Opinie o Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o. w Słupsk

Diana Nowy wpis

Jakie funkcje pełni się w biurze? macie administrację? Chce się upewnić, ponieważ znalazłam dawniejsza ofertę do działu kadr i płac. Akurat to nie moja broszka, więc czy biurowi na administrację maja może teraz oferowana prace? jaka jest teraz atmosfera?

Radosław Nowy wpis

Dzień dobry. Niestety muszę potwierdzić amatorskie podejście do handlu a jeszcze bardziej do obsługi posprzedażowej. Zakupiłem dwie spore komody. Jedna był powiedzmy prawie ok (chociaż drzwi jednego skrzydła krzywe). Druga komoda (pomimo opisu że biały mat) była poprostu pożółkła. Co ciekawe od wewnętrznej strony faktycznie biały mat ale na zewnątrz żółta. Na wymianę czekałem 6 miesięcy ( i jeszcze nie zostałem poinformowany że coś do mnie jedzie - wysłali mi paletę pod klatkę - musiałem sam załatwić inny punk dostawy bo w ciągu dnia nikogo nie było w domu). Nowa komoda to samo taki sam problem. Więc napisałem że mają to zabierać bo jest taki sam problem. Porobiłem zdjęcia opisałem które elementy się różnia od siebie pooznaczałem o co chodzi. Czekałem miesiąc na odbiór. Mebel odebrali i stwierdzili że problemu nie ma. Nie otrzymałem żadnej informacji że reklamacja jest zamknięta (bo jak się odezwałem to się okazało że jest zamknięta) nie otrzymałem żadnej pisemnej informacji od producenta jaka jest jego opinia. Nic..zamknęli sobie sprawę, zamietli pod dywan i cisza. Mega słabe. Nie wiem kto tam zarządza ta firma ale jest to mega słabe. Według mnie nie ma ta firmą nic wspólnego z była Fabryka Mebli Słupsk. Meble nie są wcale żadna niemiecką produkcją. Według mnie to zwykła chińszczyzna, ściągana do Niemiec na jakiś magazyn. W Słupsku też mebla zobaczyć nie można fizycznie - tylko magazyn jest. Zobaczyć można tylko na obrazku w internecie. Niemiec nie pozwolił by sobie na taki (usunięte przez administratora) i bubel. Omijać szerokim łukiem. Jako @pracodawca to nie mam pojęcia jacy są. Mam nadzieję że nie tacy jak do klienta...ale..ryba psuje się od głowy..więc się zastanów..

Faktycznie ostatni komentarz jest od niezadowolonego klienta z początku tamtego roku? A wiecie przy tym o co chodziło tej poprzedniej Pani o niedziałającej stronie firmowej? U mnie jakoś normalnie śmiga. Szukam teraz zatrudnienia w e-commerce, mebli nie sprzedawałam ale zawsze można zacząć. Nie było tam jednak ofert o prace wiec zastanawiam się kiedy ostatnio w ogóle kogoś przyjęto? Jakie mogą być teraz zarobki na obsłudze, po prostu rynkowe?

Niezadowolony klient Nowy wpis

NIE POLECAM tej firmy! Meble źle skonstruowane, więc nie da ich się złożyć tak jak powinno być. Instrukcja składania źle napisana. Przy kontakcie z biurem obsługi mówią, że to ty źle składasz, a nie że to błąd fabryczny. Bardzo słaba jakość i mebli i obsługi klienta!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Grażyna

wie ktoś co obecnie dzieje się w firmie? chciałam się za ofertą rozejrzeć, stronka normalnie działa ale w wizytówce google jest info, że są zamknięci na stałe. wiadomo czemu?

Hindon

Meble są super godne polecenia, otwory na uchwyty trzeba samemu dowiercić ale to na plus bo każdy front różni się od siebie kolorem i skręca się tak jak komu bardziej się podoba. Transport trochę kosztowny ale za to zapakowane super. W pudełkach wszystko zabezpieczone no i konstrukcja na palecie. Kolejne meble na pewno kupię tu. ????????

Iwona

Przestrzegam przed zakupami w tej firmie , to jakaś porażka. Sprzedają buble, porysowane, wybrakowane. Reklamacja to istny koszmar, mają klienta gdzieś. Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy i nerw tonomijaj ich na odległość!!!!!

Może macie transport pracowniczy ?

Sprzedają towar na własnych warunkach (termin realizacji 21 dni roboczych), których nie są w stanie zrealizować. Po moim monicie po 37 dniach, dostałam informację, że jest możliwa realizacja mebli za OK 2 miesiące. Obecnie czekam na zwrot pieniędzy.. :(

Alicja

Masakryczna jakość obsługi w chwili reklamacji. Ignorancja, brak reakcji, termin załatwiania sprawy nieskończony. Meble niekompletne. Nie wiadomo skąd. Do tego niewarte ceny. Producent też ignorant. Nie polecam.

Dagmara p

Od czego uzależniona jest miesięczna premia pracownicza ?

Mariola

Wystawiam pozytywną opinię za rzetelny i rzeczowy kontakt z biurem obsługi klienta.

Krzysztof

Chińskie meble, które przychodzą rozłożone na milion źle dopasowanych części. Złożenie biurka wymagało kupienia dłuższych śrub i użycia wiertarki.

Komoda

Fabryka sprzedaje meble, ktorych nie produkuje sama, ale nie informuje o tym kupujacego. Na dostawe czekalem 81 dni, przesylka dotarla z uszkodzonymi elementami wiec mialem nadzieje na wymiane towaru. Niestety doslano uszkodzone elementy, brakowalo wielu elementow montazowych, porazka. Nie polecam , komoda nie jest warta zadanej kwoty

Widzę dużo opinii niezadowolonych klientów... Ciekawi mnie jednak jak wyglądają warunki pracy z punkty widzenia pracownika. Czy znajdzie się jakiś pracowników, który mógłby powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniona osoba(wynagrodzenie podstawowe/benefity)?

Zimny łokieć, gorące kolano
@Karolina

1600 zł + 200 zł premii

Mila

Zamöwiłem szafę czekam już 2 miesięce od daty przelewu i nic. PRZEZ TELEFON MÓWIÅ TO SAMO CO TYDZIEŃ ŻE BĘDZIE WNASTĒPNYM TYGODNIU. Żenada!

Nusz50

Bardzo niesolidna firma. Kupiłem biurko i po jego złożeniu i postawieniu na blacie komputera i drukarki blat się wygiął a ostre krawędzie blatu kaleczą ręce. Na zgłoszenie wady firma zareagowała w arogancki sposób, twierdząc, że za taką cenę nie może być biurko dobrej jakości oraz pochwalili się w marketach biurka sprzedają się bardzo dobrze. Z jednej strony przyznają, że sprzedawane meble są niskiej jakości a zarazem chwalą się, że poprzez markety skutecznie taki bubel sprzedają. To jest pozbawione sensu i jest objawem szalonej ignorancji klienta.

Gorąco kolano bo zimny łokieć

Witam. Mam nadzieję że ktoś przed zatrudnieniem, po zatrudnieniu ktoś to przeczyta. Magazyn przy ulicy słonecznej w Słupsku... Praca wygląda tak u sku******* na początku fajnie, nie daj losie że podpisze ktoś umowę o pracę. Będzie wyzysk! Na swojej skórze dowiedziałem się że oni nie wynajmą firmy która usuń zieleń wokoło magazynu czyli trzeba plewić ręcznie bo szanownego *stfu* prezesa nie stać. Nękające telefonu z wyzyskami dlaczego koledzy palą - palą bo lubią - K**WA LESERZY! JARACIE TYLKO! NIC NIE ROBICIE! JAKA KURWA PRZERWA!? JA WAM NIE ZAPŁACĘ SKU*******! koniec rozmowy. Szukanie problemów w tym że nowi pracownicy nie wiedzą jak zrobić stelarz na niestandardowej palecie. Szanowna Kadrowa przyjedzie z prezesem: ALE TO NIE MOZE BYĆ TAK! TO MUSI BYĆ IDEALNIE!!!!!!! IDEALNIE!!!!! Powiedziałam!!!!! Przestawienie wózka widłowego miała zrobić osoba bez uprawnień, kiedy się zbuntowaliśmy że nie bo nikt nie ma uprawnień to wyzwiska szanownego prezesa przez telefon: WY NIC NIE UMIECIE!!! NIE NADAJACIE SIE DO NICZEGO!!! SKUR...NY... ITP. Rozwiązanie? To może przestawcie wózek widłowy ręcznie. Cięcie drzewa na stelarze robi się na urządzeniach "wyłączonych z eksploatacji." Jakncos trzeba załatwić. Nikt nie jest od tego co trzeba załatwić do chujesa dodzwonić się to problem. "Urlop na żądanie" pracownik u nich nie ma prawa do tego. Na L4 nie ma prawa. Do niczego nie ma prawa. Po 4 msc. Pracy człowiek czuł.sie jak w big brotherze ciągle obserwowani na kamerach i darcie ryja przez słuchawe. Śniadanie ma się odbywać o godzinie 11:30 do 12 albo 11 do 11:30(wymóg prezesa) praca od 9 do 17. Magazyn to sama blacha nie jest ochłodzony, ocieplony. Zimądo -25 stopni, latem +40 stopni. Wymóg kadrowej to odkurzanie magazynu, a nie zamiatanie bo... bo się kurwa kurzy, oszukiwanie klientów:"Panie ... ale ten mebel jest uszkodzony. Ale to spód mebla więc widać nie będzie." Oszukiwanie kurierow celem przykrywania wagi paczki. Więcej ich zbędnego pierdolenia jest niż roboty. Moge dopisac więcej jak wątek zostanie poruszony. Finanse to śmiech koledzy ktorzy w lipc 2019 roku zrobili 172 godziny na umowie zlecenia to zarobek 1860 zł. 15 zł brutto. Mój osobisty wkład w magazyn był ogromny. Mając pod sobą dwóch ludzi, cały magazyn, dostawy etc. za lipiec przy 186 godzinach Na umowie o pracę mój zarobek 1860zł Z PREMIĄ!!! Rozmowa z przełożonymi wyglądała tak: Ale Pan u nas zarabia tyle. Ile kurwa!? 1600 zł plus 200 zł premia? Śmiech!!! A co Pan myśli my za Pana 4000 zł płacimy. Kurwa dodajcie sobie wszystko! I odejmijcie 23% podatku! Jakie 23%!??? Śmiech. Podwyżka jakaś? Durny śmiech prezesowej w twoja stronę. A to że człowiek ma mieszkanie i rodzinę powoli zakłada, chce się do tego ubrać i mieć co jeść po podjęciu rachunków za 1860 zł z premia!!!! Jedyne co można zrobić to ciuchy sprzedawać ich to nie interesuje. Zwolnienia lekarskiego nie zapłacą tylko do zusu sprawe złożą zeby zus płacił PSY jebane. Nie pracujcie tam!

Janek

@Wściekła Takie uwagi należy kierować na adres firmy a tu jest forum pracowników!

Wściekła

Najgorsza obsługa, największa niekompetencja i fatalna jakość. Mam nadzieję że ich funkcjonowanie na rynku niebawem się skończy i przestaną nabijać kolejnych klientów w butelkę. Ocena minus 1000!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Słupsk

Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Poznańska 83
    76-200 Słupsk

Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o.