Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

redi

Mo być wypłata 25 marca ale czy to prawda to ch...wie

Trol

Ico chopy wiadomo kiedy wypłata za luty ?

Ted

Mam te informacje bo jestem na bramie dlatego przekazuje...

Fizol

Dobrze napisane Ted "PODOBNO",skąd masz te informacje od Bogdana??

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ktoś

A już miałem nadzieje,że skończą się czasy "wyślemy te faliste blachy i zobaczymy jak zareaguje klient"co przyczyniło się do obecnego stany Walcowni Batory.No trudno niech będzie ktokolwiek, byle by to wkońcu ruszyło.

Ted

Podobno sie już dogadali powstała nowa spółka 24 .02 a prezesem jest P Kasprzycki podobno jest wszystko przygotowane na rozruch , mają przyjsc do nas chopy z Huty Pokoj a mamy ruszyc na 3 zmiany tyle wiem i przekazuje...pozdr

ino

Co to znaczy że ruszamy w najbliżyszym terminie? Czy był już ten sąd?Czy przechodzimy pod innego pracodawcę ? Za dużo jest pytań. Jak ktoś coś wie ,niech pisze aby uspokoić ludzi

grisza

Zenuś jesteś WIELKI, popieram ha ha ha. A zegar tyka nad D.P.

TOLEK

z tym kierownikiem to bym sie wstrzymal z ocena na razie ale jest nadzieja a ze D.P. moze sie bac to fakt bo dni jego juz sa naliczane zegar tyka

Zenuś

Tak jak mowiono gostynin ruszyl.Najlepsze jest to ze mamy super kierownika w koncu nadeszla zmiana. Bo tamten sie juz wypalił ale taka prawda.Kazal wszystko mowic co sie dzieje na zakladzie a napewno dowie sie boss.Skaczylo sie zastraszanie panie D.P tylko zrob cos zle a spotka cie kara. Bardzo dobrze ze jest ta strona forum, czuleś sie b bez karny ale wykonczules innych kierownikow czas na ciebie i sie pilnuj gowniarzu myslales ze ktos bedzie sie ciebie bał. Bedziemy sie przygladac tobie i twoim waflom (psą).skaczylo sie. Juz wszyscy maja cie w d....e .a tylko zwcznij sie mścić to wszyscy sie dowiedza na forum a kiedys do slawka dojdzie.Milego

Yyyy

Dzisiaj dowiedzialem sie ze ruszamy w najblizszym terminie juz jest wszystko załatwiane a zalegle wyplaty maja byc przed świętami...paru madrych co sie zwolnilo juz chce wrocic z powrotem , wszedzie dobrze gdzie nas nie ma pozdr

Xxx

Któryś raz z kolei ktoś pisze wydział już nie ruszy i to kolejna osoba co ma pracę ale z walcowni się niezwolniła. Więc po co ta wasza opinia jak sami nie wiecie co będzie!!!

KOLES
@Xxx

A co myslisz ze to ruszy? mamy juz prawie KWIECIEN , zalegle wyplaty nam nie dali.Nie pisze juz o odsetkach co nam wiszą.

xxxxxxxx

nie wiem koledzy na co jeszcze liczycie? juz powinniscie szukac nowej roboty, a nie liczyc ze to ruszy.Tego wydzialu juz niema ,a zaleglosci rachunki wam rosną.Ja juz zdecydowalem mam nową prace i nie wroce z powrotem.Pozdrawiam was dobry sumienny pracownik....

Trol

Witam wiadomo kiedy bedą wyplaty za luty na batorym pozdro

Kijka

Raczej na to nie licz.

yyy

Chopy bydzie do swiąt wypłata za luty bo nic nie wiadomo o tym?

tata

Wiem że pracownicy z Huty Pokój mają do nas dołączyc jakies 60 -70 chopów podobno Weglokoks ma z nami współpracowac a kiedy ruszymy to nie wiadomo...

Bycze jaja

Ja bym tego "gorl" mafią nie nazywał,bo to z leksza przesadą.Bardziej pasuje "byłem w ulu przydupasów"

Ares

A co Sam masz jakieś inne informacje?

Sam

Skąd te wiadomości że Batory tak szybko nie ruszy.Jak macie pisać taki bzdury to lepiej nie piszcie nic.Bo tylko bez potrzeby denerwujecie .

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa