Ideacto

Wrocław

Opinie o Ideacto

Yoko

Pracę w dziale sprzedaży wspominam niezwykle miło. Zadania, jakie mi stawiano były różnorodne - przełożeni słuchali, w czym czuję się najlepiej. Świetna atmosfera, która wymaga jednak poczucia humoru i refleksu. Inaczej można zostać paprotką, która nie odzywa się do nikogo i przemyka pod ścianami. A wtedy się naprawdę wiele traci. Tylko tutaj mogłam pracować biurko w biurko z Kapitanem Hakiem, yarrr!

oxNox

Pracowałam tam kilka miesięcy. Bardzo fajna atmosfera, spoko ludzie, można liczyć na wsparcie współpracowników, zwłaszcza na początku, gdzie wszystko wydaje się nowe. Nie zajmowałam się projektowaniem, ale z tego co widziałam, to zgadzam się z @ddudy. Myślę, że jak się sami nie przekonacie, to nie ma co się kierować niepochlebnymi opiniami. Ja byłam, zobaczyłam, polecam ;-).

ddudy

Ciekawe projekty, ciekawi klienci i coraz szerzy wachlarz usług. Nie jest to kolejna agencja szerząca propagandę, że 'za żadne skarby nie jest korpo' - w biurze jest luz a stanowiska liczą się jedynie w sprawach służbowych. :) Przy projektach przeprowadzają warsztaty z klientami, wewnętrzne szkolenia oraz badania funkcjonalności. Zawsze można liczyć na wsparcie kolegów oraz coachnig bardziej doświadczonych współpracowników. Krótko: polecam. :)

azsim

...wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań

azsim

... wykonałem kilka zleceń dla Nich i zero problemów, moja opinia: polecam.

balon

Nabity w balona to mało powiedziane, kodowanie dla nich kończy się na konfigurowaniu wordpressa z gotowych wtyczek. Pojęcia żadnego o SEO, wdrożyli nowy serwis bez mapowania urli, zero optymalizcji pod SEO, o rel canonical nawet nie słyszeli do czego służy. O kodowaniu nawet się nie wypowiadam, na poziomie drugiego roku studów max, pewnie niektórzy studenci mają większe pojęcie jaktoś jest w temacie. Pisanie seriwsu po kilku latach zakończyło się całkowitą klapą. Za pieniądze jakie wzieli to można kupić dwa luksusowe nowe auta, a serwis w 50% technicznie dalej nie działa. Zero wiedzy na temat UX, menu na podstronach zaplanowali poniżej lini horyzontu i trzeba przewijać stronę żeby coś kliknąć ... dramat. Nie mówiąc o stratach biznesowych generowanych przez niedziałający serwis. Ludzie nie dajcie się nabić w butelkę, omijajcie wielkim łukiem IDEACTO , a jak podpisujecie umowy z agencjami to takie zeby was nie nabili w butelkę i nie wierzcie w dobre chęci agencji. Nie płacić aż wszystko zakodują bo layout to każdy głupi zrobi i wgra na serwer, ale jak coś trzeba doprogramować to się wykładają bo nie mają ludzi do roboty tylko szukają po studentach za grosze i potem są takie efekty. IDEACTO to agencja jakiej nikt nie powinien spotkać na swojej drodze biznesowej, grupa nieudaczników i naciągaczy-partaczy za duże pieniądze!!!

banka

Pseudoagencja. Tyle w temacie. Maximum unprofessional.

harley

Najgorszy z możliwych wyborów. Człowiek podający się tam za "kreatywnego" to zero kompetencji, lenistwo, nie chce mu się nawet myśleć. To dowcip, nie agencja. Odradzam.

Zostaw opinię o Ideacto - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideacto