Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Witam, w sobote zaczynam pierwszy dzień pracy i rozpoczynam szkoleniem 10h. Czy ktoś jak wygląda taki pierwszy dzień w biedronce? Na co się przygotować?

Xxx

Ja tam robie na spokojnie i te 2600 zl zawsze mam

goliat
@Xxx

2600 brutto czy netto?

Kier

Kierowca. ITD Jest jedno lekarstwo na problemy najnizszych ranga pracownikow i kierowcow a mianowicie dwa razy w tygodniu niezapowiedziane wizyty INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO pod dystrybucjami biedronki.

Joanna

@Merry to rzeczywiście proces ten jest dość szybki. Pracujesz już w firmie jakieś 2 miesiące. Jak po tym okresie oceniasz firmę jako pracodawcę? Poleciłabyś innym pracę tutaj?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gość

a co powiecie o biedronce w Mszczonowie chodzi o magazyn jakie płace i td

Planista

A czy jest ktoś, kto może napisać coś o pracy planisty zapasu? Czy faktycznie jest jedna zmiana? Jak to jest z nadgodzinami? Jak wygląda sprawa premii w praktyce? Pozdrawiam!

Joanna

Chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Jakie pytania pojawiają się na rozmowie? Jak długo czasu mija od przesłania CV do rozpoczęcia pracy?

Merry
@Joanna

ja pracuje od 2 tygodniu cv aplikowałam po przez olx, we wtorek rozmowa w czwartek zadzwonili odrazu zalatwianie lekarza i inne biurokracje w piatek pierwszy dzien szkolenia

m.

Ja pracowałam w Biedronce i tak: przerwa 15 min a wg kodeksu pracy powinna być pół godz,niestały grafik,dziwaczne zmiany,jeszcze kierownik rejonu za dużo naobiecywał.

Olek

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki?

piotr

powiem ze zarobki są niezłe, trójkie mozna spokojnie zarobic, praca jest naprawde ciezka jesli chodzi o kompletacje, ale da rade sie przyzwyczaic, progi wydajnosciowe tez nie sa za wyskokie, daja obiad i zapewniaja dojazd, socjal tez jest niezły, daja talony na swieta, , ogolnie to nie ma co narzekac, w okolicach nasielska czy płonska to nie ma szans na takie pieniadze

raziel88

Pracuję półltora roku i nie schodzę poniżej 2900 na rękę. Jak zapierniczasz to płacą a patrz na to, że jesteś jedynie tragarzem i każdy może Cię zastąpić więc narzekanie jest nie na miejscu jeśli jesteś osobą, której kwalifikację i sytuacja życiowa zmusiły do pracy w roli tragarza. Narzekanie jest w tym wypadku bez sensu

praktykant

Siemanko Pracuje ktoś może w magazynach biedronki w sieradz wozniki?? Jakie są tam zarobki i wymagania

Olek

@El quattro na całe życie A gdzie pracujesz? Mowisz ze 2600 zl netto mozna zarobic na kompletowaniu ? A zeby to 2600 zl netto zarobic to ile godzin trzeba przerobic? i jaka norme wyrobic ?

El quattro na całe życie
@Olek

Bez nadgodzin, nadgodzin nigdy nie ma, bo jak je masz to któregoś dnia Cię wyrzucają z pracy wcześniej żeby to uregulować i nie płacić. Norma ok. 120%

kfazi

wyzysk nic wiecej, zamiast dawac normalne pensje to czlowiek robi nocki ,popoludniowki ,soboty ,niedziele i zarabia 2300. nic dziwnego ze coraz wiecej tych... ukraincow zatrudniaja,zamiast dac naszym zarobic

cv

@romek hmm a gdzie Ty kolego widziałeś takie ogłoszenia bo przyznam szczerze ze ja nie widze zadnych ofert pracy od nich tak na prawde wiec podpowiedz proszę

Chyba jak sobie przyniesiesz te niezbędne narzędzia z domu.

Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie innych niż artykuły spożywcze. Kupiłem laptopa chciałem oddać w tym samym dniu powiedziano mi że nie mogę go zwrócić. Radzę wszystkim innym klientom dobrze się zastanowić nad zakupem czegokolwiek w tym sklepie. Niby wielki sklep a do (usunięte przez administratora)

raziel88
@Gość

jak kupujesz laptopa w biedrze to jesteś idiotą i tyle na temat :)

emilio

Jak wyglada sytuacj w centrum dystrybucji w parzniewie? Warto isc na rozmowe. Przez telefon dowiedzialem sie ze wychodzi 2500-2800 na miesiac ale ile w tym prawdy? Na magazynie

niepolecam

Co do umowy, umowa o pracę, ze stawką jest ok, chociaż premię ciężko wyrobić, zależy jaki sklep. Jeżeli chcesz się zatrudnić, to na 100 % starzy pracownicy uwalą cię na kasie, jeżeli chodzi o szkolenia z wózków elektrycznych (tzw. pieski) to się nie doczekasz, nektórzy pracownicy się ich nie doczekują po dłuższym czasie, ja sam się zwolniłem, i nie żałuję. A, i pilnuj żeby kierownictwo poprawnie umowę wysłało do centrali, bo są problemy z wypłacalnością kasy, a na centrali totalna zlewka, nie interesuje nikogo że przez ich błędy pozbawiają człowieka uczciwie zapracowanych pieniędzy czyli środków do życia, i ani przepraszam ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@niepolecam

Zgadzam się w 100 %.

dostawca

Biednaronka to szmaciarze wchodzisz na magazyn z papierami i ch. . . Każdy udaje że Cię nie widzi wymyślają czasem ledwo się powstrzymuje aby któremuś nie przyj. Syf kila i mogiła na wycieczki to do biedronki a nie do Oświęcimia Oświęcim Sie kryje przy tych obozach pracy ochrona maca pracowników jak bo każdy oczywiście (usunięte przez administratora) nie obchodzi ich awizacja tylko jak się spóźnisz kara jak na czas to postoisz parę godzin a tachograf bije

Jednym słowem solidna firma! W której normalnej pracy dostanę ćwiczenia przed wyjściem na sklep i bezpłatny gabinet fizjoterapeutyczny? Tutaj dba się o pracownika i o jego zdrowie. Ja akurat pracuję w Gdańsku i mamy tutaj obsługę corporate welness zapewnianą przez care solutions. Świetnie mi się pracuje i to bez problemów zdrowotnych :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka