Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

stasiek

Niestety zagranica ostatnio robia pijacy,tacy co spierdalaja od rodziny no i podpierdalacze.Na kazdej budowie znajdzie sie jakis dupowlaz,czy to do majstra czy to do kierownika.Polacy zagranica nie sa bracmi tylko wrogami,niby razem robia,gadaja,pija a gdyby cos nie tak to na tobie nie zostawia suchej nitki(to napisalem dosc delikatnie)Po co pisac i sie rozwodzic jak jest coraz gorzej zagranica bo coraz trudniej o dobra prace i place.(usunięte przez administratora)

Droga pani prosze sie nie przejmowac,bo jak szybko maz pojechal do pracy w Szwecji tak szybko wroci,w tej firmie dlugo robia tylko podpierdalacze i (usunięte przez administratora) a konkurencje zwalczaja.Ja od 7miesiecy robie w innej firmie i jestem heppy ,bo robota ok i kasa duzo wieksza.

Łukasz

Dobry wieczór.Po przeczytaniu Pana opinii jestem w szoku , ponieważ mój mąż wyleciał do pracy w Szwecji z tej właśnie firmy .Jest na jakiejś wsi koło Goteborga jedyny kontakt jaki mamy ze sobą to sms-y .Nie wiem co mam robić bo z sms-ów jakie otrzymuję od Męża to nie jest dobrze . Proszę Mi pomóc .

.....

jaki(usunięte przez administratora)napisał i gdzie on mieszka chyba w chlewie.pracowałem w szwecji i nikt mi kitu niebędzie wciskał .mieszkania koszmar ciasno i (usunięte przez administratora)zarobki (usunięte przez administratora)wypłacane na raty ,pierwsza rata konic następnego miesiąca,żadnych zaliczek(usunięte przez administratora).ODRADZAM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ja zjechalem z firmy Kormal,z Sztokholmu,robota rozna zarobki liche,robilem i nic sie nie odzywalem bo mam rodzine ale ile mozna wytrzymac,doszlo do romowy z tym [usunięte przez moderatora].kierownikiem i bym mu poprostu [usunięte przez moderatora],do niego nic nie dociera ze my robimy jak woly za psie pieniadze,gadane ze stala stawka a premie to daje kierownik,tak daje ale tylko dwom [usunięte przez moderatora].Moglem jechac do Linkoping ale tam robi moj szwagier wiec nie chce mu szkodzic albo do Geteborg ale tam znow robi najgorszy [usunięte przez moderatora],przemily gosc a za plecami cie oskalpuje jak apacz.Pamietajcie chlopy zagranica nie ma przyjaciol,kolegow ,pozdrowienia dla roboli w szwecji.

robol

Ja pracuje w tej firmie od pare miesiecy i jest mi dobrze,placa roznie ale tego w polsce nimom.Kwatera jest mozliwo,warunki dobre nawet takch w chalupie nimom.Caly tydzien robie,po robocie robia zarcie i wyro i piwko a w domu to baba i dziecioki sie dra.Przychodzi sobota to mozna posiedziec przy telewizji i popic gorzalki z kolegami bo niedziela wolno.chlopy zagranica fajnie jest,nikt wos nie wyliczo z grosza i mozna miec swoboda a do babyi dzieci raz na pare miesiecy jechac i byc super tata i mezem bo z zagranicy wrocil i nie [usunięte przez moderatora] ze jest zle to czemu wy tam jedziecie,przecia robic trza wszedzie.Jo robia i jestem zadowolony i zycza wom tego samego i.robta i cieszcia sie z tym ze mocie robota zagranica .ciekawe czy jest taki jak jo zadowolony

naiwniak

Pracuje w firmie niby kormal niby wilmon,pojechalem do Szwecji(Goteborg)jako zbrojarz.Pani Szczesna powiedziala mi piekne rzeczy ale prawda jest inna.Polak chocby jak chcial pracowac na dom ,rodzine to jest traktowany gorzej niz wol .Praca jako zbrojarz byla tylko dwa dni teraz czyszcze deski z betonu,po umowie ni (usunięte przez administratora) nie dojdziesz ile zarobie(dowiemy sie jak bedzie wyplata).Kwatere mamy gdzies na peryferiach miasta,dom a w nim kilka mieszkan,cieplo jest tylko tam gdzie stoi piecyk,w kuchni i na korytarzu lodowka-mozna zostawic jedzenie ,nie zepsuje sie.Wyjazd do pracy przed 6,praca od 6:30-do 17(sa dwie przerwy),daja jeden posilek ale tylko do marca,choc jest problem na dzien dzisiejszy bo na miesiac luty nie ma juz kasy na te obiady,wiec ciekawe czy sie juz nie skoncza.Auta maja stare dziady,fajnie to wyglada jak Polacy w Szwecji pchaja rano busa aby zapalil,aby dojechac do pracy-ponizajace jest to jak ........Nie polecam pracy w tej firmie choc wiem ze sa ciezkie czasy i zawsze znajda idiotow takich jak ja,czlowiek cale zycie uczy sie na bledach.Wiec panowie TU placa jest do dupy,kwatera dobra ale na lato,dojazdy trudne bywaja,praca w zaleznosci od dnia,wiec niech kazdy to przeczyta i sam dokona wyboru.

maciej

Otrzymalem oferte pracy w Szwecji z firmy "wilmon" w zawodzie zbrojarz,moze ktos sie odezwie kto aktualnie pracuje w tej firmie i powie prawde ile sie zarabia , czy sa wyplacalni w terminie,jakie warunki mieszkaniowe,interesuje mnie tylko prawda!!!!!!!!!!!Prosze o odpowiedz,z gory dziekuje.

Bolek

Majstrowie... zdaje im sie ze pozjadali wszystkie rozumy pozjadali i nie potrafia sluchac innych. Niepowazni ludzi wydzieraja sie na ludziu sadzac, ze w ten sposob ustawia ich do pracy a tym czasem sami nie potrafia planowac, sluchac uwag i wyciagac wnioskow. Jednym slowem ludzie bez odpowienich kompetencji i szacunku dla ludzi. (usunięte przez administratora)

Sarox

Nie wiem co mam zrobić dostałem propozycję pracy odezwij się do mnie na gg 3552992 mam parę pytań w sprawie tej firmy z góry dziękuje

AJax

Człowieku (usunięte przez administratora)!!!!! ha ha ha ha dalej łapią naiwniaków na ten chwyt reklamowy.(usunięte przez administratora) to ty tutaj na oczy nie zobaczysz będziesz [usunięte przez moderatora] za (usunięte przez administratora)godzinach miesięcznie a stawke na umowie dostaniesz (usunięte przez administratora) brutto jako zwykły pracownik po odięciu podatku i zusu (usunięte przez administratora)użo ci nie zostanie.Jeszcze jak się nie spiszesz to i tyc(usunięte przez administratora)ych nie zobaczysz. Warunki mieszkaniowe katastrofa!!!! zwierzęta w zagrodzie mają więcej luzu.

Dostalem propozycje z firmy KORMAL do pracy w Szwecji. Obiecali mi do(usunięte przez administratora), przeloty i zakwaterowanie na ich koszt.Po waszych opiniach stacilem chec do tej pracy. Czy to wszystko prawda co napisaliscie?

(usunięte przez administratora)wszystko sie zgadza (usunięte przez administratora)na kazdym kroku (usunięte przez administratora) na wszystkim na czym sie da ODRADZAM

oszukany

facet co oplacaja przeloty wes sie (usunięte przez administratora)kiedys oplacali a nie teraz (usunięte przez administratora)bo ktos musi na nie zarobic a wiadomo ze robola (usunięte przez administratora) wypłata jest ale kiedy to nikt niewie i raczej niebedzie wiedział placa kiedy chca i jak chca odradzam PRACY popytaj kolegów a sie przekonasz czy niemam racji FIRMA(usunięte przez administratora)

praca na kontrakcie w kormal jak w kazdej innej firmie, przeloty oplacaja, noclegi , polecam -dobrze placa

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Kormal Sp. Z o. o.