Wizual Projekt

Opinie o Wizual Projekt

A ja akurat uważam, że to bardzo dobra firma do pracy. Szefostwo uczciwe, solidne, przyjazne. Współpracownicy - młoda, fajna kadra. Wypłaty zawsze na czas. Ciekawe realizacje. Praca w miłej atmosferze bez większego stresu. Zarobki przyzwoite, może nie jakieś super wysokie, ale też nie zaniżone, myślę że typowe w standardach warszawskich w tej branży. Jeśli ktoś chce stabilnej spokojnej pracy, osobiście polecam.

WP

Byłoby także miło, drodzy byli pracownicy, gdybyście zrozumieli czasami, że 'Szef to też człowiek' i może mieć o wiele więcej na głowie zarządzajac całą firmą ( aby między innymi zapewnić Wam pracę) niż odpowiadanie natychmiast na wasze 'chcę teraz'... Bo tak na zdrowy rozsądek to pracownik i jego praca powinien działać 'dla firmy' a oczekiwać że firma czy szef będą bez względu na wszystko skakać wokół pracownika na każde jego zawołanie... to trochę nie tak działa drodzy byli pracownicy...

WP

Zastanówcie się Panowie co piszecie i najpierw oceńcie swoje zachowanie wobec pracodawcy a później wypisujcie swoje mądrości na internecie. Nieterminowe wypłaty... ciekawe kiedy... życze powodzenia w innych firmach, oby wam tam było lepiej...

byly

odradzam .... Pracowałem kilka lat i teraz wiem , że to co zrobiłem czyli odszedłem było najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć. Mają cie za idiote od początku do końca... wypłaty przestały być terminowe, totalna olewka ze strony właścicieli.

niby firma działająca od lat na rynku a szef nie umie odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Zawsze musi się zastanowić... i nigdy nie daje odpowiedzi..Pracowników traktuje jak powietrze.. Ciężko się czegokolwiek doprosić... O podwyżce można zapomnieć... nawet jak się starasz...głównie zatrudnia ukraińców dlaczego?? bo się na wszystko godzą. Nie polecam

Zostaw opinię o Wizual Projekt - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wizual Projekt