Opinie o Senlux w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Senlux. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senlux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senlux w Goleniów

blakc Nowy wpis

adamsk, a widziałeś żeby teraz może poszukiwali nowych pracownikó?

lolita Nowy wpis

no a ja słyszałam juz kilka razy o jakichś większych rekrutacjach u nich ale niestety nie znajduję na bieżąco ich ofert pracy w internecie, no chyba one są jakieś tajemnicze ukryte przed światem tak mi się wydaje bo przecież normalnie to bym od razu znalazła jakby coś. no chyba że podacie mi namiary gdzie szukać

liroy Nowy wpis

niestety , ale nie sądzę , aby Senlux prowadził rekrutacje zbyt często. Firma znajduje się w goleniowie , a więc niewielkiej miejscowości i zatrudnia jak to w tego typu miejscach bywa, przede wszystkim ludzi z okolicy. Po za tym nie płacą aż tak dużo , aby byli w stanie ściągnąć kogoś z bardziej odległych miejsc

oszukana

Mialam podpisac umowe na garnki, a napisali w umowie, ze o posciel jedna wielka sciema.

Firma Senlux poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Senlux

Wszystko uzaleznione jest od okresu próbnego bo tak naprawde dopiero wtedy mozna coś powiedzieć o przedstawicielu.......Dobry handlowiec na warunki zatrudnienia nie narzeka.Pozdr.

marian

Nie nalezy do tego grona bo nie ma sensu PŁACIC za certyfikat który tak naprawde mozna sobie wsadzić w ....

?

W zarobkach to mają może przedstawiciele ale na pewno nie dziewczyny jako telemarketerki. Płace list podpisuje się a co innego do ręki też się bierze. Tak samo listy na umowę o prace są dwie a w soboty to tylko jedną podpisuje się. Za nadgodziny stawkę oni ustalają a powinno być 100%. I muszą być dwie obowiązkowe soboty,czyli (zmuszanie pracownika). Też najlepsze jest jak pokazy odpadają przy potwierdzaniu to zabieraka szkodliwe przy wypłacie.(Choć kto ma być winny że babka jakaś w szpitalu wylądowała lub pogrzeb ma w rodzinie) nikt nostradamusem nie jest. Zebrania często są jak [usnięte przez moderatora] jedzie na wyjazdy i nic nie sprzeda lub jej odpadają pokazy to wtedy afera na cały zakład. Przedstawiciele są traktowani całkiem inaczej,a telemarketerki dosyć robią czarną robotę to i tak płaca najniższa i jeszcze za wszystko opierdziel zbierają. A firma istnieje bo nie ma co oszukiwać zarobki średnia lub poniżej. A to co sprzedaje ludziom to kupuje za parę złoty a sprzedaje za tysiące. Ale to ma po prostu dzięki ludziom ale lecz dalej nie u mnie tego uszanować. Jego stać na wszystko i w biurze Marte a ludzie nawet o średnią krajową się nie mogą doprosić a nie wspominając o umowie o prace,dziewczyny robią po 2 lata lub 1,5 roku i maja zlecenia lub o dzieło. A niektóre nawet do lekarza nie mogą iść bo wszystko jedynie prywatnie. W ogóle nie ma poszanowania w takiej niewielkiej firmie dla ludzi. A powinni dbać o pracowników a zwłaszcza o tych co już są sporawo z tą firmą. Ale pewnie jak zawsze ruszy się lato lub urlop to dziewczyny pouciekają znowu tam gdzie lepsze warunki mają. Tam polecam panią prace co mają rentę lub emeryturę by sobie dorobić,ale nie takim osobą co mają rodziny na utrzymaniu i inne opłaty.

ktos

ta firma jest naprawde ok jakby bylo inaczej juz dawno by jej nie bylo pozdrawiam

_?

SENLUX najlepszy w POLOSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

ktoś

[usnięte przez moderatora] Płaca to szkoda słów świstki się podbisuje na najniższą krajową a przy wypłacie to ma sie najniższa krajową ale to z premia i z nadgodzinami. [usnięte przez moderatora] Co do soboty to nie ma prawa by zrobić obowiązkowych. I jeszcze płacą za sobote 10zł. a niektóre osoby powinny miec płacone 12zł. lub 15zł. To mozna przeliczyc ile sobie w kieszen biora kosztem ludzi. Nigdy nie polece z całego serca nikomu tej firmy. [usnięte przez moderatora]

firma Senlux najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest:)

_-_

Iza to b. fajna babka, tylko trzeba ją lepiej poznać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ktoś

pracuje w tej firmie ponad 2 lata i wiem ja jest firma jest naprawde ok wedlug mnie te złe rzeczy co tu sa pisane pisza osoby które same odeszły bo myslaly ze beda gdzies zarabiać kokosy a wyszło inaczej moze tak pisza bo mysleli ze beda ich prosic zeby nie odchodzili co do pracy praca fajna kasa dobra sa osoby które tam pracuja od poczatku i jest im dobrze co do osob ktore tam pracuja chodzi mi o osoby z biura na tym polega ich praca ze czasem musze pilnowac ciekawa jestem czy osoby ktore tak pisza byly by na takim stanowisku [usnięte przez moderatora]

kasia

pracowalam w tej firmie jak chciałam wolne to miałam zawsze pani jagoda mi dala wiec nie gadajcie tu takich rzeczy

jula

ci co pisza niech przyjda na jeden dzien do pracy i zobacza ze jest fajna firma co do kasy duzo mozna tam zarobic

A ktoś tak

[usnięte przez moderatora] nic nie interesuje czy ktoś musi iść do lekarza czy jakąś sprawę ma pilna do załatwienia bo liczy się tylko firma masz dzwonić i dzwonić a w sobotę obowiązkowo bo to prawne jest by firma zmuszała pracownika do pracy w soboty.A jak nie będzie cie to po frekwencji niestety. Dosyć płacom poniżej średniej krajowej [usnięte przez moderatora]

nolti

Oni potrzebują SEKRETARKI, bo [usnięte przez moderatora] jako osoba od spraw reklamacji, kierownik biura handlowego, inspektor do spraw windykacji itp. w jednej osobie nie daje rady odbierać telefonów i odpowiadać na pisma! hahahahahah

a czemu tu nigdy nikt nie pisze o przedstawicielach???

ola

ja tam bardzo jestem zadowolona kupiłam pośclie dostałam dużo prezentów polecam te firme

BOLEK I LOLEK

JADZIA TO FAJNA BABKA O WSZYSTKIM MOŻNA Z NIĄ POGADAĆ ZAWSZE DORADZI I POMOŻE ROZWIKŁAĆ PROBLEMY . TEN KTO PISZE TE BZDURY O FIRMIE TO JUZ TU NIE PRACUJE BO SIE DO TEGO NIE NADAWAŁ. ZA WYSOKIE PROGI POZDRAWIAMY CAŁĄ FIRMĘ

He He

Jak by był Senlux OK to tyle ludzi by się nie przewinęło. Bo tera to ludziom dają umowę o dzieło bo się wstydzą Zusu że taka beznadziejna firma i ludzie odchodzą po paru dniach albo przy pierwszej wypłacie. No ale nie ma co się dziwić. A tera to ponoć nie ma komu nawet przyjść do pracy. Niestety Goleniów jest mały i o takich firmach (usunięte przez administratora) się informacje szybko roznoszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Senlux - Goleniów

Senlux
2.1/5 Na podstawie 214 ocen.