Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

kiki

szukam informacji dotyczącej pracy na stanowisku kontrolera jakosci na skarbimierzu.. prosze o pomoc. jakie sa zarobki

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

pawmer

Parodia rozladunkow. Magazyn wogole nie przystosowany, zero miejsc parkingowych przed magazynem. Tylko ulica, gdzie robi się zator, brak przejazdu i bardzo duże niebezpieczenstwo dla kierowców. Kolejka do rejestracji, awizacja kosmos, pi 20-40 osób czeka w zimie, przeciagu. Tzw. Tojtoje brudne, syf, syf, syf totalny. Zapraszam do nich kierownictwo magazynu żeby weszli i sie załatwili tam. Słowem porażka, najgorsze jest to ze nikt z tym nic nie robi. Pawel Merk

Bocian87

Witam właśnie sie dostałem do magazynu w Sieradzu mam juz skierowania na badania itd.moje stanowisko to magazynier na komletacji mam pytanie jak bedzie wygladac pierwszy drugi dzien pracy itd . czy ludzie sa ok i jakie normy sa na tym magazynie????

Magazynier
@Bocian87

Normalnie a jak....zobaczymy jak dlugo wytrzymasz!!! Nadgodziny ile fabryka da

Maciej
@Bocian87

Temat, w którym odpowiedziałeś, dotyczy pracy w miejscowości Mszczonów, dlatego chciałbym w miarę możliwości prosić, aby wypowiadać się na temat pracy w tej lokalizacji. Jeżeli już zdecydowałeś się dodać wpis, to mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy firma w jakiś sposób sprawdzała, czy podołasz obowiązkom na tym stanowisku? Odpowiedz, proszę.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
On

Teoretycznie magazynierzy mają średnio co 2 tygodnie wolne weekendy. Średnio bo zazwyczaj mi się zdarzał tylko jeden weekend w miesiącu. Ale to nie wiem jak na innych magazynach wygląda. U Nas jest niestety tak. A co do wynagrodzenia to oczywiście nie są te niedziele dodatkowo płatne. Traktują je jako zwykły dzień pracy

Maciej
@On

Jak wygląda to w przypadku kiedy obowiązuje zakaz handlu w niedzielę? Wtedy pracownicy magazynowi w firmie Jeronimo Martins Biedronka mimo to normalnie przychodzą do pracy? Czy może weekendy z zakazem handlu są traktowane jakoś inaczej?

yeti

Witam! Czy praca na komisjonowaniu jest ciężka? Czy można sobie powoli pracować oczywiście nie licząc na premię za wydajność? Proszę o odpowiedz.

yeti
@yeti

?

Joanna

@On, czyli magazynierzy normalnie w każdą niedzielę pracują w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy są jakoś dodatkowo wynagradzani za to, że w tym dniu przychodzą do pracy? Zachęcam, abyś szczegółowo przedstawił, jak to wygląda.

On

Mogę tylko powiedzieć jak to wygląda pod względem magazynu, na sklepie nie wiem jak to wygląda. Magazynierzy raczej nie odczuli wolnych niedzieli, ponieważ i tak muszą przychodzić do pracy. Zazwyczaj się jednak zdarza że pracy jest trochę mniej niż w normalnym tygodniu. Mimo wszystko trzeba jednak przyjść i zrobić swoje

karol_20043

Sprostowanie P21-200. Piszcie pozdrawiam

NowaJa

Moje sugestie dla Jeronimo Martins Biedronka: Dobrze by było gdyby kasjerzy w mniejszych miejscowościach dostawali większą podstawę jak ktoś chce się zatrudnić w sklepie żeby nie było podstawy 2200 bo to jest mało na pracownika który ma styczność z artykułami spożywczymi i z chemią no i oczywiście nie zapomnijmy o obsłudze klienta bo to też jest bardzo ważne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Spotkałam się z tym że nowy pracownik jest "obgadywany" za plecami i to nie są wcale miłe rzeczy takich pracowników Jeronimo Martins powinno się wystrzegać bo to tylko psuje atmosferę i podcina skrzydła nowej osobie która chce w tej firmie pracować

Joanna

@ona2018, ok, gdybyś była już po wstępnych rozmowach to zachęcam, abyś podzieliła się tym, jak przebiegła rozmowa i czy finalnie udało Ci się dostać do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka. @On, możesz napisać, jak zakaz handlu w niedzielę wpłynął na system pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy pracownicy rzeczywiście odczuwają większy komfort, mając wolne niedziele, czy raczej praca w tygodniu stała się cięższa niż wcześniej? Możesz opisać swoje wrażenia na ten temat?

On

Z kierownictwem kontakt jest słaby, raczej się z Nimi nie rozmawia. Jedynymi osobami które reprezentują kierownika są sami przełożeni. Możliwość dogadania się z Nimi jest ale to zależy i od humoru i od chęci. Jeśli widać że Cię nie lubią to ciężko jest się dogadać z czymkolwiek

@On

Obstawiam też że jest tak na każdym magazynie, nie tylko w tym

Joanna

@ona2018, zamierasz aplikować na stanowisko kontrolera jakości w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Znalazłaś jakieś ogłoszenie, czy po prostu masz doświadczenie na tym stanowisku i chciałabyś dalej pracować w tej branży? @On, dziękuję za odpowiedź. Jak ocenisz ogólne relacje pomiędzy kierownictwem firmy a pracownikami podległymi danemu kierownikowi? Można liczyć na wyrozumiałość i przysłowiowe "dogadanie się"?

ona2018
@Joanna

Znalazłam ogłoszenie i chcę aplikować na stanowisko kontrolera jakości.

On

Ma szansę, to zależy od widzimisie przełożonych. To Oni codziennie wybierają kto gdzie idzie. Jedni robią ciągle na jednym magazynie, a inni są rzucani co chwile po całym magazynie. Wiadomo, zdarza się że jak się nie zgodzisz w czymś z przełożonym to po np. godzinie nagle magicznie lądujesz na innym, mniej lubianym magazynie...

ona2018

Cześć, chciałam Was zapytać jakie macie opinie o pracy na stanowisku kontrolera jakości? :)

Joanna

@On, chciałabym, żebyś sprecyzował to, co napisałeś odnośnie do chodzenia na L4 pracując w firmie Jeronimo Martins Biedronka, otóż, czy osoba, która po powrocie zostaje przeniesiona na inny magazyn, ma w przyszłości szansę, aby powrócić do pierwotnego miejsca wykonywania swoich obowiązków? Napisz, jak to wygląda.

On

Załatwienie czegokolwiek u przełożonych jest problematyczne. A to nie mają czasu albo zazwyczaj ich nie ma bo co chwile sobie chodzą na przerwy. Robisz na jakimś podmagazynie i idziesz na L4? Jak wrócisz dostajesz "nagrodę" w postaci wywalenia na inny podmagazyn którego nie lubisz albo na którym sobie gorzej radzisz i potem jest narzekanie czemu tak słabo idzie... a co do ludzi to jest sytuacja jak wszędzie, są normalni ludzie którzy Ci pomogą i z którymi idzie porozmawiać i jest szeroko rozumiana patologia, nie idzie tego inaczej nazwać :/

Joanna

@On, w czym dokładnie przełożeni nie pomagają pracownikom zatrudnionym w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Również ciekawi mnie, jak wygląda atmosfera, która panuje pomiędzy osobami zatrudnionymi w tej firmie. Możesz przedstawić, jak to wygląda?

On

Aktualnie mogę napisać trochę jak wygląda to u magazynierów. Posiłek jest darmowy, na pasku płacowym jest odpisywany jako podatek, jednak podatek ten płaci firma, nie pracownik. Także można powiedzieć że jest darmowy. Dostają go wszyscy pracownicy centrum zatrudnieni przez Jeronimo Martins, ochroniarze itp muszą płacić za obiad. Wynagrodzenie magazynierów dzieli się na 3 czynniki. Płace zasadniczą, premie za obecność czyli brak L4 i urlopów na żądanie w miesiącu oraz premie za normy. Jeśli wyrabiasz wszystkie normy i dostajesz wszystkie premie idzie wyciągnąć spokojnie ponad 3 tysiące na ręke. Ale odrazu trzeba zaznaczyć że praca jest wymagająca, a przełożeni nie pomagają...

Gosciowka

Witam. Czy przyjmują kobiety do pracy na magazynie w Sieradzu? Co dokładnie robią? Ile zarabiają?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka