opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 470 ocen
Opinie(1988)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(16)

Opinie(1988)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(16)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja i wartości
  • .
  • Na pełny etat
  • .
  • Dorywcze
  • .
  • Za granicą
  • .
  • Praca dla osób niepełnosprawnych
  • .
  • Kariera w MR JOB
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja i wartości

Na pełny etat

Dorywcze

Za granicą

Praca dla osób niepełnosprawnych

Kariera w MR JOB

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Zielona Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Legnica
  • Bobrów
  • Lipce
  • Ulesie
  • Bartoszów
  • Pątnówek
  • Rzeszotary
  • Jakuszów
  • Dobrzejów
  • Jezierzany
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chojnice - MR Job
Legnica - MR Job Connect Sp. z o.o.
Wałcz - Mr Job

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Legnica
  4. /
  5. Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Legnica

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    prawda

    14.02.2020 10:01

    Inne

    Prawda jest taka ze ta firma to jedna z najporzadniejszych jakie są na rynku. Sam bylem glupi i skusily mnie niemieckie warunki i odszedlem od firmy, a i tak wrocilem. mieszkanie oplacaja i kasa ostatecznie jest wieksza niz u niemca. Ktos kto nie zna jezyka nie powinien sie zastanawiac tylko jechac z nimi. A te wielke żale pisza pewnie te nieroby ktorzy przyjezdzaja i im do roboty sie nie chce nawet isc, Wiem bo sam bylem z takim na mieszkaniu
    ReviewUserIcon
    Jarek

    12.02.2020 23:08

    Inne

    Jeżeli macie ofertę pracy a ja nie mogę rozmawiać przez telefon bo jestem w pracy/urzędzie/za kierownicą, to prześlijcie ją na maila. W czym problem? Z resztą łatwiej mieć wszystko czarne na białym, jak będę zainteresowany to oddzwonię. Zdarza mi się pracować po 10-12 godzin i nie mam czasu odbierać.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    13.02.2020 09:59

    Pracodawca

    Dzień dobry Panie Jarku, Aby wysłać ofertę na maila musimy mieć Pana zgodę chociażby uzyskaną podczas rozmowy telefonicznej. W związku z czym Koleżanki z działu rekrutacji pierw kontaktują się telefonicznie w celu przedstawienia oferty pracy, natomiast jeśli Kandydat nie ma czasu rozmawiać i prosi o ofertę na maila, to taka oferta jest przez nas przesyłana, celem potwierdzenia naszych warunków. Tak jak Pan napisał, aby wszystko było czarno na białym. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam Paprzycki Paweł Menager działu Rekrutacji DE
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2020 17:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    23.01.2020 14:31

    Pracodawca

    Panie Emilu, jest nam przykro, że nie udało się nam sprostać Pana oczekiwaniom. Liczymy jednak na to, że uda nam się zakończyć współpracę w polubowny sposób. Życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    dobra rada

    28.01.2020 14:02

    Inne

    jezeli umowa byla w polsce podpisana to nie musisz sie martwic, bo ona nie ma mocy prawnej ,wszelkie spory podlegaja pod niemcy jezeli tam pracowales.biesz prawnika w niemczech oczywiscie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2020 14:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    15.01.2020 09:44

    Pracodawca

    Panie Jakubie, jeżeli Pan pozwoli, skontaktuję się z Panem dzisiaj w sprawie zwrotów. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    20.01.2020 13:34

    Pracodawca

    Szanowny Panie Jakubie, jak poinformowałam Pana w rozmowie telefonicznej, nie otrzymał Pan zwrotu, za wyjazd, ponieważ nie przepracował Pan 30 dni i samowolnie zjechał do Polski. Zgodnie z umową , warunkiem koniecznym, do otrzymania zwrotu kosztów dojazdu jest przepracowanie 30 dni, Pan natomiast wrócił do Polski bez naszej zgody po 8 dniach. Uzasadnienie Prace rozpoczął pan 22-07-2019, po kilku dniach dostaliśmy informacje ze Kontrahent nie był zadowolony z Pana pracy. Menager negocjował z Firma dalsza kontynuacje Pana pracy. Nie jest prawdą, że zostali Pan i kolega odwołani przez pracodawcę niemieckiego. Pan natomiast bez uzgodnień z nami w dniu 29-07-2019, tzn. po 7-dmiu dniach zatrudnienia wrócił do Polski, o tym fakcie poinformował Pan nas będąc już w drodze. Podjął Pan bez uzgodnień z nami decyzje o powrocie do Polski. Zwracamy uwagę ze naszym celem jest zapewnienie ciągłości zatrudniania naszych pracowników. W przypadku pojawienia się obiekcji firmy do konkretnego pracownika nasi menagerowie podejmują każdorazowy rozmowy w celu kontynuowania pracy u danego PU lub kontynuacji pracy na innym zleceniu. Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ryszard - elektryk, elektronik

    13.12.2019 22:17

    Inne

    Nie polecam, Przed wyjazdem wszystko wygląda dobrze. Skierowanie na badania lekarskie to tylko proforma. W skierowaniu w punkcie czynniki fizyczne wpisano: BRAK. Po podjęciu pracy w Niemczech okazało się ,że muszę pracować na wysokości 11 pietra na dachu przy urządzeniach telefonii komurkowej gdzie te urządzenia były włączone i pracowały. Urządzenia te są nadajnikami wysokiej częstotliwości bardzo niebezpiecznej dla organizmu ludzkiego. Ponadto w informacji do przeszkolenia z zakresu BHP wpisano praca na wysokości poziom "zerowy". Czy praca na wysokości 11 piętra to jest poziom "zerowy"? Obszar pracy na dachu nie był zabezpieczony przed upadkiem w żaden sposób gdzie normalnie są stawiane barierki. Brak jakichkolwiek szelek czy linek zabezpieczających pracownika przed upadkiem. Na szczęście zrobiłem sobie bardzo bogatą dokumentację fotograficzną i filmową z pracy na tej wysokości. Przyda mi się bo będę się z nimi sądził. Umowy są sporządzane w taki sposób aby wydoić klienta do ostatniego centa. Obiecują zwrot kosztów podróży 60 Euro za dojazd do pracy i powrót. Pracę rozpoczynaliśmy o godz. 7.00 a kończyliśmy o godz. 18.00.(11 godz.) Za 6 dni takiej pracy dostałem wypłatę w wysokości 357,44 Euro. Podziękowałem im za współpracę. Niestety finał będzie w Sądzie. Jeszcze raz NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    18.12.2019 08:30

    Inne

    (usunięte przez administratora) Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że sytuacja taka absolutnie nie powinna mieć miejsca, za co Pana bardzo przepraszamy. Ubolewamy jednak, ponieważ my jako agencja, nie zostaliśmy niestety poinformowani natychmiastowo o zaistniałej sytuacji – tak aby móc jak najszybciej zareagować w Pana imieniu. W odpowiedzi na Pana wpis informujemy, że pracodawca niemiecki, już podczas podpisywania umowy, został poinformowany jakich czynności naszym Pracownikom (a w tym przypadku Panu), kategorycznie wykonywać nie wolno (a do nich należą m.in. prace na wysokości). Pan ze swojej strony, powinien był jednak poinformować nas niezwłocznie o tym fakcie i nie czekać dwa i pół tygodnia. Wszelkie nieprawidłowości w miejscu pracy powinny być zgłoszone do nas, tak abyśmy mogli odpowiednio zareagować. Otrzymaliśmy informacje o zaistniałej sytuacji dopiero w dniu w którym przesłał nam Pan wypowiedzenie i zjechał do Polski, stawiając nas w tydzień do świąt, w bardzo trudnej sytuacji. Oczywiście jako pracodawca podejmujemy już odpowiednie kroki. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z firmą niemiecką, możemy Pana zapewnić, iż w chwili wykonywania przez Pana pracy przy nadajnikach telefonicznych, urządzenia te były wyłączone i nie pracowały. Jeżeli okaże się, że mimo to, został Pan skierowany przez niemieckiego pracodawcę, do pracy na wysokości, będziemy niezwłocznie wyjaśniać tą sprawę. Mamy nadzieje na owocną współpracę z Pana strony w celu wyjaśnienie całej sytuacji. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    10.01.2020 10:30

    Pracodawca

    Szanowny Panie Ryszardzie, Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że sytuacja taka absolutnie nie powinna mieć miejsca, za co Pana bardzo przepraszamy. Ubolewamy jednak, ponieważ my jako agencja, nie zostaliśmy niestety poinformowani natychmiastowo o zaistniałej sytuacji – tak aby móc jak najszybciej zareagować w Pana imieniu. W odpowiedzi na Pana wpis informujemy, że pracodawca niemiecki, już podczas podpisywania umowy, został poinformowany jakich czynności naszym Pracownikom (a w tym przypadku Panu), kategorycznie wykonywać nie wolno (a do nich należą m.in. prace na wysokości). Pan ze swojej strony, powinien był jednak poinformować nas niezwłocznie o tym fakcie i nie czekać dwa i pół tygodnia. Wszelkie nieprawidłowości w miejscu pracy powinny być zgłoszone do nas, tak abyśmy mogli odpowiednio zareagować. Otrzymaliśmy informacje o zaistniałej sytuacji dopiero w dniu w którym przesłał nam Pan wypowiedzenie i zjechał do Polski, stawiając nas w tydzień do świąt, w bardzo trudnej sytuacji. Oczywiście jako pracodawca podejmujemy już odpowiednie kroki. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z firmą niemiecką, możemy Pana zapewnić, iż w chwili wykonywania przez Pana pracy przy nadajnikach telefonicznych, urządzenia te były wyłączone i nie pracowały. Jeżeli okaże się, że mimo to, został Pan skierowany przez niemieckiego pracodawcę, do pracy na wysokości, będziemy niezwłocznie wyjaśniać tą sprawę. Mamy nadzieje na owocną współpracę z Pana strony w celu wyjaśnienie całej sytuacji. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Były

    03.01.2020 09:57

    Inne

    Podpisaliśmy kontrakty na 6 miesięcy a przed Świętami zwolnili nas bez powodu. Pani powiedziała ze takie sa u nich procedury - nie polecam tej agencji
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    10.01.2020 10:18

    Pracodawca

    Szanowny Panie, w grudniu 2019 faktycznie byliśmy zmuszeni rozwiązać umowy z kilkoma pracownikami. Sytuacja ta wyniknęła jednak z przyczyn od nas niezależnych, podyktowanych w większości rozwiązaniem umów przez kontrahentów niemieckich. Z nowym rokiem jednak mamy wiele nowych zleceń. Dlatego bardzo chętnie wracamy do współpracy z naszymi sprawdzonymi Współpracownikami. pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.01.2020 13:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    10.01.2020 10:08

    Pracodawca

    Witam, uwagi są zbyt ogólne, nie jestem więc w stanie odnieść się do nich w sposób konstruktywny. Bardzo chętnie jednak ustosunkuję się do bardziej szczegółowej opinii. Zachęcam do kontaktu mailowego. Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.12.2019 11:40

    Inne

    Czy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    10.01.2020 09:06

    Inne

    Witam, pragnę zapewnić, że podejmujemy wszelkie starania, żeby skutecznie reagować na zgłaszane przez Pracowników pytania i problemy. W naszej Agencji, istnieje dział specjalnie dedykowany temu zagadnieniu. Już przy podpisaniu umowy przekazujemy Pracownikom dane kontaktowe do osób z którymi będą współpracować. Następnie, nowi Pracownicy otrzymują na początku współpracy telefoniczną oraz mailową informację na temat najważniejszych zagadnień dotyczących współpracy. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie, zwłaszcza osobom pierwszy raz wyjeżdżającym do pracy za granicę, otrzymanie rzetelnej opieki i konstruktywnego wsparcia w sytuacjach problematycznych. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasik

    09.01.2020 09:52

    Inne

    Witam czy posiadacie oferty pracy dla mamy z dziećmi by można było wspólnie wyjechać i zamieszkać lub dla rodziny np sprzątaczka i spawacz
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    09.01.2020 12:36

    Inne

    Dzień dobry, Odpowiadając na Pani pytanie, potrzebowalibyśmy więcej informacji, czy ma Pani na myśli małe dzieci, czy już dzieci pełnoletnie posiadające doświadczenie zawodowe. Oferty pracy na rynek niemiecki , które posiadamy, głównie skierowane są do Fachowców posiadających odpowiednie kwalifikacje tj. Elektryk, Hydraulik, Spawacz, Monter itp. Jednak od czasu do czasu trafiają się nam zlecenia typowo produkcyjne, gdzie zatrudniamy np. Pary, które wspólnie mieszkają i pracują. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Rekrutacji oraz do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy Zespół MR JOB Pozdrawiamy Zespół MR JOB
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2020 08:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    09.01.2020 12:19

    Pracodawca

    Szanowny Panie, zwroty są realizowane w po upływie miesiąca. Rozliczeń dokonujemy na podstawie dokumentów księgowych, jak faktury czy rachunki, które muszą być prawidłowo wypełnione i spełniać narzucone prawnie wymogi formalne. Naturalnie zdążają się sytuacje, że na zwrot czeka się dłużej, kiedy dokumenty są wystawione błędnie, bądź brak w nich informacji, kogo dany rachunek dotyczy. Bywa też, że nasi Pracownicy nie dostarczą nam na czas numeru konta złotówkowego, na które dokonywane są zwroty, to również wydłuża proces. Są to jednak czynniki, na które nie mamy wpływu. Poniżej moje dane kontaktowe, chętnie przyjrzę się bliżej Pana rachunkom, proszę tylko o przesłanie mi imienia i nazwiska. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected]
    ReviewUserIcon
    Darek

    23.10.2019 09:19

    Inne

    Bardzo polecam agencję MR JOB . Z kolegą podjęliśmy zatrudnienie przy produkcji i montażu barierek balkonowych. Pozytywy opisze w kilku punktach: 1. Po pierwsze cały proces rekrutacji i zatrudnienia przebiegł sprawnie i miło. Wiadomo, że trochę dokumentacji jest, ale wszystko zostało wytłumaczone. Medycyna i BHP umówione tam gdzie chcieliśmy. 2. Praca 3,5h drogi od domu (gdy nie ma korków :) ) , jak chcemy to na weekendy zjeżdżamy, 3. Warunki zakwaterowania na miejscu bardzo dobre, domek z ogrodem - do naszej dyspozycji są 3 pokoje, oddzielna kuchnia, Internet udostępnia właściciel, 4. Stawka dobra, sama praca nie jest ciężka - Właściciel firmy na miejscu super Człowiek, wszystko można z nim załatwić - Pracujemy w zespole z Niemcami, dogadujemy się po angielsku bardziej, czasem Kolega trochę po niemiecku, ale podstawowo. Szef bardzo z nas zadowolony, to też duży plus. 5. Wynagrodzenie co miesiąc na czas - bez zarzutów, 1 klasa podatkowa załatwiona przez Panią Opiekun - pozdrawiamy przy okazji. Podsumowując, my trafiliśmy bardzo dobrze, więc z czystym sumieniem POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Darek

    22.11.2019 15:48

    Inne

    @Dominika Zakwaterowanie jest w pełni płatne przez MR JOB, nie interesuje nas nic. Czy jestem na urlopie czy na chorobowym cały czas mieszkanie opłaca MR JOB więc jest to ich bardzo duża zaleta. POLECAM
    ReviewUserIcon
    Dawid

    09.12.2019 14:16

    Inne

    Darek, czy w pracy jako monter balkonów możliwe są nadgodziny? Pytam bo dostałem ofertę wyjazdu po nowym roku :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2019 17:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    22.11.2019 09:23

    Inne

    Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy za komentarz, Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Ubolewamy nad tym, że nasza współpraca nie przebiegała w satysfakcjonujący dla Pana sposób. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciałby Pan poświęcić chwilę i przesłał nam wiadomość z konkretnymi problemami, z którymi Pan się spotkał podczas naszej współpracy. Proszę o kontakt na adres mailowy: [email protected] , chętnie pomogę w wyjaśnieniu wszelkich niejasności i zastrzeżeń. Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych [email protected] // www.mrjob.pl
    ReviewUserIcon
    Manekkrk

    21.10.2019 08:24

    Inne

    Witam. Mam pytanie co możn robić w tej firmie jak się ma doświadczenie takie jak ja,, prawo jazdy kat b uprawnienia sep 45 lat praca jako Złota rączka 15 lat. Remonty instalacji elektrycznych hydraulicznych montowałem domofon bramę przesówną - takie różne rzeczy ????. Obsługa elektronarzędzi badania psychotechniczne na kat B. Nie znam języka niemieckiego a chodzi mi o pracę w Niemczech. No i jeszcze ile mogę zarobić netto?
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    21.10.2019 12:15

    Inne

    Dzień dobry, Jeśli posiada Pan udokumentowane doświadczenie min. 3 lata, to mamy wiele różnych zleceń dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Uprawnienia SEP w zupełności wystarczą. Stawki, które możemy zaproponować dla osób nie znających języka niemieckiego to 12,50-13,50 Euro Brutto, do tego oczywiście zapewniamy w pełni opłacone zakwaterowanie, zwrot kosztów przejazdu na i z Kontraktu, zwrot za zakup niezbędnego obuwia i odzieży. W przypadku nie posiadania udokumentowanego doświadczenia, istnieje możliwość podjęcia pracy na stanowisku Pomocnik Elektryka, wówczas stawki są nieco niższe 10,50-11,00 Euro Brutto. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz do kontaktu z działem rekrutacji. Wszelkie informacje znajdzie Pan na stronie www. Pozdrawiamy Zespół MR JOB
    ReviewUserIcon
    Były pracownika

    06.10.2019 19:34

    Inne

    Czytając te komentarze chciałbym się podzielić swoją opinią na temat pracy w Mr Job. Pracowałem przez agencję przez 6miesiecy i gdyby nie oferta bezpośrednio od kontrahenta niemieckiego pracowalbym tam wciąż. Osobiście polecam: wypłaty ZAWSZE na czas i zgadzają się co do grosza . Warunki mieszkaniowe : naprawdę w porządku jak coś jest nie tak z miejsca zmieniają kwatere lub doposażania jest aktualna. Urlop , ewentualnie zaliczka nie ma problemu. Ilość godzin? Wszystko zależne od firmy niemieckiej i od pracownika ja akurat limitu nie miałem : chcesz pracuj 40h /tydz albo 65 jak w moim przypadku. Dużo ludzi narzeka na kontakt z koordynatorem Ludzie te Panie mają na głowie po kilkunastu czy też kilkudziesięciu pracowników. Sam byłem świadkiem jak "superpracownicy" potrafili nic nie robić tylko wisieć na tel dzwoniąc do agencji bo woda za ciepła bo woda za zimna bo pada deszcz bo świeci slonce hahaha. Naprawdę przedszkole a później mają pretensje że nikt nie odbiera. Ja osobiście dzwoniłem w sprawach ważnych i gdy ktoś nie odbierał to byłem pewien że oddzwoni w wolnej chwili. To nie call center tylko agencja pracy - mają mnóstwo spraw na głowie. Podam przyklad: kolega miał lekki wypadek w czasie pracy : szpital badania Pani Aneta była w ciągłym kontakcie tel. Pomogła jako tłumacz pokierowała przez tel co robić dalej i było to gruuubo po godz 16 a więc w pracy już nie była. Przy okazji chciałbym zaznaczyć że za każdym razem udzielała konkretnych i przydatnych rad w danym temacie. nie bylo mydlenia oczu nigdy. Pracuje w DE rok i nasłuchałem się dużo kto jakie kokosy mial mieć w innych firmach a na czym się skończyło. Zresztą trzeba odróżnić ludzi którzy chcą przyjechać tu i pracować od tych którzy chcą dostawać ojro za statystów :-) Osobiście byłem świadkiem jak gwiazdy przyjeżdżały do pracy w dresikach i adidasach na budowę. Najchętniej przeczekali by dniówkę maks 8 godz i oczekiwali z 200 euro za to hahaha. Kontrahent z nich zrezygnował i co? Panie z Joba od razu starały się im znaleźć inną pracę. Podsumowując osobiście w 200 procentach polecam tą firmę. Wszystko jest uczciwie i jasno ustalone. Nie musisz się doszukiwac ukrytych punktów w umowie bo takich nie ma. Pani Aneta jest naprawdę super pomocna w zasadzie w każdej sytuacji i Rozwiązuje profesjonalnie każdy problem !!! Super Pani Aneto! Pani Marta? Troszkę słabiej no ale w końcu ona decydowała o podwyżce :-) Pani Adrianna miła i pomocna. Chyba jeszcze tam wrócę!
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    27.08.2019 07:24

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracowal/pracuje jako elektryk w Krefeld? Mógłby napisać opinię o tym miejscu? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    30.08.2019 07:15

    Inne

    Dzięki za odpowiedz. Wiadomo, że praca idealna nie istnieje. Możesz mi powiedzieć ile godzin miesięcznie pracujecie? Ile sobót w miesiącu?
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    10.09.2019 12:01

    Inne

    Myślę, że jak najbardziej. Przecież firma tak od razu nie wrzuci Cię z bomby na montaz. Szkolenie musi być, przynajmniej jednodniowe.
    ReviewUserIcon
    Wlodzimierz

    27.08.2019 18:18

    Inne

    Witam. Pracowałem w firmie rok czasu. Polecam. Pieniądze wyplacane na czas. Wszystko co do grosza. Warunki mieszkaniowe zalety od opiekuna, w moim przypadku było dobrze. Jedynym dużym minusem to jest kontakt telefoniczny, to porażka (( Tylko sms i to ....
    ReviewUserIcon
    Piotr

    19.08.2019 20:09

    Inne

    Ja przepracowałem z tą agencja kilkanaście miesięcy i jestem zadowolony. Wypłata zawsze na czas,darmowe mieszkanie to duży plus tej firmy. Zdażają się jakieś nieporozumienia ale to zawsze można wyjaśnić . A swoją drogą to zastanawiają mnie ludzie którzy jadą do pracy narzekają na wszystko,ciągle coś im nie pasuje . Jak mieszkaliby w ośmiu w jednym pokoju co wtedy. Polecam firmę bo warto
    ReviewUserIcon
    Zastanawiam Sie

    30.06.2019 09:06

    Inne

    Norwegia pracownik ogólnobudowlany jakieś opinie? ktoś pracował?
    ReviewUserIcon
    Zenek

    03.07.2019 11:08

    Inne

    Ja również w tej sprawie. Norwegia pracownik ogolnobudowlany. Może ktoś opisac warunki pracy jakie lokum oferują i czy kasa się zgadza. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Jackob

    16.03.2019 19:43

    Inne

    Witam Pracowałem na stanowisku elektryk. Polecam bardzo agencję, wypłaty na czas, jaki by nie był problem, lub pytanie zawsze szybko rozwiązane. Np. Mieliśmy taką sytuację, że przyjechaliśmy do nowego mieszkania i okazało się, że warunki nie są za ciekawe, szafki się rozpadają :D Następnego dnia zadzwoniliśmy do naszej koordynatorki i tylko musieliśmy poczekać do końca tygodnia. W następnym tygodniu dostaliśmy nowe mieszkanie. Na prawdę Polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Józek

    18.03.2019 20:46

    Inne

    Masz szczęście do koordynatorki bo ja mam taką która jest dostępna gdy ona tego chce pomijam bzdury jakie pisze o zwrocie za zjazd z kontraktu. Niby agencja ok ale nie poleciłbym jej nikomu :-(
    ReviewUserIcon
    kommando

    16.06.2019 03:29

    Inne

    Moje komentarze do tego postu napisane 3 tyg temu , oczywiscie znikneły ... po raz kolejny was pozdrawiam z racji ze przez krotki czas z waszym biurem wyjechalem za granice , nie wiem po co? bo po 2 tyg nie bylo juz na tej budowie co robic lazenie i zabijanie czasu glupotami wiec dostalem wkoncu telefon od was ze mam sie pakowac i sobie jechac do domu do PL bo innej pracy dla mnie nie ma , korystajac z tego ze mialem internet na kwaterze w przeciagu 2 dni, robote znalazlem na wlasna reke w odleglosci 30 km od tego mieszkania i dzieki temu zostalem tam jeszcze 3 miesiace tyle ze na Mini job(trudno ale robota byla i sie zarabialo) i po tym zjechalem dopiero do domu TO PO CO MI TEN POSREDNIK JAK TA FIRMA??? skoro nie potrafią oni zapewnic ciaglosci pracy za granicą i w kazdym momencie powiedza ze nie ma roboty i do domu , to jeszcze oni na mnie zarabiają za nic nie robienie i dodac musze poraz kolejny. Pierwszy i ostatni przelew na moje konto bankowe od firmy mr job oczywiście się nie zgadzał bo policzyli mi za malo godzin niz faktycznie bylo , co jest klamstwem z ich strony i próbą okradania pracowników bo ; po kazdym tygodniowym uzupelnieniu ''tygodniówki'' oczywiscie oryginal to droga pocztowa poszedl, ale nakazywali zrobienie zdjecia telefonem i wyslaniem poprzez MMS , robilem tak za kazdym razem przy rozliczeniu miesiecznym ZONK... cos nie pasuje trzeba wydzwaniac dopytywac sie ponownie zdjecia wysylac bo rzekomo ,,zgubili'' ,,doszlo do pomylki'' ,,bo osoba za to odpowiedzialna jest akurat w tym momencie na urlopie'' itp itd , Jak to w kazdej polskiej firmie tego typu trudniacej sie tym biznesem... Nie ma lepszych i najlepszych wszyscy tacy sami. Wypisalem tutaj mnostwo komentarzy w odpowiedzi na rozne tematy , kilka tematow sam zakladalem ale tez juz ich nie widac. Nie dziwie sie bo myslicie ze jak komentarz zostanie usuniety to bedzie po problemie ale zaszliscie mi tak za skore w moim przypadku ze do teraz byly tylko komentarze tutaj z mojej strony , teraz to dopiero wam krwi napsuje i nie odpuszcze predko :) i nie polapiecie sie w tym... Pozdrawiam serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    WASYL

    06.06.2019 17:44

    Inne

    Polecam prace w ktòrych macza paluchy pan Paweł T
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    03.06.2019 17:36

    Inne

    Czas poświęcony po raz drugi na rekrutacje w Mr Job to czas stracony, sam candidate experience to niestety porażka, pod każdym względem chaos. Brak poszanowania kandydatów i ich czasu.
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    04.06.2019 15:35

    Pracodawca

    Dzien dobry, Przykro nam ze jest Pan/Pani zawiedziony. Bardzo prosimy o szerszy opis sytuacji jakie są Pana/Pani zastrzeżenie uwagi. zachęcam do kontaktu na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominik

    06.12.2018 14:43

    Inne

    Od czasu do czasu czytam te Wasze opinie i nie wierzę. Pracowaliście ludzie w innych Agencjach ?, Pracuje w MR JOB kilka miesięcy, nie mam się do czego przyczepić tylko trzeba być trochę ogarniętym. Plusy Agencji: + wynagrodzenie terminowe, na razie nie spóźnili się nawet o dzień i tak też mówili że u nich to podstawa POTWIERDZAM, + mieszkanie trafiło mi się fajne, nie mogę narzekać, + dokumenty - dokumenty o które proszę otrzymuję, + kontakt - nie zdarzyło mi się na razie aby na jakieś pytanie mi nie odpowiedzieli, Minusy Agencji: Cięzko trochę nazwać to minusem ale wiem że zatrudniają dużo osób więc nie jestem jedyną osobą która do nich dzwoni czy też coś wymaga i czasem trzeba ich pomęczyć. Tylko ze ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię to zrozumieć. P.S. żeby nie było, bo takie wpisy tez widziałem , nie jestem żadnym z ich koordynatorów hehe P.S.2 do tych co tak narzekają, pewnie musieli cię zwolnić szybko bo coś odwaliłeś i zostałeś w du... a teraz trza coś ponarzekać nie
    ReviewUserIcon
    jenix

    18.12.2018 19:29

    Inne

    ''kontakt - nie zdarzyło mi się na razie aby na jakieś pytanie mi nie odpowiedzieli'' a mi sie to zdarzylo i co ty na to ? tylko mi mow ze to jakas pomylka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Jok

    11.05.2019 01:27

    Inne

    Pochwal się co ty tam za granicą robiłeś ? Bo plusy wymyslac i wpisywac jako byly pracownik kazdy umie ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2018 12:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    28.12.2018 16:35

    Pracodawca

    Dzien dobry Panie Andrzeju, pracował Pan na zleceniu w firmie Muhmel wraz z Panem Robertem. Otrzymaliście Panowie od firmy dwie wkrętarki, każdy swoją. Pan zapomniał o swojej i zostawił Pan ją przed samochodem co Pan potwierdził. W związku z tym firma zakupiła nową (rachunek otrzymał Pan do wglądu). Jednocześnie chciał Pan żeby koszt był podzielon na dwie osoby (Pana i Pana kolegę). Jednak w naszym zdaniem nie zasadne jest obciążenia kosztami Pana kolegi skoro każdy miał swoją wkrętarkę i to Pan zapomniał o swojej. Niestety zagubienie powierzonych sprzętów nie jest ubezpieczone. Świadectwo pracy zostało wysłane do Pana w dniu 06.10.2017, jeśli go Pan nie ma proszę o kontakt na a otrzyma Pan duplikat.
    ReviewUserIcon
    Jok

    11.05.2019 00:58

    Inne

    Uciekłeś z jakiegoś zakładu bez klamek ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2018 12:06

    Inne

    Witam, wyjeżdża ktoś na pakowanie lodów ? Czy może się jakaś osoba, która tam już pracuje wypowiedzieć ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lody

    28.12.2018 20:15

    Inne

    Cześć wybieram się do pracy na lody proszę napisz jak tam jest ile się wyciąga za cały miesiąc i jak jest z mieszkaniami ja dostałem jakiś adres na wioskę
    ReviewUserIcon
    Jok

    11.05.2019 00:50

    Inne

    Wszyscy zrozumieli ostatnie zdanie , polecam tę firme ale tą od lodów :D
    ReviewUserIcon
    buli

    08.01.2019 19:37

    Inne

    jade do niemiec jako pilarz-drwal jaka stawka jest
    ReviewUserIcon
    Jok

    11.05.2019 00:46

    Inne

    Stawka jest naprawde dobra zaraz panu powiem ile , tylko niech pan najpierw tutaj podpisze z nami umowe ...hahahah :D
    ReviewUserIcon
    Elektryk-Janek

    17.07.2018 11:31

    Inne

    Czytam od czasu do czasu te opinie i nie wierzę czasem w to co wypisywane jest. Dla mnie wszystko pozytywnie, wynagrodzenie zawsze na czas, chce zarobić wiecej to potrzaskam kilka nadgodzin i jest dobrze . Zakwaterowanie spoko, jak cos sie nie podoba to mozna poprosić i postarają się zmienić. Pracuje sie w zespołach wiec języka nie muszę znac. Ludzie na budowie calkiem spoko. MR JOB ma dużo zlecen wiec jak jakies sie konczy to zawsze zapewnią ciaglosc6. Tylko trzeba być dobrym pracownikiem a nie pseudo. Pewnie czesc tych opini piszą osoby ktore albo pochlaly albo udają fachowców a pozniej sie dziwią ze zjeżdżają. Ogólnie polecam
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    23.01.2019 21:43

    Inne

    Co ćpasz widzę że dobre bo umysł masz wypalony albo jesteś pracownikiem tej agencji nie nazywasz się czasami Czarnecki?
    ReviewUserIcon
    Jok

    11.05.2019 00:35

    Inne

    Ja też ogólnie polecam , ale usunąć twoją opinie bo coś bardzo pozytywna i kolorowa jest i nie pasuje do tych wszystkich negatywnych , pomyliles forum kolego...

    Kontakt - MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Zamkowa 8 59-220 Legnica

    NIP:6912503509

    KRS:0000484197

    http://www.mrjob.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    piotrpizol

    23.02.2019 23:32

    Inne

    Proszę o opinię kogoś kto pracuje jako spawacz MAG
    ReviewUserIcon
    chris

    17.04.2019 08:28

    Inne

    Chyba jeszcze nie podłapałeś tego niemieckiego bo w DE nie ma czegoś takiego jak "light firma". Ja wiem tylko o Zeitfirmach
    ReviewUserIcon
    Niezrzeszony

    20.04.2019 17:01

    Inne

    yyyyy.. hmm... Jakby to powiedzieć. Jak jest paru polaków w firmie , to ci wytłumaczą co i jak - jak są ruski w firmach , też dasz radę , bo wyjaśnią co jak masz robić. Każda firma ma jakieś wymogi technologiczne iii... trza się ich nauczyć. Gorzej , jak trafisz do małej firmy i sam musisz orać robotę i niemiecki . Powiem inaczej - do firmy trafiają często bezdomni , którym się wydaje ,że są panami świata , a w rzeczywistości są gamoniami z podrasowanym CV i pracują .... Jak zrobiłeś papier - nie martw się dasz radę. Ps. Panie chris .... Ja w rajchu robię ze... 7-8 lat i nigdy mi się nie zdarzyło ,że jak mówię ==== Ich arbeite in light firma === Niemiec by tego nie rozumiał.... Nie wiem jak z twoim niemieckim , ale słabo kumasz niuanse niemieckiej fonetyki . Po takim komentarzu jesteś Ganz erleidich... oder gefeuert
    ReviewUserIcon
    Konkret

    08.03.2019 15:02

    Inne

    Pracuje ktos w Munster przy montarzu tras kablowych z tej firmy? Bardzo prosze o opinie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.03.2019 11:53

    Inne

    Witam !!! Sprecyzuj tylko po co ci ta opinia na temat pracy przy montażu ??? Praca jak każda jedna raz ciężko raz lekko ...
    ReviewUserIcon
    Konkret

    07.03.2019 12:21

    Inne

    Witam Czy pracuje ktos z tej Firmy w Munster na montarzu Tras Kablowych? Bardzo Prosze o opinie :) Z góry Dziękuje i Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    23.01.2019 21:43

    Inne

    Jedna z najgorszych agencji pracy,nastawiona tylko na zysk. Choć przyjdzie wam pracować w wielu przypadkach na wysokości badań wysokościowych wam nie zrobią bo w razie wypadku nie zapłacą odszkodowania. Najgorszą postacią jest oszust Czarnecki i tu wszystkich przestrzegam żeby z gościem umowy nie podpisywać. Układy ma dobre szkolenie BHP podpiszecie nie biorąc w nim udziału i tu ukłon dla PIP . Po opublikowaniu przez pracowników tej agencji schematów komisariatu w Aachen zwłaszcza p-poż i alarmu oraz obrazków cel w podziemiach i innych są też pod nadzorem Niemieckiej Policji. Większość zatrudnionych pseudo elektryków nigdy nie miała ani szkoły ani uprawnień SEP więc jak chcecie tam pracować to droga otwarta,każdy z was z tą agencją może być elektrykiem, W razie potrzeby kontaktu w większości przypadków usłyszycie sekretarkę a jak wam powiedzą że nie macie się martwić dojazdem a nie jesteście samochodem to pamiętajcie że starzy cwaniacy,którzy przyjadą samochodami zrobią wam łaskę że podwiozą za kilkadziesiąt euro miesięcznie. Jeżeli chcecie popaść w alkoholizm to ta agencja i ludzie idealnie pasują ,a co do godzin pracy kartę trzeba podpisać co tydzień a z tym bywają problemy,robicie 10 godzin a np.2 wam skreślą. A w agencji będą mieli was w DE.I to by było na tyle.Z tą agencją się nie dorobicie i nie zarobicie,każda porządna agencja płaci dietę i za dojazd i o tym warto pamiętać daje też narzędzia i ubranie .
    ReviewUserIcon
    Max

    03.02.2019 20:59

    Inne

    Beżowy Misiu piszesz o pseudo elektrykach i starych cwaniakach żądających pieniędzy za dojazd do pracy .Nikt nie zmusza do jazdy autem można korzystać z komunikacji zbiorowej koszt 7 euro dziennie .Fakt jest że przyjeżdżają do Niemiec nieudacznicy i oczekują że jakoś to będzie bez języka bez samochodu i doświadczenia w pracy za granicą
    ReviewUserIcon
    były pracownik Darek

    04.02.2019 18:10

    Inne

    Witam. Z przykrością muszę stwierdzić dwie sprawy. Pierwsza to, że odszedłem od firmy z powodów niezależnych od Nas, a druga to bardzo przykro jest jeżeli się czyta takie słowa. Każdy myślę, ocenia po sobie. Ja żałuję, że musiałem skończyć pracę w tej firmie. Najlepsza firma jaką znałem. Zacytuję i skomentuję... "...nastawiona tylko na zysk." - każdy chce zarobić. Ja naprawdę miałem super stawkę i nie narzekałem. A że ktoś zarobił. W końcu bez "nich" by nie było Nas tutaj. "...BHP podpiszecie nie biorąc w nim udziału." - może w Twoim przypadku. "...potrzeby kontaktu w większości przypadków usłyszycie sekretarkę."- nie miałem problemu z kontaktem z biurem w pilnych sprawach nawet w weekendy. "...przyjadą samochodami zrobią wam łaskę że podwiozą za kilkadziesiąt euro miesięcznie."- sam brałem pieniądze za amortyzację. "...Jeżeli chcecie popaść w alkoholizm to ta agencja i ludzie idealnie pasują."- nad alkoholem trzeba mieć kontrole a na marginesie żałuję, że nie organizują imprez integracyjnych. (nie rozumiem co firma może mieć wspólnego z alkoholizmem, może jeszcze za ilość dzieci obwinisz firmę. "...A w agencji będą mieli was w DE..." - no w końcu sam chciałeś pracować w DEutschland. Pozdrawiam bardzo Wszystkich którzy są zadowoleni ze współpracy w firmie. Mam nadzieje, że kiedyś wrócę do niej. P.S. Pani Aneto, Pani Marto, Pani Joanno... Dziękuję za poświęcony czas na łączach i załatwione sprawy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Daria

    16.01.2019 16:39

    Inne

    Rekruter skontaktował się ze mną już dwa dni po złożeniu CV. Nie było także problemu z umówieniem się na rozmowę rekrutacyjną. Sama rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie. Mam jednak zastrzeżenia do braku odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji. Rozmowa odbyła się na początku grudnia, a ja nadal nie dostałam odpowiedzi. Moim zdaniem jak już potencjalny pracownik odbył rozmowę rekrutacyjną to wypadałoby ze strony MR Job o informację na temat wyniku rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    MR JOB

    23.01.2019 10:24

    Inne

    Pani Dario, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Została ona skonsultowana już z osobą odpowiedzialną za rekrutacje do wewnątrz naszych struktur i jak okazało się, grudniowa rekrutacja przedłużyła się znacząco z przyczyn od nas niezależnych. Tym samym wszyscy uczestnicy tego procesu otrzymali opóźnione informacje zwrotne, za co jeszcze raz przepraszamy.
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    15.01.2019 12:00

    Inne

    Czy oferta na lody jest jeszcze aktualna? Jeśli nie, to czy w najbliższym czasie będą oferty pracy dla par?
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    15.01.2019 11:56

    Inne

    Czy oferta na lody jest jeszcze aktualna? Jeśli nie, to czy w najbliższym czasie będą oferty pracy dla par?
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    15.01.2019 11:52

    Inne

    Czy oferta na lody jest jeszcze aktualna? Jeśli nie, to czy w najbliższym czasie będą oferty pracy dla par?
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    07.01.2019 14:24

    Inne

    Witam, czy ktos pracuje na produkcji lodow? Prosze o info jaka jest praca itd jakie warunki mieszkaniowe?????? Osobne mieszkania czy jakis hotel robotniczy ? Prosze o opinie.
    ReviewUserIcon
    Kręcę lody

    08.01.2019 18:02

    Inne

    Praca lekka w ciepłym. Mieszkania to zależy nie ma na pewno hoteli robotniczych, są to domy lub mieszkania. Mieszka się od 2 do 5 -6 osób w jednym mieszkaniu. Ja jestem już dwa miesiące tutaj i jestem zadowolony, ale dużo osób już zrezygnowało z pracy nie wiem czemu. Jeśli ktoś oczekuje kokosów to tutaj ich nie znajdzie. Przy pełnym przepracowanym miesiącu 1100-1200 euro to max
    ReviewUserIcon
    Slawek

    11.01.2019 06:10

    Inne

    Powiedz mi czy jesteś zameldowania?
    ReviewUserIcon
    fonsi

    14.12.2018 11:54

    Inne

    witam ile sie zarabia miesiacznie na tych lodach bez nadgodzin i z nad godzinami?
    ReviewUserIcon
    Kręcę lody

    16.12.2018 10:05

    Inne

    przy pierwszej klasie bez nadgodzin ok. 1000 euro z nadgodzinami to ok 1150 euro
    ReviewUserIcon
    Kręcę lody

    16.12.2018 10:06

    Inne

    przy pierwszej klasie bez nadgodzin ok. (usunięte przez administratora)euro a z nadgodzinami ok. 1150
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2018 18:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wazelina

    06.12.2018 21:55

    Inne

    Naucz się czytać kwitek z wypłaty gamoniu. Za pracę w święta masz wypłacane nadgodziny... Nadgodziny są w osobnej pozycji.... Ps Z jednym złodziejstwem JOBa się (nie)zgadzam . Tydzień pracy wynosi u nich 46 godzin tygodniowo= JAK W BANGLADESZU. Dopiero od 47 godziny dostajesz dodatek...
    ReviewUserIcon
    Nie dajmy się oszukiwać!!!

    14.12.2018 00:36

    Inne

    Czyli jakiś mankament w tej firmie widzisz (usunięte przez administratora)!!!
    ReviewUserIcon
    Monter Wentylacji

    12.12.2018 11:28

    Inne

    Witam. Mam zamiar jechać do pracy jako Monter Wentylacji. Co możecie mi powiedzieć o agencji?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.11.2018 20:05

    Inne

    Witam Chcialbym przestrzec nowych pracownikow lub osoby szukajace wspolpracy z ta agencja , a wiec tak podczas załatwiania spraw z umowa badaniami i wyjazdem pracownicy agencji sa w stanie odebrac telefon i pomoc ci o kazdej porze w kazdej sytuacji natomiast jesli juz jestes za granicy w miejscu pracy kontakt jest ograniczony poniewaz dodzwonić sie do biura jest bardzo ciezko w jakiejkolwiek sprawie a panie preferuja rozmowy smsami co wedlug mnie jesy bardzo nie powazne i nie profesjonalne . Agencja zapewnia ze zwroci pieniadze za dojazd za ubrania za badania po przepracowanym miesiacu co nie jest prawda bo po 2 miesiacach walki o zwrot sa szanse na otrzymanie go. podczas pobytu na kontrakcie bedziecie panstwo traktowani przez agencje rzeczowo licza sie tylko wasze wyrobione godziny a wszelkie problemy maja w (usunięte przez administratora) . Koordynatorow ciezko jest nazwac koordynatorami poniewaz nie maja pojęcia nawet czym sie w pracy zajmujecie ani gdzie dokladnie mieszkacie . Nie polecam a wrecz odradzam wspolprace z ta agencja .
    Company logo
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    30.11.2018 10:56

    Pracodawca

    Dzien dobry, "Pracownik" cichlibyśmy odnieść sie do ww. uwag: -pracownicy administracyjni w biurze pracują od godz. 8 do godz. 16 w tym czasie zawsze są dostępni telefonicznie - po godz. 16 w sprawach pilnych prosimy o przesłanie sms-a z opisem sytuacja, aby określić czy sprawa jest bardzo pilna i wymaga natychmiastowego kontaktu, czy można ją rozwiązać w standardowych godzinach pracy -zasady zwrotów za dojazdy opisane są w umowie oraz ulotce informacyjnej. Jeśli uważna Pan/Pani ze został popełniony błąd prosimy o zgłoszenie sprawy droga mailowa do Działu Organizacyjno Prawnego [email protected] , wówczas będziemy mogli ustosunkować sie oraz wyjaśnić ewentualne nieprawidłowości
    ReviewUserIcon
    Wawrzyn75

    28.11.2018 14:57

    Inne

    Witam czy wybiera się ktoś w sobotę albo w niedzielę do Apensen na produkcję lodów?

    Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    Główna Księgowa / Główny Księgowy

    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

    LocationIcon

    Legnica

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon