Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

on

temat o tej ewie to juz naprawde nudne jeszcze raz nudne martwcie ie lepiej o wypłate

syla

Do awizo. Właśnie to powinno obchodzić pracodawcę co robią jego pracownicy w trakcie pracy. Bo to nie jest zakład do ku...twa a ta Ewa tylko to robi razem z tym Tomkiem. Ona nie potrafi nawet dobrze pracować tylko maci i miesza. Tego tomka tak sobie owinela wokół palca że jest na każdy jej telefon na każde zawołanie leci. A on głupi jej się dał. I wezcie się ludzie wkoncu za to. Pozdr

awizo

Kogo to obchodzi kto z kim i gdzie i nikogo nie powinno to obchodzić, bo każdy ma swój rozum. A wy szukacie taniej sensacji bo nikt was nie chce, banda zazdrośników :-P

mmm

Może i pracuje Ale w między czasie co z nią robi. My właśnie widzimy. Jego żoną powinna go dawno zostawić bo to co on robi jak go sobie Ewa owinela to jest śmiechu warte. I niech ludzie przestana ich bronic. Pozdr

Aaa

Ludzie ten chlopak pracuje a jej na stop nie widac chodzimy z dziewczynami to widzimy go ze ladnie myje a ewa gdzie w tym czasie jest wiec wlasnie

ewela

Ale szczerze nie polecam pracy zwłaszcza teraz na myjce. Bo dzięki pani koordynator Ewie to jest jeden wielki bu...el na kółkach. Nie dba o nic tylko jej (usunięte przez administratora) w głowie. Temu Tomkowi wyrobila taka opinię przez romans z nim że na miejscu jego żony dawno bym go kopla w rogi po tym co on z ta Ewa na zakładzie robi. Opanowali by się trochę.

ludzie

Pracują ale ciągle nas oszukują na wyplatach. Wiecie coś czy teraz będą też brać z wypłat na uzdrowienie firmy?? Jeśli tak to ile?? Wogole jakim prawem oni tak mogą.

Lala

Macie racje szkoda aby tego chlopaka,, bo on pracuje bardzo dobrze a jej w,pracy wogole nie widac,, tylko szuka innego sobie juz

dd
@Lala

A czy ZPM Biernacki pracują, bo pogłoski o niewypłacalności chodzą ?

?
@dd

Przecież już od dawna ZMB jest niewypłacalny,dlatego znowu zabiorą z wypłaty na uzdrowienie, taki ma pomysł Ścislak.

lejdi

Ile można przychodzić do pracy i oglądać Ewę i jej kochasia tomka. Żałosne niech się ktoś za nią weźmie bo jej tylko se..ks w głowie z nim po kątach a nie praca. A ta myjka się tylko rozpada bo ona dobrze zarządzić nie potrafi tylko wykorzystuje innych a sama bierze kochasia i znika. Naprawdę proszę niech jakiś jej przełożony przejzy wreszcie. Bo tylko fajnego pracownika dobrego zniszczyła tym co z nim robi. Pozdr

Macie racie ludzie zeby Ewe zwolnic z pracy bo aby reputację zakładu ona psuje a jej maz to chyba nie wie co ona tu robi koles z myjki ja zlal bo to widac i slychac jak mowia to teraz szuka innego bohatera to swoich potrzeb ,, zal jeszcze raz zal a juz mowia ze na konfekcji ma nowego ludzie widza co ona wyprawia .

gogl

Zarobki różne zależy od godzin.

celtic

tu si Slawek niedowiesz takich rzeczy

Sławek

Jakie są zarobki dział konfekcja ?

mała
@Sławek

Przy 300 godzinach to zarobisz może,ale nie wg czasu pracy zgodnego z KP tu rządzą bezmózgowce.

awizo

Ludzie nie układa się wam we własnym życiu to próbujecie zniszczyć innym. Zacznijcie się leczyć na nogi bo na głowę już za późno, bo to co robicie to jest chore Banda (usunięte przez administratora)

ddd

Ale to właśnie po to jest pisane żeby wreszcie zobaczyli że ta Ewa nie nadaje się na to stanowisko i niech ustąpi miejsca pracy komuś ktoś się na tym zna i tak po kieruje ta myjka że będzie wszystko dobrze. I to pisze o niej wiele osób bo na zakładzie o tym mówią już od dawna.

ola

No wlasnie co mnie obchodzi ktos z pracy. Niech robia co chcą. To jest ludzka zazdrość aby. To powinlo byc usuniete

celtic

Zwracam się z uprzejmą prośbą do moderatora o usuniecie i niepublikowanie postów osoby ,która ewidentnie zaśmieca tę strone swoimi prywatnymi,fanatycznie chorymi opiniami na temat jakieś osoby a nie firmy.Ewidentnie widać że większość ostatnich postów napisała jedna i ta sama osoba.Co moderator po adresie IP powinien zauważyć.Strona GoWork służy do wyrażania konstruktywnych opinii o firmie w której sie pracuje lub pracowało aby poszukujacy pracy mogli poznać plusy i minusy danej pracy, a nie kto i z kim i gdzie!!! Zatem raz jeszcze prosze o usuniecie "postów śmieci" które ewidentnie łamią regulamin .

rada

Ewa do zwolnienia taka prawda niech ktoś wreszcie to zrozumie że to co piszą ludzie o niej to prawda ona nie wróży żadnej przyszłości doprowadzi tylko do tego że myjka się rozpadnie. Nie dość że nic nie robi tylko chodzi a rządzić porządnie nie umie to rozwala rodziny niewinnym ludzi takim jak ten Tomek bo napewno jego nie żoną nie będzie zachwycona.... Tomek ogarnij się wkoncu nim będzie za późno nie ryzykuj .

loooo

Ludzie to wszystko o Ewie to prawda. Ona się tam nie nadaje do pracy bierze pieniądze których nie powinna dostawać. Bo za kur...wo ten zakład nie płaci a ona tylko to robi nic więcej. Uwiodła sobie tego tomka i myśli że jej wszystko wolno a on taki dobry jak i ona ma swoją rodzinę a wdał się w romans z nią on jest chyba nie normalny albo nie kocha swojej żony skoro spojrzał na taka kobietę jak Ewa bo ona to nic specjalnego a on fajny facet ale stracił przez nia chyba rozum. Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.