OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Kuba

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki w firmie?

Janik
@Kuba

Zapomnij. Zablokowane na czas nieokreślony.

Jakiś powód tej ciszy jest?

czarny21

czy w omedze przyjmuja bez doswiadczenia

Gregor

Niestety bardzo często osoby nie przykładające się do pracy obrażają innych pracowników !!!

Patrycja

@aaa, nie współpracujesz już z OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski i z tego co widzę masz negatywną opinię o tym pracodawcy. Jednak wspominasz w swoim wpisie o bardzo ważnej kwestii jaką jest doświadczenie. Co Twoim zdaniem, odnosząc się do swojego doświadczenia zdobytego dzięki tej firmie, będziesz mógł wykorzystać na dalszych szczeblach kariery?

Patrycja

@Michał, udało Ci się zdobyć interesujące dla Ciebie informacje o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to na tym forum znajdą się osoby, które chętnie zapoznają się z nimi. Pamiętajcie, że jak znajdziecie jakieś ciekawe, prawdziwe informacje o pracy to zawsze warto się nimi podzielić z innymi.

Wie ktos jak jest na magazynie w Gdansku na ul. Kontenerowej?

Jacek

Poszukuję kierowców na dział Turcja Grecja kontakt 604913882.

byly pracownik
@Jacek

nie polecam.Omega jest firma ,ktora kompletnie nie szanuje swoich pracownikow, wyzyskuje, obciąża ogromna iloscia pracy, wywiera niesamowitą presję na pracownikach. Stres jest nieodzownym czynnikiem w tej firmie. Jezeli szukasz normalnej firmy, w ktorej normalnie bedziesz chciala pracowac- to omijaj Omege szeeeeeerokim łukiem bo jedyne co z niej wyniesiesz to uszczerbek na zdrowiu psychicznym

Jednym słowem - tragedia.

Kościół Wniebowzięcia NMP

Minutą ciszy upamiętnijmy pamięć po byłych kierowcach OMEGA Pilzno

Patrycja

To forum służy do opiniowania firm jako pracodawców. Użytkownicy, którzy zaglądają na nie, chętnie dowiedzą się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. Proszę Was o przestrzeganie przeznaczenia tego miejsca i pozostawianie tylko merytorycznych opinii.

drogo_wskaz

@niezadowolony Omega to i na diagnostyce w Pilźnie i Rzeszowie ma starszych facetów. W której to byłeś na tym przeglądzie u tego gościa, bo też mam jechać...

Patrycja

Czy ktoś z Was orientuje się czy nie powstały nowe oddziały? OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. specjalizuje się nie tylko transportem lądowym ale i morskim, pytam ponieważ widzę dużo ofert pracy na stanowiska dyrektorskie, czyżby powstawało więcej oddziałów? Wiecie coś na ten temat?

Janusz

Witam.W tej chwili w Omedze Pilzno Dział Europa Zachodnia jest najgorsza spedycja ,same ignorantki, chamskie odzywki do kierowców ,kilka lat wstecz był to najlepszy dział teraz najgorszy.Kontakt spedytor kierowca fatalny,nie polecam!!!!!!!

Cieślak

Czy ma ktoś może wiedzę na temat nowo otwartego działu w omedze a mianowicie działu cystern spożywczych? Gdzieś wyczytałem że otwarli taki oddział pod Krakowem?

Tarnów

Odradzam całkowicie środowisko ludzi robotów totalnych ignorantów każdy patrzy tylko na siebie każdy jest tam traktowany jak przedmiot nawet jak przedmiot gorszej kategorii wszystko przez to Jaki jest system w szczególności odradzam praca kierowca chyba że tylko taki co chcą się nauczyć jeździć jesteś totalnie ignorowany brak odpowiedzi na najprostsze pytania jeśli coś się stanie liczy tylko na siebie. Co najciekawsze jest to że jesteś więźniem bo jeśli do 10 nie wyjedziesz w trasę to nie otrzymasz wynagrodzenia dopóki nie wyjedziesz znowu w trasę. A jakbyś się chciał sie zwolnić to wynagrodzenie otrzymasz dopiero po 60 dniach i to z dużymi obciążeniami zaliczą ci za wszystko nagle okaże się że masz dużą normę paliwową i auto jest źle utrzymane. Generalnie jeździsz i stoisz robisz pauzy niepotrzebne Po 20 i 30 godzin a to się przekłada na kasę bo jeździsz na kilometry no chyba że jesteś ulubieńcem tylko to wygląda w ten sposób że jeździsz na dwie karty albo na magnesie jaka to firma

pietrrr

Dostałem propozycję pracy na stanowisko spedytora Chciałem zapytać jakie tam są zarobki na tym stanowisku i ewentualnie jakie system premiowy i czy w ogóle jest w miarę dobry klimat ;) Dzięki za wszystkie odp z góry , pozdr

oa

fajnia okej ale w czym ona według ciebie jest jakaś najlepsza?

Jaroo

OMEGA NAJLEPSZA FIRMA (pozdrawiam EKIPĘ Z LIDL -a)

rambo
@Jaroo

Najlepsza w okrążeniu.

bombardier

Jezdze w PP PKS Rzeszów grupa OMEGA PILZON, i stanowczo odradzam czekam, czekam do wypłaty i uciekam, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.