Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

shrek

Na co jeszcze trzymia ta Ewe tak jak ludzie tu pisza i tak jej w pracy nie widac i tak jej nie widac ,, wiec czas zwolnic a ona to aby reputację zakladu psuje

s

Głupo­ta jest też pew­nym sta­nem używa­nia umysłu. Panie Dyrektorze Ściślak.

?

Ciekawe ile w tym miesiącu pójdzie na uleczenie zakładu?

sysy

Znam ta Ewę i to racją za to co robi za to co zrobiła temu Tomkowi bo niszczy mu tylko życie tym romansowaniem powinna wyleciec. A tym bardziej że ona się do tej pracy nie nadaje tylko jej kur...wo w głowie a pracę ma gdzieś nigdy jej nie widać a kasę to każdy by chciał brać ale nie w tym zakładzie bo to nie miejsce w którym płacą za kur...wo. A ten Tomek nie widzi widocznie jaką ona jest. Będzie tego zalowal

gocha
@sysy

Ścislak tego nie widzi.Zresztą w tym zakładzie to ku... two zawsze było.Dziady.

franio

Smiac mi się chce jak to czytam. Tego o Ewie i tomku nie pisze jedną osoba tylko wszyscy już wiedzą. Nie tylko kobiety. Nikt nikomu nie zazdrości bo nie ma czego a już napewno nie Ewy. Ale jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada. A dobrze że są te opinię bo może ktoś się za nich weźmie wkoncu.

tomek

A co kogo obchodzi Ewa i Tomek? Ze stylu wypowiedzi łatwo wywnioskować, że piszącą jest jedna osoba. Czyżby obsesyjna zazdrość nie pozwalała skupić się na czymś innym. A może niespełniona miłość? Nie martw się, kiedyś i Ciebie ktoś zauważy.W tej robocie to od lat nic się nie zmienia. Ciągłe romanse i pierdoły. A problemy rzeczywiste pracowników jakoś są pomijane.Płaca ok? Warunki pracy ok? Chyba tak, wnioskuję z wypowiedzi zrozpaczonej pracownicy.Ocknij się wreszcie.

s
@tomek

Racja to raczej jest portal randkowy

?

Śmieszni jesteście.Ściślak was tego nauczył?

looh

No wielki czas się za nich wziasc. A głównie Ewie niech wkoncu ich przełożony się przekona kogo zatrudnił. A biedny to...ek poleci za nią. W tym zakładzie to się pracuje a nie ku...wi.

aaa

Skończy się Ewie i Tom..owi to kur..wo na zakładzie . ile można patrzeć na takie coś. Niech wkoncu ktoś coś z tym zrobi. Ja odrazu trzeba zwolnić za takie coś ona ma dawać przykład a sama psuje reputację zakładu. Wszyscy wiedzą co oni robią a nikt nie potrafi tego załatwić do końca. My to zglosimy do ich przelozonych.

ass

A oni dalej robią to samo. To...ek tylko Ewa mu w głowie. Widocznie nie kocha swojej żony nie zależy mu na rodzinie. Jak on tak może. Przecież ta Ewa wcale nie jest zadne piekno. Jesteśmy ciekawi co ona mu obiecuje że on tak z nią ciągle. A jej mąż naprawdę głupi że nadal z nią jest że ją jeszcze trzyma po tym co robi. Że nie wstyd im przecież wszyscy już o tym mówią. Wszyscy o nich wiedzą. Ale my się za to wezmiemy .

ddd

Ten Tomek to tylko Ewa mu w głowie co ona chce to on leci . ale tak to jest jak on się z nią tylko kur...i to się nie ma co dziwić że tak się kochają to za sobą latają. Ale my się za to wezmiemy nie chcemy żeby tacy ludzie u nas pracowali bo oni to już i w pracy to robią i już od dawna są widziani po pracy. Ale skończy im się to. Zobaczycie

kamcio

Witam tu wszystkich komentujących mam pytanko do was czy Biernacki potrzebuje kierowcę na zestaw c+e na żywiec posiadam dwa lata doświadczenia na żywcu mam wszystkie kat prawka licencje na przewóz zwierząt aktualne badania i wg ile zarabiają kierowcy na żywcu mają godzinową stawkę czy miesięczna i czy warto tam iść jako kierowca na żywiec ???? powiem że miał bym ponad 70 km pozdrawiam

@kamcio

Nie polecam tej firemki piramidki.Mają dodatkowe składki FUZ (nie myl z FUS )

baba

Co wy ludzie gadacie. Jakiego nowego ona cały czas z Tom...em rządzi. I jego wolą a to na konfekcje a to robią sobie przerwy na szybki se...ks w kantorkach gdzieś gdzie nie ma kamer. A glupkow z innych robią bo myślą że my nic nie wiemy nie widzimy. On głupi że z nią zaczął a mąż Ewy nie mądry że jeszcze ją trzyma naprawdę. Żoną tego kochasia będzie tylko cierpieć przez głupotę i naiwność męża który wdał się w romans z podwladna. Ale naprawdę my jesteśmy za tym żeby ją i jego wyrzucić za to jaka opinię przez nich ma zakład a ją głównie za to jaki daje przykład pracownikom. Pozdrawiam

Shrek

Wezcie sie wkoncu za Ewe i ja trzeba zwolnic a nie niewinnego chlopaka ona dazy tylko do tego zeby jemu opinie popsuc. On caly czas robi i to wszyscy widza nie ze go bronie ale tak jest. Ten koles ja teraz olewa to ona znalazla sobie nowego na konfekcji. Jej Nie widac prawie wcale nigdy i nikt wie gdzie ona jest. A facet robi a ona mu tylko psuje opinie. Wezcie sie wkoncu za nia. A jej maz glupi ze ja jeszcze trzyma wogole. Dawno powinien ja zostawic za to co robi.

a

A no tak to jest pozwalalaja sobie na zbyt wiele. I nikt nie ma odwagi powiedzieć tego głośno ale my mamy tego dość nie zostawimy tak tego. Ile można patrzeć na takie kur...wo. To już przesadą. Dzień w dzień tu udają że nic nie ma a za chwile ida gdzieś i robia swoje tylko im kochanie w głowie. A oboje maja rodziny. Ludzie już wiedzą i widza. A ona wolą go tam gdzie ona jest albo gdzie myślą że nikt nie widzi ale ludzie tam w nocy też pracują i nigdy nie wiadomo kto gdzie pójdzie a jeden drugiemu wszystko powie. Naprawdę trzeba się za nich wziasc a przedewszystkim ją do zwolnienia za takie zachowanie a tego tomka zaraz po niej bo się jej dał to teraz niech cierpi niech jego rodzina się dowie co z niego za gagatek. Wiec czas sie za nich wziasc i skonczyc z pisaniem o nich. Pozdr:-))

lool

Ta Ewa na konfekcje to zabiera tego tomka i po kątach żeby nikt nie wiedział się nie powiem co ... Ale ludzie inni widza i wiedzą po co oni się tam chowają. Żal żal żal

looh

Znam ta Ewę i znam tego jej kochasia tomka. Nikt nie potrafi ssię za nich porządnie wziasc A wszyscy widza co oni robią. Żałosne poprostu. Ile można oglądać kur...stwo. A on taki dobry jak i ona. Żal tylko jego żony i rodziny....

???????

A kogo ta Ewa ma na konfekcji?

?

Ścislak tego nie widzi ten "wspaniały uzdrowiciel"?

@?

Ściślak sam niech się uzdrowi i ogarnie.

Shrek

Zabiescie sie za Ewe A NIE ZA NIE winnego chlopaka chlopak pracuje non stop jej nie widac bo aby co chwile chodzi ona do swojego amatora na konfekcje a ten chlopak pracuje bo widac to i kazdy go chwali ze tyle robi, dajcie jemu spokoj zabierzcie sie wkoncu za nia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.