SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI

Słupsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 26 ocen.

Opinie o SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI

Słowik

Lipa,lipa,lipa.Pracowałem 6 mcy.w magazynie i nie polecam.( usunięte przez administratora )!! miesięcznie

SFM
@Słowik 11.05.2017 17:28
Lipa,lipa,lipa.Pracowałem 6 mcy.w magazynie i nie polecam.( usunięte przez administratora )!! miesięcznie...

Szanowny Panie "Słowik" Zamieszczona przez Pana opinia jest opinią nieprawdziwą. Od około 15 lat na naszym magazynie nie zatrudnialiśmy pracownika, który pracowałby pół roku. Oczekujemy, że Pan usunie wpis lub ujawni rzeczywiste powody jego zamieszczenia. Z poważaniem Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o. o.

Patty

Potwierdzam. Od strony socjalnej wszystko na czas i w terminie, żadnych płac pod stołem. Wszystko miałam na papierze i oficjalnie. Minusem są sztywne procedury, jak w wielotysięcznej korporacji, ale też temu się nie dziwię.(usunięte przez administratora)Znalazłam inną pracę, bez konieczności dojeżdżania i dlatego odeszłam z tej firmy, ale niech nikt mi nie mówi, że sieciówki są lepsze! Chyba pisała to osoba, która nigdy w sieciówce nie pracowała. Miałam tę przyjemność i mam porównanie.

prawNICK

Odradzam, jako doświadczony były pracownik. Polecam natomiast poszukać w sieciówkach, lepsze warunki i pieniądze. Byli pracownicy również nie mieli najlepszej opinii, to co mówili, później okazało się prawdą. Plusy takie, że pensja jest na czas, minusów jest więcej ale nie warto opisywać, przekonaj się sam ;) . (usunięte przez administratora)oczywiście żadnych gratyfikacji za większą pracę, zapomnij. Sama firma nie byłaby zła gdyby nie sposób zarządzania który nigdy nie wyniesie firmy na tzw. top.

Zostaw opinię o SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI