OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Happy

Jak co roku, w grudniu najniższa pensja i zwolnienia. Nie ma to jak jedyny prezent jaki można dostać w omedze wizja utraty pracy na święta. I tak co rok dziwnym trafem w grudniu. W tym roku dalej tak jest? Pozdrawiam wszystkich pracowników magazynu.

Wyjaśnienie

Firma bardzo dziwna.Ludzie z innych województw mogą dostać u nich umowę o Pracę.Natomiast osobom z Podkarpackiego, oferowane jest tylko samozatrudnienie.Firma tłumaczy to tym,że w tamtych województwach mają załadunki.Chore...Wychodzi na to,że ludzi z Podkarpackiego traktują sporo gorzej.Bo nie wiem,co mają załadunki w danej lokalizacji do tego,żeby dostać Umowę o Prace bądź nie.

Sorbet

Pracowałem i podzielę się doświadczeniem . Praca na większości stanowisk biurowych: spedytorzy , kierownicy , specjaliści bardzo wymagająca , niestety zarobki nie nadążają za ilością pracy i obciążeniem pracownika .Finansowo słabo i ciągłe opowieści ile to można zrobić premii :) Oczywiście najlepiej przychodzić godzinę przed i zostawać po czasie pracy aby ktoś poklepał Cię po plecach bo zapewne będzie to jedyny dodatek a spedytor dodatkowo może spodziewać się kilku telefonów w każdy dzień po pracy z pretensjami kierowców - moim zdaniem to najtrudniejsze stanowisko w Omedze. Bardzo duża rotacja , nie jest to firma gdzie pracuje się latami . Poznałem wielu wspaniałych ludzi z których zdecydowana większośc już nie pracuje tam ja również podziękowałem .Osoby zdolne i na poziomie dość szybko łapią się że są w nieodpowiednim miejscu i uciekają . Permanentna rekrutacja i zatykanie dziur . Polecam jedynie jako pierwszą pracę .

Jarosław
@Sorbet

Mam rozumieć, że zapowiedzi pracodawcy o wypracowaniu sobie atrakcyjnej premii nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości? W takim razie napisz, proszę, jak dokładnie kształtuje się poziom oferowanego wynagrodzenia. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie wygląda to źle.

pan z lasu
@Jarosław

na start najniższa krajowa - jeśli nie masz doświadczenia a jak masz to więcej niż 2500 netto nie ma co liczyć premia? fikcja która można pozamykać w bajkach

Sorbet
@Jarosław

Osoby bez doświadczenia po studiach 2000 na stanowisku spedytora , aby zarabiać więcej rok doświadczenia i pozytywna opinia po czasie okresie próbnym 2300-2700 netto . Premia obecnie jest kwartalna i zależna od innych osób w dziale , więc nawet jeżeli się uda a słabsze ogniwo nie da rady sorki - generalnie nie masz wpływu na to czy ją dostaniesz ot taka ruletka . Na marginesie nie jest to głowny powód rotacji pracowników .

doswiadczony

pracowałem i nie polecam... jedyny plus? pieniądze na czas na koncie jak wcześniej poprzednicy wspomnieli: wyzysk, wymóg przychodzenia przed czasem pracy i zostawanie po godzinach ku chwale ojczyzny, przerzucanie odpowiedzialności za błędy z góry na niższe szczeble oraz fikcyjny system premiowy nie zależny od nas można książkę napisać...ale szkoda na to czasu

xxx

Z czystym sumieniem mogę polecić To nie ta sama omega co była kiedyś nie sugerujcie się opiniami innych bo większość tutaj to by chciała chyba stać i owieczki liczyć zamiast jeździć. Pozdrawiam

pit

pracowalem w tej firmie nie powiem zlego slowa jest spoko poza zarobkami ja najwieksza wyplate mialem 2300 za 3-tyg.jazdy Niema systemu pracy jazda jest non stop tzn.wyjazd jeden badz dwa przezuty i zjazd. Ogolnie rzecz ujmujac super firma dla poczatkujacych bez doswiadczenia.Ja zwialem od nich po trzech m-cach musialem oddac 1500zl lojalkca na 6m-cy.To jest cala prawda o tej firmie.

Janek
@pit

2300 za 3tyg wow . To była jałmużna a gdzie wypłata??!

Jan
@Janek

Odpowiedziałeś na komentarz sprzed ponad 5 lat. W tamtym okresie w firmie OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski mogły obowiązywać nieco inne stawki aniżeli obecnie. Może wiesz, jak obecnie wyglądają wynagrodzenia w tej firmie? Ciekawi mnie, czy na przestrzeni ponad 5 lat zmieniły się stawki oraz, czy zakres obowiązków wygląda podobnie, jak wcześniej. Masz jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu?

kierowca
@pit

jak czytam takie opinie to smiac sie chce ludzie nie sluchajcie jakis pseudo kierowcow nie wiem gdzie on jedzil i czym ale pracuje tu ladnych kilka lat i nie jest zle jak kazda firma ma swoje plusy i minusy najwiekszym minusem omegi jest dzialalnosc a wynagrodzienie to srednio miedzy 6 a 7 tys miesiecznie na czysto do wyboru dniowki lub kilometry ja jezdze na dniowkach ok 24 dni w miesiacu co 5,8 dni w domu pauza jaka wychodzi i z powrotem mowie o chlodniach na Uk wiadomo kasa moglaby byc lepsza.Zestaw macie na stanie nikt wam nie jezdzi nie przepinacie wyjezdzacie i wracacie na baze co z moich obserwacji jest sporym plusem.

nowy

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM tą pseudo firmę kierowcy i spedytorzy żenada kłamią co ryj otworzą oszukuja z kazej strony kategorycznie nie polecam

spedytor

pracowałem kiedyś jako spedytor, ale w mniejszej dużo firmie. Przeglądając oferty pracy, Omega zachwala stanowiska spedytora/ kierownika transportu, itp. pisząc o jakichś tam możliwościach rozwoju i samorealizacji. Możliwe, że tak jest. Tylko dlaczego nie napiszą o WYNAGRODZENIU !!! Że np. atrakcyjne wynagrodzenie oferują w zależności od wyników jak wiadomo. Dlaczego biją pianę , zasłanijąc się jakimiś tam rozwojami i pomysłami, które niby można wdrażać, ale nie piszą najważniejszej rzeczy dla kandydata: WYNAGRODZENIE !!! Byłem kiedyś w Pilźnie na rozmowie i szczerze to nawet 2200-2500 na rękę nie chcieli dać. Aut do dyspozycji kilkanaście, a kasa za to ? Po prostu te ich oferty pracy zawierają mnóstwo ściemy.

pioter

Jezdzi bądź jeździł ktoś na dziale bdf na Niemcy w podwójnej? Jakie opinie. Wiem ze kółko 950 na głowę. Tacho tam pełen legal czy jakieś przeskoki na pauzie po pol obrotu koła? Bo słyszałem tak i tak

Justyna
@pioter

Firma obecnie prowadzi dużo rekrutacji, które również znajdziesz na stronie GoWork w zakładce „oferty pracy”. OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. proponuje dwie formy zatrudnienia, umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza. Taki wybór często jest pomocny w życiu prywatnym. Na rozmowie możesz dowiedzieć się wielu szczegółów. Daj znać jak przebiegnie proces rekrutacyjny.

@pioter

Dzień dobry. Aktualne informacje o rzeczywistych warunkach współpracy dla kierowców działu BDF oraz innych działów Omegi Pilzno może Pan uzyskać po wypełnieniu formularza na stronie: http://omega-pilzno.com.pl/kierowcy/ Pozdrawiamy.

Yet

Czy ta firma wozi piwo, wodę ? Myślę o zatrudnieniu w roli spedytora - proszę o informację czy jest tam szansa awansu na wyższe stanowiska oraz wyższe zarobki.

Kierowca bombowca

Witam wszystkich , mam zamiar zatrudnić się w Omega Pilzno , nie ukrywam ze przeczytałem wszystkie opinie (większość negatywnych) i mam trochę mieszane uczucia .Proszę o podpowiedź jak wygląda egzamin który trzeba odbyć przed przyjęciem .Pani z ogłoszenia mówi że wiele osób odpada.Generalnie mam 150 kilometrów i nie chce jechać na próżno .Czy faktycznie jest tak tragicznie ..??

@Kierowca bombowca

Dzień dobry. Nie przeprowadzamy egzaminu, jest tylko jazda testowa. U nowych kierowców sprawdzamy podstawowe umiejętności, bez których nie da się zdać egzaminu na prawo jazdy. To przykładowo parkowanie zestawem, włączanie się do ruchu, ruszanie pod wzniesienie czy spinanie zestawu. Do tego sprawdzana jest jeszcze umiejętność podjazdu pod dok oraz obsługa tachografu - logowanie oraz wylogowanie karty kierowcy. Warto wiedzieć, że kierowcy bez doświadczenia najpierw mają szansę zdobyć je w podwójnej obsadzie, a dopiero później mają jazdę testową. Pozdrawiamy.

Jamal
@Kierowca bombowca

Chłopie za 3.500 piasek idź wozić jak z tymi bezmózgami masz mieć do czynienia. Mówiłem z własnego doświadczenia. Każdy że spedytorów siedzi metr od siebie a informacji między sobą nie potrafią przekazać. Jeśli chcesz umknąć w którymś z państw i martwić się o powrót to zapraszam z otwartymi ramionami to tej "firmy" jeśli można to tak nazwać. Przyjmują każdego a przez telefon udają korporacje. ????

@Jamal

Jeśli zdarzą się jakieś problemy w relacjach na linii kierowca-spedytor, to zgodnie z funkcjonującym w firmie systemem, należy zgłosić taki fakt do kierownika działu, który jest przełożonym spedytora. Ponadto ewentualne niejasności można zgłaszać również do działu rekrutacji, którego zadaniem jest zbieranie opinii kierowców. Wszystkie tego typu sytuacje staramy się rozwiązać. Pozdrowienia.

Najduch

Witam, Dane było mi tam popracować. Nie zwracałem zbyt wielkiej uwagi na opinie z GOWORK zatruniajac sie tam, jednak teraz potwierdzam że to wszystko co ludzie tu pisza to prawda. Ze strony kierowcy : jazda praktycnzie non stop. Za kilometr placa jakos 50 groszy brutto. Oczywiscie samozatrudnienie wiec z tego trzeba oplacic zus podatek ksiegowa. Jazda praktycznie cały miesiąc żeby godnie zarobić. Pierwsza premia(ok 70-80€ brutto) i w sumie jedyna zaczyna się od 12000 wyjchanych kiloemtrów w miesiacu. Druga i zarazem ostatnia premia jest za paliwo ale to dosłownie 30-40 € brutto oczywiście jeśli ktoś zmieści się w normie paliwowej. Po zjezdzie na baze i oddaniu godzin spedytorzy dzwonią i namawiają, proszą itp o wyjazd ponieważ nie ma kto pojechać z kontraktowym ładunkiem, również w okresie świątecznym. Płatne od kilometra wiec wszystkie posotoje z winy czy nie winy kierowców za 0 PLN. Nie dostaniecie ani grosza i nawet nie ma co sobie nadziei robić . Dużo by tu jeszcze opowiadać. Ze strony spedytora : 2500( przy dobrych wiatrach i ze sporym doświadczeniem) na rękę dla spedytora z doświadczeniem który wie co robi na okres próbny ( po okresie podwyżka 100 może 200 pln) . Nadmieniam jednak, iż jeśli przez pierwsze 3 miesiace jakies autko sie spozni na zaladunek rozladunek nawet nie z winy spedytora i firma otrzyma z tego tytułu obciążenie można zapomnieć o podwyzce ponieważ przy podpisywaniu kolejnej umowy napewno beda o tym pamietali. Praca to ciągła presja, nacisk z góry, co chwile nowe obowiążki człowiek nie ma czasu wyjść na papierosa. Po pracy wracałem do domu opadnięty z sił nie miałem ochoty n anic. Po pracy telefony od swoich kierowców ( norma pod spedytora 15-20) oraz od kierowców innych spedytorów ktorzy nie odbieraja telefonów po pracy. Co chwila mowa o jakiś premiach które wogule nie są do osiągniecią choćby jak się człowiek nie starał, a próbowałem kilka razy naprawde... W pracy trafił mi się bardzo fajny kierownik, lecz tak naprawde nie mógł nic zmienić ponieważ o wszystkim decydowała góra. Po pracy myślałem głownie o pracy i co będzie sie działo następnego dnia. Praca bardzo wymagająca jak na takie zarobki. Doświaczonym spedytorom naprawde odradzam. Jakiś laik albo ktoś z urzędu ( co teraz stało się modne ponieważ są tani i wiecej pesos zosanie w firmie) może się skusi natomiast ja uciekłem z tamtąd bardzo szybko z czego bardzo sie cieszę. Pozdrawiam, Za spoko kierownika daje 2 gwiazdki .

laleh

Witam , dzisiaj po rozmowie z kierownikiem i miłą Panią przez tel ,która oddzwoniła prawie po tyg sprawa ma sie tak dla tych którzy chcieli by zaczynając w okolicy Wrocławia ponoć firma w okolicy tej bedzie otwierać parking czy coś w tym stylu. Główne kierunki mają być na anglię ale jak to będzie nikt nie wie. osoby bez doswiadczenia do przyuczenia : najnizsza na papier i 100 pln dniówka czas szkolenia około 2 mies pozniej jakis egzamin ( trasa w pojedynkę ) . po tym kierowca wybiera umowa o prace ewt samo zatr. w przypadku kiedy kierowca jest doświadoczony i chce dopłatę do ZUS musi spędzić w kabinie ponad 3 tyg dniówka 50 euro co obecnie jest smieszne gdy tyle to na krajówce za 8h firmy dają ale kto co lubi. plus taki kierowca jest przypisany do jednego auta

Świeżak24
@laleh

Ja mam na międzynarodówce najniższa krajowa +dieta 245zł co daje ok.300zł dniówki i to prawie bez doświadczenia bo zaledwie kilka miesięcy. Oczywiście międzynarodówka na podwójnej też z kierowcą z rocznym doświadczeniem. Tylko do Pilzna 23km, a teraz 292 ale i tak warto jechać do Warszawy, mimo paliwa i czasu na dojazd! Zachęcam warto ruszyć 4litery i zarobić godnie jak na miejscu i u (usunięte przez administratora)za jałmużnę!

szymon

22.03.2019r. godz. 14.22. /oferta pracy indeed.com/ Brak nazwy firmy zgłaszającej wakat na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym. Brak klauzuli dotyczącej RODO. Brak podstawowych informacji o systemie pracy, wynagrodzeniu, o stanie technicznym sprzętu przeznaczonego do obsługi. Jedynie odbierająca telefon informuje, że zamieszczone zgłoszenie dotyczy firmy Omega Pilzno. Jeśli jestem zainteresowany mam złożyć cv i że na chwilę obecną, to otrzymane cv nie mieszczą się w segregatorach. Odpowiadam : - brak nazwy firmy oraz klauzuli dotyczącej RODO powoduje, iż nie wiem kto będzie dysponentem moich danych zawartych w cv. Nie można każdemu kto telefonicznie przedstawia się jako przedstawiciel firmy zaufać, iż jest nim w rzeczywistości. Nie wiem, czy to ogłoszenie to nie oszustwo polegające na wyłudzeniu danych wrażliwych. Słyszę w odpowiedzi : - „Jak nie jesteś zainteresowany to spadaj…”.

Palec grzebalec

Witam sioferow. Co sadzicie o zmianach w omedze czyli jazda na dniówki ? Kto zwolnił sie lub ma taki zamiar niech napisze komentarz

Ali

Przyjmują do pracy przy sortowaniu towaru z biedronki lub innej pracy

Hubi
@Ali

mówisz o omedze, czy jakiejś innej firmie? gdzie przyjmują do pracy?

Dorota
@Hubi

Jeśli byłbyś zainteresowany pracą w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski, to zachęcam Cię do wejścia na ich stronę internetową: https://omega-pilzno.com.pl/ludzie/rekrutacja/ Rekrutują na naprawdę rozmaite stanowiska. Możesz rozwijać swoją karierę, dołączając do zespołu jednego z krajowych liderów branży TSL. Szeroki zakres działalności, prowadzonej w różnych częściach Polski otwiera ich na kandydatów o różnych pasjach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Chciałbyś zatem aplikować? Napisz, co o tym sądzisz!

Ali
@Dorota

A jakieś stanowiska dla kobiet na magazynie?

Rzeszów

Witam wszystkich, czy mogę prosić o opinię na temat pracy w biurze, konkretnie w Rzeszowie? Atmosfera, ludzie, stopień ewentualnego kopania dołków każdy pod każdym, wiarygodność pracodawcy. Jest ok czy raczej szkoda zdrowia? Czytając te kilka stron opinii można dojść do wniosku, że coś na rzeczy jednak jest...

Dorota
@Rzeszów

Forum dotyczy pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski. A co do wspomnianego przez Ciebie działu, to zachęcam do założenia oddzielnego wątku. Być może wtedy uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania, a na tym forum nie będziemy wprowadzać zamieszania związanego z opisywaniem oddziałów w różnych miejscowościach.

ktoś
@Dorota

Pani (usunięte przez administratora). Ta jest strona nie jest własnością Omegi, bo najwyraźniej pracujesz dla niej, tylko też dla ludzi, którzy się chcą powymieniać rzetelnymi i prawdziwymi informacjami na temat pracy w tej firmie. Proszę dać im porozmawiać a nie wtrącać się pod prawie każdym postem.

xxx

Panowie jak tam teraz jest ? warto ?

Kier

Firma jest ok. Spoko płacą. Nie (usunięte przez administratora) ludzie. Jak się nie chce jezdzic to nigdze nie zarobicie. Atmosfera i kontakt z ludzmi z firmy ok. Polecam Lubię atmosferę w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. za: Kontakt z przełożonymi, rozwiązywanie problemów, kontakt ze spedytorem

mati

firma żal zamknąć zamknąć

Patrycja
@mati

Zdecydowałbyś się na rozwinięcie swojego wpisu? Jakie doświadczenie z OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski sprawia, że Twoja opinia o tym pracodawcy jest negatywna? Zachęcam Cię do pozostawienia merytorycznej i uargumentowanej wypowiedzi na ten ten temat. Będzie ona wzięta pod uwagę przez osoby poszukujące informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej.

Rafał
@mati

To ja coś napiszę :-) Pracowałem tam 3 miesiące, 2 lata temu. Jadę sobie w Hiszpanii, dostaję info na desce że kabina może się rozłożyć, dzwonię do firmy, profesjonalna rada - to pewnie czujnik, ale jak się boisz to zepnij pasem na sztywno :D zgarniałem akumulatory, stawaj na dzikusie, ale musisz pilnować :-) szybkie kółko "witliś" i powrót, 9 dni bo nie było powrotu, płatne od frachtu. Pierwsza Hiszpania 21 dni niecałe 2000 złotych. Odbieram "własne auto", jedź jedź wszystko gra, jak oddawałem potrącili mi za poprzecierane pasy :-) (usunięte przez administratora)jakich mało, w tej chwili jeżdżę po wyspach, czasami widuję omegusów, proponowałem kiedyś jednemu duży ciepły obiad na naszej stołówce, chciałem wprowadzić, poniżej 4 funtów, chłopak mówi że by nie zarobił jakby codziennie za tyle obiady jadł, powiedziałem chodź to Ci wezmę - odmówił, to mówi samo za siebie, liznąłem międzynarodówki, przykro mi że chłopaki za tak marne grosze godzą się (usunięte przez administratora) zamiast pojechać 200km dalej. Arumentacja że na miejscu podczas gdy się jest się 2-3 tygodnie w trasie rodem z "misia". Nie wiem czy ten komentarz przejdzie, bo muszę mieć "dowody" potwierdzające moją wypowiedź, gdzieś miałem zdjęcia z tachografu, ale mam nagrywać rozmowy ze spedytorem? ludzie trochę rozsądku

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 206.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.