Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

niby które wagowe z pakowni się owijają? każdy robi nikt nie siedzi.

JONN
@pracownik

Wszystkie wagowe to ściemniary a największa ściemniara i świnia to ta mała Magda B z taśmy od Miłosza

michalebryll

uwierz ze twoich znajomych bardziej interesuje twoj brat niz twoje wycieczki i dyskoteki. moze dla odmiany cos bys na ten temat napisal na fejsbuku, chyba ze sam nie wiesz co u twojej rodziny. zalosny jestes wieprzu

ggg

Do biernackiego nie potrzeba typowo wyksztalcenia. Ewka z myjki przyszla od lopaty i probuje rzadzic. To moze kazdy proobowac wszystkiego jej to tylko bzyk...nie z Tomusiem wiec mozna mozna. A on robi sie taka jak ona. Pojdziemy do ich przelozonych juz z tym bo nie chce sie juz na to patrzec. Myjka sie rozleci na amen wkoncu przez nich a glownie przez nia.

w

Nie rozsmieszaj mnie doswiadczenie u biernackiego? Pekam ze smiechu buahahhaha tu mozna, ale doswiadczenie stracic.

kolo

A ile ten michal bryll ma lat

kolo
@kolo

To ile ma lat ten bryll

olek
@kolo

Zachoauje sie jakby mial 15.

Rambo
@olek

25lat ma. Propo konfekcji świeżej dlaczego pracownicy muszą przechodzić na pakownie i pomagać skoro mają dużo roboty u siebie ??? W momencie gdy odmowia są zastraszani ze dostaną wypowiedzenie. Szantaż!!!! Czy ktoś coś z tym zrobi?

Kaskada
@Rambo

Moi drodzy, jest coś takiego jak inspekcja pracy i tam należy zwrócić się z tym problemem. W tym zakładzie pracownik ma obowiązki zaś niedouczone kierownictwo nawet nie zna kodeksu pracy. Brak napojów w upały, zastraszanie, oszukiwanie na godzinach, jakieś budżet, w których trzeba się mieścić. To wszystko jest chore, bo brakuje ludzi, pracujecie po 14 godzin i jeszcze mało? Przecież Wy nie macie nawet czasu dla siebie, ten zakład zawładnął Wami całkowicie. A gdzie Wasze rodziny, czy macie dla nich czas? Mimo, że zakład nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec pracownika, to wymaga od niego całkowitość poddania, ile wytrzymacie w tym tempie. Sam byłem pracownikiem tej firmy kilka lat temu, mam kontakt z kumplami z tamtego okresu i oni twierdzą, że jest gorzej niż było. Skoro wtedy było tragicznie, to teraz nawet sobie tego nie wyobrażam. Ponoć jest nowe kierownictwo, jakaś straż zakładowa, jakiś Przemo co grzebie ludziom w kieszeniach kiedy są na kibelku. To koszmar, więc jak najwcześniej złożyć pismo skargę do Inspekcji Pracy, wskazać na niedociągnięcia i wtedy może ktoś się obudzi, że pracownik to też człowiek.

były
@Kaskada

Też byłem pracownikiem i PIP był nie raz widać Wojtek ma tyle kasy żeby zapłacić karę.Skąd ma? Oczywiście że Was oszukuje.

xxxxxxx

Najważniejsi ci co siedza pod biurkiem u Jan...iArt.....

PRAWDA

To jest prawda.}SZACUN SZACUN I SZACUN DLA PAKOWNI.ZwŁASZCZA DLA KOBIET I ICH RODZIN.MACIE NIEZIEMSKIE ZDROWIE NA TYLE GODZ.BRAWO WY.

DoBrylla

Obcych bardziej interesuja losy twojego brata i rodziny niz ciebie. Zostawiles ich w takiej sytuacji i zrobiles sobie wakacje. Wstyd dla rodziny.

?

Nie bądź smieszny gdzie ty zyjesz?

viola

Wlasnie max to jest opinia na temat tego.co sie dzieje na tym zakladzie. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Kierownictwo powinno sie za to wziasc bo pracownicy maja juz tego dosc.

heniu

Zgadzam sie w 100 % kogo interesuja jakies romansidła.

viola

Kol sama powiedz ile mozna to ogladac zalosni mysla ze ludzie sa slepi. A oni z zakladu sobie kur...two robia. Trzeba by ich sfilmowac i puscic w biurze. Jestem ciekawa co na to ich przelozeni. Bo jak pilowal myjki sowa to bylo sto razy lepiej a od czasu panowania Ewki to tylko balagan i nic wiecej i wciagnela w to swojego kochanka Tomusia ktory gdyby nie ona bylby swietnym pracownikiem. Ale jak woli ja bzykac zamiast robic.

viola

Ludzie czy wy nie widzicie co ta Ewka wyprawia na myjce z Tomusiem. Niech ktos sie za to wkoncu wezmie i ja wywali albo cos bo ile mozna ogladac kur....two na zakladzie. Albo zamiast dopilnowac wszystkiego to oni uciekaja na bzyk....nko. co on w niej widzi to jest zalosne. Nikt na myjce przez nich robic nie chce bo jak to ogladaja jak oni sobie slodza i sie mizdala to sie zygac chce. On zamiast odpoczywac w domu to z nia w samochodzie jak nie przed to po pracy jak nie zdaza na zakladzie... Niech ktos zrobi z tym pozadek kierownictwo powinno dbac o dobro zakladu a nie tolerowac takie zachowanie.

gt

Potwierdzam, ten parking to jakaś patologia -,- zamiast go powiększyć to nie....dlatego lepiej parkować od drogi albo pod drzewami

parking

Ludzie to ale bezmózgowce.żeby zaparkować samochód na środku parkingu w miejscu nie do tego przeznaczonym.I na dodatek przyblokować samochód ktury prawidłowo jest zaparkowany.a ochrona to do niczego w tym zakładzie.Powinna te samochody ,,zaparkowane'' na środku odrazu na naczepe i wypad do jasnej cholery.A nie pużnie ludzie chcą do domu jechać to nie da rady bo jakiś głąb kapuściany zostawił samochód w miejscu nie do tego przeznaczonym blokując inny samochód.Dziadowski zakład.

dyrektor

Czytaj uwaznie caly czas potrzebuja do tej firemki piramidki

x

Gdyby nie bezrobocie to nikt by nie poszedl do tego zakladu

w

Przeciez sa oferty pracy na okraglo w PUP. Biernacki szuka glupoli, nie ten zakład co byl kiedys.Ciekawo kto trzyma ten ster przeciez nie Wojtek.Co sie stalo ze smiesznym Ścislakiem?

golina

Michal zostawiles matke ze wszystkimi problemami i wakacje na calego. Wstyd rodzinie przynosisz tepaku.

xxxxr

Do kogos kto go zna. Ile Ci obiecali za pisanie takich glupot?niezle sobie tych dwoch wyszkolilo ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.