Opinie o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma ZKS Ferrum S.A., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ZKS Ferrum S.A. w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
hiszpan

W Ferrum jest przyjemnie po pracy z kolegami bierzemy wspólny prysznicdotykamy się końcówkami . Po kapieli mozna poglaskac kota których pełno pętających sie kolo łaźni . Majster Kasiniak furiat trochę z niego ale co sie dziwic praca ciężka nerwy stres ale chociaz powie to co myśli .Tak kiedys myslałem by mu na przerwie nie załatwic Bułgarskiej Swietłany która rozładowala by jego emocje . Bronek bardzo fajny gość pomocny spokojny pokaże jak co pospawać poznalem tez Ukraińca jednego pomocny bardzo . Bronek jest poprostu niedoceniany z jego umiejętnościami powjnien zarabiac najwięcej . Spawarki rozwalone zła organizacja pracy Ale Macius trzymie puls na wszystkim .Mozna palic. ile sie chce jest wielka dobra strona tej firmy .Panowie z utrzymania ruchu fajni goscie. czesto wymieniali spirale w uchwycie czasami i 3 razy dziennnie.Tez sa. nie doceniani . Masz zły dzien lub kaca hmmm wchodzisz do tramwaju i spisz ubierasz maske spawalniczą i udajesz ze robisz Albo idziesz do kibla i tasujesz Grzegorza . Lubisz sie napić. spoko kupujesz soczek malinowy przelewasz do mineralki 100 Gorzkiej i jedziesz dalej . Trzeba uwazac. Na Grzelaka to prawa ręka Kasiniaka jest bardzo mily do rany ale to tylko jego gra. jest fauszywy jak pies lubi zwalic. wszystko na ciebie byle by sam nie musial nic robic

Hiszpan

Niewiem czemu tyle obelg na Macieja Kasiniaka to słowny chłop przecież i flaszkę postawi i premię da może i jest czasami z niego ignorant i burak ale jak mu niewchodzisz mu w drogę robisz co trzeba albo udajesz że robisz to masz spokój .On drze mordę ty drzesz na niego i atmosfera się oczyszcza . Jak udowodnisz mu ze niema racji masz spokój. Mówi co myśli szanuje go za to . Z Maciejem to jak z nauczycielką w szkole jak nie podoba się jej twoj ryj to już masz przej..

hiszpan

Hdhjj Nowy wpis
@hiszpan

Spoko

Olga Nowy wpis
@Hdhjj

Ale co spoko? To słowo może mówić wszystko a jednocześnie nic :D

Administrator Nowy wpis

W Katowice Firma ZKS Ferrum S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Kontroler ds. Jakości. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Magda

Macie jakiś zwrot za pranie ?

TAK
@Magda

Tak daję do prania brudne, a dostaje jeszcze brudniejsze.

@ Nowy wpis
@Magda

Wypraną odzież roboczą zapewnia pracodawca. W tej sytuacji nie ma ekwiwalentu za pranie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma ZKS Ferrum S.A.?

Zakończono
@Pytanie

Takie jak Twoje słabe. Pozdrawiam Desarosertka

logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Katowice
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(138 opinii)
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Kolega z ławy
@Hiszpan

Jeśli tak serio jest jak mówisz, to współczuje. Mój (usunięte przez administratora)nie musi się nikomu podobać (nawet i mnie), jednak to w żaden sposób nie może mnie skreślać jako dobrego pracownika. Jeśli jest inaczej to żal....

Tomek
Klient
@Hiszpan

Ja tam nie jestem pewny czy tam w ZKS Ferrum tak fajnie bo teraz coraz większe (usunięte przez administratora) przywędrowali do zarządu firmą i zmieniali się jak rękawiczki co 6 miesięcy . Nie wierzę że ktoś na stanowisku pracy zarabiał 15,000 złotych bo jak kiedyś rozmawiałem z Prezesem to mówiłże ledwo 15,000 zł wyciąga więc nie wiem kto pisał jeden z tych postów.Nie wydaje mi sie żeby tam było az tak fajnie jak to niektórzy piszą mówię jako osoba współpracująca z tą Firmą i często tam bywam......

@Kolega z ławy

Ale tak jest wszędzie Albo pasujesz albo nie

@Tomek

Kurw.. Na Ferrum to tradycja że wiecznie brakuje wszystkiego jak ja zatrudniałem się to końcówek nie było prądowych ???????????????????? Ale jak pochodzisz po hali to wszystko znajdziesz jak jest kumaty i lubisz pogadać z chłopami Ja po miesiącu miałem 3 szlifierki 20 tarcz 3 uchwyty spawalnicze trzpieniówkę 5 par rękawic 3 młotki 3 przedłużacze cala paczkę końcówek prądowych pelne kieszenie porcelanek plus taczki na kable z Utrzymania Ruchu . Niektórzy tam 10 lat robili i niemieli nic a czemu bo niemieli otworzyć (usunięte przez administratora)a ja pogadałem z tym z tamtym temu dałem papierocha z tamtym walłem kielicha i było znałem każdego na hali Prezesa słuchaj hehege Zasada jedna na Ferrum tam każdy jest biedny ???????????????????? głodny jak te koty ???????????????? z Ferrrum a pier.. się równo i nienarzekają hehehehe .

siekierezada

ZKS a jestem wypity to mogę jak to wygląda od wielu k.. lat bardzo negatywna atmosfera w pracy, wysoki poziom stresu albo(usunięte przez administratora) protekcjonalizm ze strony niektórych pracowników, mentalność PRL-komunizm, fraje*two bardzo niekompetentne kierownictwo włącznie z majstrem,kiero i cała ta świta, po studiach z cosinusa kasa haha niskie zarobki, a metodyka – jeśli zapuścił korzenie, nie wyróżnia się i nie planuje się zwolnić to nigdy podwyżki nie dostanie (Chyba że rząd narzuci i ma dobrą wazaline albo smar maszynowy) O podwyżki trzeba walczyć – sporej ilości nadgodzin włącznie z regularnymi prośbami, bądź metodą zwolnić się i wrócić za kilka miesięcy na wyższej stawce przy zatrudnieniu – patologia! A zakres dodatków socjalnych, masakra. Duża ilość niebezpiecznych wewnętrznych układów ograniczających rozwój, karierę, awans, czy samą pracę - jak masz pomysł to pomysł majstra i już ma % a ty nie pyskuj boś śmieć, tak jest... brak szacunku do pracowników i manipulacje przekładające się na wynagrodzenia, motywacje, kradzieże, ćpanie i wóda bo inaczej bez kodów nie pograsz po 12h za róble więc i nie zarobisz.. ładne panie przyjmują dla jaj, radochy, i mysli że por.. , któryś ale kto to wie.. Zakład konstruktu schizofrenicznego ;*

Bambi
@siekierezada

Dokładnie tak, ten zakład to gratka wśród zakładów pracy przymusowej, w końcu fachowcy w dzisiejszych czasach zatrudniają się bo nie ma innej pracy... No cóż PRL wszedł za mocno

Jaki jest styl zarządzania w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Kontroler ndt
Kandydat

Witam, jest ogłoszenie że potrzeba do kontroli jakości na jakie warunki finansowe można liczyć i jak wygląda atmosfera w zakładzie?

Pan Defektoskop
@Kontroler ndt

Jak akurat żłobią to jest bardzo gęsta, można wręcz siekierę zawiesić ;)

Email
@Kontroler ndt

Kiedyś aplikowałem, to dostałem emaila z pytaniami jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Od razu podziękowałem, czegoś takiego to nawet w filmach nie było.

Notka 95
Kandydat

Witam mam pytanie ,jak mianowicie wygladaja obecnie relacje przelozony(a)a podwładny w tej firmie?bo doszly mnie sluchy ze bardzo koleżeńskie, a myslalam o zatrudnieniu się. W poprzedniej firmie to byla masakra,pozdrawiam

Eddy
@Notka 95

Pracuje w tej firmie i nie narzekam na przełożonych bo naprawdę są do rany przyłóż, jeśli sam tego sobie nie zepsujesz to jest naprawdę dobra atmosfera :)

Ile jest zmian w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Janek Hutnik

Od 5 lat w tej firmie zawsze się dogadywałem z każdym kierownikiem i menadżerem, nawet jeśli żartobliwie kazali mi (usunięte przez administratora) jak coś od nich chciałem. Praca w porządku, absolutnie moja wymarzona. Zarabiam trochę mniej niż 15 tysięcy miesięcznie, gdzieś tak koło dwóch, no ale nie można za dużo zarabiać bo gdybym ja tyle miał to bym nie pracował w hucie tylko drinki na Bahamach popijał. Zapach w sraczu zniewalający, mógłbym praktycznie całe 8 godzin spędzać w łazienkach zamiast w hali, w stołówce ostatnio nawet karalucha świeżo zatrudnionego spotkałem, akurat siedział w koszuli flanelowej i jadł barszczyk. Parking przed zakładem obszerny, aż szkoda, że można jeździć tylko jednym samochodem bo spokojnie na parkingu zmieściłoby się po 20 aut każdego z pracowników zakładu na jednej zmianie. Tripody na wejściu czasem się zacinają ale to oznaka tego że danego dnia jest wolne i można wracać do domu. Ogólnie zakład oceniam na takie mocne 39/10 może nawet 39,5/10 na zachętę.

Arek
Kandydat

Witam Jak wygląda praca w transporcie w Ferrum ? Rozważam aplikacje na specjalistę ds. transportu

Czy w Firma ZKS Ferrum S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ja

Pan kasiniak to burak jakich mało, jest zwykłym pachołkiem a ego ma nie z tej ziemi. Trzymać się od tego człowieka z daleka. Nie wiem co on tam jeszcze robi, dobrzy fachowcy się przez niego zwalniają. Nie polecam firmy, (usunięte przez administratora) na kółkach.

loczek

Same bzdury :( Ja tam zarabiam 7000 netto i nie chce mi się robić sobót ani niedziel :)

dyrektor
@loczek

A ja mam 15000

Zks
@loczek

Co Ty dupisz Chyba jak jebiesz po 12 h i soboty Oczywiście jeśli mowa o umowie Spawacz tig ma 17/18 zł netto A Ty masz maga tiga i masz 18 ????

Dariusz

@Oligenes, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoje zdanie? Obecnie Twój wpis niewiele mówi o pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A. Jeżeli możesz to proszę sprecyzuj co miałeś na myśli pisząc swój post. @Bazyli, dlaczego tak uważasz? Mógłbyś uargumentować swoją opinię na temat pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A.? Co takiego wpłynęło na takie zdanie jakie wyraziłeś w swoim wpisie? Wątek przeglądają osoby, które poszukują rzetelnych i potwierdzonych informacji na temat pracodawcy, dlatego proszę Cię o sprecyzowanie wypowiedzi.

Nacki
@Dariusz

Trzymajcie się z daleka od ferum zks kosiniak jest zwykłym prostakiem bez wykształcenia i kultury z takim zachowaniem matka z ojcem w chlewie go wychowali nie maja żadnego szacunku do pracownika setki ludzi tam się pozwalniały kasa tragedia zwykły pracownik nie ma tam żadnych praw kiedyś ktoś narobi tam problemów bo to w końcu pęknie a to co piszą na forach (usunięte przez administratora) nie wierzcie sami sie przekonajcie Szkoda czasu nerwów i honoru.

Janusz
@Nacki

Napisałeś, że zwykły pracownik nie ma tam żadnych praw. Dlaczego? Czyżby nie były w tej firmie respektowane prawa zatrudnionej osoby? Tak mam aktualnie to rozumieć? Bo nie wiem, czy Twój wpis sprecyzowałem odpowiednio. Wyjaśnisz mi na czym to polega?

Sergio
@Nacki

To nie miałeś doczynienia z tym drugim ,ten to nic nie potrafi załatwić ,ładnie z tobą gada a potem wbija nóż w plecy są i robotnicy fałszywi ale tak jest wszędzie ,zakład jest spoko tylko trzeba się przyzwyczaić roboty jest dużo ,trzeba robić jak wszędzie

Michał

Czyli dostaje się najniższa krajowa tak?

anonymous

Dzień dobry, Chciałem zapytać ile w ZKS zarabiają kontrolerzy jakości? Pozdrawiam

Oligenes

Za mało.. .

Penetrator
@anonymous

tu się pracuje z pasji a nie dla pieniędzy ;)

Iwona
@Penetrator

Ja też jestem zainteresowana, ile można dostać na stanowisku kontrolera jakości w ZKS Ferrum. Ktoś potraktuje to pytanie poważniej i odpowie? Byłoby świetnie.

pendzel
@Iwona

Bez papierów 14 PLN. za każde następne posiadane plus 2 PLN

wiaderko z klejem
@anonymous

@anonymous Bez doświadczenia dostajesz najniższą czyli 17zł brutto na godzinę, z doświadczeniem i uprawnieniami kwestia negocjacji. Socjalne raz w roku na święta 500-800zł, gruszka podobnie i być może hutnik 400zł. Nie masz uprawnień powinni z czasem ci zrobić

dudy
@wiaderko z klejem

robi tam jeszcze lowelek? taki fragles co nie mówi r? wielki fachowiec od 7 boleści.

Ker
Klient
@anonymous

Zarobki marne 3000 brutto mi zaproponowali śmiech na sali system 2 zmianowy. Hala obskurna o wc nie wspomnę jak z filmów zgrozy syf.straszny nie POlecam.

Spawek

Witam na jakie zarobki moze liczyc spawacz mag 135?

Świeży spawacz

Dzień dobry! Po moim nicku można się domyślić że szukam pierwszej pracy jako spawacz A konkretnie jako spawacz 135 z uprawnieniami na chwila obecną tylko podstawowymi. Doszły mnie słuchy że jest szansa abym się tam dostał Jakie stawki są dla początkujących spawaczy? Czy są premie ? Ile trwa okres próbny ? Jak będę dawał radę czy jest możliwość aby firma zrobiła kolejne uprawnienia? Czego mogę się spodziewać pierwszego dnia w pracy ? Czy dostanę miotle do zamiatania calej hali czy jednak jest pokażą mi co i jak mam spawac

Iwona
@Świeży spawacz

Udało mi się dowiedzieć, że Firma ZKS oferuje spawaczom: atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia z ZFŚS, Mulitsport, umowę o pracę i możliwość rozwoju. No ale od spawaczy wymagają co najmniej rocznego doświadczenia w procesach spawania. Tu masz te informacje: https://www.ferrumzks.eu/kariera/ Ale myślę, że mimo wszystko powinieneś spróbować. To jak? Wyślesz tam swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZKS Ferrum S.A. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ZKS Ferrum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma ZKS Ferrum S.A.?

Kandydaci do pracy w Firma ZKS Ferrum S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma ZKS Ferrum S.A.