Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

mirek

WITAM CZY MORZE KTOS DAC NAMIARY NA DOBRA FIRME ZA GRANICO JAKO CIESLA POZDRAWIAM .moj mail. mirek1977@poczta.onet.eu dzieki

roko

Każdy pisze że źle jest w tej firmie że pracował i się zwolnił znalazł inną firmę w której jest o wiele lepiej .To niech ktoś napisze jakie firmy są godne polecenia i w której warto pracować .

mirek
@roko

witam czy morze ktos dac namiary na dobra firme za granica jako ciesla pozdrawiam

broda

Proszę o namiar na jakieś konkretne firmy za granica bez jezyka zbrojarz.Dzieki

BYLY

dzien dobry chciałbym sie dowiedziec kto prowadził budowe w ilgelhaimie w 2004roku[oczyszalnie]bylbym bardzo wdzieczny to byli 2 majstrowie chcialbym z nimi pogadac

kryk
@BYLY

coś na ten temat wiem pracowałem 3 miesioce bo ludzi potrzebowali a potem już mi nie dali pracy 3 miechy bez zjazdu do domu masakra

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
SZCZEPAN

JAK SŁYSZĘ KORMAL TO MI SIĘ NIEDOBRZE ROBI.PRZEPRACOWAŁEM CZTERY MIESIĄCE NA BUDOWIE W STEFANOWIE.JEDNA WIELKA ŚCIEMA.OBIECYWALI ŻE PO MIESIĄCU BĘDZIE WYJAZD DO DANI I NA OBIECANKACH SIĘ SKOŃCZYŁO.ŚREDNIO RAZ NA DWA TYGODNIE KIEROWNIK GRAŁ DURNIA I OBIECYWAŁ WYJAZD DO DANI.OCZYWIŚCIE UMOWA NA CZAS OKREŚLONY ŻEBY DURNIAMI BUDOWĘ SKOŃCZYĆ ZA 1600ZŁ BRUTTO.TERAZ CZTERDZIESTU LUDZI SIEDZI W DOMU ALBO SKOŃCZYŁY SIĘ UMOWY ALBO NA URLOPACH BEZPŁATNYCH I NADAL KAŻDY WIERZY W TĄ DANIĘ.W DODATKU ZA OSTATNI MIESIĄC NI MA WYPŁATY.FIRMA KOGUCIK.OSZUŚCI I ZŁODZIEJE.PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

?

Witam czy mógłby Pan podać do siebie e-mail lub adres do firmy w której Pan pracuje był bym bardzo wdzięczny

lja

idę z tobą do sądu obiecywali za nadgodziny po 3 mies a powiedzieli że zapłacili zamnie podatek w dani a ja dostanę zwrot to nieprawda dzwoniłem do dani to oni mieli zapłacić podatek cały taka dostali kare idziemy do sądu

riko

dzieńdobry panowie firma kormal to (usunięte przez administratora) i mająfirme wilmon ten sam worek.22.04 idę do sądu pracy podać ich do sądu pracy za zeszły rok za nadgodziny za danie i za odsetki jeśli ktoś pracował w tym burdlu i chce kase za nadgodziny za danie którą obiecywali po 3 miesiącach to dzwoncie do 20 04 niewolno im darować[usunięte przez moderatora]

bob

cos mi sie zdaje ze ktos to z biura na pisał bo slownictwo na pocztku dialekt góralski potem z okolic kielc a na koniec z slaska

STOP-OSZUSTOM

anonim - 2011-02-21 19:04:32 Droga pani prosze sie nie przejmowac,bo jak szybko maz pojechal do pracy w Szwecji tak szybko wroci,w tej firmie dlugo robia tylko (usunięte przez administratora) cze i (usunięte przez administratora) a konkurencje zwalczaja.Ja od 7miesiecy robie w innej firmie i jestem heppy ,bo robota ok i kasa duzo wieksza.Szukam pracy jako cieśla-szalunkowy. Staż wieloletni na wielkich budowach. Będe wdzięczny za jakiś namiar - [usunięte przez moderatora]

rafał

dzieki chłopaki za sprowadzenie mnie na ziemnie zastanawiałem sie nad wyjazdem z tej firmy(usunięte przez administratora) nawet do nich nie zadzeonie pozdrawiam

onn - 2011-09-27 15:43:55 Dobrze placi? to niby ile dla CIEBIE? Robią co w Niemczech jeszcze?

onn

Dobrze placi? to niby ile dla CIEBIE?

jano

chłopaki co z wami????? słyszałem że kormal dobrze płaci????

jano

Coś mi się wydaje że wszyscy dobrze kroją!! już takich praw i przywilejów jak pracodawcy mają, to długo się nic nie zmieni.Wszystkie ustawy ustawiają dla siebie ale nigdy dla robola! A Państwowa Inspekcja Pracy to już tylko jest z nazwy!

kama

No to widzę,że się nic a nic nie zmieniło w firmie Kormal! od zawsze robili na szaro każdego robola! ,a warunki mieszkaniowe w Szwecji wołały o pomstę do nieba..brak żarówek,drzwi do ubikacji,stołu,łóżek do spania to tylko nie które,no ale cóż wymagać od wynajęcia kwatery w slamsach..każdy szanujący się człowiek przerobi m-c i ucieka gdzie pieprz rośnie...

(usunięte przez administratora)e prosiłbym o kontakt ponieważ pisałem do Pana już dwa e-maile i nic Pan nie odpowiedział.

tak jak Pan napisał tak jest w rzeczywistości. Płaca wypłacana regularnie, przelot w obie strony zagwarantowany i jeden posiłek, a domek w którym mąż mieszka jest jak wymarzony domek letniskowy, z tarasem,sauną oddzielne sypialnie , wspólna kuchnia , zmywarka, dwie wielkie lodówki . Pojechałam teraz na święta byłam bardzo zadowolona.

(usunięte przez administratora) czy mógłby Pan podać do siebie e-mail lub adres tej firmy w której Pan teraz pracuje w Norwegii?

Michal

BYLY
@Michal

i tu masz racje niestety zeby drugi z drugim sie utrzymał zrobia wszystko zeby zostac.ja tez robilem z dupowlazami np 54 leti kon lizał rów 30 latkowi[pociotkowi]zeby inno zostac.dla mnie brak honoru lub słów. dzisiaj pracuje u niemca mam 10 euro place mieszkanie dojazd 12 km dziennie robota po 8 lekcji ale nie ma zadnego polaczka ale wiem ze polaczkai to mnie by mnie juz sprzedali pewnie z 10 razy juz pisze bo wiem bo tez robilem robie w kormalu tez mnie sprzedali no ale przynajmniej odeszlem z chonorem i czekam od gosci na ich dane

splitter63
@BYLY

Witam ,pracowalem w Geteborgu w firmie Wilmon,swoje opinie zostawiam dla siebie,warto bylo zjechac do domu bo teraz jestem w Norwegii-Oslo.Pracuje jako zbrojarz tez z Warszawskiej Firmy,warunki mieszkaniowe znosne ale kasa duzo wieksza.Budowa jest duza,roboty nie brak i ciagle potrzebuja pracownikow Witam wiadomość do "BYLY" Mam taką małą prośbę do ciebię w jaki sposób można się z tobą skontaktować

zyga
@splitter63

witam prosze o kontakt przez maila zyga290@interia.pl pozdrawiam jestem zbrojarzem mam pare pytam do pana szukam pracy jako zbrojarz niech ktos da jakies namiary na dobra firme

slawek
@splitter63

witam kolego ja tez tam pracowałem troszkę czasu faktycznie banda baranów i oszustów ale mam prożbe do ciebie czy mógłbyś podać namiary na ta firmę co pracujesz w norwegi będę wdzięczny to moje namiary 661 148 515 albo budzik28@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Kormal Sp. Z o. o.