Dariusz

@Oligenes, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoje zdanie? Obecnie Twój wpis niewiele mówi o pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A. Jeżeli możesz to proszę sprecyzuj co miałeś na myśli pisząc swój post. @Bazyli, dlaczego tak uważasz? Mógłbyś uargumentować swoją opinię na temat pracy w firmie Firma ZKS Ferrum S.A.? Co takiego wpłynęło na takie zdanie jakie wyraziłeś w swoim wpisie? Wątek przeglądają osoby, które poszukują rzetelnych i potwierdzonych informacji na temat pracodawcy, dlatego proszę Cię o sprecyzowanie wypowiedzi.

loczek

Same bzdury :( Ja tam zarabiam 7000 netto i nie chce mi się robić sobót ani niedziel :)

anonymous

Dzień dobry, Chciałem zapytać ile w ZKS zarabiają kontrolerzy jakości? Pozdrawiam

Kontroler ndt
Kandydat

Witam, jest ogłoszenie że potrzeba do kontroli jakości na jakie warunki finansowe można liczyć i jak wygląda atmosfera w zakładzie?

Pan Defektoskop Nowy wpis
@Kontroler ndt

Jak akurat żłobią to jest bardzo gęsta, można wręcz siekierę zawiesić ;)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Ile jest zmian w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Janek Hutnik Nowy wpis

Od 5 lat w tej firmie zawsze się dogadywałem z każdym kierownikiem i menadżerem, nawet jeśli żartobliwie kazali mi (usunięte przez administratora) jak coś od nich chciałem. Praca w porządku, absolutnie moja wymarzona. Zarabiam trochę mniej niż 15 tysięcy miesięcznie, gdzieś tak koło dwóch, no ale nie można za dużo zarabiać bo gdybym ja tyle miał to bym nie pracował w hucie tylko drinki na Bahamach popijał. Zapach w sraczu zniewalający, mógłbym praktycznie całe 8 godzin spędzać w łazienkach zamiast w hali, w stołówce ostatnio nawet karalucha świeżo zatrudnionego spotkałem, akurat siedział w koszuli flanelowej i jadł barszczyk. Parking przed zakładem obszerny, aż szkoda, że można jeździć tylko jednym samochodem bo spokojnie na parkingu zmieściłoby się po 20 aut każdego z pracowników zakładu na jednej zmianie. Tripody na wejściu czasem się zacinają ale to oznaka tego że danego dnia jest wolne i można wracać do domu. Ogólnie zakład oceniam na takie mocne 39/10 może nawet 39,5/10 na zachętę.

Arek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.
Kandydat

Witam Jak wygląda praca w transporcie w Ferrum ? Rozważam aplikacje na specjalistę ds. transportu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Notka 95
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.
Kandydat

Witam mam pytanie ,jak mianowicie wygladaja obecnie relacje przelozony(a)a podwładny w tej firmie?bo doszly mnie sluchy ze bardzo koleżeńskie, a myslalam o zatrudnieniu się. W poprzedniej firmie to byla masakra,pozdrawiam

Magda

Macie jakiś zwrot za pranie ?

TAK
@Magda

Tak daję do prania brudne, a dostaje jeszcze brudniejsze.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Czy w Firma ZKS Ferrum S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ja

Pan kasiniak to burak jakich mało, jest zwykłym pachołkiem a ego ma nie z tej ziemi. Trzymać się od tego człowieka z daleka. Nie wiem co on tam jeszcze robi, dobrzy fachowcy się przez niego zwalniają. Nie polecam firmy, (usunięte przez administratora) na kółkach.

loczek

dyrektor
@loczek

A ja mam 15000

Zks
@loczek

Co Ty dupisz Chyba jak jebiesz po 12 h i soboty Oczywiście jeśli mowa o umowie Spawacz tig ma 17/18 zł netto A Ty masz maga tiga i masz 18 ????

Dariusz

Nacki
@Dariusz

Trzymajcie się z daleka od ferum zks kosiniak jest zwykłym prostakiem bez wykształcenia i kultury z takim zachowaniem matka z ojcem w chlewie go wychowali nie maja żadnego szacunku do pracownika setki ludzi tam się pozwalniały kasa tragedia zwykły pracownik nie ma tam żadnych praw kiedyś ktoś narobi tam problemów bo to w końcu pęknie a to co piszą na forach (usunięte przez administratora) nie wierzcie sami sie przekonajcie Szkoda czasu nerwów i honoru.

Janusz
@Nacki

Napisałeś, że zwykły pracownik nie ma tam żadnych praw. Dlaczego? Czyżby nie były w tej firmie respektowane prawa zatrudnionej osoby? Tak mam aktualnie to rozumieć? Bo nie wiem, czy Twój wpis sprecyzowałem odpowiednio. Wyjaśnisz mi na czym to polega?

Sergio
@Nacki

To nie miałeś doczynienia z tym drugim ,ten to nic nie potrafi załatwić ,ładnie z tobą gada a potem wbija nóż w plecy są i robotnicy fałszywi ale tak jest wszędzie ,zakład jest spoko tylko trzeba się przyzwyczaić roboty jest dużo ,trzeba robić jak wszędzie

Michał

Czyli dostaje się najniższa krajowa tak?

anonymous

Oligenes

Za mało.. .

Penetrator
@anonymous

tu się pracuje z pasji a nie dla pieniędzy ;)

Iwona
@Penetrator

Ja też jestem zainteresowana, ile można dostać na stanowisku kontrolera jakości w ZKS Ferrum. Ktoś potraktuje to pytanie poważniej i odpowie? Byłoby świetnie.

pendzel
@Iwona

Bez papierów 14 PLN. za każde następne posiadane plus 2 PLN

wiaderko z klejem
@anonymous

@anonymous Bez doświadczenia dostajesz najniższą czyli 17zł brutto na godzinę, z doświadczeniem i uprawnieniami kwestia negocjacji. Socjalne raz w roku na święta 500-800zł, gruszka podobnie i być może hutnik 400zł. Nie masz uprawnień powinni z czasem ci zrobić

dudy
@wiaderko z klejem

robi tam jeszcze lowelek? taki fragles co nie mówi r? wielki fachowiec od 7 boleści.

Ker
Klient
@anonymous

Zarobki marne 3000 brutto mi zaproponowali śmiech na sali system 2 zmianowy. Hala obskurna o wc nie wspomnę jak z filmów zgrozy syf.straszny nie POlecam.

Spawek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 316 dni.

Witam na jakie zarobki moze liczyc spawacz mag 135?

Świeży spawacz

Dzień dobry! Po moim nicku można się domyślić że szukam pierwszej pracy jako spawacz A konkretnie jako spawacz 135 z uprawnieniami na chwila obecną tylko podstawowymi. Doszły mnie słuchy że jest szansa abym się tam dostał Jakie stawki są dla początkujących spawaczy? Czy są premie ? Ile trwa okres próbny ? Jak będę dawał radę czy jest możliwość aby firma zrobiła kolejne uprawnienia? Czego mogę się spodziewać pierwszego dnia w pracy ? Czy dostanę miotle do zamiatania calej hali czy jednak jest pokażą mi co i jak mam spawac

Iwona
@Świeży spawacz

Udało mi się dowiedzieć, że Firma ZKS oferuje spawaczom: atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia z ZFŚS, Mulitsport, umowę o pracę i możliwość rozwoju. No ale od spawaczy wymagają co najmniej rocznego doświadczenia w procesach spawania. Tu masz te informacje: https://www.ferrumzks.eu/kariera/ Ale myślę, że mimo wszystko powinieneś spróbować. To jak? Wyślesz tam swoje CV?

Technolog
Użytkownicy czekają na odpowiedź 562 dni.

Czy warto aplikować na stanowisko technologa? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Firma ma teraz duży kontrakt to warunki pracy są lepsze?

Patrykos

Ogólnie krótko pracowałem, ale to co zobaczyłem po wejsciu na hale mnie zgniotło. (usunięte przez administratora)Szatne jak dla więźniów, choć i oni mają lepiej. Ubrania za duze i niewygodne. W łaźniach grzyb. Zrobiłeś uprawnienia i chcesz się czegoś nauczyć? Idź i staraj się dostać do Bronka, (usunięte przez administratora) Jak już pobrnąłeś przez okres próbny, to gratuluje.

Jaki dress code obowiązuje w Firma ZKS Ferrum S.A.?

Korpoludek
@Pytanie

Buty BHP, kask ochronny, koniecznie flanelowa koszula i arbeitanzug ;)

Mateusz

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ?

Radek

Nie polecam - wziąłem urlop żeby pójść na rozmowę. Nie podziękowali nawet za udział w rekrutacji. Takie minimum świadczy o braku klasy. Nie warto pracować w takiej firmie gdzie nie ma takich podstaw.

Stefano

Jeśli nie widzicie, że firma jest spoko to zawsze można ją zmienić , po co narzekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZKS Ferrum S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma ZKS Ferrum S.A.