Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Roni

A co tam na konfekcji świeżej słychać?

lol
@Roni

pełno zamówień buhaha

lol

Na myjke potrzebuja caly czas..... przyjmuja od reki praca w trybie nocnym.

ktos kto go zna xd

cwaniaki macie smieszne forum.... najlepiej cos napisac i niemiec nic z tego.... bo taka prawda tylko jechac i nic poza tym... wiec powiem tak stara pakownia i rozbior luz fajni ludzie itd.... ale nie powiem na nowym to dla mnie sa ch,,,, wielkie cwaniaki co oni nie mieli i nagle maja sapy bo kany nie ma i nie zarabiaja po 3500 zl na miesiac w koncu cos jest jak ma byc... wagowe ktore sie nie myla niby... same nawet kartonu nie zaplombuja bo czekaja zeby ktos za nich to zrobi.... smieszne stary rozbior zapier..... bardziej niz oni.... na nowym tylko siedza i nic nie robia bo patrza kto to za nich zrobi mam nadzieje ze jankes z rafalem sie za nich wezma bo to sa kpiny.....

xxx

No to Ewcia juz na zakladzie Tomus tez to komedie w pracy czas zaczac. Czekamy co dzis wymysla by spedzac czas razem. A po pracy wycieczka na sek....sik . Tak sie tu robi i za to kase zaklad placi.

pracownica

A na jakim dziale chcesz sie zatrudnic???

on

a my zapieprzamy a oni kase ładną dostaja za to

cyc

No tak jest. My jebie...my jak glupie osly a Ewa i Tomus sobie rzadza razem jak nie w pracy znikaja najpierw jeden potem drugi do kantorka zeby nie bylo podejrzen albo w jej aucie po pracy odjezdzaja razem a oni mysla ze nikt ich nie widzi a sami tu nie pracuja. Nikt slepy nie jest tak jak ten Tomek ze wogole ja dotknal.Niech wkoncu ktos z gornej polki sie za nich wezmie przeciez jest monitoring to nikt glupi nie jest ze jak przesiaduja razem po kontach to nie pracuja tylko jak juz od pol roku sie ku....wia. a potem normalni pracownicy dostaja w kosc. My juz nie mamy sil.

x

To nie zadna telenowela tylko prawda. Wielki czas zeby to co sie dzieje na tym zakladzie ujzalo swiatlo dzienne. Wiec nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Moze inni ludzie cos zrozumieja jak Ewka i Tomcio straca prace i rodziny. Milego weekendu wszystkim pracownikom zycze mnie jeszcze czeka dzis popoludniowka.

xxxxxxxxxx

Żal mi was ogarnijcie sie troche z ta telenowela jestescie zalosni

x

Tak to jest jak glupota i slepota ludzka nie zna granic. Ja piz....a swedzi to Tomus ,, mistrzunio '' musi ja podrapac dogodzic zeby nie chuczala. Ja na miejscu zony tego Tomka dawno bym go zostawila bo zrobil z siebie i rodziny posmiewisko biorac sie za cos takiego jak ta Ewka i to jeszcze w pracy wdajac sie z nia w jakis chory romans. Zreszta te ich wyjazdy do lasu tez juz sa zalosne wspolczuje jej mezowi ze jeszcze ja trzyma.

onnn

Tak to jest jak taka jedna kobieta Ewa potrafi rozwalic myjke i jeszcze mieszac sie w zycie prywatne pracownika. Tomek zebys nie zalowal.

?

Jestescie kompletnymi bezmozgowcami.Wiecznie ewa i tomek nikogo to nie obchodzi. Nie dzwiwi mnie to ze biernacki was zatrudnia.Piszcie o warunkach pracy bo to powinno interesowac

ona

No juz pewnie Ewka szykuje sie na sek....sik z Tomusiem. Jak nie uda im sie w pracy to pojada po pracy do lasu napewno. Znowu bedziemy miec z nich ubaw... pozdrawiam myjkowych

rob

Piszcie co z tym Przemkiem ktoś coś wie ???

on

nie polecam zakładu nawet na rozbiór

syla

Ewka dzis na zebranie sie odjebala wystroila jak szczur na otwarcie kanalu. Pewnie dla Tomusia. Ale tego jak wyglada ona nic nie zmieni niech spojrzy pierw w lustro. A Tomus slepy co on w niej widzi ale Seks....ik w pracy albo pracy za to bedzie napewno.

lysy

widze ze nic sie nie zmienilo w tym poj....m zakładzie

bolus

A to nie telenowela tylko prawda o pracownikach. On straci zone rodzine i prace a ona bedzie miec go gdzies i tyle a szkoda pracownika ktory sie stara a ona nim tylko manipuluje i go niszczy.

abc

Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Za robote niech sie wezma a nie jak najszybciej na odpierdol i na sek ....ik a zaklad takich ludzi nie potrzebuje.

xxxx

Naprawde zygac sie juz chce czytajac te telenowele o Tomku i Ewie.Jak masz dowody to je ujwnij albo wsadz sobie w du...te bzdury ktore wypisujesz bo naprawde to juz jest niesmaczne i meczace

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.