Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

WASSERMAN

DUPY DAŁA TO SIEDZI A PEWNIE ZADNEJ SZKOŁY NIE MA.A INNI MAJA I BEZROBOTNI ALBO NA PRODUKCJI ZAPIERNICZAJA. ZEGNAM.

Ada
@WASSERMAN

Ale piepszysz gosciu... Wiekszosc tam by tego nie ogarnęła. ..masz pojęcie ile tam jest etykiet do robienia, daty odpowiedzialność, ktorej sie u was wszyscy boja... dramat. .. Jak nie było koszera to z nami normalnie pracowala (usunięte przez administratora) wiesz to chociaz krwi nie truj swoimi nedznymi wypocinami wyssanymi z ... Dekiel...

........
@Ada

Dokladnie aby weronika i marta g wie jak ogarnac etykiety reszta robi dluzej a zero pojecia tak jak ten czarny

Nikuś

Co tam u Pani Weroniki że starej pakowni

pa
@Nikuś

Idz do biurka i się zapytaj.

Nikuś
@pa

Po co skoro wszyscy wiedzą jaką ona jest szkoda gadać... właśnie tylko w biurku siedzi...

jasko

Na dziesięciu rudych /także tych farbowanych/ przypada jedenastu fałszywych.

Co tam słychać u Gabrysia I Artura

Zaki

Dziś sobota ,modliłem się za was , byście dali rade w nowym tygodniu. Pozdrawiam Krystian

Eryk

Wiecie może jakie działy dziś są w pracy ?

Ada

Dla twojej wiadomosci w sobotę pracowalysmy żeby drugiego miwc wolne. .. A z reszta co ci tlumaczyc jak tqoj nick mówi wszystko. ..

on34

mam pyanie czy wam też zalegaja z wypłataki od grudnia

on34

mi chodzi o koperty bo na konto jest.

WASSERMAN

NO do wyjebki jest ni i dobrze ze strzy tez go wyjebali, tak samo ukraincy niech wypierdalaja bo aby nam prace wyzeraj... i nie mowie tu o biernackim ale wogole ogolnie taki pracodawca woli takiego ukrainca niz polaka i co ja mam wiecznie chodzic do podpisu zal.A swoja droga ludzie tak psiocza jak im to zle u biernasia to zacznijcie strjkowac. pa

Polak
@WASSERMAN

Masz racje,(usunięte przez administratora)!!!!!!

Miłosz z myjki pojemników niedługo zostanie zdegradowany i już nie będzie taki ważny

Zajączek

Miłosz to ani do pracy sie nie na daje spuczuje tej nowej dziewczynie dzis po kazal klase co znia robil. ..

Sza.....

A jak tam pani Marta G z pakowni niby taka święta

?
@Sza.....

A bardzo dobrze się ma jakby ktoś pytał... hehe? Dla ciekawskich...

....
@

Musi sie miec dobrze skoro nowa milosc kwitnie pani M

@....

no pewnie zazdrościrz to zajmij sie swoim życiem a nie wtykaniem w nos w nie swoje sprawy... widoczie twoje zycie sie nie układa skoro znowu czepiasz sie jej... to już nudne sie robi... a wogóle wez sie za robote bo jak cie widze i te twoje ruchy to poprostu brak słow... naprawde masakra

Maniek

Hej a gdzie sie podziewa ta sliczn blondynka z myjki? Słyszałem , ze ma slub w sierpniu.

kurczak

haaaa żałosny jestes sylwek a co zazdroscisz? a kto by chciał takiego nieudacznika jak milosz/?

ZAJACZEK WIELKANOCNY

A JA MAM WAS WSZYSTKICH W DUPIE TUTA NIC NIE MOZNA TOREBKI PRZEZROCZYSTEJ NIE, TELEFONU TEZ NIE A WYJSCAC SIE MOZNA? PEWNIE TEZ NIE. BO CIAGLE PEDEM I TO Z GROSZE NAWET DO KIBLA NIE POJDZIESZ LUDZIE HAMSCY A BRYGADZISCI TO SA PO PODSTAWOWCE MIN MILOSZ Z MYJKI.BAKTRIA NIC NIE ROBI NIE WIEM ZA CO BIORA PIENIADZE. SMIESZNA JEST MILENA BO SIEDZI PRZY KIEROWNIKU NIE WIEM CO TAM ROBI JAK TO ZWYKŁA FRYZJERKA CHYBA .... BO CO INNEGO?SNIADANIE TO CI UKRAINA ZAPIERDOLI OGOLNIE KOŁCHOZ.URLOPU NIE DOSTANIESZ BO ROBIC NIE MA KTO.NAWET KAWY NIE MA NA STOŁOWCE YLKO TA HERBATA JAK SIURY.PEŁNO KAMER.A CO NAJLEPSZE JAKIES DMUCHANIE NA ALKOHOL A CO TO W POLICJANTA SIE BAWICIE.ZOSTAWISZ COS NA SZATNI TO JUZ TG NIE MA JAKIES LEGITYMACJE JAK W SZKOLE.SAME NAKAZY I ZAKAZY.TAKIE MADRE JESTESCIE A NIE JEDNA OSOBA MA LANCUSZEK I TP RZECZY ALBO PAZURY WYMALOWANE ZAL XD I NIE POLECAM NIKOMU.

Sylwek
@ZAJACZEK WIELKANOCNY

To nie pracuj jak sie nie podoba a nie zalisz sie tu sie pracuje a nie siedzi sie i tel w rence.

Ccccc
@Sylwek

W pisy sa justynki z myjki skrzynek bo na stop sie zali na Miłosza nawet mowi ze milosz ma inną. Dziewczyne juz bo widziala ich razem

pawel

kiedy ta wyplata ile mozna czekac smiech na sali taka duza firma a nie placi na czas

masa

jak tam ślepy z starej pakowni

?

pakownie miały wyplate

Daria

Do kogo musze sie zglosic bo chce isc pracowac na pakownie ubojowa dajcie jakies namiary z gory dziekuje

Kierownik

Jakoś pracują i dają radę ludzie na pokowni. Płoty tutaj każdy pisze a w rzeczywistości nikt nic nie powie. Straszne co tam się dzieje. Co pochwile jakieś zmiany jacyś nowi ludzie odchodzą przychodzą jak na całym zakładzie ale praca jest praca i trzeba to wykonać.tylko dziwi mnie to że ta właśnie Emila brygadzista z gipsem chodzi do pracy i normalnie ma płacone za to. No to już przesada że tak można. Niech się ktoś tym zajmie jak tak można. Ej dyrektorze zakładu można tak? To ludzi na wózkach inwalidzkich zacznijcie zatrudniać jak ona tak może być i tylko chodzi i noc nie robi a ma zapłacone.. Bo z złamana ręka chodzi.. No ludzi bez rąk i nóg zatrudniajcie . Marcin Marcin to ma głowę pusta i wielki kierownik.. Nieźle musiał grzebać komus. Wypłaty w poniedziałek Masakra.. Ale cóż 10tegp to 10tego. Dużo wiem p wszystkim bo z dużego stołka wie się duuzo.. Na razie

Bozena

Marcinek z Ewelina juz dawno. Razem. A marcina kobieta nie wiem czy wie co on robi ale sie dowie

Mnkgg

Ewa poza Tomusiem świata nie widzi a nie jej w głowie Ukraińcy nie puszczaj bujdy ....!!!

@Mnkgg

Marcin to sa twoje w pisy wiemy twoja zona sie dowie

@Xxx

Ewa teraz zadzi z Ukraina. Bo jej kolega juz tu nie pracuję. A ze ewy maz glupi i ja czymie w domu. To jest glupi ona robi go w konia z ukraina ... Zal i zal

@Karolina

Marcin. Twoja zona sie dowie mamy zdj

@Karolina

Widać że nie jesteś w temacie. Bajki piszesz.

@Zainteresowany

Tak bo marcim swiety z ewelina nie jest. Mamy zdj ja pracuje u niego

Ikar
@Karolina

Najpierw naucz się poprawnie pisać, bez błędów ortograficznych, a potem możesz udzielać się na goworku pierduśnico.

!!::--''--;;;
@Karolina

Co ty za piwrdoly opowiadasz ze jej Tomus tu nie robi . Robi a ze chwilowo jest na urlopie to co. Pewnie sam to pisze żeby się bronić żeby go zona nie zostawiła żeby się rodzina nie odwróciła od niego jak poznają w końcu cala prawda o słynnym panu Tomaszu z myjki.... On i Ewka są siebie warci. Ona aby dawać potrafi a on z tego korzysta i bierze kiedy się da.

Beti
@!!::--''--;;;

W kazdej plotce jest troche prawdy

www
@Xxx

Widocznie jest taki glupi jak ona.A moze maja uklady?a na uklady nie ma rady. hahah

Renatka
@Xxx

Jak piszesz ze jego zona sie dowie na forum to bezsensu . jak masz taka nienawisc do niego to idz bezpozsrednio do jego zony lub anonim podeslij a nie piszesz jakies szantarze ze sie dowie. A moze juz wie ?a moze to czyta i w (usunięte przez administratora) ma wasze opinie.Zastanow sie co piszesz bo to bezsens.

@Xxx

Czy wy w ogóle widzieliście jego żonę? Nie wychodzil bym do roboty mając taką w domu. Z taką jest co robić a nie uganiac się za innymi (usunięte przez administratora)

Jest dobrze już płaca

XXX
@Tomek

Widocznie woli uganiac sie za innymi bo zona go znudzila

Remik
@Tomek

jakbys nie wychodzil do roboty jakbys niby mial taka zone to bys nie pracowal a bez pracy nie mial bys za co utrzymac zony a ta niby niewiadomo jaka zona koplaby cie w (usunięte przez administratora) hahaha a po drugie niby (usunięte przez administratora) wie jaka jest a pewnie zajechana w (usunięte przez administratora) i woli inne

wp

uboj pracuje jak nie ma wyplat?? ponoc maja byc jutro albo w srode tak juz slyszalem ....

@wp

Uboj wypłaty mial

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.