ta kasa , moze niech dozór tam zadzwoni albo coś!!!!ile jeszcze mamy czekac!!!!

@Roki

NO FUNDUSZ MA 3 MIESIACE ALE NASZ DOZÓR KADRA I SYNDYK TAK DZIAŁAJA ROZLICZAJA I NIE DOPATRUJA DOKUMENTÓW SKŁADANYCH ZE CIAGLE IM COS BRAKUJE HA I MUSZA WCIAZ UZUPEŁNIAC WIEC POCZEKAMY NASTEPNE 3 MIESIACE HAHAHA PRZY TAKIM PODEJSCIU NASZEJ KADRY I SYNDYKA WIEC NA CO TU LICZYC JAK NIC KONKRETNIE NIE UMIA ZAŁATWIC WYKSZTAŁCONA KADRA HAHAHAH

@xxxxxx

Gostonin dostał wypłaty A co Chorzów

@xxxxxx

3 miesiące od wejscia syndyka czyli od 2 czerwca czyli juz minęło półtora miesiąca chce moja kase!!!

olo
@Ko6

Jakie wypłaty? O czym Ty mówisz chłopie? 2 razy po 500 zł to wypłata? Nie dostajemy kasy od marca! Jedziemy na tym samym wózku.

@olo

Chorzów ja dostałem tylko raz 500zl od syndyka

I WIECEJ NIE DOSTANIESZ NIESTETY

Feel

Może już najwyższy czas pisać na profilu gowork grubej blachy?? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1012378

Pokrzywdzony

czy ktoś może potwierdzić jutrzejsze spotkanie z syndykiem w gostyninie ?

Lol

Dzwonił ktoś ostatnio do tego funduszu jak sprawa wygląda z naszymi pieniędzmi ? Albo podajcie ten numer do warszawy

Tede
@Lol

Google nie gryzie!!!

Pokrzywdzony
@Lol

Dziś usłyszałem, że syndyk nadal nie uzupełnił braków we wniosku więc jeszcze sb poczekamy.

Yyyy

Czy ktos cos wie co bylo na tym zebraniu dzisiaj?

n.

Chopy piszcie jakie mądrości syndyk dziś powiedział...

ziom

Synsyk ma 1,5 % wyplaty z tego co ma na koncie czytalem o tym. Druga sprawa musi wam wyplacic odprawy z czego...p Piotr Myszor po powricie z urlopu zajmi się ta sprawą.. syndyk jak syndyk sami widzicie ..

IIK

Chopy idymy na to zebranie o 10? Napiszcie

@IIK

Chopy opiszcie co na tym zebraniu bylo bo jo sie nie moga urwac z roboty dzisioj

@Yyyy

Chopy co na tym zebraniu bylo niech ktos opisze ....!!!

Ttt

Przeciez wszystko ma swoje okreslone procedury , syndyk tez nie moze w nieskonczonosc przeciągac sprzedazy albo likwidacji zakładu i trzymac pracownikow ....tak mysle tylko czy ktos sie zna ile takie cos prawnie może trwac?

grisza

Ha, a na gostyninie sam kierowniczek żmija został i jego przydupasy. Ja mam gnój do wywalenia , może ktoś przyjdzie za darmo, chłopy?

Xxx
@grisza

Oj grisza ty to możesz tylko wywalić gnuj z pod siebie.

grisza
@Xxx

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej zamknij mordę przydupasie!!

pppppp

W Gostyninie od dzisiaj nie było nikogo z produkcji i tenencja będzie podtrzymywana przez pracowników. Reszta pójdzie ludzi na zwolnienie i wtedy juz tylko liwidacja całkowita. I wtedy mało ludzi wróci a zapotrzebowanie jest ogromne za profile. Wiec pewnie Gostynin padnie.

xxx
@pppppp

Gdzie jest nasza kasa obiecana do 10 tego PRZEZ S.P. ,H.P. ,A.Z. Wiem ze te osoby czytają wpisy na forum niech się wypowiedzą a nie chowają głowę w piasek. Jak mamy żyć skoro nie płacicie a o pracy w hw Gostynin to już zapomnijcie zamknijcie ten cyrk i dajcie ludziom żyć. W Gostyninie niema już nic oprócz pustych ścian i złomu zwanym liniami produkcyjnymi. Oddajcie kasę

LLLL
@xxx

Jak z tą kasą w gostyninie

Realista

Mam wrażenie że ten Syndyk co nawet nie potrafi poprawnie napisać wniosku do FGŚP aby nam wypłacono jakieś pieniądze z tą panią ze sądu chcą zrobić jakiś złoty interes na tym aby Węglokoks nie przejął Walcowni w Batorym ,mają jakieś inne plany o których my nie wiemy ,może do tego planu nie jest im potrzebna załoga ,obym się mylił ,ale zawsze tak jest że jak wchodzi syndyk na jakiś zakład to siedzi tam miesiącami ,a nawet latami dostaje kupe szmalu ,a los tych ludzi którzy tam pracowali czy pracują jest mu zupełnie obojętny Taki człowiek jak ten Syndyk ,czy ta Sędzina nie kierują się interesem społecznym tylko grają w swoje gierki , BO GDYBY KOMUKOLWIEK ZALEŻAŁO NA NAS TO BY BYŁO JUŻ DAWNO PO SPRAWIE a my przepraszam idioci na coś jeszcze liczymy PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJE

dżery batory

Koledzy z Gostynina z tego co mi wiadomo to wasz zakład idzie do likwidacji i na nic nie liczcie te 1000 zł co dawali na Batorym w Chorzowie jest załatwione przez Węglokoks ,który ma plany przejęcia Walcowni w Batorym ,co z tego wyniknie nie wiadomo Syndyk i pani Komisarz ze sądu na nic się nie zgadzają ,nie chcą żadnego porozumienia w sprawie przejęcia walcowni przez Węglokoks ,i tak to wygląda w Chorzowie Pozdrawiam was w Gostyninie i innych firmach które wykonczył Pietrzak

@dżery batory

NO SYNDYK I PANI KOMISARZ BEDA ROBIC PROBLEMY BO MAJA Z TEG NIEZŁA KASE NAPEWNO -TRZEBA SYNDYKA NA TOCZKACH WYWIESC ZA BRAME CHYBA JESLI DZIAŁA NA SZKODE -ZŁODZIEJ NA DODATEK NIC NIE WYPŁACA SAME BEBKI A TAK ZAPEWNIAŁ ZE BEDZIE DOBRZE HA

PracownikGst

Kiedy kasa? Albo upadłość całkowita??? Albo płacą albo kończą zabawę..

ziom

Drodzy Pracownicy WBG CHORZÓW BATORY Zważywszy na to że nie jestem pracownikiem a jedynie osobą która śledzi Wasze Losy i przejmuje się cała sytuacją otrzymałem dzisiaj informację od pana redaktora Piotra Myszora że jest na urlopie jednakże po powrocie zajmie się tym tematem .

Ja Gostynin

U nas była kasa pod koniec tamtego tygodnia 2x 500 pln. Ale Gostynin już pada, pojedyncze osoby chodzą za fri, jest to żmija i reszta cieloków, ha ha ha, niech to padnie i ich szlak trafi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa