MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Przemek

Nie polecam. oszczędzają na wszystkim. kontakt z biurem nie istnieje. Po 3 miesiącach pracy przenieśli nas z kiepskich warunkow mieszkaniowych do SLAMSÓW itp zwroty za paliwo i kilometrówki nie osiągalne zdecydowanie nie polecam

@Przemek

Szanowny Panie Przemku, Firma MR JOB dokłada wszelkich starań, żeby zapewnić naszym Pracownikom, godne warunki mieszkaniowe. Na zgłaszane problemy w lokalu mieszkalnym, zawsze reagujemy. Zwroty za dojazdy i potwory do zakładu pracy rozliczamy na podstawie dostarczonych nam do 10 następnego miesiąca po miesiącu którego dotyczą, prawidłowo wystawionych dokumentów księgowych. Zwrot za wyjazd należne są Pracownikom, po przepracowaniu miesiąca, natomiast zwrot za powrót z Niemiec po przepracowaniu 3 miesięcy. Pracownik, który dopełnił powyższych warunków bezzwłocznie otrzymuje zwrot. Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania, uwagi zachęcam do wysłania ich mi na mój adres mailowy. Chętnie przyjrzę się sprawie bliżej. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Manika

Dzień dobry. Pracuję już przez tą agencje jakiś czas i ogólnie mówiąc bardzo polecam. Pieniądze zgodne z umową i zawsze na czas. Mieszkania w normalnym standardzie a czasem wyższym są za darmo co jest dużym plusem, oraz znajdują się raczej w pobliżu miejsca pracy. Panie z agencji interesują się i jak występuje jakiś problem to go szybko rozwiązują. Do pracy warto przyjechać własnym samochodem, lub z koleżanką czy kolegą, wtedy nie ma problemów z dojazdami. Osoby które razem dojeżdżają do pracy są lokowane przez panie z agencji w jednym mieszkaniu. Z czego pary mają swój pokój.

Spawacz

Witam pracowników ,mam do państwa parę pytań a mianowicie czy z tą agencją można podpisać kontrakt na stałe - czy jest możliwość być sam w pokoju ( pytam się ponieważ przeszedłem co nieco z osobami w pokoju ,nie będę obrażać ich bo to nie ma sensu) - czy agencją podnosi stawki - mam okazję wyjechać z tą agencją teraz w poniedziałek do pracy jako spawacz ,proszę o odpowiedź z góry bardzo dziękuje

@Spawacz

Jeśli chodzi o umowę Ty tylko na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na dłużej tak aby był ciąg zatrudnienia ...co do p8koju dziewczyny szukają jak najbardziej atrakcyjnych mieszkań lecz czasami jest to niemożliwe i trzeba się męczyć we 2 osoby...wiem że są to warunki niewygodne ( żadnej prywatności oraz przejawiający się u pracowników alkohol w mniejszych lub wiekszych ilosciach...) Podwyżki - ze strony agencji to tykjo za jezyk niemiecki można sie dogadac...reszte zależy od kontrahenta ...

Spawacz

Czy jest możliwe z tą agencją podpisać umowę na stałe,ile osób jest na pokoju i od jakiej średniej jest płacony podatek do ZUS ,jak często i czy w ogóle można liczyć na podniesienie stawki ,mam propozycję wyjechania z tą agencją do pracy jako spawacz teraz w poniedziałek (09.03)proszę o odpowiedź, będę wdzięczny

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marko

Dziwie się czytając niektóre wpisy, ale co jak co przez moją współpracę z nimi już paru "fachowców" się przetoczyło, wielce zdziwieni byli, że trzeba pracować a kasa miała sama wpaść , tacy majstrowie :) - do wszystkiego uwagi mieli, a najbardziej do tego, że Kiero stoi nad nimi. Może dlatego niektórzy wypisują te bzdury. Ogólnie jest ok, MR JOB ma wiele Kontraktów, jak się zahaczysz i chcesz pracować to troszkę Cię poprzenoszą ale ciągłość pracy będziesz miał zapewnioną, a przecież to jest ważne jak chcesz zarobić. Zawsze coś się znajdzie co można poprawić, ale od narzekania to są Baby :).

@Marko

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za Pana głos na forum! Liczymy na dalszą satysfakcjonującą dla obu stron współpracę! Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Michal
@Marko

Cześć właśnie mam się z agencją skontaktować w sprawie wyjazdu Możesz mi powiedzieć więcej o robocie

POLAK

W agencji panuje haos, kontakt telefoniczny bardzo słaby. (usunięte przez administratora) Zlecenia bardzo słabe nie sprawdzane przez agencje. Nie polecam - slabe stawki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Problemy z odzyskaniem kasy za lekarza i BHP nie wspomnę o kilometrowce

@POLAK

Szanowny Panie, Ubolewamy nad tym, że Pana doświadczenia z naszą Firmą są negatywne. Jeżeli znalazłby Pan czas, bardzo prosiłabym o przesłanie Pana uwag na mój adres mailowy. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Elektryk
@POLAK

Zgadzam się nie polecam

Szanowny Panie Emilu, jak napisałam Panu wczoraj, odpowiadając na Pana E-mail, dokument zostanie Panu dziś przesłany. Czasami faktycznie, sprawy komplikuje, złośliwość przedmiotów martwych! Proszę więc o wyrozumiałość w tej kwestii. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Mam takie same doświadczenie zdecydowanie nie polecam

prawda

Prawda jest taka ze ta firma to jedna z najporzadniejszych jakie są na rynku. Sam bylem glupi i skusily mnie niemieckie warunki i odszedlem od firmy, a i tak wrocilem. mieszkanie oplacaja i kasa ostatecznie jest wieksza niz u niemca. Ktos kto nie zna jezyka nie powinien sie zastanawiac tylko jechac z nimi. A te wielke żale pisza pewnie te nieroby ktorzy przyjezdzaja i im do roboty sie nie chce nawet isc, Wiem bo sam bylem z takim na mieszkaniu

Jarek

Jeżeli macie ofertę pracy a ja nie mogę rozmawiać przez telefon bo jestem w pracy/urzędzie/za kierownicą, to prześlijcie ją na maila. W czym problem? Z resztą łatwiej mieć wszystko czarne na białym, jak będę zainteresowany to oddzwonię. Zdarza mi się pracować po 10-12 godzin i nie mam czasu odbierać.

@Jarek

Dzień dobry Panie Jarku, Aby wysłać ofertę na maila musimy mieć Pana zgodę chociażby uzyskaną podczas rozmowy telefonicznej. W związku z czym Koleżanki z działu rekrutacji pierw kontaktują się telefonicznie w celu przedstawienia oferty pracy, natomiast jeśli Kandydat nie ma czasu rozmawiać i prosi o ofertę na maila, to taka oferta jest przez nas przesyłana, celem potwierdzenia naszych warunków. Tak jak Pan napisał, aby wszystko było czarno na białym. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam Paprzycki Paweł Menager działu Rekrutacji DE

Panie Emilu, jest nam przykro, że nie udało się nam sprostać Pana oczekiwaniom. Liczymy jednak na to, że uda nam się zakończyć współpracę w polubowny sposób. Życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

dobra rada

jezeli umowa byla w polsce podpisana to nie musisz sie martwic, bo ona nie ma mocy prawnej ,wszelkie spory podlegaja pod niemcy jezeli tam pracowales.biesz prawnika w niemczech oczywiscie.

Szanowny Panie Kubo, jest nam niezmiernie przykro, że był Pan niezadowolony ze współpracy z naszą Agencją. Pragnę zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić naszym Pracownikom obsługę na jak najwyższym poziomie. Jeżeli zechciałby Pan przesłać na mój adres mailowy swoje dane, mogłabym sprawdzić stan Pana zwrotów. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Kuba
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Moje dane Doktór Jakub solaris@odolanow.pl podaje te dane złudne łudząco że coś wskuram, sprawa tak nie zakończy się polubownie.

@Kuba

Panie Jakubie, jeżeli Pan pozwoli, skontaktuję się z Panem dzisiaj w sprawie zwrotów. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

@Kuba

Szanowny Panie Jakubie, jak poinformowałam Pana w rozmowie telefonicznej, nie otrzymał Pan zwrotu, za wyjazd, ponieważ nie przepracował Pan 30 dni i samowolnie zjechał do Polski. Zgodnie z umową , warunkiem koniecznym, do otrzymania zwrotu kosztów dojazdu jest przepracowanie 30 dni, Pan natomiast wrócił do Polski bez naszej zgody po 8 dniach. Uzasadnienie Prace rozpoczął pan 22-07-2019, po kilku dniach dostaliśmy informacje ze Kontrahent nie był zadowolony z Pana pracy. Menager negocjował z Firma dalsza kontynuacje Pana pracy. Nie jest prawdą, że zostali Pan i kolega odwołani przez pracodawcę niemieckiego. Pan natomiast bez uzgodnień z nami w dniu 29-07-2019, tzn. po 7-dmiu dniach zatrudnienia wrócił do Polski, o tym fakcie poinformował Pan nas będąc już w drodze. Podjął Pan bez uzgodnień z nami decyzje o powrocie do Polski. Zwracamy uwagę ze naszym celem jest zapewnienie ciągłości zatrudniania naszych pracowników. W przypadku pojawienia się obiekcji firmy do konkretnego pracownika nasi menagerowie podejmują każdorazowy rozmowy w celu kontynuowania pracy u danego PU lub kontynuacji pracy na innym zleceniu. Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Ryszard - elektryk, elektronik

Nie polecam, Przed wyjazdem wszystko wygląda dobrze. Skierowanie na badania lekarskie to tylko proforma. W skierowaniu w punkcie czynniki fizyczne wpisano: BRAK. Po podjęciu pracy w Niemczech okazało się ,że muszę pracować na wysokości 11 pietra na dachu przy urządzeniach telefonii komurkowej gdzie te urządzenia były włączone i pracowały. Urządzenia te są nadajnikami wysokiej częstotliwości bardzo niebezpiecznej dla organizmu ludzkiego. Ponadto w informacji do przeszkolenia z zakresu BHP wpisano praca na wysokości poziom "zerowy". Czy praca na wysokości 11 piętra to jest poziom "zerowy"? Obszar pracy na dachu nie był zabezpieczony przed upadkiem w żaden sposób gdzie normalnie są stawiane barierki. Brak jakichkolwiek szelek czy linek zabezpieczających pracownika przed upadkiem. Na szczęście zrobiłem sobie bardzo bogatą dokumentację fotograficzną i filmową z pracy na tej wysokości. Przyda mi się bo będę się z nimi sądził. Umowy są sporządzane w taki sposób aby wydoić klienta do ostatniego centa. Obiecują zwrot kosztów podróży 60 Euro za dojazd do pracy i powrót. Pracę rozpoczynaliśmy o godz. 7.00 a kończyliśmy o godz. 18.00.(11 godz.) Za 6 dni takiej pracy dostałem wypłatę w wysokości 357,44 Euro. Podziękowałem im za współpracę. Niestety finał będzie w Sądzie. Jeszcze raz NIE POLECAM.

@Ryszard - elektryk, elektronik

(usunięte przez administratora) Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że sytuacja taka absolutnie nie powinna mieć miejsca, za co Pana bardzo przepraszamy. Ubolewamy jednak, ponieważ my jako agencja, nie zostaliśmy niestety poinformowani natychmiastowo o zaistniałej sytuacji – tak aby móc jak najszybciej zareagować w Pana imieniu. W odpowiedzi na Pana wpis informujemy, że pracodawca niemiecki, już podczas podpisywania umowy, został poinformowany jakich czynności naszym Pracownikom (a w tym przypadku Panu), kategorycznie wykonywać nie wolno (a do nich należą m.in. prace na wysokości). Pan ze swojej strony, powinien był jednak poinformować nas niezwłocznie o tym fakcie i nie czekać dwa i pół tygodnia. Wszelkie nieprawidłowości w miejscu pracy powinny być zgłoszone do nas, tak abyśmy mogli odpowiednio zareagować. Otrzymaliśmy informacje o zaistniałej sytuacji dopiero w dniu w którym przesłał nam Pan wypowiedzenie i zjechał do Polski, stawiając nas w tydzień do świąt, w bardzo trudnej sytuacji. Oczywiście jako pracodawca podejmujemy już odpowiednie kroki. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z firmą niemiecką, możemy Pana zapewnić, iż w chwili wykonywania przez Pana pracy przy nadajnikach telefonicznych, urządzenia te były wyłączone i nie pracowały. Jeżeli okaże się, że mimo to, został Pan skierowany przez niemieckiego pracodawcę, do pracy na wysokości, będziemy niezwłocznie wyjaśniać tą sprawę. Mamy nadzieje na owocną współpracę z Pana strony w celu wyjaśnienie całej sytuacji. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

@Ryszard - elektryk, elektronik

Szanowny Panie Ryszardzie, Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że sytuacja taka absolutnie nie powinna mieć miejsca, za co Pana bardzo przepraszamy. Ubolewamy jednak, ponieważ my jako agencja, nie zostaliśmy niestety poinformowani natychmiastowo o zaistniałej sytuacji – tak aby móc jak najszybciej zareagować w Pana imieniu. W odpowiedzi na Pana wpis informujemy, że pracodawca niemiecki, już podczas podpisywania umowy, został poinformowany jakich czynności naszym Pracownikom (a w tym przypadku Panu), kategorycznie wykonywać nie wolno (a do nich należą m.in. prace na wysokości). Pan ze swojej strony, powinien był jednak poinformować nas niezwłocznie o tym fakcie i nie czekać dwa i pół tygodnia. Wszelkie nieprawidłowości w miejscu pracy powinny być zgłoszone do nas, tak abyśmy mogli odpowiednio zareagować. Otrzymaliśmy informacje o zaistniałej sytuacji dopiero w dniu w którym przesłał nam Pan wypowiedzenie i zjechał do Polski, stawiając nas w tydzień do świąt, w bardzo trudnej sytuacji. Oczywiście jako pracodawca podejmujemy już odpowiednie kroki. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z firmą niemiecką, możemy Pana zapewnić, iż w chwili wykonywania przez Pana pracy przy nadajnikach telefonicznych, urządzenia te były wyłączone i nie pracowały. Jeżeli okaże się, że mimo to, został Pan skierowany przez niemieckiego pracodawcę, do pracy na wysokości, będziemy niezwłocznie wyjaśniać tą sprawę. Mamy nadzieje na owocną współpracę z Pana strony w celu wyjaśnienie całej sytuacji. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Były

Podpisaliśmy kontrakty na 6 miesięcy a przed Świętami zwolnili nas bez powodu. Pani powiedziała ze takie sa u nich procedury - nie polecam tej agencji

Szanowny Panie, w grudniu 2019 faktycznie byliśmy zmuszeni rozwiązać umowy z kilkoma pracownikami. Sytuacja ta wyniknęła jednak z przyczyn od nas niezależnych, podyktowanych w większości rozwiązaniem umów przez kontrahentów niemieckich. Z nowym rokiem jednak mamy wiele nowych zleceń. Dlatego bardzo chętnie wracamy do współpracy z naszymi sprawdzonymi Współpracownikami. pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Witam, uwagi są zbyt ogólne, nie jestem więc w stanie odnieść się do nich w sposób konstruktywny. Bardzo chętnie jednak ustosunkuję się do bardziej szczegółowej opinii. Zachęcam do kontaktu mailowego. Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Czy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

MR JOB

Witam, pragnę zapewnić, że podejmujemy wszelkie starania, żeby skutecznie reagować na zgłaszane przez Pracowników pytania i problemy. W naszej Agencji, istnieje dział specjalnie dedykowany temu zagadnieniu. Już przy podpisaniu umowy przekazujemy Pracownikom dane kontaktowe do osób z którymi będą współpracować. Następnie, nowi Pracownicy otrzymują na początku współpracy telefoniczną oraz mailową informację na temat najważniejszych zagadnień dotyczących współpracy. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie, zwłaszcza osobom pierwszy raz wyjeżdżającym do pracy za granicę, otrzymanie rzetelnej opieki i konstruktywnego wsparcia w sytuacjach problematycznych. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Kasik

Witam czy posiadacie oferty pracy dla mamy z dziećmi by można było wspólnie wyjechać i zamieszkać lub dla rodziny np sprzątaczka i spawacz

@Kasik

Dzień dobry, Odpowiadając na Pani pytanie, potrzebowalibyśmy więcej informacji, czy ma Pani na myśli małe dzieci, czy już dzieci pełnoletnie posiadające doświadczenie zawodowe. Oferty pracy na rynek niemiecki , które posiadamy, głównie skierowane są do Fachowców posiadających odpowiednie kwalifikacje tj. Elektryk, Hydraulik, Spawacz, Monter itp. Jednak od czasu do czasu trafiają się nam zlecenia typowo produkcyjne, gdzie zatrudniamy np. Pary, które wspólnie mieszkają i pracują. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Rekrutacji oraz do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy Zespół MR JOB Pozdrawiamy Zespół MR JOB

Szanowny Panie, zwroty są realizowane w po upływie miesiąca. Rozliczeń dokonujemy na podstawie dokumentów księgowych, jak faktury czy rachunki, które muszą być prawidłowo wypełnione i spełniać narzucone prawnie wymogi formalne. Naturalnie zdążają się sytuacje, że na zwrot czeka się dłużej, kiedy dokumenty są wystawione błędnie, bądź brak w nich informacji, kogo dany rachunek dotyczy. Bywa też, że nasi Pracownicy nie dostarczą nam na czas numeru konta złotówkowego, na które dokonywane są zwroty, to również wydłuża proces. Są to jednak czynniki, na które nie mamy wpływu. Poniżej moje dane kontaktowe, chętnie przyjrzę się bliżej Pana rachunkom, proszę tylko o przesłanie mi imienia i nazwiska. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Darek

Bardzo polecam agencję MR JOB . Z kolegą podjęliśmy zatrudnienie przy produkcji i montażu barierek balkonowych. Pozytywy opisze w kilku punktach: 1. Po pierwsze cały proces rekrutacji i zatrudnienia przebiegł sprawnie i miło. Wiadomo, że trochę dokumentacji jest, ale wszystko zostało wytłumaczone. Medycyna i BHP umówione tam gdzie chcieliśmy. 2. Praca 3,5h drogi od domu (gdy nie ma korków :) ) , jak chcemy to na weekendy zjeżdżamy, 3. Warunki zakwaterowania na miejscu bardzo dobre, domek z ogrodem - do naszej dyspozycji są 3 pokoje, oddzielna kuchnia, Internet udostępnia właściciel, 4. Stawka dobra, sama praca nie jest ciężka - Właściciel firmy na miejscu super Człowiek, wszystko można z nim załatwić - Pracujemy w zespole z Niemcami, dogadujemy się po angielsku bardziej, czasem Kolega trochę po niemiecku, ale podstawowo. Szef bardzo z nas zadowolony, to też duży plus. 5. Wynagrodzenie co miesiąc na czas - bez zarzutów, 1 klasa podatkowa załatwiona przez Panią Opiekun - pozdrawiamy przy okazji. Podsumowując, my trafiliśmy bardzo dobrze, więc z czystym sumieniem POLECAM.

Dominika
@Darek

Czy zakwaterowanie jest przez Was dodatkowo płatne, czy firma MR JOB pokrywa koszty? Warto dokładniej wyjaśnić tę kwestię użytkownikom. Być może ktoś chciałby skorzystać z pośrednictwa firmy, ale chętni nie byli pewni, co ona zapewnia.

Darek
@Dominika

@Dominika Zakwaterowanie jest w pełni płatne przez MR JOB, nie interesuje nas nic. Czy jestem na urlopie czy na chorobowym cały czas mieszkanie opłaca MR JOB więc jest to ich bardzo duża zaleta. POLECAM

Dawid
@Darek

Darek, czy w pracy jako monter balkonów możliwe są nadgodziny? Pytam bo dostałem ofertę wyjazdu po nowym roku :)

MR JOB

Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy za komentarz, Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Ubolewamy nad tym, że nasza współpraca nie przebiegała w satysfakcjonujący dla Pana sposób. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciałby Pan poświęcić chwilę i przesłał nam wiadomość z konkretnymi problemami, z którymi Pan się spotkał podczas naszej współpracy. Proszę o kontakt na adres mailowy: marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl , chętnie pomogę w wyjaśnieniu wszelkich niejasności i zastrzeżeń. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl // www.mrjob.pl

Manekkrk

Witam. Mam pytanie co możn robić w tej firmie jak się ma doświadczenie takie jak ja,, prawo jazdy kat b uprawnienia sep 45 lat praca jako Złota rączka 15 lat. Remonty instalacji elektrycznych hydraulicznych montowałem domofon bramę przesówną - takie różne rzeczy ????. Obsługa elektronarzędzi badania psychotechniczne na kat B. Nie znam języka niemieckiego a chodzi mi o pracę w Niemczech. No i jeszcze ile mogę zarobić netto?

@Manekkrk

Dzień dobry, Jeśli posiada Pan udokumentowane doświadczenie min. 3 lata, to mamy wiele różnych zleceń dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Uprawnienia SEP w zupełności wystarczą. Stawki, które możemy zaproponować dla osób nie znających języka niemieckiego to 12,50-13,50 Euro Brutto, do tego oczywiście zapewniamy w pełni opłacone zakwaterowanie, zwrot kosztów przejazdu na i z Kontraktu, zwrot za zakup niezbędnego obuwia i odzieży. W przypadku nie posiadania udokumentowanego doświadczenia, istnieje możliwość podjęcia pracy na stanowisku Pomocnik Elektryka, wówczas stawki są nieco niższe 10,50-11,00 Euro Brutto. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz do kontaktu z działem rekrutacji. Wszelkie informacje znajdzie Pan na stronie www. Pozdrawiamy Zespół MR JOB

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 500.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 263 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej